Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 16 فروردین 1399 - 20:04

نکات خانه داری

بازدید: 22068

 • دمای لازم برای سالم سازی مواد غذایی در مقابل کرونا

  دمای لازم برای سالم سازی مواد غذایی در مقابل کرونا

  تولید و آماده سازی محصولات غذایی صنعتی، به افراد توصیه کرد تا حد امکان از خرید مواد غذایی روباز و سنتی در زمان شیوع ویروس کووید-۱۹ خودداری کنند.

 • چگونه الکل طبی را از صنعتی تشخیص دهیم؟

  چگونه الکل طبی را از صنعتی تشخیص دهیم؟

  اکنون که با شیوع بیماری کووید-۱۹ و مرگ ومیر ناشی از این بیماری مواجه هستیم، در عین حال می‌بینیم که عده‌ای از هموطنان‌مان به دلیل مسمومیت با الکل متانول جان‌شان را از دست می‌دهند.

 • بهترین روش از بین بردن بوی بد یخچال

  بهترین روش از بین بردن بوی بد یخچال

  در گزارش زیر روش از بین بردن بوی بد یخچال را آموزش می‌دهیم. در یخچال را باز می‌کند و پارچ آب را بر می‌دارد. لیوان را پر از آب می‌کند، اما به محض نوشیدن اولین جرعه، از نوشیدن ادامه آب منصرف می‌شود.

 • روش‌هایی برای ضدعفونی میوه و خشکبار در برابر ویروس کرونا

  روش‌هایی برای ضدعفونی میوه و خشکبار در برابر ویروس کرونا

  با شیوع ویروس کرونا حساسیت‌هایی برای خرید اقلام غذایی و نحوه استفاده آن‌ها به وجود آمده است، به شکلی‌که بیشتر افراد اقلام خوراکی خریداری شده را پیش از مصرف شسته و یا ضد عفونی می‌کنند اما بهترین روش برای ضد عفونی کردن میوه و خشکبار چیست؟

 • آیا شکرک زدن عسل دلیل بر نامرغوبی آن است؟

  آیا شکرک زدن عسل دلیل بر نامرغوبی آن است؟

  رییس انجمن ملی زنبورداران و تولید کنندگان عسل ایران گفت که عسل طبیعی بعد از چندماه شکرک می‌زند و عسلی که شکرک نزند حتما به آن مواد نگهدارنده اضافه شده است.

 • سالم‌ترین روش پخت برنج

  سالم‌ترین روش پخت برنج

  برای حفظ ارزش غذایی برنج، باید به نحوه پخت آن توجه کرد که در زیر به ۵ مورد در این باره اشاره می‌کنیم.

 • بهترین روش نگهداری آجیل

  بهترین روش نگهداری آجیل

  مغز‌ها مفیدند، چون سرشار از پروتئین و چربی‌های سالم‌اند. مغز‌ها طعم خوشایندی هم دارند که کمتر کسی پیدا می‌شود آن را نپسندد. اما اگر از آجیل درست نگهداری نکنید خیلی زود فاسد شده.

 • بهترین روش پخت و نگهداری ذرت

  بهترین روش پخت و نگهداری ذرت

  «ذرت» یکی از مهم‌ترین غلات و غذای اصلی ساکنان مکزیک و آفریقای مرکزی است. البته ایالات متحده آمریکا، مجارستان و فرانسه اصلی‌ترین تولیدکنندگان این محصول در دنیا شناخته می‌شوند.

 • فرمول درست کردن ژل ضد عفونی کننده

  فرمول درست کردن ژل ضد عفونی کننده

  یکی از موثرترین روش‌ها برای جلوگیری از انتشار میکروب‌ها شستن درست دست‌ها است.طبق گفته سازمان‌های بهداشت و سلامت، از جمله سازمان بهداشت جهانی و مرکز پیشگیری از بیماری‌ها، یکی از موثرترین روش‌ها برای جلوگیری از انتشار میکروب‌ها شستن درست دست‌ها است.

 • روش های از بین بردن لکه سوختگی فرش و موکت

  روش های از بین بردن لکه سوختگی فرش و موکت

  در این مطلب روش‌هایی مناسب برای از بین بردن لکه‌های سوختگی مطرح شده است.

 • بهترین روش‌ شستن لباس‌ها با سرکه

  بهترین روش‌ شستن لباس‌ها با سرکه

  در گزارش زیر با روش‌های استفاده از سرکه در شستشوی لباس‌ها آشنا شوید.این مایع همه کاره را در شستشوی لباس‌ها استفاده کنید تا هم لباس‌های روشن و بدون بو داشته باشید و هم از شر لکه‌های روی لباس خلاص شوید.

 • روش‌های تهیه مواد ضدعفونی کننده در منزل

  روش‌های تهیه مواد ضدعفونی کننده در منزل

  یکی از راه‌های عدم انتقال کرونا ویروس از روی سطوح، دست‌ها و... به انسان، شست و شو و گندزدایی محل‌های در معرض خطر ویروس است اما از آنجایی که ممکن است ماده گندزدا یا ضدعفونی کننده مناسب در هر لحظه در دسترس نباشد.

فیلم روز
تصویر روز