Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 17 تیر 1399 - 13:17

ازدواج و خانواده

بازدید: 43629

 • از کجا بفهمیم مردی عاشق مان است؟

  از کجا بفهمیم مردی عاشق مان است؟

  به گزارش آلامتو : چگونه می توان از علاقه یک مرد به خودمان آگاه شویم؟ به دقت او را زیر نظر بگیرید تا بتوانید بفهمید آیا او از شما خوش‌اش می‌آید یا خیر. همه‌چیز همان‌جا است، در زبان بدن و نحوه‌ واکنش فیزیکی او. در این‌جا 18 نشانه برای رمزگشایی زبان بدن مردان که نشان...

 • پیشگیری بهترین راه کاهش طلاق

  پیشگیری بهترین راه کاهش طلاق

  تست‌های روانشناختی، یکی از ابزارهای پی بردن به وضعیت شخصیتی و به عبارتی دورن فرد به حساب می‌آید. این نوع آزمایشات کمک بزرگی قبل از ازدواج انجام می‌دهد.

 • قوانین کاهش دعواهای زن و شوهری

  قوانین کاهش دعواهای زن و شوهری

  کنایه‌زدن، تیکه انداختن و رفتارهایی از این دست گاهی بیشتر از مشت و لگد ایجاد تنش می‌کند، این مطلب درباره آزارهایی‌ست که ظریف‌تر است و توجه چندانی برای رفع آن‌ها نمی‌کنیم.

 • سایه روشن‌های چک‌کردن گوشی همراه همسر

  سایه روشن‌های چک‌کردن گوشی همراه همسر

  گاهی چک کردن گوشی همسرتون باعث می‌شود احساس بدی پیدا کنید، اما نمی‌توانید جلو خودتان را بگیرید. در مورد میل شدید و وحشتناک به چک کردن گوشی موبایل همسر و درست یا غلط بودن آن مواردی هست...

 • کورى عاطفى در زندگى مشترک

  کورى عاطفى در زندگى مشترک

  بعضی زن و شوهرها هستند که هیچ حرفی برای گفتن با یکدیگر ندارند و هر زمان که تنها می‌شوند، هر کدام به اتاق خودشان می‌روند یا سرگرم کارهای مورد علاقه‌شان می‌شوند. به نقل از زندگی سالم، مشکل وقتی جدی‌تر می‌شود.

 • مجرد‌ها خوشبخت‌ترند یا متاهل‌ها ؟

  مجرد‌ها خوشبخت‌ترند یا متاهل‌ها ؟

  مجردها خوشبخت‌ترند؟ یا متاهل‌ها؟ پاسخ روشنی نداریم، اما این مطلب تلاش کرده در عالم منطق پاسخی قانع‌کننده برای این کَل‌کَل پیدا کند.

 • عوارض وحشتناک مصرف قرص «عشق»

  عوارض وحشتناک مصرف قرص «عشق»

  مصرف مکرر قرص عشق و در زمانی که فرد نسبت به آن اعتیاد پیدا کند موجب افسردگی و اضطراب شده و حتی در مواردی فرد را به سمت خودکشی سوق می‌دهد.

 • مناسب ترین فاصله سنی برای ازدواج چند سال است؟

  مناسب ترین فاصله سنی برای ازدواج چند سال است؟

  یک روانشناس گفت که نمی‌توان درباره عدد دقیق فاصله سنی زوجین قانون یکسانی برای همه افراد صادر کرد، اما یقینا تناسب سنی از جمله موازین اساسی در ازدواج است.

 • بهترین روش تقویت روابط احساسی و عاشقانه

  بهترین روش تقویت روابط احساسی و عاشقانه

  .ارتباط برقرار کردن یکی از موضوعات مهمی است که این روزها می‌تواند در کیفیت زندگی افراد نقش بسزایی داشته باشد. به طوری که ارتباط صحیح می‌تواند سلامت جامعه و شهروندان که شامل طیف گسترده‌ای از افراد هستند را رقم بزند.

 • رمز و رازهای ازدواج با همکار

  رمز و رازهای ازدواج با همکار

  بسیاری از ازدواج‌ها پیامد آشنایی دختر و پسر در محیط کاری است، در شرایطی بر حسب اصل مجاورت و همکاری زن و مرد به یکدیگر علاقمند شده و در نهایت تصمیم به ازدواج می‌گیرند یکی از مزایای این روش این است .

 • اشاره‌ای به منطق زندگی

  اشاره‌ای به منطق زندگی

  آیا برای رسیدن به امیال انسانی یا غیرانسانی و سلطه‌جویی و زیاده‌طلبی، دیگران را زیر پا له کردن، منطق انسانی است؟

 • ۱۰ معیار اشتباه در انتخاب همسر

  ۱۰ معیار اشتباه در انتخاب همسر

  بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که ازدواج مهمترین اتفاق زندگی هر شخص به شمار می‌رود، بنابراین انتخاب همسر نیز بواسطه این اهمیت، یکی از حساس‌ترین انتخاب‌های زندگی به شمار می‌رود.

فیلم روز
تصویر روز