Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 15 بهمن 1401 - 19:33

آشپزی كودك

بازدید: 41019

 • کیک ماهی

  کیک ماهی

  فر را از قبل با حرارت 180 درجه سانتیگراد گرم کنید. سیب‌زمینی را در ظرف مناسبی بریزید، روی آن را با آب سرد بپوشانید و به جوش بیاورید. آن‌گاه حرارت را کم کنید و حدود 10 دقیقه بپزید.

 • توپ‌های کره بادام‌زمینی

  توپ‌های کره بادام‌زمینی

  جو پرک، کره بادام‌زمینی، عسل، شکلات چیپسی و پودر نارگیل را در کاسه مناسبی بریزید و خوب هم بزنید. با استفاده از یک قاشق، هر بار از مخلوط بردارید و به صورت توپ‌هایی درست کنید.

 • سوپ عدس قرمز

  سوپ عدس قرمز

  روغن را در ظرف مناسبی بریزید و روی حرارت قرار دهید. آن‌گاه پیاز، سیر، کرفس و هویج را اضافه کنید و 5 دقیقه تفت دهید. مرتب آن را هم بزنید تا پیاز نرم شود. سپس آب سبزیجات یا آب، عدس، زیره، پاپریکا و فلفل را بیفزایید

 • پوره و سیب‌زمینی

  پوره و سیب‌زمینی

  سیب‌زمینی و تره‌فرنگی را حدود 20 دقیقه همراه با رزماری بخارپز کنید تا نرم شوند. آن‌گاه در مخلوط‌کن بریزید تا پوره شود.

 • پوره هویج و کدو

  پوره هویج و کدو

  هویج و کدو را حدود 20 تا 30 دقیقه بخارپز کنید تا نرم شوند. سپس آن را در مخلوط‌کن پوره نمایید. در صورت تمایل مقدار کمی آب اضافه کنید.

 • ساندویچ لوبیا قرمز و گوجه‌فرنگی

  ساندویچ لوبیا قرمز و گوجه‌فرنگی

  فر را از قبل با حرارت 200 درجه سانتیگراد گرم کنید. نان پیتا را به روغن زیتون آغشته کنید و 15 دقیقه در فر گریل نمایید تا طلایی شود. در این هنگام سیر را 5 دقیقه در روغن تفت دهید و فلفل دلمه‌ای و زیره را به تابه بیفزایید.

 • میگوی برشته

  میگوی برشته

  فر را با حرارت 220 درجه سانتیگراد گرم کنید. پودر سوخاری را در سینی فر بریزید و 2 تا 3 دقیقه بپزید تا کمی طلایی شود. سپس آن را کنار بگذارید. آن‌گاه پنیر پارمسان و روغن را به سینی اضافه و خوب مخلوط کنید.

 • خوراک گوشت، کلم و کدو حلوایی

  خوراک گوشت، کلم و کدو حلوایی

  روغن را در ظرف مناسبی گرم کنید. پیاز و کرفس را بیفزایید و چند دقیقه تفت دهید. آن‌گاه گوشت را افزوده کمی بپزید و سپس سیر و کدو را اضافه کنید و 2 دقیقه دیگر تفت دهید. حالا گوجه‌فرنگی و آب گوشت را بیفزایید و به جوش بیاورید.

 • پوره اسفناج

  پوره اسفناج

  روغن را در ظرف مناسبی گرم کنید. تره‌فرنگی و هویج را به آن بیفزایید و 3 تا 4 دقیقه تفت دهید. آن‌گاه سیب‌زمینی و آب سبزیجات را بیفزایید و به جوش بیاورید. سپس در ظرف را بگذارید و 10 دقیقه صبر کنید تا به آرامی بجوشد.

 • سوپ عدس

  سوپ عدس

  پیاز را کمی در روغن تفت دهید. عدس را بشویید و آبکش کنید. سپس آن را در ظرف بزرگی بریزید. آن‌گاه کرفس، سیب‌زمینی، هویج، پیاز و آب را اضافه کنید. در ظرف را بگذارید و اجازه دهید روی حرارت زیاد بجوشد. آن‌گاه حرارت را کم کنید

 • توپ‌های قلقلی گوشت

  توپ‌های قلقلی گوشت

  فر را از قبل با حرارت 180 درجه سانتیگراد گرم کنید. روی سینی فر را کاغذ بیندازید. در کاسه مناسبی، گوشت چرخکرده و بقیه مواد لازم را بریزید و هم بزنید. با استفاده از یک اسکوپ بستنی یا قاشق، از مخلوط بردارید

 • ناگت مرغ و پنیر

  ناگت مرغ و پنیر

  کره را در کاسه مناسبی بریزید. پودر سوخاری و پنیر را در کاسه دیگری بریزید و مخلوط کنید. آنگاه مرغ را ابتدا در کره و سپس در مخلوط پودر سوخاری بغلتانید.

فیلم روز
تصویر روز