Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 3 خرداد 1396 - 18:09

تغذيه

بازدید: 17953

 • اگر کودک تان گوجه فرنگی نمی خورد

  اگر کودک تان گوجه فرنگی نمی خورد

  گوجه فرنگی یکی از سبزیجاتی است که خیلی از بچه‌ها تمایلی به خوردن آن نشان نمی‌دهند. در حالی که سرشار از ویتامین‌ها می‌باشد. اگر کودک‌تان گوجه‌فرنگی نمی‌خورد این مقاله را بخوانید.

 • نحوه برخورد منطقی با چاقی كودكان و نوجوانان

  نحوه برخورد منطقی با چاقی كودكان و نوجوانان

  در هنگام مواجهه با کودک چاق باید خیلی با احتیاط عمل نمود و از ذکر مواردی که منجر به عکس العمل منفی کودک شود باید اجتناب نمود. رعایت موارد زیر به این امر کمک می نماید.

 • الگوهای غذایی رایج در کودکان خود را بشناسید

  الگوهای غذایی رایج در کودکان خود را بشناسید

  الگوی غذایی کودکان در سال‌های اخیر تغییر کرده است، نکته این است که همان‌طور که الگوی رشد فیزیکی کودک با بزرگ‌تر شدن تغییر می‌کند معمولا الگوی دریافت غذایی نیز همواره با ثبات نیست.

 • عوارض مصرف نوشابه در کودکان

  عوارض مصرف نوشابه در کودکان

  نوشابه ترکیباتی دارد که می‌تواند سلامت کودک شما را به خطر بیندازد. اغلب نوشابه‌های کارخانه‌های معروف دنیا در هر شیشه نوشابه تولیدی مقدار زیادی قند دارند.

 • چند صبحانه مقوی برای کودکان

  چند صبحانه مقوی برای کودکان

  خوردن صبحانه به ویژه برای کودکان اهمیت زیادی دارد. در ادامه چند نوع صبحانه مغذی و اشتهاآور که والدین می‌توانند به راحتی و سرعت آنها را تهیه نمایند، برای شما معرفی می‌گردند.

 • شیر خشک در نبود شیر مادر

  شیر خشک در نبود شیر مادر

  شیر مادر بهترین و کامل‌ترین غذا برای کودکان است. اما گاهی به ناچار و به دلایلی نمی‌توان کودک را با شیر مادر تغذیه کرد. در این مواقع باید ضمن رعایت نکاتی، از شیر خشک استفاده نمود.

 • تغذیه کودک در ایام نوروز (1)

  تغذیه کودک در ایام نوروز (1)

  امروزه چاقی کودکان در تمام کشورهای دنیا، به صورت یک معضل اجتماعی در آمده است. این سندرم در تمام سنین، اعم از کودکی یا نوجوانی و بزرگسالی عوارض شدید جسمی و روانی برای فرد ایجاد می‌کند.

 • تغذیه کودک در ایام نوروز (2)

  تغذیه کودک در ایام نوروز (2)

  هنگام خرید آجیل به تازگی آن توجه و از خرید انواع شور و دارای علائم كپك زدگی و یا ماندگی خودداری كنید.

 • بخور نخورهای كودكانه در نوروز (1)

  بخور نخورهای كودكانه در نوروز (1)

  میوه و سبزی كلید سلامت رژیم غذایی است. مصرف میوه و سبزی به‌عنوان بخشی از الگوی غذایی سالم می‌تواند بدن را در برابر بسیاری از بیماری‌ها محافظت نماید. مصرف این دو گروه غذایی باعث اصلاح عملكرد دستگاه گوارش می‌شود.

 • تغذیه مناسب کودکان در تعطیلات

  تغذیه مناسب کودکان در تعطیلات

  مسافرت براي بچه‌ها بسيار جالب، سرگرم كننده و خاطره انگيز است. البته مشكلاتي هم دارد، چرا كه برنامه غذايي روزانه را به هم مي‌ريزد و مجبور هستيم در هنگام مسافرت غذاهايي غير از غذاهاي معمول خود را استفاده كنيم.

 • مشكلات شايع كودكان در ايام نوروز

  مشكلات شايع كودكان در ايام نوروز

  غذای باقی مانده در یخچال کمی بوی بدی داشت ولی شما بدون توجه همه آن را خوردید. شما خیلی گرسنه بودید و حتی به خودتان زحمت گرم کردن آن را هم ندادید. دو ساعت بعد احساس مریضی به شما دست داد.

 • قوانين طلایی برای تعطيلات شاد

  قوانين طلایی برای تعطيلات شاد

  نگار بلورفروشان تعطیلات نوروز زمان مناسبی برای استراحت، گرفتن نیرو و انرژی تازه، لذت بردن از طبیعت و غذاهای متنوع و دلپذیر می‌باشد. نكات تغذیه‌ای برای كودكان در دید و بازدیدهای عید و در ایام مسافرت بسیار حائز اهمیت است؛ نكات زیر برای داشتن تعطیلات لذت‌بخش با تغذیه...

فیلم روز
تصویر روز