Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 1 مهر 1399 - 19:14

نکات خانه داری

بازدید: 25878

 • تفسیر علائم شستشو روی لباس‌ها

  تفسیر علائم شستشو روی لباس‌ها

  همه‌ی ما این تجربه را داشته‌ایم که می‌خواستیم پیراهن جدیدی را بشوییم. برای همین هم به برچسب آن نگاهی انداخته‌ایم. بعد می‌بینیم برچسب لباس پر است از علائمی که آنها را نمی‌شناسیم و کاربردشان را نمی‌دانیم.

 • لباسشویی‌ها چگونه کار می‌کنند!

  لباسشویی‌ها چگونه کار می‌کنند!

  برای آنكه یك شستشوی كامل داشته باشید، بهتر است چند نكته را مورد توجه قرار دهید. مهم نیست كه چند وقت یكبار از لباسشویی استفاده می‌كنید. به طور متوسط هر خانواده در هر سال 392 بار لباس می‌شوید.

 • وسایل الکترونیک را اینگونه ضدعفونی کنید

  وسایل الکترونیک را اینگونه ضدعفونی کنید

  به دلیل همه‌گیری کووید-۱۹ در سراسر دنیا مشاغل بیشتر به صورت دورکاری درآمده، اما در بعضی از مشاغل لازم است افراد در محل کار حضور یابند. در هردو صورت برای انجام کارها باید به طور مکرر از لپ تاپ یا رایانه استفاده کرد.

 • کاربردهای لیمو در خانه داری

  کاربردهای لیمو در خانه داری

  بسیاری از ما لیمو را به عنوان یک خوراکی خوش عطر می‌شناسیم، اما جالب است بدانید که لیمو‌ها می‌توانند به عنوان وسیله‌ای برای نظافت نیز مورد استفاده قرار گیرند.

 • بالاخره طول عمر کرونا روی سطوح مختلف چقدر است؟

  بالاخره طول عمر کرونا روی سطوح مختلف چقدر است؟

  مدت زمان ماندگاری ویروس کرونا بر روی سطوح مختلف متفاوت است؛ این ویروس می تواند بین چند ساعت تا چند روز بر روی سطوح مختلف عمر کند، اما باید پرسید آیا قدرت بیماری زایی کرونا روی سطوح حفظ می شود؟

 • نگهداری مواد غذایی در فریزر

  نگهداری مواد غذایی در فریزر

  در مورد سبزیجات (باقلا سبز، لوبیا سبز، نخود فرنگی، بامیه، ... ) و میوه‌‌‌هایی (تمشک، آلبالو، گیلاس، ...) که تولید آن‌ها تنها در فصول خاصی از سال امکانپذیر بوده و یا اینکه از عمر نگهداری کوتاهی برخوردار بوده

 • فوت وفن نگهداری ادویه

  فوت وفن نگهداری ادویه

  ادویه ‌ها نباید در محیط‌های بسیار گرم (مانند انباری) یا در مجاورت تابش مستقیم نور آفتاب قرار بگیرند.برخی از افراد عادت دارند ادویه های خود را داخل یخچال نگهداری کنند.

 • نان و شیرینی را چقدرمی توان نگهداری کرد؟

  نان و شیرینی را چقدرمی توان نگهداری کرد؟

  شیرینی خشک در دمای اتاق قابل نگهداری است ولی شیرینی تر و خامه‌ای حتما بایستی در یخچال (حداکثر تا 3 روز) نگهداری شود.

 • غذاهایی که نباید دوباره گرم شوند

  غذاهایی که نباید دوباره گرم شوند

  متاسفانه وقتی باقیمانده‌ی وعده‌ی پیش را گرم می‌کنیم از کیفیت، طعم و ارزش غذایی اولیه برخوردار نیست. همچنین ممکن است ما را بیمار کند. در واقع برخی از پزشکان معتقد هستند

 • دانستنی های مهم درباره نگهداری میوه‌‌ و سبزی‌‌ها

  دانستنی های مهم درباره نگهداری میوه‌‌ و سبزی‌‌ها

  میوه‌‌ها و سبزی‌‌ها از مهم ترین بخش‌‌های هرم راهنمای غذایی هستند که به دلیل دارا بودن انواع و اقسام ویتامین‌‌ها، مینرال‌‌ها، آنتی اکسیدان‌‌های مختلف و گوناگون، آب فراوان، کالری کم، فیبر بالا دریافت

 • ۷ راز برای پاک‌سازی کامل خانه

  ۷ راز برای پاک‌سازی کامل خانه

  در این مطلب شما را با نحوه پاک‌سازی کامل خانه و نقاط مهمی که برای جلوگیری از سرایت ویروس‌ها کلیدی هستند آشنا می‌کنیم.

 • راهکارهای حفظ تازگی مواد‌غذایی

  راهکارهای حفظ تازگی مواد‌غذایی

  با تغییر شیوه زندگی و اشتغال اکثر خانم‌‌ها و زمان کمتر، دفعات خرید نیز کمتر می‌‌شود ولی در هر بار خرید هفتگی یا ماهانه به طور معمول میزان بیشتری مواد غذایی خریداری می‌‌شود که به طبع نگهداری این مواد غذایی خریداری شده

فیلم روز
تصویر روز