Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 7 خرداد 1401 - 11:41

ازدواج و خانواده

بازدید: 59772

 • همسرتان را کنترل نکنید!

  همسرتان را کنترل نکنید!

  اگر نامزد و یا همسر خود را مکرراً بصورت محسوس و نامحسوس کنترل می‌کنید و مدام سوالاتی چون: کجا بودی؟ کجارفتی؟ کی کارت تموم میشه؟ کی پیشته؟ چرا اینو پوشیدی؟ چرا خندیدی؟

 • همه چیز درباره طلاق مبارات

  همه چیز درباره طلاق مبارات

  طلاق مبارات نوعی طلاقِ توافقی است که در آن به جهت عدم علاقه زن و مرد به یکدیگر، زن مهریه یا مال دیگری به مرد پرداخت می‌کند تا وی را طلاق دهد. طلاق مبارات از اقسام طلاق بائن است

 • با همسرتان ‌درست دعوا کنید

  با همسرتان ‌درست دعوا کنید

  بحث و اختلاف میان همسران همیشه رخ می‌دهد و چیز عجیبی نیست، اما قرار نیست بحثی که با هدف رسیدن به یک نتیجه مطلوب و مشترک آغازش کرده‌ایم.

 • بیراهه‌های ازدواج

  بیراهه‌های ازدواج

  افراد تحت تأثیر فشارهای فردی نظیر افزایش سن و لزوم ازدواج در زمان باقی مانده، ازدواج دوستان و آشنایان هم سن و سال و احساس تنهایی و ترس از قضاوت دیگران در مورد چرایی عدم ازدواج نباید ازدواج کنند

 • چه عواملی پرونده زندگی مشترک را می‌بندد؟

  چه عواملی پرونده زندگی مشترک را می‌بندد؟

  رابطه مثبت و محترمانه و توأم با محبت و صمیمیت در میان زن و شوهر، از اصلی‌ترین و مهم‌ترین مسائل قابل تأمل در یک زندگی زناشویی و ازدواج موفق محسوب می‌شود.

 • برای ازدواج باید به دنبال «نیمه گم شده» باشیم؟

  برای ازدواج باید به دنبال «نیمه گم شده» باشیم؟

  اینکه برای ازدواج معیارهای دست نیافتنی قرار دهیم و بگوییم ما به دنبال نیمه گم شده خود هستیم و بدون اصول و چارچوب‌های عقلانیت به دنبال افرادی با ویژگی‌های خاص برای ازدواج باشیم، جز ایده‌آل‌گرایی نتیجه‌ای ندارد.

 • ترفند‌هایی برای گرفتن کادو از همسر

  ترفند‌هایی برای گرفتن کادو از همسر

  هدیه دادن یکی از روش‌های ابراز علاقه بین زوجین است، زنان علاقه زیادی به هدیه گرفتن به خصوص از شوهرشان را دارند.گرفتن کادو از شوهر یکی از خوشحال کننده‌ترین اتفاقات زندگی یک زن است، صرف نظر از قیمت کادو، ارزش معنوی کادو حس بسیار خوبی به یک زن میدهد. کادو خر

 • ۱۳ راه برای شناخت درست از خواستگار خود

  ۱۳ راه برای شناخت درست از خواستگار خود

  برای شناخت خواستگار قبل از انتخاب به جز حرفهایی که میزند ، تفکراتی که دارد و رفتاری که از خودش بروز می دهد راه دیگری وجود ندارد.

 • چرا همسرم «نیمه گمشده» من نیست؟

  چرا همسرم «نیمه گمشده» من نیست؟

  یک روانشناس و زوج درمانگر معتقد است که کلماتی مانند نیمه گمشده‌ام سرشار از احساس خوب و عاشقانه است اما مشکل زمانی پیش می‌آید که فرد خود را کامل نمی‌بیند و انتظار دارد طرف مقابل او را کامل کند.

 • آیا ازدواج مجدد با همسر سابق عاقلانه است؟

  آیا ازدواج مجدد با همسر سابق عاقلانه است؟

  طبق یک مطالعه، ۱۰ تا ۱۵ درصد زوج‌های مطلقه به زندگی مشترک سابق خود باز می‌گردند.

 • زن و شوهر‌ها پس از «ازدواج» شبیه هم می‌شوند؟

  زن و شوهر‌ها پس از «ازدواج» شبیه هم می‌شوند؟

  مردم تمایل دارند از همان ابتدا برای ازدواج افراد مشابه خود را به عنوان شریک زندگی انتخاب کنند و درواقع زوجین با گذشت زمان بیشتر شبیه به یکدیگر نمی ­شوند.

 • ازدواج با چندمین فرزند خانواده بهتر است؟

  ازدواج با چندمین فرزند خانواده بهتر است؟

  شاید باورش سخت باشد، اما تحقیقات نشان می‌دهد این که یک زوج فرزند چندم خانواده خود هستند، روی احتمال موفقیت ازدواج آن‌ها اثر می‌گذارد.

فیلم روز
تصویر روز