Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 26 مرداد 1397 - 17:23

تغذيه

بازدید: 25811

 • آموزش سالم خوری به بچه ها

  آموزش سالم خوری به بچه ها

  کاری کنید که غذاهای سالم پایه و اساس تغذیه خانوار شما محسوب شوند. روش‌هایی بکار گیرید تا اعضای خانواده در انتخاب غذاهای سالم شریک شوند و طعم‌های مختلف را برای غذاها تعیین کنند.

 • بهترین ساندویچ ها برای بچه ها

  بهترین ساندویچ ها برای بچه ها

  کودکان تمایل دارند غذاهایی را مصرف نمایند که بتوانند آن را به راحتی در دست خود بگیرند. به همین دلیل بیشتر کودکان به مصرف انواع ساندویچ‌ها تمایل نشان می‌دهند.

 • نقش پروبیوتیک ها در سلامت کودکان

  نقش پروبیوتیک ها در سلامت کودکان

  امروزه پروبیوتیک ها بصورت مکمل ها و پودرهای خوراکی در داروخانه ها و یا بصورت مواد غذایی غنی شده مانند ماست و نان در سوپرمارکت ها در دسترس می‌باشند.

 • فیبر و فواید آن برای کودکان

  فیبر و فواید آن برای کودکان

  فیبر بهترین سلاح برای مقابله با چاقی است. بسیاری از خانواده‌ها درگیر پیدا کردن راه‌حل منطقی و مناسب برای رفع مشکل چاقی هستند. فیبر می‌تواند تا حدود زیادی این مشکل را رفع نماید.

 • راه های تشخیص کمبود هورمون رشد یا سوماتوتروپین

  راه های تشخیص کمبود هورمون رشد یا سوماتوتروپین

  کمبود هورمون رشد یکی از نادرترین بیماری‌ها می‌باشد که منجر به عدم رشد و بالندگی فرد مبتلا می شود. نشانه بارز این بیماری در کودکان بصورت کوتاه قدی نمود پیدا می‌کند.

 • تغذیه‌ با شیر مادر؛ زیر‌ بنای زندگی سالم

  تغذیه‌ با شیر مادر؛ زیر‌ بنای زندگی سالم

  برای دستیابی به مزایای بهداشتی، تغذیه‌ای، ایمنی، روانشناختی، اقتصادی و محیطی تغذیه با شیرمادر لازم است که میزان شروع شیردهی به محض تولد، هم چنین طول مدت شیردادن، افزایش یابد.

 • میوه های آبدار تابستانی مناسب کودکان

  میوه های آبدار تابستانی مناسب کودکان

  هندوانه و انواع ملون‌ها از میوه‌های خوشمزه و آبدار هستند و در صورتی که شیرین باشند، کودکان دوست دارند آن‌ها را مصرف نمایند. این نوع میوه‌ها حاوی آب بالایی هستند.

 • محیط مناسب برای غذا خوردن کودکان

  محیط مناسب برای غذا خوردن کودکان

  اتاق غذاخوری باید در درجه اول آرام‌بخش باشد. رنگ‌های گرم مانند قرمز و نارنجی اشتهای کودک را تحریک می‌کنند. برعکس، برخی رنگ‌ها مثل آبی باعث بی‌اشتهایی می‌شوند.

 • توصیه های کلی جهت افزایش قد

  توصیه های کلی جهت افزایش قد

  اگر چنانچه فرد زمینه های ژنتیکی را به ارث برده باشد حتی بین 5 تا 6 سال بعد از پریود نیز امکان رشد قدی با شرایط محیطی مناسب و تسهیل کننده رشد وجود دارد.

 • خورد و خوراک بچه ها در گرم ترین فصل سال

  خورد و خوراک بچه ها در گرم ترین فصل سال

  تابستان گرما را به همراه دارد که می‌تواند با کم آب کردن بدن کودک فعال، زمینه بروز گرمازدگی را در او افزایش دهد. برای پیشگیری از بیماری های تابستانی در کودکان این مقاله را بخوانید.

 • ترفند جدید برای خوردن سبزی بیشتر

  ترفند جدید برای خوردن سبزی بیشتر

  روزانه مصرف پنج سهم از میوه‌ها و سبزیجات به ما توصیه می‌شود. در مورد بچه‌ها این مساله اهمیت بسزایی پیدا می‌کند، چرا که مواد مغذی و ویتامین‌های ضروری از این طریق باید به بدن آنها برسد.

 • راه های افزایش ترشح هورمون رشد

  راه های افزایش ترشح هورمون رشد

  در این مقاله سعی نموده‌ایم بطور اجمالی، تلفیقی از موضوعات بیان شده و نظرات قابل قبول اکثریت متخصصان و پژوهشگران داشته باشیم. باهم مهمترین رهنمودها جهت افزایش قد را مرور می‌نماییم.

فیلم روز
تصویر روز