Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 31 خرداد 1397 - 17:44

تغذيه

بازدید: 25291

 • بهترین نان مصرفی برای کودکان

  بهترین نان مصرفی برای کودکان

  از آنجایی که یکی از مواد غذایی پرمصرف در جامعه ایران، انواع نان‌ها می‌باشد، بنابراین ضروری است که والدین بدانند که چه نوع نانی برای کودکان مناسب می‌باشد.

 • تقویت سیستم دفاعی کودکان از طریق تغذیه

  تقویت سیستم دفاعی کودکان از طریق تغذیه

  سیستم دفاعی بدن از مهم‌ترین دستگاه‌های بدن می‌باشد که از کودک در برابر بیماری‌ها محافظت می‌کند. برخی از غذاها این قابلیت را دارند که سیستم دفاعی بدن را تقویت کنند.

 • بی اشتهایی در کودکان

  بی اشتهایی در کودکان

  یکی از بزرگترین مشکلات مادران که مانند کابوسی در زندگی آنان ظاهر شده، بی اشتهایی و بی‌میلی کودکانشان نسبت به صرف غذاست. به چه علت این مشکل روز به روز ابعاد گسترده‌تری به خود می‌گیرد؟

 • روزه داران کوچک!

  روزه داران کوچک!

  نسیم خوش ماه مبارک رمضان در حال وزیدن است و ما را به سوی خود می‌خواند. ماهی برای نزدیک‌تر شدن به خدا، ماهی که کودکان هم برای آماده‌سازی خودشان روزه کله گنجشکی می‌گیرند.

 • تغذیه در ماه مبارک رمضان

  تغذیه در ماه مبارک رمضان

  روزه داری در ماه مبارک رمضان علاوه بر آثار روحی و معنوی، اثرات مثبت بسیاری بر سلامت جسمانی دارد. در مطالعات متعدد نیز بر نقش روزه داري در پیشگیری و بهبود بیماری‌های مختلف تأکید شده است به ویژه بیماری‌هایی كه عادات غذایی نادرست، چاقي و افزايش وزن در بروز آ

 • مصرف روغن زیتون در کودکان

  مصرف روغن زیتون در کودکان

  امروزه روغن زیتون را به عنوان یک روغن سالم برای مصرف بسیاری از مردم می‌شناسند. اما سوال بسیاری از والدین آن است که آیا می‌توانند از این روغن در رژیم غذایی کودکان خود استفاده نمایند؟

 • چه کسانی نباید چای سبز بنوشند؟

  چه کسانی نباید چای سبز بنوشند؟

  اگر چه چای سبز خواص بسیاری برای سلامتی دارد، با این حال آثار چای سبز و ترکیبات آن ممکن است تا مقدار خاصی مفید باشد اما دوزهای بالاتر آن ممکن است موجب برخی عوارض نامطلوب شود.

 • رفتار با کوچولوهای بدغذا

  رفتار با کوچولوهای بدغذا

  خوشبختانه این رفتار معمولاً زودگذر است. وقتی کودکتان از غذایی که برای او آماده کرده‌اید، ایراد می‌گیرد و غر می‌زند، باید ببینید دلیل واقعی این غر زدن‌ها چیست.

 • نکات مهم برای مصرف تن ماهی در کودکان

  نکات مهم برای مصرف تن ماهی در کودکان

  مصرف یکبار در هفته تن‌های ماهی در کودکان می‌تواند با بهبود یادگیری در ارتباط باشد. اما برخی از متخصصان هم در مورد ایمن بودن مصرف زیاد تن ماهی توسط کودکان نگران هستند.

 • تغذیه برای افزایش قد

  تغذیه برای افزایش قد

  پژوهش‌ها به این نتیجه رسیده اند که افزایش قد در فصل تابستان بیشتر از فصل زمستان می‌باشد و علت این موضوع را ارتباط داده‌اند به گرما و نور و تغییر فصل تابستان نسبت به فصل زمستان.

 • کودکان و چربی های مورد نیازشان

  کودکان و چربی های مورد نیازشان

  دسرها و تنقلات، منابعی از چربی‌های مصرفی برای کودکان و نوجوانان هستند. همچنین کودکان با مصرف محصولات شیرکامل و گوشت‌های پرچربی مانند سوسیس و گوشت قرمز، چربی دریافت می‌کنند.

 • حقايقی در مورد تغذيه با شير مادر

  حقايقی در مورد تغذيه با شير مادر

  آغوز سرشار از ویتامین A است كه به حفاظت از چشم‌ها و كاهش عفونت‌ها كمك می‌كند.

فیلم روز
تصویر روز