Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 7 آذر 1399 - 07:43

دكوراسيون

بازدید: 19163

 • رنگ را به اتاق کودک هدیه دهید

  رنگ را به اتاق کودک هدیه دهید

  رنگ‌ها نقش مهمی در رشد کودکان و تحریک مغز آنها ایفا می‌کنند. پالت رنگی اتاق کودک‌تان، تاثیر روانشناسی شگرفی بر روی کوچولوی نازنین شما دارد. رنگ‌های روشن مثل زرد و نارنجی، احساسات را تحریک می‌کنند و شادی‌آورند.

 • 20 ایده برای دیوار اتاق دخترانه

  20 ایده برای دیوار اتاق دخترانه

  حتی تازه‌کارهای طراحی خانه هم می‌دانند که در یک دکوراسیون زیبا،‌ جزئیات نیز خوب و زیبا هستند. اغلب ما آنقدر درگیر انتخاب رنگ دیوارها می‌شویم، یادمان می‌رود که دیوارها را جور دیگر نیز می‌توان جلوه داد و زیبا کرد.

 • ایستگاه کتابخوانی برای بچه ها

  ایستگاه کتابخوانی برای بچه ها

  هیچ چیز برای زندگی کودکان ارزشمندتر از ایجاد شوق و اشتیاق به کتاب خواندن نیست. با ایجاد یک فضای دنج، راحت و سرگرم‌کننده می‌توانید در فرزندان خود عشق مطالعه و کتابخوانی را به وجود آورید.

 • دکوراسیون اتاق کود‌ک در فصل مد‌رسه

  دکوراسیون اتاق کود‌ک در فصل مد‌رسه

  کود‌کی که خرد‌سال است و هنوز به مد‌رسه نمی‌رود‌، با کود‌کی که پا به د‌بستان گذاشته، نیازهای متفاوتی د‌ارد‌ و به طبع چید‌مان اتاق آنها با هم فرق‌های زیاد‌ی د‌ارد‌.

 • دکوراسیـون اتاق کودک: فضای کم

  دکوراسیـون اتاق کودک: فضای کم

  اینکه فضای خانه و اتاق‌ها کوچک است،‌ به این معنی نیست که انتخابی ندارید، بلکه باید در مورد انتخاب‌های‌تان کمی بیشتر دقت کنید و عاقلانه‌تر تصمیم‌گیری کنید.

 • ایده های تابستانی برای اتاق کودک

  ایده های تابستانی برای اتاق کودک

  باید که هر صبح پنجره اتاق‌شان را باز کرد تا کمی هوای تازه داخل بیاید. متخصصان در این رابطه پیشنهادات جالبی ارائه می‌دهند که با به کار گیری آنها می‌توانید تابستان دل‌انگیزتری را به فرزندتان هدیه دهید.

 • بهترین گیاهان برای اتاق کودک

  بهترین گیاهان برای اتاق کودک

  برخی از گیاهان علی‌رغم خواص و تاثیرات خوبی که دارند، مناسب اتاق کودک نیستند و ممکن است برگ‌ها و حتی گل‌های سمی داشته باشند، ولی بیشتر آنها این خطرات را ندارند.

 • ایده هایی برای چیدمان کتاب در اتاق کودک

  ایده هایی برای چیدمان کتاب در اتاق کودک

  فرهنگ کتابخوانی از همان روزهای اول زندگی در کودکان شکل می‌گیرد و کم‌کم تبدیل به یک عادت می‌شود. اینکه کودک خود را با این فرهنگ آشنا سازیم، وابسته به دیدگاه خودمان در مقام والدین می‌باشد.

 • همه چیز درباره تخت خواب کودک

  همه چیز درباره تخت خواب کودک

  یک تخت‌خواب استاندارد و مناسب احتمال زمین افتادن کودک و آسیب‌دیدگی او را کاهش می‌دهد. برای ایجاد امنیت بیشتر، می‌توانید پایین تخت‌خواب قالیچه‌ای نرم پهن کنید.

 • ایده هایی برای نظم دادن به کمد کودک

  ایده هایی برای نظم دادن به کمد کودک

  اگر تعداد اسباب‌بازی‌های او زیاد و در واقع کودک در سن خردسالی است و به جای وسایل مدرسه، بیشتر وسایل بازی دارد، بهتر است اسباب‌بازی‌هایش را تفکیک کنید.

 • دکوراسیون اتاق کودک مبتلا به آلرژی

  دکوراسیون اتاق کودک مبتلا به آلرژی

  والدین همواره باید از خود سوال کنند آیا وسیله‌ای که برای فرزند خود خریداری می‌کنند دارای شرایط لازم و بهداشتی می‌باشد؟ اگر جواب‌های سوال خود را یافتند، آن وقت به خرید آن اقدام نمایند.

 • دکوراسیون اتاق کودک در شرایط خاص

  دکوراسیون اتاق کودک در شرایط خاص

  اگر کودک شما با مشکل و بیماری فیزیکی و جسمی مواجه است، به فکر استخدام یک پرستار بچه برای مراقبت‌های ویژه از او باشید. تا جایی که ممکن است از محصولات سالم برای زندگی‌اش استفاده کنید.

فیلم روز
تصویر روز