Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 27 مهر 1398 - 11:15

دكوراسيون

بازدید: 15953

 • دکوراسیـون اتاق کودک: فضای کم

  دکوراسیـون اتاق کودک: فضای کم

  اینکه فضای خانه و اتاق‌ها کوچک است،‌ به این معنی نیست که انتخابی ندارید، بلکه باید در مورد انتخاب‌های‌تان کمی بیشتر دقت کنید و عاقلانه‌تر تصمیم‌گیری کنید.

 • ایده های تابستانی برای اتاق کودک

  ایده های تابستانی برای اتاق کودک

  باید که هر صبح پنجره اتاق‌شان را باز کرد تا کمی هوای تازه داخل بیاید. متخصصان در این رابطه پیشنهادات جالبی ارائه می‌دهند که با به کار گیری آنها می‌توانید تابستان دل‌انگیزتری را به فرزندتان هدیه دهید.

 • بهترین گیاهان برای اتاق کودک

  بهترین گیاهان برای اتاق کودک

  برخی از گیاهان علی‌رغم خواص و تاثیرات خوبی که دارند، مناسب اتاق کودک نیستند و ممکن است برگ‌ها و حتی گل‌های سمی داشته باشند، ولی بیشتر آنها این خطرات را ندارند.

 • ایده هایی برای چیدمان کتاب در اتاق کودک

  ایده هایی برای چیدمان کتاب در اتاق کودک

  فرهنگ کتابخوانی از همان روزهای اول زندگی در کودکان شکل می‌گیرد و کم‌کم تبدیل به یک عادت می‌شود. اینکه کودک خود را با این فرهنگ آشنا سازیم، وابسته به دیدگاه خودمان در مقام والدین می‌باشد.

 • همه چیز درباره تخت خواب کودک

  همه چیز درباره تخت خواب کودک

  یک تخت‌خواب استاندارد و مناسب احتمال زمین افتادن کودک و آسیب‌دیدگی او را کاهش می‌دهد. برای ایجاد امنیت بیشتر، می‌توانید پایین تخت‌خواب قالیچه‌ای نرم پهن کنید.

 • ایده هایی برای نظم دادن به کمد کودک

  ایده هایی برای نظم دادن به کمد کودک

  اگر تعداد اسباب‌بازی‌های او زیاد و در واقع کودک در سن خردسالی است و به جای وسایل مدرسه، بیشتر وسایل بازی دارد، بهتر است اسباب‌بازی‌هایش را تفکیک کنید.

 • دکوراسیون اتاق کودک مبتلا به آلرژی

  دکوراسیون اتاق کودک مبتلا به آلرژی

  والدین همواره باید از خود سوال کنند آیا وسیله‌ای که برای فرزند خود خریداری می‌کنند دارای شرایط لازم و بهداشتی می‌باشد؟ اگر جواب‌های سوال خود را یافتند، آن وقت به خرید آن اقدام نمایند.

 • دکوراسیون اتاق کودک در شرایط خاص

  دکوراسیون اتاق کودک در شرایط خاص

  اگر کودک شما با مشکل و بیماری فیزیکی و جسمی مواجه است، به فکر استخدام یک پرستار بچه برای مراقبت‌های ویژه از او باشید. تا جایی که ممکن است از محصولات سالم برای زندگی‌اش استفاده کنید.

 • دکوراسیون اتاق کودک نوپا

  دکوراسیون اتاق کودک نوپا

  کودکان نوپا، به طور طبیعی حس کنجکاوی بالا و میل شدیدی به مستقل بودن و جداگانه رفتار کردن دارند. آن‌ها مثل آهنربا جذب می‌کنند و البته بسیار مستعد آسیب‌دیدگی و انواع خطرات احتمالی هستند.

 • راه های مرتب نگه داشتن اتاق بچه ها

  راه های مرتب نگه داشتن اتاق بچه ها

  جعبه، باکس و چیزهای دیگر را می‌توانید با توجه به سلیقه و البته شرایط اتاق کودک انتخاب کنید. کودکان آویز پلاستیکی نیز لازم دارند تا برخی از لباس‌های شخص‌شان را خودشان آویزان کنند.

 • نکاتی در مورد دکوراسیون اتاق کودک

  نکاتی در مورد دکوراسیون اتاق کودک

  تقسیم کردن یک اتاق بین دو کودک، ‌مساله غیرعادی نیست و در بسیاری از خانواده‌ها وجود دارد. اگر بچه‌ها از نظر سنی به هم نزدیک باشند،‌ کار بهتر پیش می‌رود.

 • بهار را به اتاق کودک دعوت کنید

  بهار را به اتاق کودک دعوت کنید

  بهار فرصت خوبی است که به اتاق‌های خنثی و بی‌رنگ فرزندان تان کمی رنگ و تنوع بدهید. ممکن است کودک تان حتی متوجه برخی از تغییرات هم نشود، ولی بدون شک این تغییرات برای او مفید خواهند بود.

فیلم روز
تصویر روز