Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 15 آذر 1398 - 23:53

ازدواج و خانواده

بازدید: 39107

 • قوانین داشتن رابطه صمیمانه با همسر

  قوانین داشتن رابطه صمیمانه با همسر

  مشکلات ارتباطی می‌توانند به هر دو طرف احساس فرسودگی و ناامیدی و سرخوردگی بدهند. در رابطه‌ای مانند رابطه‌ی زناشویی که دو نفر با هم پیمان بسته‌اند تا آخر عمر در شادی‌ها و غم‌های هم شریک باشند.

 • راهکارهای بهبود رابطه‌ جنسی

  راهکارهای بهبود رابطه‌ جنسی

  نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که انزال زودرس در بسیاری از افراد و در برخی از موارد وجود دارد ولی آن انزال زودرسی بیماری تلقی می‌شود که در بیش از 50 درصد نزدیکی‌های فرد رخ دهد.

 • در مقابل خیانت چه باید کرد؟

  در مقابل خیانت چه باید کرد؟

  اقدام جنون‌آمیز یک زن ترکیه‌ای در خصوص شوهر خیانتکارش در چند روز گذشته، مورد توجه شبکه‌های اجتماعی دنیا قرار گرفته است. به نظر می‌رسد مرد خیانتکار اهل ترکیه هرگز تصور نمی‌کرد ...

 • ۱۲ ایده‌ی جذاب برای سالگرد ازدواج

  ۱۲ ایده‌ی جذاب برای سالگرد ازدواج

  سالگرد ازدواج همیشه زمان ویژه‌ای از یک رابطه است و با کمک آن می‌توان تاریخ شروع رابطه‌ای زیبا و تجربه عشق را جشن گرفت. در یک رابطه بودن موضوع کوچکی نیست.

 • ده دليل خيانت کردن شوهر به همسر

  ده دليل خيانت کردن شوهر به همسر

  خیانت یکی از بدترین مشکلات در هر زندگی زناشویی است. همسر شما هم اگر در زندگی زناشویی به شما خیانت کرده است ممکن است دلیل آن یکی از عوامل زیر باشد. در ادامه 10 دلیل اصلی خیانت در مردان را می‌خوانید

 • موانع گوش دادن مؤثر

  موانع گوش دادن مؤثر

  گفتن کلمات تأییدی مثل: اوهوم، بله، چه جالبه، درست و... سبب همدلی و تداوم صحبت می‌شود و در انتقال پیام صحبت نقش به سزایی دارد. اگر در یک مکالمه تلفنی از این کلمات استفاده نکنید، طرف مکالمه احتمال دارد تصور کند تلفن قطع شده است.

 • زبان بدن زن عاشق چگونه است؟

  زبان بدن زن عاشق چگونه است؟

  زنان بیش از 50 ژست دارند که برای نشان دادن علاقه خود از آنها استفاده می کنند. در این مقاله مهمترین ژست ها را به شما آموزش می دهیم

 • نفقه و چگونگی طرح دادخواست

  نفقه و چگونگی طرح دادخواست

  در صورت عدم توانایی مرد به پرداخت نفقه و یا اینکه به هیچ طریق نتوان مرد را مجبور به پرداخت نفقه نمود و یا مالی هم از او بدست نیاید که از آن محل نفقه زن پرداخت گردد زن می‌تواند دادخواست طلاق تنظیم نماید.

 • رابطه زناشویی در حضور فرزند خواب

  رابطه زناشویی در حضور فرزند خواب

  رابطه زناشویی بعد از بچه دار شدن خیلی مهم است، اما با گذشته خیلی فرق می‌کند. سوال بیشتر زوج‌های جوان بعد از بچه دار شدن این است که آیا می‌توانند در حضور نوزاد خواب رابطه زناشویی داشته باشند؟

 • ترس مردان از تعهد در زندگی‌زناشویی

  ترس مردان از تعهد در زندگی‌زناشویی

  سعی کنید این‌گونه خودتان را توجیه سازید که افکار، رفتار و تفکرات شوهرتان، همگی بر اساس دوست‌داشتن و عشق‌ورزیدن است نه چیز دیگر. حساسیت‌های بیش‌از اندازه و بی‌جا را کنار بگذارید. واقع بین باشید و مثبت‌نگر.

 • وقتی میل جنسی اوج می گیرد

  وقتی میل جنسی اوج می گیرد

  مشکلات مرتبط با میل جنسی زمانی مطرح می‌شوند که افراد فقدان میل‌جنسی یا میل‌جنسی پایین را تجربه کنند یا میل شدید و غیرمعمولی برای رابطه جنسی داشته باشند.

 • این حرف‌ها را به هیچ کس نگوئید

  این حرف‌ها را به هیچ کس نگوئید

  اگر مقصودمان را طوری بیان می‌کنیم که مخاطب برداشت متفاوت از مقصود ما می‌کند، شاید وقت آن رسیده باشد که اندکی در لحن، بیان و جملاتمان دقیق شویم.

فیلم روز
تصویر روز