Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 16 آذر 1398 - 01:00

سلامت زنان

بازدید: 43992

 • رنگ کردن مو چگونه به سلامتی‌تان آسیب میزند؟

  رنگ کردن مو چگونه به سلامتی‌تان آسیب میزند؟

  رنگ مو‌های تیره‌تر مانند مشکی و قهوه‌ای حاوی مواد شیمیایی بیشتری هستند که ممکن است بیشتر از رنگ‌های روشن‌تر، سرطان‌زا باشند.

 • سلامت زنان در گرو مصرف منیزیم (قسمت سوم)

  سلامت زنان در گرو مصرف منیزیم (قسمت سوم)

  مکمل منیزیم به خوبی تحمل می‌شود و بنابراین می‌تواند به عنوان یک کمک‌دهنده برای درمان داروهای ضد افسردگی استفاده شود، حتی پیشنهاد می‌شود که به عنوان درمان استاندارد ضد افسردگی در کنار درمان‌ها قرار بگیرد.

 • حنا هندی فواید و عوارض

  حنا هندی فواید و عوارض

  از دیدگاه علمی تائید شده است که روغن و عصاره حنا می‌تواند باعث کشیدگی پوست شود؛ در نتیجه کمک می‌کند تا نشانه‌های پیری و چروک‌های پوستی را کاهش دهند.

 • سلامت زنان در گرو مصرف منیزیم (قسمت دوم)

  سلامت زنان در گرو مصرف منیزیم (قسمت دوم)

  منیزیم یکی از مواد‌‌ معد‌نی است که کمتر د‌ر نظر گرفته ‌شد‌ه و نقش آن د‌ر سلامت زنان مغفول واقع شد‌ه است. امروزه به طور روز‌افزون به نقش آن روز به روز بیشتر توجه می‌شود‌.

 • پیشگیری از کیست‌پستان با رژیم‌غذایی

  پیشگیری از کیست‌پستان با رژیم‌غذایی

  کاهش مصرف نمک (این شامل کاهش موادغذایی که بالقوه حاوی سدیم بالا هستند مانند غذاهای آماده و نیمه آماده، کنسروتن‌ماهی، خیارشور، چیپس و پفک هم می‌‌شود)، محدودکردن مصرف آسپرین...

 • سوزش ادرار در زنان

  سوزش ادرار در زنان

  اگر خانمی دچار سوزش ادرار به همراه تب، بدی حال عمومی و درد عضلانی شود، نشان دهنده ابتلای احتمالی به تبخال تناسلی است که باید منتظر شود که در روزهای آینده تاول‌های تبخال ظاهر شوند.

 • علائم هشداردهنده سرطان سینه را بشناسید

  علائم هشداردهنده سرطان سینه را بشناسید

  یک متخصص با اشاره به اهمیت شناخت علائم هشداردهنده سرطان پستان عنوان کرد: اگر این سرطان در زمانی که توده‌های سرطانی کمتر از یک سانتیمتر است تشخیص داده شود تا ۹۲ درصد درمان شده و امکان زنده ماندن فرد را افزایش می‌دهد.

 • دانستنی های مهم درباره فیبروم رحمی

  دانستنی های مهم درباره فیبروم رحمی

  فیبروم های رحمی، تومورهایی خوش خیم هستند. آنها می‌توانند بسیار متعدد و گاهی اوقات بسیار حجیم باشند. اما گذشته از این دو سبک، تصمیم بر جراحی، قبل از هر چیز بستگی به خطر عوارض آن دارد. ما دربارۀ این فیبروم رحمی با دکتر داوید الیا مصاحبه ای ترتیب داده ایم.

 • استفاده از لیزر در بیماری های زنان

  استفاده از لیزر در بیماری های زنان

  استفاده از لیزر CO2 در درمان ضایعات درون (لایه سلولی بیرونی رحم) دهانه رحم روشی بسیار کارآمد می‌باشد و الزامات و همچنین تکنیک‌های آن بیش از ۳۰ سال است تغییر چندانی نکرده‌اند.

 • علائم خاموش سرطان دهانه رحم

  علائم خاموش سرطان دهانه رحم

  سرطان دهانه رحم یکی از بیماری‌هایی است که با روتین پاپ اسمیر و معاینات فیزیکی به راحتی قابل پیشگیری است. اگر متوجه هر گونه از این علائم شدید باید زودتر به پزشک مراجعه کنید.

 • راهکارهای درمان و رهایی از سلولیت

  راهکارهای درمان و رهایی از سلولیت

  از دیگر علت‌های سلولیت پوست رژیم غذایی ناسالم، کاهش یا افزایش ناگهانی وزن، ورزش نکردن، کم‌آبی، درصد چربی بدن و متابولیسم ضعیف هستند. البته ژنتیک هم در سلولیت نقش دارد و اگر مادر شما دارای سلولیت بوده است، احتمال بروز آن در شما هم افزایش می‌یابد.

 • یوگای صورت

  یوگای صورت

  یوگای چهره یا صورت یکی از روش‌های زیبایی زمان ما محسوب می‌شود. طرفداران این سبک معتقدند که چین و چروکها را از بین برده و خطوط آرواره را صاف می‌کند و به علاوه به کاهش فشار چشم و سردرد نیز کمک می‌کند.

فیلم روز
تصویر روز