Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 9 بهمن 1398 - 05:05

ازدواج و خانواده

بازدید: 40516

 • خانم ها! بابت این کارها عذرخواهی نکنید

  خانم ها! بابت این کارها عذرخواهی نکنید

  امروزه زنان قدرتمند زیادی را در سراسر این کره خاکی می بینیم، اما با وجود همه اینها باز هم مشکلاتی هر چند کوچک وجود دارد و آن رفتاری است که بسیاری از خانم ها در مقابل دیگران انجام می دهند: معذرت خواهی.

 • تفاوت‌های شخصیتی؛ مردان آناناسی، زنان هلویی!

  تفاوت‌های شخصیتی؛ مردان آناناسی، زنان هلویی!

  زن و شوهر‌ها برای آن‌که بتوانند با صلح، صفا و عشق با یکدیگر زیر یک سقف زندگی کنند، باید هم را بلد باشند! هر زنی قبل از ازدواج باید بداند که دنیای زمخت و نتراشیده مرد‌ها تا چه حد با دنیای لطیف زن‌ها فرق می‌کند.

 • گل مورد علاقه‌تان درباره شخصیت شما چه می گوید؟

  گل مورد علاقه‌تان درباره شخصیت شما چه می گوید؟

  در مطلب زیر ویژگی‌های شخصیتی افراد علاقه‌مند به ۱۰ گل را با یکدیگر مرور خواهیم کرد، در خور ذکر است که بعضی از این نکات، ممکن است برای همه صدق نکند.

 • مردهای جذاب این شکلی اند!

  مردهای جذاب این شکلی اند!

  چه چیزی موجب جذابیت یک مرد در اولین دیدار می شود؟ اگر شما هم در شرایطی هستید که می خواهید دل فردی را به دست آورید، به مواردی که در اینجا برایتان آورده ایم دقت کنید. مواردی که خانم ها را بیش از هر چیز دیگری در دیدار اول جذب می کند.

 • فرمول ناز کردن زنانه!

  فرمول ناز کردن زنانه!

  نامزدی دوران شیرینی است، بعد از مرحله سخت خواستگاری و آن استرس‌های بله برون و شیرینی خوران و ... باید روز‌های خوشی در انتظار زوج باشد. بعضی‌ها برای این دوره توصیه‌های عجیبی دارند.

 • رفتارهای زنانه ای که مردان را دیوانه می کند!

  رفتارهای زنانه ای که مردان را دیوانه می کند!

  همسرتان شاید بتواند با خط چشم شما کنار بیاید اما آرایش و زرق و برق زیاد کلافه‌اش می کند.

 • زندگی مشترک پایدار، با این روش‌ها

  زندگی مشترک پایدار، با این روش‌ها

  براساس آخرین اطلاعات موجود از طریق داده‌های سازمان ثبت‌احوال کشور در ۹ ماهه امسال، تعداد ازدواج‌های ثبت شده حدود سه برابر طلاق است و متوسط عمر ازدواج‌هایی که به طلاق منجر می‌شود، ۹ سال شده است.

 • طلاق به دلیل نداشتن رابطه زناشویی

  طلاق به دلیل نداشتن رابطه زناشویی

  نداشتن رابطه جنسی و یا رابطه جنسی نامتعارف یکی از عمده‌ترین اختلافات زوجین است که در بسیاری از موارد باعث طلاق می‌شود البته این مسئله در جامعه ما نسبت به اختلافات دیگر زوجین کمی پیچیده‌تر است.

 • چقدر برای شریک زندگیمان وقت بگذاریم؟

  چقدر برای شریک زندگیمان وقت بگذاریم؟

  همیشه این سوال برای ما به وجود می‌آید که چقدر از زمان مان را باید صرف رابطه عاطفی مان کنیم؟ چقدر با شریک زندگی مان در ارتباط باشیم تا رابطه مان خراب نشود؟

 • حسادت چه بلایی سر زندگی مشترک می آورد؟

  حسادت چه بلایی سر زندگی مشترک می آورد؟

  گاهی لذت بخش است که حسادت همسرتان را ببینید، چون به شما این احساس را می‌دهد که او واقعا دوستتان دارد و برایش مهم هستید و می‌ترسد شما را از دست بدهد. چه کسی دوست ندارد چنین حس خوشایندی را تجربه کند؟

 • اگر رابطه جنسی نداشته باشید، چه اتفاقی در بدن‌تان می‌افتد؟

  اگر رابطه جنسی نداشته باشید، چه اتفاقی در بدن‌تان می‌افتد؟

  در عده‌ای از افراد با کنار گذاشتن روابط جنسی، احساس بیحالی و کشش کمتر نسبت به فعالیت جنسی روی خواهد داد، یعنی دوری کردن از رابطه‌ی جنسی باعث می‌شود این دسته از افراد احساس نیاز و تمایل خود به این فعالیت را نیز از دست بدهند.

 • ۷ عادت ضد طلاق‌

  ۷ عادت ضد طلاق‌

  در گزارش زیر، قصد داریم شیوه‌های داشتن زندگی‌مشترک رضایتمندانه و پایدار را با شما در میان بگذاریم و در این خصوص به معرفی یک تئوری به نام تئوری انتخاب می‌پردازیم.

فیلم روز
تصویر روز