Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 15 بهمن 1401 - 19:28

بسته موضوعی

بازدید: 22574

 • بسته موضوعی 163 : شب یلدا به یاد ماندنی

  بسته موضوعی 163 : شب یلدا به یاد ماندنی

  حتما که با نزدیک شدن به آخر فصل زیبای پاییز و طولانی‌ترین شب سال یعنی شب یلدا، سوالاتی از قبیل “برای شب یلدا چه کار کنیم؟”، “چه چیزی برای شب یلدا لازم است؟”، “کارهایی که در شب یلدا انجام می شود چه هستند؟

 • بسته موضوعی 165 : آشپزی ویژه ماه مبارک رمضان

  بسته موضوعی 165 : آشپزی ویژه ماه مبارک رمضان

  باز هم ماه رمضان رسیده و صدای ربنا در کوی و برزن می‌پیچد و همه اهل خانه در کنار هم جمع شده و پای سفره‌های افطاری و سحری ساعات بیشتری را از کنار هم بودن لذت می‌برند.

 • بسته موضوعی 164: طرز تهیه شیرینی خانگی برای نوروز

  بسته موضوعی 164: طرز تهیه شیرینی خانگی برای نوروز

  خیلی از خانم‌ها دوست دارند شیرینی را خودشان تهیه کنند، اما مشکل اینجاست که ممکن است شما هم مثل خیلی‌های دیگر با این کار آشنا نباشید. علاوه بر این ممکن است وسایل تهیه شیرینی در خانه موجود نباشد

 • بسته موضوعی 162 : دانستنی های مهم درباره سنگ صفرا

  بسته موضوعی 162 : دانستنی های مهم درباره سنگ صفرا

  کیسه صفرا اندام کیسه مانند گلابی شکل کوچکی است که در سمت راست بالای شکم قرار دارد. کیسه صفرا زیر کبد، دقیقاً پایین قفسه سینه در جلوی بدن و سمت راست قرار دارد.

 • بسته موضوعی 161 : ایده های دوست داشتنی

  بسته موضوعی 161 : ایده های دوست داشتنی

  خلاقیت یا آفرینندگی توان ساختن یا خلق نمودن چیزی نو است، خواه راهکاری نو برای حل یک مشکل، یک روش یا یک دستگاه نو، و یا یک شیء یا فرم نو هنری.

 • بسته موضوعی 160 : آنچه درباره کرونای دلتا باید بدانید

  بسته موضوعی 160 : آنچه درباره کرونای دلتا باید بدانید

  علامت‌های کرونای دلتا با کرونای قبلی فرق می‌کند. علائم کرونای دلتا با آبریزش بینی، تب و گلو درد آغاز می‌شود و شبیه سرماخوردگی است که در کمتر از ۴۸ ساعت علائم آن بروز می‌کند. ۳ تا ۴ روز این علائم وجود دارد و سپس به درگیری ریه می‌انجامد.

 • بسته موضوعی 159 : کلیدهای مدیریت فشار خون

  بسته موضوعی 159 : کلیدهای مدیریت فشار خون

  فشار خون یکی از علائم اصلی حیات است، هنگامی که سرخرگ‌های بزرگ، قابلیت ارتجاع و استحکام طبیعی خود را از دست بدهند و عروق کوچک نیز باریکتر شوند، فشار خون بالا می‌رود.فشار خون‌ بالا گاهی‌ کشنده‌ بی‌سر و صدا نامیده‌ می‌شود

 • بسته موضوعی 158 : سفره ماه رمضان

  بسته موضوعی 158 : سفره ماه رمضان

  باز هم ماه رمضان رسیده و صدای ربنا در کوی و برزن می‌پیچد و همه اهل خانه در کنار هم جمع شده و پای سفره‌های افطاری و سحری ساعات بیشتری را از کنار هم بودن لذت می‌برند.

 • بسته موضوعی 157 : استقبال از بهار

  بسته موضوعی 157 : استقبال از بهار

  نوروز بزرگترین جشن ملى ایرانیان سابقه اى هزاران ساله دارد. از گذشته هاى دور آریایى هاى ساکن در فلات ایران روز اول سال و آغاز بهار را به برگزارى مراسم ویژه و توأم با سرور و شادمانى اختصاص مى دادند.

 • بسته موضوعی 156: فوت و فن های خانه تکانی آسان

  بسته موضوعی 156: فوت و فن های خانه تکانی آسان

  «خانه تکانی» از آن رسم های قدیمی و سخت است که مادرهای خانه هرساله افراد خانواد را برای یک تکان اساسی به خانه بسیج می کنند.

 • بسته موضوعی 155 : دنیای مردانه بیماری ها

  بسته موضوعی 155 : دنیای مردانه بیماری ها

  بیماری‌هایی که مردان را تهدید می‌کند فقط مربوط به غده پروستات نیست و باید خیلی گسترده‌تر به بیماری‌های مردانه نگاه کرد.اصولا این قشر کمتر به سلامت خود توجه می‌کنند و در بسیاری‌ موارد در مراحل آخر بیماری به پزشک مراجعه می‌کنند.

 • بسته موضوعی 154: همه چیز درباره اوتیسم

  بسته موضوعی 154: همه چیز درباره اوتیسم

  طیف اتیسم(اوتیسم)، اختلالی نورولوژیک است که خودش را در سال‌های اولیه رشد کودک نمایان می‌کند. این اختلال باعث مشکلاتی چون رفتارهای تکراری وکلیشه ای،نقص در مهارتهای ارتباطی کلامی و غیر کلامی و رفتارهای اجتماعی می گردد.

فیلم روز
تصویر روز