Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 15 بهمن 1401 - 18:29

ارتوپدی

بازدید: 29660

 • وقتی پیام رسانی مغز مختل می شود

  وقتی پیام رسانی مغز مختل می شود

  ابتدا در مورد نام نوروپاتی محیطی (Peripheral neuropathy) توضیحاتی می‌دهیم: نورو به معنای اعصاب و پاتی به معنای بیماری است.محیطی به این مفهوم است که فراتر از مغز و نخاع می‌باشد.

 • ۱۰ حرکت ورزشی برای تقویت زانو

  ۱۰ حرکت ورزشی برای تقویت زانو

  با حرکات مختلفی می‌توانید زانوی‌های خود را تقویت کرده و مانع ابتلا به آرتروز شوید.

 • فیبرومیالژیا زیر ذره بین سلامت

  فیبرومیالژیا زیر ذره بین سلامت

  فیبرومیالژیا یک بیماری مزمن است که باعث درد در عضلات، پوست و مفاصل می‌شود. سندرم فیبرومیالژیا (FMS) بیش از 30 سال است که یک بیماری شناخته‌شده است.

 • علت درد ساق پا چیست؟

  علت درد ساق پا چیست؟

   درد ساق پا گاهی بر اثر کشیدگی مفاصل بروز می کند، اما گاهی یک علت بسیار مهم تر برای آن وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم 

 • آرتروز گردن و راهکارهای درمان

  آرتروز گردن و راهکارهای درمان

  ستون فقرات از 24 قطعه استخوان به نام مهره تشکیل شده است که این مهره‌ها بر روی یکدیگر قرار گرفته و به هم متصل شده‌اند. با اتصال این قطعات به یکدیگر، یک کانالی در بین آن‌ها تشکیل می‌شود

 • درد زانو را با این روش ساده از بین ببرید

  درد زانو را با این روش ساده از بین ببرید

   یک متخصص ارتوپدی گفت:کاهش وزن داروی شفابخش درد زانو است.

 • سیاتیک و نشانه‌های آن

  سیاتیک و نشانه‌های آن

  سیاتیک به دردی گفته می‌شود که در طول عصب سیاتیک گسترش می‌یابد. عصب سیاتیک عصبی بزرگ است که از پشت بدن از بالای ناحیه نشیمنگاه گسترش یافته و تا پایین هر دو پا ادامه می‌یابد.

 • دلایل انحراف در ستون فقرات و راهکارهای درمان

  دلایل انحراف در ستون فقرات و راهکارهای درمان

  از گذشته تابه‌حال جراحی ستون فقرات پیشرفت‌ها و نوآوری‌های بسیاری را تجربه کرده است. به همین خاطر راه‌کارهای درمانی نویدبخشی در بهبودی جراحی‌های ستون فقرات در راه است که نسبت به جراحی‌های

 • دیسک کمر چه کسانی بیرون می‌زند؟

  دیسک کمر چه کسانی بیرون می‌زند؟

  اگر در خانواده شما سابقه ابتلا به بیرون زدگی دیسک کمر و بخصوص جراحی آن وجود دارد، شما بیشتر از افراد دیگر نیاز به پرهیز از فشارهای فیزیکی و جلوگیری از اضافه وزن دارید.

 • توصیه‌های مهم برای مراقبت از ستون فقرات

  توصیه‌های مهم برای مراقبت از ستون فقرات

  ستون فقرات سالم اثربخشی فعالیت‌های روزمره و شیوه زندگی فرد را تعیین می‌کند، زیرا بدشکلی یا بیماری‌های ستون فقرات می‌تواند منجر به کمردرد شدید و سایر عوارض شود و بر تندرستی عمومیِ فرد تأثیر بگذارد.

 • شایع‌ترین دلیل بروز کمردردها چیست؟

  شایع‌ترین دلیل بروز کمردردها چیست؟

  رئیس مرکز تحقیقات روماتولوژی کشور ضمن تشریح انواع کمردردها،‌ گفت: در صورت بروز کمردرد با علائم عمومی مانند تب، درد، ضعف و کاهش وزن، حتما باید فرد از نظر بیماری‌های روماتیسمی توسط پزشک بررسی شود.

 • علل افزایش آرتروز زانو در ایرانیان

  علل افزایش آرتروز زانو در ایرانیان

  رئیس مرکز تحقیقات روماتولوژی کشور ضمن تشریح نشانه‌های ابتلا به آرتروز، درباره علل افزایش آرتروز زانو در کشور نیز توضیح داد.

فیلم روز
تصویر روز