Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 2 تیر 1396 - 21:53

تغذيه

بازدید: 18413

 • آیا فرزندم خوب غذا می‌خورد؟

  آیا فرزندم خوب غذا می‌خورد؟

  یکی از مهم‌ترین موارد برای این که والدین بدانند کودک آنها سالم است، اطلاع از شاخص‌‌هایی است که به وسیله آن شاخص‌‌ها می‌توانند به راحتی از وضعیت سلامت کودک خود مطلع گردند.

 • فواید مصرف تخم بلدرچین برای کودک

  فواید مصرف تخم بلدرچین برای کودک

  بسیاری از پزشکان، مصرف تخم بلدرچین را برای کودکان توصیه می‌کنند که به دلیل ارزش غذایی بالای آن می‌باشد. تخم بلدرچین می‌تواند به بهبود سیستم ایمنی و تقویت حافظه کمک کند.

 • روزه داران کوچک!

  روزه داران کوچک!

  نسیم خوش ماه مبارک رمضان در حال وزیدن است و ما را به سوی خود می‌خواند. ماهی برای نزدیک‌تر شدن به خدا، ماهی که کودکان هم برای آماده‌سازی خودشان روزه کله گنجشکی می‌گیرند.

 • اگر کودک تان گوجه فرنگی نمی خورد

  اگر کودک تان گوجه فرنگی نمی خورد

  گوجه فرنگی یکی از سبزیجاتی است که خیلی از بچه‌ها تمایلی به خوردن آن نشان نمی‌دهند. در حالی که سرشار از ویتامین‌ها می‌باشد. اگر کودک‌تان گوجه‌فرنگی نمی‌خورد این مقاله را بخوانید.

 • نحوه برخورد منطقی با چاقی كودكان و نوجوانان

  نحوه برخورد منطقی با چاقی كودكان و نوجوانان

  در هنگام مواجهه با کودک چاق باید خیلی با احتیاط عمل نمود و از ذکر مواردی که منجر به عکس العمل منفی کودک شود باید اجتناب نمود. رعایت موارد زیر به این امر کمک می نماید.

 • الگوهای غذایی رایج در کودکان خود را بشناسید

  الگوهای غذایی رایج در کودکان خود را بشناسید

  الگوی غذایی کودکان در سال‌های اخیر تغییر کرده است، نکته این است که همان‌طور که الگوی رشد فیزیکی کودک با بزرگ‌تر شدن تغییر می‌کند معمولا الگوی دریافت غذایی نیز همواره با ثبات نیست.

 • عوارض مصرف نوشابه در کودکان

  عوارض مصرف نوشابه در کودکان

  نوشابه ترکیباتی دارد که می‌تواند سلامت کودک شما را به خطر بیندازد. اغلب نوشابه‌های کارخانه‌های معروف دنیا در هر شیشه نوشابه تولیدی مقدار زیادی قند دارند.

 • چند صبحانه مقوی برای کودکان

  چند صبحانه مقوی برای کودکان

  خوردن صبحانه به ویژه برای کودکان اهمیت زیادی دارد. در ادامه چند نوع صبحانه مغذی و اشتهاآور که والدین می‌توانند به راحتی و سرعت آنها را تهیه نمایند، برای شما معرفی می‌گردند.

 • شیر خشک در نبود شیر مادر

  شیر خشک در نبود شیر مادر

  شیر مادر بهترین و کامل‌ترین غذا برای کودکان است. اما گاهی به ناچار و به دلایلی نمی‌توان کودک را با شیر مادر تغذیه کرد. در این مواقع باید ضمن رعایت نکاتی، از شیر خشک استفاده نمود.

 • تغذیه کودک در ایام نوروز (1)

  تغذیه کودک در ایام نوروز (1)

  امروزه چاقی کودکان در تمام کشورهای دنیا، به صورت یک معضل اجتماعی در آمده است. این سندرم در تمام سنین، اعم از کودکی یا نوجوانی و بزرگسالی عوارض شدید جسمی و روانی برای فرد ایجاد می‌کند.

 • تغذیه کودک در ایام نوروز (2)

  تغذیه کودک در ایام نوروز (2)

  هنگام خرید آجیل به تازگی آن توجه و از خرید انواع شور و دارای علائم كپك زدگی و یا ماندگی خودداری كنید.

 • بخور نخورهای كودكانه در نوروز (1)

  بخور نخورهای كودكانه در نوروز (1)

  میوه و سبزی كلید سلامت رژیم غذایی است. مصرف میوه و سبزی به‌عنوان بخشی از الگوی غذایی سالم می‌تواند بدن را در برابر بسیاری از بیماری‌ها محافظت نماید. مصرف این دو گروه غذایی باعث اصلاح عملكرد دستگاه گوارش می‌شود.

فیلم روز
تصویر روز