Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 1 آبان 1398 - 10:56

ارتوپدی

بازدید: 18580

 • پوکی استخوان ؛ از علت تا درمان

  پوکی استخوان ؛ از علت تا درمان

  پوکی استخوان یا اوستئوپوروسیس زمانی روی می‌دهد که تراکم مواد استخوانی کاهش می‌یابد. در این حالت، بدن بیشتر بافت استخوانی را بازجذب می‌کند و مواد استخوانی کمی برای جایگزین کردن تولید می‌کند.

 • درد هر نقطه دست نشانه چیست؟

  درد هر نقطه دست نشانه چیست؟

  چیزهای مهمی که دستان شما در تلاش هستند در مورد سلامتی به شما بگویند:بی حسی در انگشت یا حتی بازوی کامل چیزی است که از هر ده نفر، یک نفر در جهان تجربه کرده است.

 • ۶ علامت آرتروز گردن

  ۶ علامت آرتروز گردن

  در ۷۵ درصد موارد، آرتروز در ناحیه گردن بروز می‌کند. خشکی گردن، سر گیجه و سردرد‌های پشت سر جزو زنگ خطر‌هایی برای ابتلا به این بیماری محسوب می‌شوند.

 • علائم پوکی استخوان و روش‌های درمان آن

  علائم پوکی استخوان و روش‌های درمان آن

  پوکی استخوان یا اوستئوپوروسیس زمانی روی می‌دهد که تراکم مواد استخوانی کاهش می‌یابد. در این حالت، بدن بیشتر بافت استخوانی را بازجذب می‌کند و مواد استخوانی کمی برای جایگزین کردن تولید می‌کند.

 • چرا انگشت شست پا انحراف پیدا می کند؟

  چرا انگشت شست پا انحراف پیدا می کند؟

  بیرون زدن مفصل کنار انگشت شست پا، روی هم رفتن انگشتان، منحرف شدن انگشت دوم به سمت بالا، پیدا نکردن کفش مناسب، ظاهر نامناسب پا و. همگی از مشکلاتی است که مبتلایان به «هالوکس والگوس» آن‌ها را تجربه می‌کنند.

 • علائم آرتروز گردن

  علائم آرتروز گردن

  یکی از بیماری‌های شایعی که در بعضی از شغل‌ها بیشتر دیده می‌شود، آرتروز گردن است. در شغل‌هایی همچون دندان‌پزشکی یا رانندگی که در آن‌ها گردن به مدت طولانی، ثابت می‌ماند، خطر آرتروز گردن وجود دارد.

 • پیامد زیانبار تلفن همراه برای انگشتان دست

  پیامد زیانبار تلفن همراه برای انگشتان دست

  آرتریت روماتوئید یک نوع اختلال خود‌ایمنی می‌باشد که بدن به اشتباه به بافت‌های سالم بدن حمله می‌کند و التهاب‌های مفصل را موجب می‌شود و باعث درد و از بین رفتن بافت‌ها می‌شود.‌

 • پوکی استخوان زودرس و علائم آن

  پوکی استخوان زودرس و علائم آن

  شانس شما برای پیشرفت پوکی استخوان، بیماری‌ای که موجب می‌شود استخوان‌ها ضعیف و شکننده شوند، به میزان توده استخوانی‌تان در سن ۳۰ سالگی و چگونگی تحلیل آن در سال‌های بعد بستگی دارد.

 • 6حرکت ورزشی برای درمان آرتروز

  6حرکت ورزشی برای درمان آرتروز

  اگر شما از جمله افراد مبتلا به آرتروز یا استئوآرتریت هستید، احتمال این که درد، تورم، و سفتی موجب بروز محدودیت‌هایی در فعالیت‌های روزانه و روتین ورزشی شما شده باشند، زیاد است.

 • درد سیاتیک و راه های درمان آن

  درد سیاتیک و راه های درمان آن

  آیا درد عذاب آوری که از بالای ران‌ها تا کف پاهای‌تان کشیده می‌شود را تجربه کرده‌اید؟ آیا با درد پایین کمر که تا باسن پخش می‌شود و انگار هر کاری کنید دست از سرتان برنمی‌دارد دست و پنجه نرم می‌کنید؟

 • آموزش کمک های اولیه برای آسیب‌های مفصلی و استخوانی

  آموزش کمک های اولیه برای آسیب‌های مفصلی و استخوانی

  پیچ‌خوردگی و دررفتگی از آسیب‌های اصلی هستند که می‌توانند برمفاصل تأثیر بگذارند، هر دوی آن‌ها بسیاردردناک‌اند و به ‏کندی بهبود می‌یابند.آسیب‌های استخوانی، مفصلی و عضلانی شامل شکستگی، دررفتگی، پیچ‌خوردگی، ‏کشیدگی و گرفتگی هستند.

 • علت درد پاشنه پا چیست و چطور درمان می‌شود؟

  علت درد پاشنه پا چیست و چطور درمان می‌شود؟

  در این مطلب قصد داریم به مهم‌ترین علل درد پاشنه پا بپردازیم.درد پاشنه پا یکی از درد‌هایی است که مشکلات زیادی برای فرد مبتلا ایجاد می‌کند، اما در اغلب موارد قابل درمان است و درمان آن نیز بستگی به علت درد دارد.

فیلم روز
تصویر روز