Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 15 آذر 1398 - 15:00

گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و حلق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و بينی

بازدید: 28752

 • نشانه های وجود جرم در گوش

  نشانه های وجود جرم در گوش

  اگر چه تمیز کردن گوش به روش ایمن چالش برانگیز است اما در هر صورت استفاده از گوش پاکن‌ها برای پاک کردن جرم مجرای گوش خطرناک بوده و اصلاً توصیه نمی‌شود.

 • درمان سینوزیت با روش های خانگی

  درمان سینوزیت با روش های خانگی

  سینوزیت مشکلی است که با سرد شدن هوا بیشتر با آن مواجه هستیم و درمان آن با مصرف داروها عوارضی دارد، بنابراین در ادامه به چند روش خانگی برای درمان سینوزیت اشاره می شود.

 • دلایل خون دماغ و راه های درمان

  دلایل خون دماغ و راه های درمان

  در اکثر موارد خونریزی‌های بینی بدون علت خاصی رخ می‌دهند و ضربه موضعی بینی‌ که‌ معمولاً توسط خود شخص‌ وارد می‌شود، مانند دست‌ داخل بینی‌ کردن‌، یکی از علل شایع‌ خونریزی‌ بینی‌ است‌.

 • راهکارهای خانگی برای درمان‌ عفونت سینوس

  راهکارهای خانگی برای درمان‌ عفونت سینوس

  چه به یک عفونت سینوس مبتلا شده یا با عود سینوزیت مواجه باشید، درد و فشاری که به واسطه آن در صورت شکل می گیرد، هر فردی را برای استفاده از دارو به منظور تسکین این شرایط ترغیب می کند.

 • درمان‌های خانگی عفونت و درد گوش با چند راهکار ساده

  درمان‌های خانگی عفونت و درد گوش با چند راهکار ساده

  پیاز از ویژگی های ضد عفونی کننده و ضد باکتری سود می برد، و برخی افراد مدعی هستند که گزینه ای خوب برای عفونت های گوش محسوب می شود.

 • دکتر محسن نراقی تشریح کرد: رازهای جراحی زیبایی

  دکتر محسن نراقی تشریح کرد: رازهای جراحی زیبایی

  آنچه که در ادامه می‌خوانید بخشی از گفت‌وگوی صمیمی با دکتر محسن نراقی؛ رئیس انجمن تحقیقات راینولوژی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در یک عصر زیبای بهاری است.

 • آلرژی‌های گوش و حلق و بینی

  آلرژی‌های گوش و حلق و بینی

  بيماری‌های آلرژيك‌ بيماری‌های متنوع‌ و گوناگونی هستند كه‌ شيوع‌ زيادی دارند. به‌عنوان‌ مثال‌ رينيت‌ آلرژيك‌ در برخی از جوامع‌ حدود 20 درصد جمعيت‌ را گرفتار خود کرده‌ است‌.

 • تشخیص بیماری ها با دردهای گوش

  تشخیص بیماری ها با دردهای گوش

  احساس ناراحتی در گوش می تواند به دلیل عفونت گوش و یا مشکلاتی باشد که بیانگر بیماری جدی تری است. به طور کلی مشکلات گوش می تواند کیفیت زندگی بیمار را تحت الشعاع قرار بدهد.

 • آیا سینوزیت درمان دارد؟

  آیا سینوزیت درمان دارد؟

  در حقیقت درمان سینوزیت وابسته به تشخیص صحیح است. اگر ما بتوانیم بر اساس معاینات اندوسکوپیک و یافته‌های تصویربرداری بفهمیم که کجای ناحیه سینوس‌ها اشکال دارد، می‌توانیم علت را رفع کنیم.

 • گلودردها: علل و عوامل

  گلودردها: علل و عوامل

  حلق انسان شاهراهی است که هم در عبور غذا و هم در مسیر هوا نقش دارد و به همین دلیل در معرض بسیاری از عفونت‌های مختلف باکتریایی و ویروسی است. در اینجا به بررسی گلو دردها می‌پردازیم.

 • انواع عوارض جراحی بینی

  انواع عوارض جراحی بینی

  گاهی اوقات افرادی که تن به جراحی زیبایی بینی می‌دهند، با عوارضی روبرو می‌شوند. این عوارض ممکن است به تنفس افراد مربوط باشد و یا اینکه ظاهر افراد را تحت تاثیر قرار دهد.

 • مشکلاتی که منجر به ناشنوایی می شوند

  مشکلاتی که منجر به ناشنوایی می شوند

  کاهش قدرت شنوایی ممکن است علل متفاوتی داشته باشد که باید بررسی شوند. از جمله دلایل کاهش قدرت شنوایی می‌توان به کار کردن در محیط های پر سر و صدا اشاره نمود.

فیلم روز
تصویر روز