Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 2 مرداد 1400 - 00:03

دكوراسيون

بازدید: 21135

 • ترفندهایی برای تغییر دکوراسیون اتاق کودک

  ترفندهایی برای تغییر دکوراسیون اتاق کودک

  همه می‌دانیم که کودکان وقتی کمی بزرگ‌تر می‌شوند، از اتاق خواب‌شان که چند سال پیش طراحی و چیده شده است، خسته می‌شوند. اگر تصمیم گرفته‌اید که دکوراسیون اتاق را تغییر دهید، ولی از یک طرف ایده خاصی نداریدهمه می‌دانیم که کودکان وقتی کمی بزرگ‌تر می‌شوند، از اتا

 • ایده‌هایی برای اتاق خواب پسرها، از نوپایی تا نوجوانی

  ایده‌هایی برای اتاق خواب پسرها، از نوپایی تا نوجوانی

  چه کسی گفته که اتاق پسرها نمی تواند زیبا و جذاب باشد؟ اگر از فضا، رنگ و دکوراسیون به خوبی استفاده کنید، خواهید دید که اتاق پسرها حتی زیباتر از هر جای دیگر خانه است، اگر از تِم، رنگ و جنس مناسب استفاده کنید.

 • ایجاد فضایی اختصاصی در اتاق مشترک کودکان

  ایجاد فضایی اختصاصی در اتاق مشترک کودکان

  از آنجایی که در زندگی‌های مدرن امروزی اختصاص دادن اتاق و یا فضایی مختص کودکان از اهمیت خاصی برخوردار است، اما با این وجود با توجه به محدود بودن جا که در خانه‌های آپارتمانی امروز وجود دارد، امکان برخورداری از فضای کاملا اختصاصی به تک‌تک فرزندان کمی سخت شد

 • چگونه جلوه تازه‌ای به اتاق خواب کودک‌تان بدهید؟

  چگونه جلوه تازه‌ای به اتاق خواب کودک‌تان بدهید؟

  به وجود آوردن فضایی جدید برای اتاق خواب کودک، پر از ایده و روش‌های متفاوت است. از رنگ گرفته یا مبلمان و وسایل می‌توانید با ایجاد حتی تغییرات کوچک نیز این فضا را تغییر دهید. وقتی به فضاسازی اتاق کودک فکر می‌کنید

 • ایجاد تغییرات خلاقانه در اتاق کودک

  ایجاد تغییرات خلاقانه در اتاق کودک

  ایجاد تغییرات خلاقانه در اتاق کودک، بدون نیاز به صرف هزینه اضافی و عوض کردن مبلمان اتاق، همواره جالب و هیجان‌‌انگیز است. کودکان معمولا از هر تغییری استقبال می‌کنند و از آن لذت می‌برند. ایده‌های ما نیز ایده‌هایی جالب هستند

 • ایده‌های دوست‌داشتنی برای اتاق کوچک کودک

  ایده‌های دوست‌داشتنی برای اتاق کوچک کودک

  نباید اجازه دهید کوچکی فضای اتاق خواب کودک‌تان، باعث شود داشتن یک اتاق زیبا را از او دریغ کنید‌. اگر به دنبال ایده‌هایی برای اتاق‌های کوچک هستید، بهتر است این مقاله را بخوانید. دکوراسیون اتاق‌های کوچک نوعی چالش محسوب می‌شود.

 • کمک به کودکان اوتیسمی با دکوراسیون

  کمک به کودکان اوتیسمی با دکوراسیون

  یکی از بزرگ‌ترین دانشمندان جهان که علوم شاخص و آثار مکتوبش زبانزد جهانیان است و او را به گونه‌ای همه‌چیز‌دان عصر خود و دنیای امروز می‌دانند شیخ‌الرئیس‌ابو‌علی‌سینا می‌باشد. وی اول شهریور سال 359 هجری شمسی در روستای افشنه بخارا پایتخت ساسانیان بدنیا آمد.

 • اتاقی دوست داشتنی برای کودکان

  اتاقی دوست داشتنی برای کودکان

  نیازی نیست كه یك طراح فوق‌العاده و حرفه‌ای باشید تا فضای داخلی اتاق كودكتان را مبله كنید. برای آنكه مطمئن باشید به بهترین نتیجه ممكن می‌رسید، فقط باید چند راهكار بسیار ساده را در نظر داشته باشید و آنها را پیاده كنید.

 • رنگ را به اتاق کودک هدیه دهید

  رنگ را به اتاق کودک هدیه دهید

  رنگ‌ها نقش مهمی در رشد کودکان و تحریک مغز آنها ایفا می‌کنند. پالت رنگی اتاق کودک‌تان، تاثیر روانشناسی شگرفی بر روی کوچولوی نازنین شما دارد. رنگ‌های روشن مثل زرد و نارنجی، احساسات را تحریک می‌کنند و شادی‌آورند.

 • 20 ایده برای دیوار اتاق دخترانه

  20 ایده برای دیوار اتاق دخترانه

  حتی تازه‌کارهای طراحی خانه هم می‌دانند که در یک دکوراسیون زیبا،‌ جزئیات نیز خوب و زیبا هستند. اغلب ما آنقدر درگیر انتخاب رنگ دیوارها می‌شویم، یادمان می‌رود که دیوارها را جور دیگر نیز می‌توان جلوه داد و زیبا کرد.

 • ایستگاه کتابخوانی برای بچه ها

  ایستگاه کتابخوانی برای بچه ها

  هیچ چیز برای زندگی کودکان ارزشمندتر از ایجاد شوق و اشتیاق به کتاب خواندن نیست. با ایجاد یک فضای دنج، راحت و سرگرم‌کننده می‌توانید در فرزندان خود عشق مطالعه و کتابخوانی را به وجود آورید.

 • دکوراسیون اتاق کود‌ک در فصل مد‌رسه

  دکوراسیون اتاق کود‌ک در فصل مد‌رسه

  کود‌کی که خرد‌سال است و هنوز به مد‌رسه نمی‌رود‌، با کود‌کی که پا به د‌بستان گذاشته، نیازهای متفاوتی د‌ارد‌ و به طبع چید‌مان اتاق آنها با هم فرق‌های زیاد‌ی د‌ارد‌.

فیلم روز
تصویر روز