Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 4 فروردین 1396 - 23:25

تغذيه

بازدید: 17265

 • سفر با کودک به شرط غذای سالم

  سفر با کودک به شرط غذای سالم

  آماده کردن میان‌وعده‌های سالم و بهداشتی برای بچه‌ها نه تنها باعث می‌شود از سلامت خوراکی‌ها مطمئن شوید، بلکه از استرس اینکه بچه‌ها گرسنه شوند و غر زدن را شروع کنند هم می‌کاهد.

 • هله هوله‌ از نوع مفید

  هله هوله‌ از نوع مفید

  در نوروز کودکان بیشتر دوست دارند از میان وعده‌های غذایی پرکالری و خوشمزه به جای غذاها در وعده‌های اصلی استفاده نمایند. پس باید با مواد غذایی مفید برای کودکان در نوروز، آشنا شویم.

 • در نوروز از وزن کودک غافل نباشید

  در نوروز از وزن کودک غافل نباشید

  احتمال بروز اضافه وزن و چاقی در ایام نوروز و به ویژه در کودکان بسیار زیاد است. والدین باید در این ایام به تغذیه سالم کودکان اهمیت دهند و از پرخوری آنها اجتناب نمایند.

 • روغن ماهی مکمل مناسبی برای کودکان بیش فعال

  روغن ماهی مکمل مناسبی برای کودکان بیش فعال

  بیش فعالی غالبا در كودكان ایجاد می‌شود و تحت عنوان فقدان تمركز و اختلال در یادگیری نیز شناخته می‌شود. علت اصلی آن هنوز شناخته نشده است. با تغذیه می‌توان این مشکل را کنترل کرد.

 • آیا مصرف خامه برای کودکان خوب است یا بد؟

  آیا مصرف خامه برای کودکان خوب است یا بد؟

  خامه سرشار از چربی است. اما مصرف آن می‌تواند فوایدی هم داشته باشد. باید توجه داشت که مصرف خامه پاستوریزه در حد مناسب برای کودکان، مشکلی ایجاد نمی‌کند.

 • غذاهای سالم ولی کم طرفدار!

  غذاهای سالم ولی کم طرفدار!

  کم نیستند والدینی که وقتی کودکانشان از مصرف بعضی مواد غذایی بخصوص سبزیجات امتناع می‌ورزند از آنها می‌خواهند که حتما آن را بخورند اما با این کار خود کودکان بدتر دچار دلزدگی می‌شوند.

 • نحوه فریز کردن و نگهداری از شیر مادر

  نحوه فریز کردن و نگهداری از شیر مادر

  فرقی ندارد که برای نخستین‌ بار مادر شده‌اید یا تجربه چندمتان است، شیر دادن به نوزاد، در هر صورت موضوع بسیار قابل اهمیتی است و همواره در این رابطه سوالات زیادی مطرح می‌شود.

 • تغذیه کودکان مبتلا به بیماری های قلبی

  تغذیه کودکان مبتلا به بیماری های قلبی

  از جمله یکی از بیماری‌های قلبی و عروقی که ممکن است در برخی از کودکان مشاهده شود، آریتمی یا به هم خوردن ریتم ضربان قلب می‌باشد که می‌تواند از درجه‌های خفیف تا شدید بروز نماید.

 • تغذیه برای تقویت بینایی کودکان

  تغذیه برای تقویت بینایی کودکان

  قرار دادن غذاهایی که باعث تقویت بینایی کودکان می‌شوند، در برنامه غذایی آنها، ضروری است. چشم‌های کودکان با مصرف برخی مواد مغذی و غذاها، بهبود می‌یابد و تقویت می‌شود.

 • کیوی؛ میوه‌ای مناسب برای کودکان

  کیوی؛ میوه‌ای مناسب برای کودکان

  مواد مغذی موجود در کیوی بسیار زیاد است و برای کودکان مفید می‌باشد مگر اینکه به ‌آن حساسیت داشته باشند که در این صورت نباید مصرف شود. این مقاله را بخوانید.

 • نیازهای غذایی کودکان بالای پنج سال

  نیازهای غذایی کودکان بالای پنج سال

  در این مقاله تغذیه کودکانی که بیشتر از پنج سال دارند مورد بررسی قرار گرفته است. اگر شما والدین عزیز هم کودکانی با این سن و سال دارید برای تغذیه بهتر فرزندتان این مقاله را بخوانید.

 • سوء تغذیه در کودکان

  سوء تغذیه در کودکان

  در حال حاضر کودکان بسیاری از سوء تغذیه و پیامدهای ناشی از آن رنج می برند.

فیلم روز
تصویر روز