Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 7 آذر 1399 - 07:17

رژیم لاغری، چاقی

بازدید: 46499

 

 

 • چگونه بدون ورزش کالری زیادی بسوزانیم؟

  چگونه بدون ورزش کالری زیادی بسوزانیم؟

  برای کاهش وزن می‌توانید در کنار ورزش کردن از این روشها نیز استفاده کنید. در اینجا 6 روش برای مصرف کالری بیشتر آورده شده است.

 • رژیم گیاه خواری خطر شکستن استخوان را افزایش میدهد

  رژیم گیاه خواری خطر شکستن استخوان را افزایش میدهد

  یافته های جدید محققان انگلیسی در خصوص انواع رژیم غذایی، نشان می دهد که افرادی که از گوشت در رژیم غذایی خود استفاده نمی کنند، تا حد زیادی در معرض شکستگی در نقاط حساس بدن خود قرار دارند.

 • ۱۲ کربوهیدرات برای داشتن شکمی صاف

  ۱۲ کربوهیدرات برای داشتن شکمی صاف

  اگر فکر می‌کنید باید تمام کربوهیدرات‌ها را از زندگی خود حذف کرده و یک رژیم غذایی کم یا بدون کربوهیدرات را برای کاهش وزن خود دنبال کنید، بهتر است کمی در این زمینه بیشتر تفکر کنید.

 • عوارض دست و پاگیر چاقی در درمان کرونا

  عوارض دست و پاگیر چاقی در درمان کرونا

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با اشاره به مؤلفه‌های مؤثر بر افزایش پدیده پر وزنی در جوامع، تجمع چربی در بدن را یکی از مهمترین عوامل بروز پیامدهای بد در بیماران کرونایی دانست.

 • ۶ روشی که اشتهای شما را باز می‌کنند

  ۶ روشی که اشتهای شما را باز می‌کنند

  وقتی تمایلی به غذا خوردن ندارید یعنی اشتهای خود را از دست دادید. عوامل مختلفی می‌توانند اشتهای شما را از بین ببرند از جمله بیماری روانی و جسمی.

 • کرونا در بدن افراد چاق پنهان می‌شود تا در زمان مناسب ضربه بزند

  کرونا در بدن افراد چاق پنهان می‌شود تا در زمان مناسب ضربه بزند

  ایرنا به نقل از پایگاه اینترنتی لایو ساینس، نوشت: مطالعات انجام شده درباره کووید۱۹ و اطلاعات جمع آوری شده از این ویروس نظرات پزشکان را مبنی بر این که کرونا از چاقی بهره می برد و در زمان مناسب به بدن صدمه می زند، تایید می کند.

 • لاغری در ۳ روز با سم زدایی کبد

  لاغری در ۳ روز با سم زدایی کبد

  در گزارش زیر ما به شما یک نوشیدنی معجزه آسا توصیه می‌کنیم که با پاک سازی کبد از سموم در عرض ۷۲ ساعت وزنتان را کاهش می‌دهد.

 • هر آنچه که باید درباره رژیم کتو بدانید

  هر آنچه که باید درباره رژیم کتو بدانید

  گرچه کتو به عنوان یک شگفتی کاهش وزن تبلیغ می شوید، اما این برنامه غذایی در واقع یک رژیم غذایی پزشکی است که اگر خودسرانه و بدون پایه علمی انجام شود، خطرات جدی را به همراه دارد.

 • رابطه ورزش با کاهش وزن

  رابطه ورزش با کاهش وزن

  برای کاهش وزن لازم است میزان کالری که ما مصرف می‌کنیم، کمتر از میزان کالری باشد که توسط بدن سوخته می‌شود. ورزش یکی از کارهایی است که می‌تواند باعث افزایش سوزاندن کالری توسط بدن شود و به پروسه کاهش وزن کمک کند

 • اثر «یویو»درکاهش وزن چیست؟

  اثر «یویو»درکاهش وزن چیست؟

  بسیاری از کسانی که می‌خواهند وزن خود را کاهش دهند، اغلب با اثر یویو مواجه می‌شوند. اثر یویو در واقع یک چرخه معیوب است که طی آن فرد وزن کم می‌کند، اما پس از آن دوباره وزن خود را به‌دست آورده و دوباره این روند را بارها و بارها تکرار می‌کند.

 • سراب داروهای لاغری ماهواره‌ای

  سراب داروهای لاغری ماهواره‌ای

  امروزه علم پزشکی پیشرفت فراوانی نموده و هر روز شاهد هستیم که اخبار مختلفی از شاخه‌های علم پزشکی از رسانه‌های ارتباط جمعی منتشر می‌شود.

 • چگونه رژیم بگیریم که سیستم ایمنی بدنمان ضعیف نشود؟

  چگونه رژیم بگیریم که سیستم ایمنی بدنمان ضعیف نشود؟

  یک متخصص تغذیه به بیان راهکار‌هایی برای تقویت سیستم ایمنی همراه با حفظ رژیم غذایی پرداخت.

فیلم روز
تصویر روز