Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 7 اسفند 1399 - 06:51

اقتصاد و زندگی

بازدید: 19416

 • قیمت سکه، طلا و ارز ۹۹.۱۲.۰۶

  قیمت سکه، طلا و ارز ۹۹.۱۲.۰۶

  در صرافی‌های رسمی هر دلار آمریکا به قیمت ۲۴ هزار و ۷۹۸ تومان و هر یورو نیز به نرخ ۲۹ هزار و ۸۶۹ تومان ارزش‌گذاری شده است.

 • سبد معیشت کارگران مشخص شد

  سبد معیشت کارگران مشخص شد

  سبد معاش خانوار متوسط، ۶ میلیون و ۸۹۵ هزار تومان نرخ گذاری شد؛ در همین رابطه، فرامرز توفیقی، نماینده کارگران در کمیته دستمزد گفت: عدد سبد معاش مورد قبولِ کارگران، بسیار از این رقم بالاتر است و این سبد ۶ میلیون و ۸۹۵ هزار تومانی بسیار حداقلی است.

 • افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارمندان

  افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارمندان

  از سال ۹۶ متناسب سازی حقوق بازنشستگان شروع شد؛ هر سال ۳۰۰۰ تا ۳۴۰۰ میلیارد تومان و امسال نیز ۲۰ هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی پرداخت شد.

 • قیمت سکه ، طلا و ارز ۹۹.۱۲.۰۵

  قیمت سکه ، طلا و ارز ۹۹.۱۲.۰۵

  در صرافی‌های رسمی هر دلار آمریکا به قیمت ۲۴ هزار و۵۰۷.۲ تومان و هر یورو نیز به نرخ ۲۹ هزار و ۷۲۴.۳ تومان ارزش‌گذاری شده که نسبت به نخستین ساعات معاملات شاهد افزایش نرخ ارز در بازار هستیم.

 • قیمت روز گوشی موبایل در ۵ اسفند

  قیمت روز گوشی موبایل در ۵ اسفند

  قیمت گوشی‌های موبایل موجود در بازار، مورخ ۵ اسفند را مشاهده می‌کنید.

 • صندوق های بازنشستگی در آستانه بحران

  صندوق های بازنشستگی در آستانه بحران

  طی دو تا سه نسل آینده جمعیت ایران پیر خواهد شد و با افزایش شمار بازنشستگان مواجه خواهیم بود، حمایت از جمعیت بازنشسته نیاز به ارتقا سطح حمایت‌های اجتماعی و اقتصادی از این قشر دارد.

 • قیمت سکه، طلا و ارز ۹۹.۱۲.۰۴

  قیمت سکه، طلا و ارز ۹۹.۱۲.۰۴

  در صرافی‌های رسمی هر دلار آمریکا به قیمت ۲۴ هزار و ۲۵۳.۱ تومان و هر یورو نیز به نرخ ۲۹ هزار و ۳۶.۶ تومان ارزش‌گذاری شده که نسبت به روز گذشته در همین ساعت شاهد کاهش رسمی نرخ ارز در بازار هستیم.

 • قیمت روز گوشی موبایل در ۴ اسفند

  قیمت روز گوشی موبایل در ۴ اسفند

  قیمت گوشی‌های موبایل موجود در بازار، مورخ ۴ اسفند را مشاهده می‌کنید.

 • کاهش قیمت هر شانه تخم‌مرغ در بازار

  کاهش قیمت هر شانه تخم‌مرغ در بازار

  معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران گفت که قیمت هر شانه تخم مرغ نسبت به هفته گذشته به طور متوسط ۳۰۰۰ تومان کاهش قیمت یافته است.

 • قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 3 اسفند 99

  قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 3 اسفند 99

  هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۱۰۲ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۵ هزار و ۱۰۰ تومان است.

 • نسخه اثربخش در ترک عادت ولخرجی!

  نسخه اثربخش در ترک عادت ولخرجی!

  ولخرجی کردن یکی از مشکلات بزرگی است که خیلی از افراد به آن دچار شده‌اند و نمی‌دانند چه آسیبی به آینده خود و خانواده شان می زند. در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم.

 • هر کارت ملی، یک روغن!

  هر کارت ملی، یک روغن!

  با وجود اینکه مسئولان همواره وعده رفع مشکلات تولید و توزیع روغن جامد و مایع را می دهند اما همچنان روغن جامد در بازار کمیاب است و در برخی فروشگاه ها به هر کارت ملی تنها یک روغن جامد تعلق می‌گیرد.

فیلم روز
تصویر روز