Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 - 16:14

تغذيه

بازدید: 24575

 • مروری بر شیرخشک های مورد مصرف در کودکان

  مروری بر شیرخشک های مورد مصرف در کودکان

  تغذیه نوزادان و کودکان یکی از مهمترین عوامل تأثیر گذار در رشد جسمی و روحی بوده و همواره توجه به تغذیه با شیر مادر حتی در کنار غذای کمکی از الویت های تغذیه‌ای می‌باشد.

 • تغذیه کودکان در ايام نوروز

  تغذیه کودکان در ايام نوروز

  از وعده صبحانه کودکتان در ایام نوروز غافل نشوید. در صورتی که در حین سفر کودکتان دچار اسهال شد از موز، برنج کته شده، سوپ جوی کم چرب و ساده، و نیز ماست برای تغذیه او استفاده کنید.

 • نوروز شيرين بدون شكلات

  نوروز شيرين بدون شكلات

  بهترین راه جلوگیری از فاسد شدن دندان‌‌ها، کاهش مصرف شيريني‌جات است. اما معمولا در ایام تعطیلات، والدین کنترل کمی بر فرزندان خود دارند و از سوی دیگر نمی‌توان کودک را مجبور به نخوردن شيريني‌جات کرد...

 • هله هوله‌ از نوع مفید

  هله هوله‌ از نوع مفید

  در نوروز کودکان بیشتر دوست دارند از میان وعده‌های غذایی پرکالری و خوشمزه به جای غذاها در وعده‌های اصلی استفاده نمایند. پس باید با مواد غذایی مفید برای کودکان در نوروز، آشنا شویم.

 • سفر با کودک به شرط غذای سالم

  سفر با کودک به شرط غذای سالم

  آماده کردن میان‌وعده‌های سالم و بهداشتی برای بچه‌ها نه تنها باعث می‌شود از سلامت خوراکی‌ها مطمئن شوید، بلکه از استرس اینکه بچه‌ها گرسنه شوند و غر زدن را شروع کنند هم می‌کاهد.

 • در نوروز از وزن کودک غافل نباشید

  در نوروز از وزن کودک غافل نباشید

  احتمال بروز اضافه وزن و چاقی در ایام نوروز و به ویژه در کودکان بسیار زیاد است. والدین باید در این ایام به تغذیه سالم کودکان اهمیت دهند و از پرخوری آنها اجتناب نمایند.

 • هشدارهای نوروزی به کودکان دیابتی

  هشدارهای نوروزی به کودکان دیابتی

  طبیعتا کودکان دیابتی از دیابت نوع 1 رنج می‌برند که مترادف با تزریق انسولین در آنها می‌باشد. بنابراین آنها باید ازمصرف مواد غذایی به خصوص انواع مواد غذایی کربوهیدراته و شیرین آگاه باشند.

 • فواید خوردنی های هفت سین برای بچه ها

  فواید خوردنی های هفت سین برای بچه ها

  خوراکی‌هایی همچون سیب، سیر، سنجد، سماق، سمنو و سرکه در سفره هفت سین به نوعی نمادهای خاصی از سلامتی هستند که مصرف منظم از هرکدام در رژیم غذایی می‌تواند در سلامتی بدن نقش موثری داشته باشد.

 • بهترین خوراکی های شیرخواران در سفر

  بهترین خوراکی های شیرخواران در سفر

  همراه داشتن خوراکی و میان وعده‌های مسافرتی مناسب برای کودکانی که به تازگی غذاهای جامد مصرف می‌کنند، بهترین روش برای آرام نگهداشتن آن‌ها در مسافرت است.

 • تغذیه مناسب کودکان در تعطیلات

  تغذیه مناسب کودکان در تعطیلات

  مسافرت براي بچه‌ها بسيار جالب، سرگرم كننده و خاطره انگيز است. البته مشكلاتي هم دارد، چرا كه برنامه غذايي روزانه را به هم مي‌ريزد و مجبور هستيم در هنگام مسافرت غذاهايي غير از غذاهاي معمول خود را استفاده كنيم.

 • قوانين طلایی برای تعطيلات شاد

  قوانين طلایی برای تعطيلات شاد

  نگار بلورفروشان تعطیلات نوروز زمان مناسبی برای استراحت، گرفتن نیرو و انرژی تازه، لذت بردن از طبیعت و غذاهای متنوع و دلپذیر می‌باشد. نكات تغذیه‌ای برای كودكان در دید و بازدیدهای عید و در ایام مسافرت بسیار حائز اهمیت است؛ نكات زیر برای داشتن تعطیلات لذت‌بخش با تغذیه...

 • مشكلات شايع كودكان در ايام نوروز

  مشكلات شايع كودكان در ايام نوروز

  غذای باقی مانده در یخچال کمی بوی بدی داشت ولی شما بدون توجه همه آن را خوردید. شما خیلی گرسنه بودید و حتی به خودتان زحمت گرم کردن آن را هم ندادید. دو ساعت بعد احساس مریضی به شما دست داد.

فیلم روز
تصویر روز