Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 5 خرداد 1403 - 18:45

درباره ما

 صاحب امتیاز : موسسه فرهنگی دنیای تغذیه و سلامت 

مدیرمسئول : اصغر نعمتی

 آدرس دفتر موسسه: تهران، خيابان ستارخان، بين توحيد و باقرخان،
نبش‌ كوچه شهيد اكبريان‌ آذر، پلاك‌ 57، طبقه 4، صندوق پستي 693-14185 


تلفن دفتر موسسه: 8-66435666  نمابر: 66431022
پيامك:  30007118

زندگی آنلاین، پایگاه اطلاع رسانی زندگی، تغذیه و سلامت، وب سایت رسمی موسسه فرهنگی دنیای تغذیه است که به عنوان یک موسسه پیشرو در حوزه انتشار نشریات تخصصی و خانوادگی از جمله "دنیای تغذیه"، "دنیای سلامت"، "دنیای زنان"، "کودک سالم" و ... فعالیت دارد و تا امروز بیش از صد عنوان کتاب در همین حوزه منتشر کرده است.

زندگی آنلاین با هدف اطلاع رسانی در زمینه زندگی، تغذیه و سلامت بر آن است تا با انتشار محتوای تخصصی و کاربردی گامی موثر در جهت ارتقا سطح آگاهی و بهبود کیفیت زندگی خانواده های ایرانی بردارد. در همین راستا و برای برقراری ارتباط  موثر با مخاطبین، علاوه بر انتشار محتوا در قالب مقاله، بخش های متنوعی مانند "اتاق مشاوره"، "تالار گفتگو"، "بانک متخصصین"، "کانال زندگی آنلاین" و "آلبوم زندگی آنلاین" و فروشگاه کتاب" در سایت وجود دارند تا کاربران با مراجعه به هریک از آنها به محتوای موردنیاز خود دسترسی داشته باشند. 

ویژگی منحصر به فرد زندگی آنلاین که آن را از دیگر وب سایت های مشابه فارسی زبان متمایز می سازد، انتشار مقالات و مطالبی است که توسط برجسته ترین پزشکان، متخصصین و اساتید همکار در ماهنامه های "دنیای تغذیه"، "دنیای سلامت"، "آشپزباشی"، "کودک سالم" و "دنیای زنان" تولید شده و با فرهنگ و سنت های بومی ما سازگاری دارد. 

در "اتاق مشاوره" کاربران می توانند سوالات خود را با کارشناسان و متخصصین درمیان گذاشته و پاسخ خود را دریافت کنند. در "تالار گفتگو" امکان بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مختلف و بهره مندی از تجربیات سایرین فراهم است. "بانک متخصصین" در برگیرنده مشخصات و اطلاعات تماس بیش از 3000 پزشک به تفکیک تخصص است. با توجه به علاقه روزافزون کاربران اینترنت و استقبال آنها از محتوای تصویری، بر آن شدیم تا علاوه بر انتشار محتوا در قالب مقالات، اقدام به تولید فیلم های کوتاه و کاربردی مصاحبه با پزشکان و متخصصین و کارشناسان حوزه های گوناگون و انتشار آن ها در "کانال زندگی" آنلاین کنیم.

 کلیه کتاب ها و نشریات موسسه فرهنگی دنیای تغذیه و سلامت با 15درصد تخفیف ویژه کاربران زندگی آنلاین در "فروشگاه کتاب"، معرفی شده و به فروش می رسند. 

ذکر این نکته ضروری است که بهره گیری از مقالات علمی و سازگار با فرهنگ و سنت ایرانی، زندگی آنلاین را به مرجعی قابل اعتماد برای خانواده های ایرانی تبدیل کرده که اطلاعات مفید و ارزنده ای در حوزه زنان، پزشکی، کودک، آشپزی، روانشناسی، تغذیه، گیاهان دارویی و طب سنتی در اختیار آن ها قرار می دهد. 

 

ارسال نظر

فیلم روز
تصویر روز