Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 29 مهر 1398 - 16:34

هنر و خلاقیت

بازدید: 28795

 • دوخت و دوز لباس زیر کودک

  دوخت و دوز لباس زیر کودک

  چگونه یک لباس زیر گل‌دار و راحت برای کودک خود بدوزید؟ این مدل،‌ دستورالعمل بسیار ساده‌ای دارد و در کمترین زمان می‌توانید تعداد زیادی از این مدل شورت با رنگ‌ها و طرح‌های متفاوت بدوزید.

 • ساخت جا تبلتی با یک روش بسیار آسان!

  ساخت جا تبلتی با یک روش بسیار آسان!

  اگر طرح‌های جا تبلتی‌های موجود در بازار را دوست ندارید یا هزینه‌ی آن‌ها برای شما زیاد است، روش ساخت جا تبلتی را یاد بگیرید که نمونه‌اش در هیچ مغازه‌ای یافت نشود.

 • آموزش دوخت جامدادی نمدی برای دانش آموزان

  آموزش دوخت جامدادی نمدی برای دانش آموزان

  با آموزش نحوه دوخت جامدادی با پارچه های نمدی می توانید به راحتی جامدادی هایی با طرح ها و رنگ های مختلف برای کودک خود بدوزید.

 • آموزش تصویری ساخت زیر لیوانی نمدی

  آموزش تصویری ساخت زیر لیوانی نمدی

  ساختن وسایل مورد نیاز در خانه توسط خودمان به صورت دستی، یکی از فعالیت‌های لذت‌بخش به شمار می‌آید. یکی از مواردی که می‌توانیم با آن میز و کمد خود را زیباتر کنیم، ساخت زیر لیوانی نمدی است.

 • روش دوخت دامن کودک

  روش دوخت دامن کودک

  یک تکه از پارچه را بردارید و آن را روی میز قرار دهید. پارچه را از وسط تا بزنید، به گونه‌ای که لبه‌ها روی هم بیفتد. دوباره آن را تا بزنید، طوری که پارچه دو بار تا بخورد.

 • ایده های گیفت نمدی و سبز برای عید غدیر و سادات

  ایده های گیفت نمدی و سبز برای عید غدیر و سادات

  در این مطلب قصد دارم مدل های گیفت عید غدیر شامل گیفت های نمدی ، چوبی ، فلزی و … را تقدیم حضور شما کنم امیدوارم مورد توجه و استفاده شما بخصوص خانواده های سادات که در این روز به بقیه به رسم تبرک عیدی میدهند قرار بگیرد.

 • ایده هایی برای تزیین وسایل عروس برای عید قربان

  ایده هایی برای تزیین وسایل عروس برای عید قربان

  تزیین وسایل عید قربان برای عروس یکی از رسوم زیبا در ایام عید قربان است. خانواده داماد لباس، سکه و ... را در عید قربان به عروس هدیه می دهند.

 • آموزش طراحی روی شلوار جین با وایتکس

  آموزش طراحی روی شلوار جین با وایتکس

  اگر از شلوارهای جین ساده ای که دارید خسته شده اید می توانید با استفاده از روشی که آورده ایم خودتان در خانه به آن ها تنوع بدهید. البته قبل از هر اقدامی ابتدا این روش را روی لباس های کهنه امتحان کنید تا قلق کار دست تان بیاید.

 • ایده هایی جالب برای تزیین گلدان

  ایده هایی جالب برای تزیین گلدان

  در این مطلب ایده هایی خلاقانه و زیبا از تصاویر تزیین گلدان ها را می بینید.

 • آموزش دوخت سبد نان پارچه‌ای

  آموزش دوخت سبد نان پارچه‌ای

  دوخت سبد نان پارچه‌ای کاری بسیار اسان و سرگرم کننده است. این سبد علاوه بر این که نان‌های شما را تازه نگه می‌دارد، میز صبحانه‌ی شما را نیز زیباتر می‌کند.

 • دوخت بالش فانتزی

  دوخت بالش فانتزی

  از پارچه اصلی و بزرگ دو تکه به اندازه 30×38 سانتیمتر برش بزنید. این دو بخش اصلی بالش هستند. بعد به ترتیب تکه‌های بعدی را از پارچه‌های مخصوص‌شان برش بزنید.

 • آموزش انواع گره زدن

  آموزش انواع گره زدن

  در این مطلب نمونه هایی از روش های گره زدن طناب و نخ را برایتان گردآوری کرده ایم که از آن می توانید در بافت دستبند و خانه داری استفاده کنید.

فیلم روز
تصویر روز