Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 28 مهر 1400 - 20:29

بسته موضوعی

بازدید: 19984

 • بسته موضوعی 162 : دانستنی های مهم درباره سنگ صفرا

  بسته موضوعی 162 : دانستنی های مهم درباره سنگ صفرا

  کیسه صفرا اندام کیسه مانند گلابی شکل کوچکی است که در سمت راست بالای شکم قرار دارد. کیسه صفرا زیر کبد، دقیقاً پایین قفسه سینه در جلوی بدن و سمت راست قرار دارد.

 • بسته موضوعی 161 : ایده های دوست داشتنی

  بسته موضوعی 161 : ایده های دوست داشتنی

  خلاقیت یا آفرینندگی توان ساختن یا خلق نمودن چیزی نو است، خواه راهکاری نو برای حل یک مشکل، یک روش یا یک دستگاه نو، و یا یک شیء یا فرم نو هنری.

 • بسته موضوعی 160 : آنچه درباره کرونای دلتا باید بدانید

  بسته موضوعی 160 : آنچه درباره کرونای دلتا باید بدانید

  علامت‌های کرونای دلتا با کرونای قبلی فرق می‌کند. علائم کرونای دلتا با آبریزش بینی، تب و گلو درد آغاز می‌شود و شبیه سرماخوردگی است که در کمتر از ۴۸ ساعت علائم آن بروز می‌کند. ۳ تا ۴ روز این علائم وجود دارد و سپس به درگیری ریه می‌انجامد.

 • بسته موضوعی 159 : کلیدهای مدیریت فشار خون

  بسته موضوعی 159 : کلیدهای مدیریت فشار خون

  فشار خون یکی از علائم اصلی حیات است، هنگامی که سرخرگ‌های بزرگ، قابلیت ارتجاع و استحکام طبیعی خود را از دست بدهند و عروق کوچک نیز باریکتر شوند، فشار خون بالا می‌رود.فشار خون‌ بالا گاهی‌ کشنده‌ بی‌سر و صدا نامیده‌ می‌شود

 • بسته موضوعی 158 : سفره ماه رمضان

  بسته موضوعی 158 : سفره ماه رمضان

  باز هم ماه رمضان رسیده و صدای ربنا در کوی و برزن می‌پیچد و همه اهل خانه در کنار هم جمع شده و پای سفره‌های افطاری و سحری ساعات بیشتری را از کنار هم بودن لذت می‌برند.

 • بسته موضوعی 157 : استقبال از بهار

  بسته موضوعی 157 : استقبال از بهار

  نوروز بزرگترین جشن ملى ایرانیان سابقه اى هزاران ساله دارد. از گذشته هاى دور آریایى هاى ساکن در فلات ایران روز اول سال و آغاز بهار را به برگزارى مراسم ویژه و توأم با سرور و شادمانى اختصاص مى دادند.

 • بسته موضوعی 156: فوت و فن های خانه تکانی آسان

  بسته موضوعی 156: فوت و فن های خانه تکانی آسان

  «خانه تکانی» از آن رسم های قدیمی و سخت است که مادرهای خانه هرساله افراد خانواد را برای یک تکان اساسی به خانه بسیج می کنند.

 • بسته موضوعی 155 : دنیای مردانه بیماری ها

  بسته موضوعی 155 : دنیای مردانه بیماری ها

  بیماری‌هایی که مردان را تهدید می‌کند فقط مربوط به غده پروستات نیست و باید خیلی گسترده‌تر به بیماری‌های مردانه نگاه کرد.اصولا این قشر کمتر به سلامت خود توجه می‌کنند و در بسیاری‌ موارد در مراحل آخر بیماری به پزشک مراجعه می‌کنند.

 • بسته موضوعی 154: همه چیز درباره اوتیسم

  بسته موضوعی 154: همه چیز درباره اوتیسم

  طیف اتیسم(اوتیسم)، اختلالی نورولوژیک است که خودش را در سال‌های اولیه رشد کودک نمایان می‌کند. این اختلال باعث مشکلاتی چون رفتارهای تکراری وکلیشه ای،نقص در مهارتهای ارتباطی کلامی و غیر کلامی و رفتارهای اجتماعی می گردد.

 • بسته موضوعی 153 : ایده های یلدایی

  بسته موضوعی 153 : ایده های یلدایی

  شب یلدا یا همان شب چله، از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی است که در آخرین شب پاییز، به‌عنوان بلندترین شب سال، با شوروشوق زیادی جشن گرفته می‌شود.شب یلدا یا شب چله درست مثل چهارشنبه‌سوری و عید نوروز

 • بسته موضوعی 152: راهکارهای تقویت سیستم ایمنی بدن

  بسته موضوعی 152: راهکارهای تقویت سیستم ایمنی بدن

  اولین مورد در تقویت سیستم ایمنی، مربوط به تغذیه افراد است که بسیار حائز اهمیت محسوب می شود. در واقع رعایت تنوع، تعادل و تناسب در دریافت مواد مغذی به سلامت عمومی بدن از جمله تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند.

 • بسته موضوعی 151: آشنایی با کدو حلوایی این نارنجی پرخاصیت

  بسته موضوعی 151: آشنایی با کدو حلوایی این نارنجی پرخاصیت

  کدوتنبل میوه ای زمستانی است که معتقدند منشا آن از آمریکای شمالی است. یک کدوتنبل عموماً در حدود 4 تا 8 کیلوگرم وزن دارد، در حالی که بزرگ ترین گونه کدوتنبل می تواند تا 34 کیلوگرم وزن هم داشته باشد.بعد از پختن، کدوتنبل رنگ ملایم و شیرینی دارد.

فیلم روز
تصویر روز