Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 11 فروردین 1399 - 03:33

ازدواج و خانواده

بازدید: 41721

 • خودخواهی چه به سر رابطه می آورد؟

  خودخواهی چه به سر رابطه می آورد؟

  رفتار‌هایی که ما برای راضی کردن خودمان پیش از دیدن نیاز‌های دیگران در پیش می‌گیریم تبدیل به عاداتی می‌شوند که دست کشیدن از آن‌ها دشوار است، اما غیرممکن نیست.

 • آیا کرونا از مادر به جنین منتقل می‌شود؟

  آیا کرونا از مادر به جنین منتقل می‌شود؟

  کروناویروس دستگاه تنفسی را دچار مشکل می‌کند؛ این ویروس فعلا بیشتر تنفسی است بنابراین در صورتی که مادر به کروناویروس مبتلا باشدمی‌تواند از طریق تنفس،‌ سرفه کردن یا عطسه کردن به نوزاد منتقل شود .

 • چگونه در بحث ها برنده باشیم؟

  چگونه در بحث ها برنده باشیم؟

  اینکه بدانید چگونه خودتان را جای طرف مقابل‌تان قرار دهید و با او همدلی کنید، یکی از بهترین راه‌های برنده شدن در هر بحث و مشاجره‌ای است، چون به شما این امکان را می‌دهد که روی پیدا کردن یک راه حل مناسب متمرکز شوید.

 • ویژگی های یک مرد ایده آل چیست؟

  ویژگی های یک مرد ایده آل چیست؟

  یک جامعه شناس توانمندسازی مردان در عرصه اقتصادی را یکی از ایده آل‌های مردانگی و پدرانگی در جامعه امروز دانست و تاکید کرد: سرمایه فرهنگی پشتوانه احترام اجتماعی مردان است.

 • بعد از دعوای زن و شوهری انجام این 4 کار ممنوع!

  بعد از دعوای زن و شوهری انجام این 4 کار ممنوع!

  اختلاف نظر در هر زوجی طبیعی ست. هر چه باشد ما آدم‌ها با هم متفاوتیم و ممکن است گاهی با هم اختلاف نظر‌هایی هم داشته باشیم. حتما مقالات زیادی در مورد باید و نباید‌های رفتاری هنگام دعوا خوانده اید.

 • تأثیر وضعیت مالی بر عشق

  تأثیر وضعیت مالی بر عشق

  مسائل مالی معمولا آخرین چیزی هستند که وقتی عاشق می‌شویم به ذهن‌مان خطور می‌کنند، اما وقتی پای ایجاد و حفظ و بقای یک رابطه‌ی ماندگار به میان می‌آید، مسائل مالی و اقتصادی می‌توانند رابطه‌ای را بسازند یا از هم بگسلند.

 • 35 قدم تا دوباره عاشق شدن

  35 قدم تا دوباره عاشق شدن

  شاید باور نكنید ولی راه های ساده ای برای ابراز علاقه به همسرتان وجود دارد.یكی از اشتباهات جبران ناپذیر زوج ها بعد از آغاز زندگی مشترك، فراموش كردن ابراز علاقه و گذاشتن وقت برای یكدیگر است.

 • موفقیت در خواستگاری با رعایت 10 نکته

  موفقیت در خواستگاری با رعایت 10 نکته

  در جلسات خواستگاری همه به چطور رفتن و چطور پوشیدن و چطور رفتار کردن فکر می‌کنند، اما ظرافت‌هایی وجود دارد که رعایت نکردن آن‌ها می‌تواند اوضاع را از کنترل تان خارج کند.

 • ۴۷-۴۸ سالگی؛ سن اوج احساس بدبختی!

  ۴۷-۴۸ سالگی؛ سن اوج احساس بدبختی!

  بر اساس مطالعات گسترده‌ای که دیوید بلانچ‌فلاور، اقتصاد‌دادن آمریکایی- بریتانیایی روی داده‌های ۱۳۲ کشور انجام داده، نمودار خوشبختی در بیشتر مناطق دنیا شکل منحنی دارد.

 • نشانه‌های یک زندگی بدون عشق

  نشانه‌های یک زندگی بدون عشق

  اگر واکنش شما به رفتارهای یک‌دیگر همیشه خشم است، اگر مدام شما را با رفتارهایش ناامید می‌کند و اگر رابطه‌تان آن‌قدر آزار دهنده شده که دیگر نمی‌توانید روزهای خوب، شاد و عاشقانه زندگی‌تان را به یاد بیاورید، زندگی مشترک شما مدت‌هاست که از هم پاشیده است و خبر

 • در سایت‌های همسریابی چه می‌گذرد؟

  در سایت‌های همسریابی چه می‌گذرد؟

  با بیشتر شدن استفاده افراد از فضای مجازی و بالا رفتن سن ازدواج به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی ، بسیاری از افراد به این فکر افتادند که چطور با استفاده از سادگی جوانان از این راه کسب درآمد کنند.

 • 9 دشمن بزرگ زندگی زناشویی از دیدگاه روانشناسان

  9 دشمن بزرگ زندگی زناشویی از دیدگاه روانشناسان

  اگر واقعا قصد بهبود شرایط زندگی زناشویی خودتان را دارید، یکی از بهترین اقداماتی که می توانید انجام بدهید، شناسایی عوامل مخرب در زندگی است که ما در این مطلب از آنها با نام دشمن زندگی زناشویی یاد می کنیم .

فیلم روز
تصویر روز