Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 26 دی 1399 - 22:54

آشپزی كودك

بازدید: 32315

 • لالی پاپس مرغ و اسفناج

  لالی پاپس مرغ و اسفناج

  فیلة مرغ و روغن زیتون را در تابة مناسبی بریزید روی حرارت اجاق بگذارید پیوسته آن را هم بزنید تا طلایی رنگ شود. حالا سیر، اسفناج،‌نمک و فلفل را بیفزائید و مخلوط نمائید. سپس تابه را از روی حرارت برداشته تا قدری خنک شود.

 • لقمه‌های مرغ و براکلی

  لقمه‌های مرغ و براکلی

  فر را با دمای 180 درجة سانتیگراد گرم کنید و قالب مینی مافین را چرب نمائید. آن‌گاه همة مواد لازم را در ظرف مناسبی بریزید و مخلوط کنید. حالا از مواد فراهم کرده درون قالب‌ها بریزید و لقمه‌ها را به مدت تقریبی 18-20 دقیقه در فر بپزید.

 • املت در نان پیتا

  املت در نان پیتا

  فلفل دلمه‌ای‌ها را همراه با کره در تابة مناسبی بریزید و روی اجاق تفت دهید. شیر، تخم‌مرغ‌ و نمک را در ظرف مناسبی بریزید و مخلوط کنید. حالا مخلوط تخم‌مرغ را در تابة مناسب و چربکرده‌ای بریزید و روی اجاق بگذارید تا یک طرف تخم‌مرغ ببندد.

 • پوره طلائی

  پوره طلائی

  فر را با دمای 200 درجةسانتیگراد گرم کنید و سینی فر را با فویل بپوشانید. هویج، سیب‌زمینی و کدو را در سینی بریزید، رویشان روغن زیتون بپاشید و به مدت تقریبی 30 دقیقه در فر بگذارید تا برشته شوند.

 • پوره سیب، اسفناج و نخود

  پوره سیب، اسفناج و نخود

  همة مواد لازم را در سبد فلزی بریزید و بخارپز کنید. حالا مواد را در دستگاه غذاساز پوره کنید و پس از سرد شدن کامل به کودک خود بدهید.

 • چه غذا‌هایی برای کودک زیر یک سال درست کنیم؟

  چه غذا‌هایی برای کودک زیر یک سال درست کنیم؟

  در مطلب زیر چند مورد از غذا‌هایی که کودک زیر یک سال می‌تواند استفاده کند برای شما آورده‌ایم.

 • ۷ دستور پخت شلغم برای کودکان

  ۷ دستور پخت شلغم برای کودکان

  بد‌ترین قسمت بیماری خوردن شغلم است که همه بچه‌ها از آن فراری هستند، در این گزارش ۷ دستور غذایی آموزش داده می شود که بچه‌ها را عاشق شلغم می کند.

 • گراتن لقمه‌ای پنیری

  گراتن لقمه‌ای پنیری

  سیب‌زمینی‌ها را به صورت ورقه‌های نازک برش بزنید. آنگاه روی هر کدام را با سیر، نمک و فلفل مزه‌دار کنید. سپس داخل قالب مافین را روغن زیتون اسپری کرده ویک لایه سیب‌زمینی، چند حلقه گوجه گیلاسی وکمی کره گذاشته و به همین ترتیب ادامه دهید.

 • مافین مرغ و پنیرچد‌‌‌ار

  مافین مرغ و پنیرچد‌‌‌ار

  فر را با د‌‌‌مای 180 د‌‌‌رجه سانتیگراد‌‌‌ گرم كنید‌‌‌. تخم‌مرغ‌ها را همراه با سس خرد‌‌‌ل،‌ با همزن د‌‌‌ستی هم بزنید‌‌‌. د‌‌‌ر كاسه د‌‌‌یگری، مرغ، پنیر، پیاز و گوجه فرنگی را بریزید‌‌‌ و مخلوط كنید‌‌‌ و آن را به طور مساوی، بین 12 قالب چرب‌كرد‌‌‌ه مافین تقسی

 • تست‌های خرسی

  تست‌های خرسی

  نان‌ها را در توستر قرار دهید تا طلایی رنگ شوند. سپس 2 قاشق سوپخوری کره بادام‌زمینی را روی هر یک از نان‌ها بمالید و آن را به شکل خرس حالت دهید (1 دایره بزرگ برای صورت و 2دایره کوچک‌تر برای گوش‌های خرس).

 • سوپ كد‌‌‌و و ذرت

  سوپ كد‌‌‌و و ذرت

  همه مواد‌‌‌ لازم (غیر از سبزی معطر و ماست) را د‌‌‌ر قابلمه متوسطی بریزید‌‌‌ و روی حرارت متوسط بگذارید‌‌‌ تا سوپ بپزد‌‌‌. حالا سوپ را د‌‌‌ست‌كم 1ساعت د‌‌‌ر یخچال نگه د‌‌‌ارید‌‌‌ تا سرد‌‌‌ شود‌‌‌.

 • پوره سیب و انبه

  پوره سیب و انبه

  سیب‌ را همراه با آب سیب در ظرف مناسبی بریزید و روی اجاق بگذارید تا سیب بپزد و نرم شود. آن‌گاه سیب پخته را همراه با انبه درون دستگاه غذاساز بریزید و پوره کنید.

فیلم روز
تصویر روز