Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 29 مهر 1398 - 16:57

ازدواج و خانواده

بازدید: 37990

 • چگونه باید با مرگ همسر کنار بیاییم؟

  چگونه باید با مرگ همسر کنار بیاییم؟

  وقتی همسرتان از دنیا می‌رود، شما نه تنها باید با انسانی بسیار خاص در زندگی‌تان برای همیشه خداحافظی کنید بلکه مجبورید به گذشته، حال و آینده‌ی با هم بودن‌تان نیز بدرود بگویید.

 • آیا حسادت زنانه یک بیماری است؟

  آیا حسادت زنانه یک بیماری است؟

  در خانواده‌های مرد در هر خانواده مشکلاتی وجود دارد که می‎تواند آگاهانه یا ناآگاهانه موجب اختلافات خانواده‌ها شود، اما «بدبینی حسادت‌گونه» یکی از عوامل ناآگاهانه اختلاف بین زن و شوهر محسوب می‎شود.

 • تاثیرات عجیب رابطه جنسی بر مغز انسان

  تاثیرات عجیب رابطه جنسی بر مغز انسان

  رابطه جنسی تاثیرات زیادی بر بدن و خلق و خوی شما دارد و از همه بیشتر تاثیر آن بر مغز شماست که از آن طریق دردهای شما را کاهش می دهد و...

 • مراحل احساسی طلاق برای آقایان

  مراحل احساسی طلاق برای آقایان

  این باور اشتباه وجود دارد که مرد‌ها به راحتی با طلاق و جدایی کنار می‌آیند یا حداقل، بهتر از زنان هستند. اما واقعیت این است که مرد‌ها نیز مراحل احساسی خاص خود را در جدایی دارند و این طور نیست .

 • خانواده اساس حمایت های اجتماعی باشد

  خانواده اساس حمایت های اجتماعی باشد

  وقتی صحبت از زنان سرپرست خانوار می‌کنیم با چند گروه عمده مواجهیم. در این گروه سه دسته زن یعنی زنان مطلقه، زنان بیوه و دختران مجرد قرار دارند و هر یک از سه دسته از لحاظ اجتماعی شرایط بسیار حساسی دارند.

 • بررسی مساله حق طلاق جهت احقاق حقوق زنان (قسمت سوم)

  بررسی مساله حق طلاق جهت احقاق حقوق زنان (قسمت سوم)

  از نظر فقهی و از نظر قانون مدنی ایران، گرچه حق طلاق به صورت یک حق طبیعی برای مرد است، ولی در مواردی نیز حاکم شرع می‌تواند زنی را مطلّقه کند.

 • چطور به همسرمان احساس خاص بودن بدهیم؟

  چطور به همسرمان احساس خاص بودن بدهیم؟

  یک شوهر چه کار می‌تواند بکند تا همسرش احساس خاص بودن داشته باشد و با تمام وجودش درک کند که همسرش عاشق اوست؟ لیستی که در ادامه به شما ارائه می‌دهیم حاصل سالها مطالعه و تجربه است

 • معضلات رفیق بازی همسر در زندگی مشترک

  معضلات رفیق بازی همسر در زندگی مشترک

  ابتدا در رابطه با مسئله دوستان و همکاران همسرتان، چند موضوع باید بررسی شود. همسرتان چه مدتی را با دوستانش سپری می‌کند؟ دلایلی که از نظر همسرتان باعث می‌شود زمان خود را بیشتر با دوستانش بگذراند چیست؟

 • خلاء عاطفی در زندگی مجازی

  خلاء عاطفی در زندگی مجازی

  وقتی به خانه بر می‌گردید و یا همسرتان به خانه می‌آید، تلفن همراه خود را به کناری بگذارید و ابتدا به سلام و احوالپرسی و گفتگو با او بپردازید، مطمئن باشید در این چند دقیقه، رئیس‌جمهور به شما پیامک نخواهد داد.

 • قوانین گفتن دوستت دارم!

  قوانین گفتن دوستت دارم!

  فکر می‌کنید عاشق شده‌اید؟ بسیار خب تبریک می‌گوییم! پیدا کردن کسی که واقعا عاشقش باشید زندگی‌تان را بسیار زیبا می‌کند. اگر فکر می‌کنید واقعا عاشق شده‌اید پس وقت آن است که احساس‌تان را با طرف مقابل‌تان در میان بگذارید.

 • قوانین شروع رابطه جدید بعد از طلاق

  قوانین شروع رابطه جدید بعد از طلاق

  هر چند طلاق و جدایی پروسه‌ای سخت و ناراحت کننده است، اما می‌تواند رهایی بخش هم باشد. برای عده‌ای، قدم درست بعدی، شروع یک رابطه‌ی جدید است؛ و برای عده‌ای دیگر حتی تصور شروع رابطه‌ای دیگر هم می‌تواند وحشتناک و یا غیرممکن باشد.

 • 10 نکته مهم برای داشتن زندگی زناشویی موفق

  10 نکته مهم برای داشتن زندگی زناشویی موفق

  با رعایت این 10 نكته با تنش‌های زندگی‌تان خداحافظی كنید.از همین حالا تمرین كنید تا بتوانید بدون قطع‌ كردن صحبت طرف مقابل‌تان،‌ خوب گوش كنید. بعد از صحبت همسرتان می‌توانید از او بپرسید كه آیا نوبت من شده كه حرف بزنم؟

فیلم روز
تصویر روز