Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 5 بهمن 1398 - 16:53

دکوراسیون

بازدید: 17221

 • دکوراسیون اتاق خواب براساس فنگ شویی

  دکوراسیون اتاق خواب براساس فنگ شویی

  اگر مجبور بودید یک اتاق را در خانه انتخاب کنید، مطمئناً می خواهید اتاق خواب خود را فنگ شویی کنید.

 • رنگ‌های دکوراسیون سال ۲۰۲۰

  رنگ‌های دکوراسیون سال ۲۰۲۰

  رایج‌شدن برخی رنگ‌ها، به‌خصوص در هر سال، از اتفاقاتی که در دنیا به وقوع می‌پیوندد اثر می‌پذیرد. رنگ‌هایی که بناست در سال ۲۰۲۰ در و دیوار دنیای‌مان را رنگی کنند از سال‌های پیش محدودتر شده‌اند.

 • چه رنگ فرشی مناسب دکوراسیون شما است؟

  چه رنگ فرشی مناسب دکوراسیون شما است؟

  چه رنگ فرشی بخرم ؟ شاید این سوال بارها هنگام خرید فرش برای منزلتان ذهنتان را مشغول کرده و یا اینکه هر اتاق چه رنگ و طرح فرشی مناسبش است؟

 • قوانین فنگ شویی و نقش آن در زندگی روزمره

  قوانین فنگ شویی و نقش آن در زندگی روزمره

  فنگ شویی که به معنای باد و آب است، یک فلسفه و فن باستانی در چین است و برای پیدا کردن دکوراسیون داخلی مناسب و چیدمان درست اشیا در ساختمان‌های مسکونی، تجاری، باغ و غیره استفاده می‌شود.

 • تزیین گوشه‌های خانه با ایده‌های خلاقانه

  تزیین گوشه‌های خانه با ایده‌های خلاقانه

  تزئین گوشه‌های خالی خانه با گلدان‌های آویزی به فضای یکنواخت و کسل‌کننده منازل نشاط و طراوت می‌بخشد. شما می‌توانید با انجام این‌کار از فضای غیرمفید منزل خود استفاده بهینه کنید و از فضای زیر گلدان‌ها نیز برای قرار دادن وسایل دیگر استفاده کنید.

 • پیشنهاد چند ترکیب رنگ جذاب برای درکوراسیون

  پیشنهاد چند ترکیب رنگ جذاب برای درکوراسیون

  خیلی ها هنگام انتخاب رنگ در دکوراسیون منزل بیش از حد احتیاط می کنند و به همین دلیل است که تنوع کمتری می توانند در این زمینه به کار ببرند.

 • فوت و فن‌ انتخاب لوستر

  فوت و فن‌ انتخاب لوستر

  انتخاب لوستر برای مکان‌های مختلف خانه فوت و فن‌هایی دارد که ما حسابی از آن غافل هستیم. در این مطلب نکاتی که باید هنگام خرید لوستر به آن‌ها دقت کنید، آمده است.

 • تغییر رنگ آشپزخانه؛ پیشنهادی که شما را وسوسه می‌کند!

  تغییر رنگ آشپزخانه؛ پیشنهادی که شما را وسوسه می‌کند!

  تغییر رنگ و یا اضافه کردن پالتی از رنگ به دکوراسیون آشپزخانه بهترین راه برای ایجاد تغییر و تنوع در این فضاست. این کار به شما کمک می‌کند که بدون هیچ‌گونه تعمیر و ساخت و سازی بتوانید به کلی حس و حال متفاوتی را به فضای آشپزخانه‌تان ببخشید.

 • تغییر دکوراسیون خانه برای زمستان

  تغییر دکوراسیون خانه برای زمستان

  در هر فصلی باید دکوراسیون خانه را متناسب با همان فصل بچینید.برای تغییر دکوراسیون خانه در فصل زمستان چه برنامه هایی دارید؟ با سرد شدن هوا مردم تمایل دارند بیشتر در خانه بمانند و یک پتوی گرم و نرم دور خودشان بپیچند.

 • توصیه های مهم برای خرید یک مبل باداوم

  توصیه های مهم برای خرید یک مبل باداوم

  اگر شما هم در فکر خرید مبلمان هستید و در انتخاب یک مدل بادوام تردید دارید این مقاله را بخوانید تا بدانید برای خانه شما کدام مبل دوام بیشتری دارد

 • دکوراسیون منزل به سبک فرانسوی

  دکوراسیون منزل به سبک فرانسوی

  یکی از سبک‌های پرطرفدار دکوراسیونی که در کشور‌ها و فرهنگ‌های مختلف با اقبال بالایی روبه‌رو شده دکوراسیون به سبک فرانسوی است. ویژگی‌های منحصربه‌فرد این سبک آن را بسیار شکیل و شیک کرده.

 • دکوراسیون خانه به رنگ سال 2020

  دکوراسیون خانه به رنگ سال 2020

  مجموعه ای از طراحی دکوراسیون و چیدمان خانه به رنگ سال 2020

فیلم روز
تصویر روز