Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 17 تیر 1399 - 13:20

گل و گیاه - محیط زیست - گردشگری

بازدید: 31077

 • ماسک بزنید تا یک ماهه از دردسر کرونا رها شویم

  ماسک بزنید تا یک ماهه از دردسر کرونا رها شویم

  رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اصل استفاده از ماسک ضریب بازتولید بیماری کرونا را کاهش می‌دهد و ظرف ۱۴ تا ۲۸ روز می‌توان از اپیدمی خارج شد.

 • نکته‌های مهم برای نگهداری گیاهان آپارتمانی

  نکته‌های مهم برای نگهداری گیاهان آپارتمانی

  نتخاب بهترین گیاه آپارتمانی کار ساده‌ای است فقط باید گیاهی منطبق با شرایط مورد نظرتان را پیدا کنید، این فلسفه من است که گیاهان نباید زیاد وقت‌گیر باشند. من طرفدار بزرگ گیاهانی هستم که به نگه‌داری کم نیاز دارند.

 • ۵ دلیل برای اینکه کرونا به این زودی‌ها از بین نمی‌رود

  ۵ دلیل برای اینکه کرونا به این زودی‌ها از بین نمی‌رود

  موج جدید کرونا در بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده شروع شده است و آمار مبتلایان دوباره در حال به افزایش است. در این بین رفتارهای خودمراقبتی هم رو به کاهش و حساسیت افراد نسبت به بیماری کاهش پیدا کرده است.

 • زنگ خطر کرونا در تهران به صدا درآمد

  زنگ خطر کرونا در تهران به صدا درآمد

  معاون کل وزارت بهداشت ضمن اشاره به افزایش موارد بروز و فوتی کووید-19 در کشور، گفت: اینکه برخی محدودیت‌ها بازگردد اجتناب ناپذیر است و همانطور که ستاد ملی کرونا با ماهیت شهرستانی تصویب کرده است

 • فوت و فن‌های نگهداری از گیاهان آپارتمانی

  فوت و فن‌های نگهداری از گیاهان آپارتمانی

  بعضی از افراد زمانی که گیاه پژمرده می‌شود نمی‌دانند که چگونه باید گیاه را مجدد سرحال کنند، در ادامه با روش‌هایی برای شاداب و سرحال کردن گیاهان پژمرده آشنا خواهید شد.

 • چند درصد تهرانی‌ها به کرونا مبتلا می‌شوند؟

  چند درصد تهرانی‌ها به کرونا مبتلا می‌شوند؟

  فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران ضمن اشاره به پیش‌بینی ابتلای ۱۴ تا ۲۰ درصد ساکنان تهران به کرونا گفت: بیشترین میزان ابتلا به کرونا در تهران مربوط به منطقه ۴ است‌.

 • روش های نگهداری و تکثیر گیاه حسن یوسف

  روش های نگهداری و تکثیر گیاه حسن یوسف

  در گزارش زیر پرورش و نگهداری گل حسن یوسف را آموزش می‌دهیم.حسن‌یوسف، گلی به چنین ظرافت و زیبایی، دارای یک دشمن اساسی است به نام شپشک آردآلود.

 • دکتر مینو محرز:رستوران نروید، چون با ماسک نمی توانید غذا بخورید!

  دکتر مینو محرز:رستوران نروید، چون با ماسک نمی توانید غذا بخورید!

  دکتر مینو محرز عضو کمیته کشوری ستاد مبارزه با کرونا در روزنامه ایران نوشت:آنچه موجب افزایش مبتلایان و سه رقمی شدن آمار مرگ و میر ناشی از بیماری کووید19 در کشور شده است در درجه نخست، بی‌توجهی و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشــــتی از ســـــوی مردم است.

 • راهنمای کاربردی برای عبور از قرنطینه

  راهنمای کاربردی برای عبور از قرنطینه

  سال‌ها پیش داستانی را در باره‌ی دو مرد خواندم که آنها را به مدت یک روز در منزل خودشان زندانی کرده بودند. مرد اول خشمگین و عصبانی بود. مدام در خانه قدم می‌زد و بی قرار بود.

 • با موج دوم کرونا چه کنیم؟

  با موج دوم کرونا چه کنیم؟

  در آخر هفته‌ گذشته در لندن، اسکاتلند یا ایرلند شمالی شمار مرگ‌ومیر ناشی از ویروس کرونا صفر بود. کم‌کم شمارِ افراد بستری‌شده در بیمارستان‌ها و مرگ‌ومیر [ناشی از کووید-۱۹] در بریتانیا در حال کاهش است.

 • ویروس کرونا در اجتماعات ماندگاری بیشتری دارد

  ویروس کرونا در اجتماعات ماندگاری بیشتری دارد

  استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی را ضروری دانست و گفت: ویروس کرونا در جمعیت‌های متراکم ماندگاری بیشتری دارد و در اماکن عمومی استفاده از ماسک به ویژه برای مبتلایان به ویروس کرونا ضروری است.

 • هشدار مینو محرز درباره تاثیر سفرها در شیوع دوباره کرونا

  هشدار مینو محرز درباره تاثیر سفرها در شیوع دوباره کرونا

  عضو کمیته کشوری بیماری های عفونی وزارت بهداشت می گوید بالا رفتن سفر و تردد بین شهری در افزایش دوباره شیوع کرونا در کشور تاثیرگذار بوده است.

فیلم روز
تصویر روز