Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 29 مهر 1398 - 19:49

نکات خانه داری

بازدید: 18565

 • ترفندهای از بین بردن بوی سیگار از پرده و وسایل خانه

  ترفندهای از بین بردن بوی سیگار از پرده و وسایل خانه

  بوی سیگار و تنباکو جزو بو هایی هستند که وقتی در خانه تان پخش شود، روی پرده و پارچه ها می نشیند و به این زودی از بین نمی رود. در این جا 7 راه برای از بین بردن بوی سیگار و تنباکو برای شما می گوییم

 • نحوه تمیز کردن قابلمه و تابه سوخته

  نحوه تمیز کردن قابلمه و تابه سوخته

  هرگز سعی نکنید با قاشق فلزی غذای سوخته و چسبیده به قابلمه را تمیز کنید؛ چرا که تنها به وسایل خود آسیب می زنید. در سوختگی شدید قابلمه که با شستن سیاهی قابلمه بر طرف نمی شود و همچنان غذای سوخته کف آن چسبیده است

 • در استفاده از ماشین لباسشویی این اشتباهات را انجام ندهید!

  در استفاده از ماشین لباسشویی این اشتباهات را انجام ندهید!

  این مطلب، نگاهی می‌اندازد به خطاهای هشت‌گانه استفاده از ماشین لباس‌شویی كه ممكن است هركدام از ما مرتكب شویم و سلامت‌مان را به دست‌ خودمان تهدید كنیم

 • خوشبو کردن خانه با روش های طبیعی

  خوشبو کردن خانه با روش های طبیعی

  یکی از آزاردهنده ترین موارد در مورد خانه داری ناتوانی برای از بین بردن بوی بد خانه است؛ از آشپزخانه تا اتاق پذیرایی و نشیمن بایستی علاوه بر تمیزی، خوشبو نیز باشد چرا که استشمام هوای بد بو برای هیچ کس خوشایند نیست.

 • 4 روش اصولی برای تمیز کردن تلویزیون

  4 روش اصولی برای تمیز کردن تلویزیون

  برای تمیز کردن صفحه نمایشگر تلویزیون، روش‌های مختلفی وجود دارد. شما می‌توانید آن را با استفاده از محلول آب و سرکه، دستمال مخصوص و اسپری‌ها و پاک‌کننده‌های مخصوص نمایشگر و ... تمیز کنید.

 • چکار کنیم تا روفرشی جمع نشود؟

  چکار کنیم تا روفرشی جمع نشود؟

  استفاده از روفرشی گزینه خوبی برای خانم های بچه دار است.روفرشی پارچه ای ضخیم (قالی مانند) که بر روی قالی اتاق پهن می کنند تا از نور آفتاب و پاخوردگی حفظ شود یا عیب قالی پوشیده بماند.

 • روش های خشک كردن گوجه فرنگی

  روش های خشک كردن گوجه فرنگی

  پودر گوجه یکی از بهترین روشها برای ذخیره گوجه ها برای فصول دیگر است و وقتی که گوجه‌ها تازه و در فصل خود هستند می توان مقدار زیادی از آنها را خرید و پودر گوجه درست کرد به این ترتیب دیگر خراب نمی شوند.

 • ۴ ترفند طلایی جهت پاک کردن لکه انار

  ۴ ترفند طلایی جهت پاک کردن لکه انار

  آیا ریختن آب انار بر روی مبل، لباس و یا فرش منزل باعث نگرانی شما شده است؟ باید بدانید که برای پاک کردن لکه انار از روی این وسایل روش‌های بسیار ساده و کاربردی دارد که در این مطلب به آن‌ها پرداخته خواهد شد.

 • کاربردهای جالب قرص ماشین ظرفشویی در نظافت

  کاربردهای جالب قرص ماشین ظرفشویی در نظافت

  قرص ماشین ظرفشویی و این همه کاربرد! شاید باورتان نشود که بتوان از قرص ماشین ظرفشویی در تمیز کردن لکه های لباس، در شستشوی ظروف و ... استفاده کرد. برای آشنایی با این کاربردها با ما همراه شوید.

 • آموزش بلانچ کردن بامیه

  آموزش بلانچ کردن بامیه

  برای حفظ طعم، تازگی و رنگ بامیه راه های مختلفی وجود دارد. یکی از این راه ها بلانچ کردن بامیه است. بلانچ کردن همان شوک حرارتی است. در مورد بلانچ کردن نکاتی وجود دارد که رعایت کردن آن ها باعث ماندگاری طعم و رنگ سبزیجات میشه.

 • تستی برای تشخیص روغن زیتون خالص

  تستی برای تشخیص روغن زیتون خالص

  درصورتی که می‌خواهید تشخیص دهید کدام روغن زیتون تقلبی است، ابتدا باید از خالص‌بودن آن اطمینان پیدا کنید، در این صورت می‌توانید بفهمید که این روغن زیتون در چه درجه‌ای از آن قرار دارد.

 • از بین بردن رسوب کتری و سماور با چند روش ساده

  از بین بردن رسوب کتری و سماور با چند روش ساده

  جرم درون کتری و سماور همیشه یکی از معضلات تمام خانم های خانه دار است. اما برای از بین بردن این جرم ها و جلوگیری از تشکیل آنها راه و روش های خانگی وجود دارد که بهتر است با آنها آشنا شوید

فیلم روز
تصویر روز