Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 5 خرداد 1403 - 10:58

قوانین و مقررات

بازدید: 3703

قوانین و مقررات سایت زندگی آنلاین

 

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت زندگی آنلاین را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت زندگی آنلاین، خرید و یا هرگونه فعالیت در این وب سایت به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

* بند 1: افراد برای عضویت در سایت زندگی آنلاین  و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند.

در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.
تبصره 1: تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.
تبصره 2: صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.
تبصره 3: کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای تغییر رمز خود به قسمت فراموش کردن رمز عبور مراجعه و رمز جدید خود را جایگزین کند.
تبصره 4: کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
تبصره 5: عضویت در سایت زندگی آنلاین رایگان است.
تبصره 6: به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و وب سایت زندگی آنلاین هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.
*بند2: افراد بالای 18 سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت زندگی آنلاین را دارند.
تبصره 1: عضویت برای افراد بین 15 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر 15سال، حق عضویت در سایت را ندارند.
*بند3: کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید و فعالیت در سایت را دارد.
*بند4: فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
1-4-  بازدید از کتاب ها، نشریات و خدمات ارائه شده در سایت و انتخاب محصول مورد نظر
2-4- پرداخت مبلغ معین( یا اعمال تخفیف) به‌صورت آنلاین و یا از طریق فیش بانکی به حساب سایت زندگی آنلاین
3-4- ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر جهت ارائه به تامین‌کننده کالا و خدمات و دریافت کالا و خدمات از ارائه‌کننده کالا و خدمات به‌طور مستقیم
تبصره 1: ارسال رسید کالا و خدمات بلافاصله و با انجام اولین خرید صورت می گیرد، چنانچه کاربر عضو قصد استرداد وجوه را داشته باشد، به شرط اعلام حساب خود به شرکت، ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت وجوه به حساب مشارالیه واریز می‌شود.

تبصره 2: هزینه های ارسال با خرید ها محاسبه می شود و شرکت در قبال ارسال هزینه ای جداگانه ای در زمان تحویل از شما دریافت نمیکند. و چنانچه شما ساکن شهرستان هستید هزینه پست در زمان خرید اینترنتی محاسبه می شود.
تبصره 3: شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالای فروخته شده ندارد.
تبصره 4: پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.
*بند5: رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، وب سایت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.
تبصره 1:  نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به شرکت ارائه داده است. بنابراین وب سایت زندگی آنلاین در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.
*بند6: اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.
*بند7: شرکت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.
*بند8: کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد یا مغایر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی باشد و عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.

*بند 9: شایان ذکر است در قسمت ارسال نظر و تالار گفتگو گذاشتن هرگونه آگهی جهت تبلیغات کسب و کار خود غیرقانونی می باشد.

*بند 10: برداشتن هرگونه مطلب بدون اجازه و ذکر منبع غیرقانونی می باشد و چنانچه با موردی رخ دهد نسبت به آن رسیدگی می شود.

 

 

ارسال نظر

فیلم روز
تصویر روز