Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 8 بهمن 1398 - 08:42

دهان و دندان

بازدید: 21965

 • از بین بردن بوی بد دهان در عرض ۵ دقیقه!

  از بین بردن بوی بد دهان در عرض ۵ دقیقه!

  در گزارش زیر ما ۵ روش سریع و موثر برای نجات پیدا کردن از شر بوی بد دهان به شما معرفی می‌کنیم.

 • بهترین قرص های مسکن برای دندان درد

  بهترین قرص های مسکن برای دندان درد

  اگرچه با مراجعات دوره‌ای و معاینات منظم و افزایش بهداشت دهان و دندان ها، درد‌های غیرقابل پیش بینی و ناگهانی نسبت به گذشته دیگر کمتر برای مردم ممکن است پیش بیاید...

 • تبخال دهانی و عوامل  بروز آن

  تبخال دهانی و عوامل  بروز آن

  تبخال فعال یعنی اینکه ضایعات دارای ترشحاتی هستند که با برخورد به پوست کودک می‌توانند بیماری ایجاد کنند، بنابراین در زمان فعال بودن ضایعه مادر باید از ماسک استفاده کند، کودک را نبوسد و هنگام شیردادن و بغل کردن کودک دست‌های خود را به خوبی با آب و صابون بشوی

 • بررسی روش‌های کنترل پلاک دندانی

  بررسی روش‌های کنترل پلاک دندانی

  در نوزادان بالای یک سال به دلیل اثرات بسیار مخرب شیر شبانه با مشورت پزشک کودک به مرور شیر شبانه با آب رقیق شده و میزان آب را هر شب بیشتر می‌کنیم تا آب خالص جایگزین شیر گردد.

 • درمان‌های خانگی دندان درد

  درمان‌های خانگی دندان درد

  در این گزارش بهترین درمان‌های خانگی برای بهبود درد دندان را مشاهده می‌کنید. دندان درد مشکلی است که هر کدام از ما حداقل یک بار در عمرمان تجربه کرده‌ایم.

 • تحریم علمی، راهبرد عجیب غرب علیه ایران

  تحریم علمی، راهبرد عجیب غرب علیه ایران

  گروه علمی Aim Academy فعالیت خود را در ایران از سال ۲۰۱۸ بصورت رسمی و به ریاست جناب پروفسور سیداصغر میرعمادی آغاز نموده است. هم اکنون مجموعه علمی آموزشی پژوهشی مهرآرابن، دبیر اجرایی این گروه علمی در ایران است.

 • ۹ نکته که باید قبل از سفید کردن دندان‌ها بدانید

  ۹ نکته که باید قبل از سفید کردن دندان‌ها بدانید

  سفید کردن دندان به زیبایی شما کمک می‌کند اما عوارضی هم به دنبال دارد. هرکسی به دنبال یک لبخند درخشان است؛ اما سفید کردن دندان برای همه افراد مناسب نیست. در اینجا نکاتی وجود دارد که باید قبل از درخشان کردن دندان‌ها بدانید.

 • آیا بلیچینگ دندان ضرر هم دارد؟

  آیا بلیچینگ دندان ضرر هم دارد؟

  هیچ چیزی مانند یک لبخند زیبا و سفید نمی تواند شادی و حتی موفقیت را برای شما به ارمغان بیاورد. بنابراین همه ما به دنبال سفید کردن دندان خود هستیم.

 • معجزه لیزر در درمان بیماری ها

  معجزه لیزر در درمان بیماری ها

  بگونه‌ای در جامعه جا افتاده که لیزر اقدامی بهتر از روش‌های قدیمی است. باید به مردم آموزش داد که اجازه بدهیم پزشکمان با سنجیدن محاسن و معایب نسبت به تجویز هر روش اقدام کند.

 • 9 درمان خانگی برای دندان درد شبانه

  9 درمان خانگی برای دندان درد شبانه

  دندان درد شبانه می‌تواند ناشی از علل مختلفی مثل پوسیدگی دندان باشد. با راهکارهایی چون استفاده از میخک یا آب نمک می‌توان آن را موقتا تسکین داد.

 • اگر دندان‌های حساس دارید بخوانید

  اگر دندان‌های حساس دارید بخوانید

  آیا دندان‌های حساسی دارید که گهگاه با درد شدید غافلگیرتان می‌کند؟ نکات زیر را رعایت کنید تا درد و ناراحتی‌تان به حداقل برسد یا به طور کل متوقف شود.

 • دانستنی های مهم درباره ارتودنسی نامرئی

  دانستنی های مهم درباره ارتودنسی نامرئی

  همه لبخند خوبی می خواهند ، اما بسیاری از ما برای رسیدن به آنجا به کمک نیاز داریم. تعدادی از مردم با ارتودنسی نامرئی که اینویزیلاین نیز نامیده می شود موفق به داشتن لبخند زیبا می شوند.

فیلم روز
تصویر روز