Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 18 آذر 1398 - 06:47

دهان و دندان

بازدید: 21410

 • تحریم علمی، راهبرد عجیب غرب علیه ایران

  تحریم علمی، راهبرد عجیب غرب علیه ایران

  گروه علمی Aim Academy فعالیت خود را در ایران از سال ۲۰۱۸ بصورت رسمی و به ریاست جناب پروفسور سیداصغر میرعمادی آغاز نموده است. هم اکنون مجموعه علمی آموزشی پژوهشی مهرآرابن، دبیر اجرایی این گروه علمی در ایران است.

 • ۹ نکته که باید قبل از سفید کردن دندان‌ها بدانید

  ۹ نکته که باید قبل از سفید کردن دندان‌ها بدانید

  سفید کردن دندان به زیبایی شما کمک می‌کند اما عوارضی هم به دنبال دارد. هرکسی به دنبال یک لبخند درخشان است؛ اما سفید کردن دندان برای همه افراد مناسب نیست. در اینجا نکاتی وجود دارد که باید قبل از درخشان کردن دندان‌ها بدانید.

 • آیا بلیچینگ دندان ضرر هم دارد؟

  آیا بلیچینگ دندان ضرر هم دارد؟

  هیچ چیزی مانند یک لبخند زیبا و سفید نمی تواند شادی و حتی موفقیت را برای شما به ارمغان بیاورد. بنابراین همه ما به دنبال سفید کردن دندان خود هستیم.

 • معجزه لیزر در درمان بیماری ها

  معجزه لیزر در درمان بیماری ها

  بگونه‌ای در جامعه جا افتاده که لیزر اقدامی بهتر از روش‌های قدیمی است. باید به مردم آموزش داد که اجازه بدهیم پزشکمان با سنجیدن محاسن و معایب نسبت به تجویز هر روش اقدام کند.

 • 9 درمان خانگی برای دندان درد شبانه

  9 درمان خانگی برای دندان درد شبانه

  دندان درد شبانه می‌تواند ناشی از علل مختلفی مثل پوسیدگی دندان باشد. با راهکارهایی چون استفاده از میخک یا آب نمک می‌توان آن را موقتا تسکین داد.

 • اگر دندان‌های حساس دارید بخوانید

  اگر دندان‌های حساس دارید بخوانید

  آیا دندان‌های حساسی دارید که گهگاه با درد شدید غافلگیرتان می‌کند؟ نکات زیر را رعایت کنید تا درد و ناراحتی‌تان به حداقل برسد یا به طور کل متوقف شود.

 • دانستنی های مهم درباره ارتودنسی نامرئی

  دانستنی های مهم درباره ارتودنسی نامرئی

  همه لبخند خوبی می خواهند ، اما بسیاری از ما برای رسیدن به آنجا به کمک نیاز داریم. تعدادی از مردم با ارتودنسی نامرئی که اینویزیلاین نیز نامیده می شود موفق به داشتن لبخند زیبا می شوند.

 • خمیر دندان های ذغالی ؛ یک دورغ بزرگ

  خمیر دندان های ذغالی ؛ یک دورغ بزرگ

  گفته می شود خمیر دندان های ذغالی هیچ تاثیری برروی سفید کردن دندان ها ندارند.

 • راهکارهای خانگی برای جرمگیری دندان

  راهکارهای خانگی برای جرمگیری دندان

  همه‌ی ما روی دندان‌های خود پلاک داریم، چون باکتری‌ها در دهان ما مدام در حال رشد هستند، اما این پلاک‌ها لزوما دیده نمی‌شوند. پلاک در امتداد خط لثه ایجاد شده و اگر پاک نشود می‌تواند به ماده‌ای سخت‌تر به نام تارتار یا همان جرم تبدیل شود .

 • کامپوزیت و لمینت چه بلایی بر سر دندان‌ها می‌آورد؟

  کامپوزیت و لمینت چه بلایی بر سر دندان‌ها می‌آورد؟

  متخصص بیماری‌های دهان و دندان، فک و صورت از افزایش روند عمل‌های زیبایی‌های دندان در کشور انتقاد کرد و گفت: تراش دندان برای نصب کامپوزیت‌ها عارضه‌های بسیاری در پی خواهد داشت

 • راهکار خانگی برای برق‌انداختن دندان

  راهکار خانگی برای برق‌انداختن دندان

  اگر به دنبال علل تغییر رنگ دندان و سفید کردن آن هستید با ما در این مطلب همراه شوید.

 • دلایل مختلف بوی‌ بد دهان‌

  دلایل مختلف بوی‌ بد دهان‌

  بوی‌ بد دهان‌ علامت‌ است‌ نه‌ بیماری‌. بیماران‌ممكن‌ است‌ مزه‌ بد یا خاصی‌ را در دهان‌شان‌ احساس‌ كنند یا اینكه‌ به‌ وسیله‌ افراد خانواده‌، دوستان‌ و دیگر پزشكانی‌كه‌ متوجه‌ مشكل‌ ایشان‌ شده‌اند، نزد متخصص‌ فرستاده ‌شوند.

فیلم روز
تصویر روز