Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 18 اسفند 1399 - 04:06

دکوراسیون

بازدید: 22450

 • چند توصیه رنگی برای نشیمن و آشپزخانه

  چند توصیه رنگی برای نشیمن و آشپزخانه

  در این مطلب، ایده و توصیه‌هایی برای انتخاب رنگ دکوراسیون آشپزخانه و نشیمن خواهید خواند که حتما در طراحی دکوراسیون منزلتان به‌کار می‌آید.

 • ایده‌هایی برای طراحی آشپزخانه‌ای به رنگ سیاه

  ایده‌هایی برای طراحی آشپزخانه‌ای به رنگ سیاه

  شاید کمتر کسی حاضر بود رنگ سیاه را به عنوان رنگ غالب در دکوراسیون خانه اش بپذیرد؛ اما پیشرفت صنعت طراحی داخلی و خلق سبک‌ها و طراحی‌های متنوع ثابت کرد هیچ چیز غیر ممکن نیست.

 • نکاتی مهم، در دکوراسیون آپارتمان‌های کوچک

  نکاتی مهم، در دکوراسیون آپارتمان‌های کوچک

  اگر شما هم در آپارتمان کوچک زندگی می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را بخوانید. در این مطلب، نکات مهمی را در دکوراسیون خانه‌های کوچک بررسی کردیم.

 • ۷ ترند دکوراسیون ۲۰۲۱

  ۷ ترند دکوراسیون ۲۰۲۱

  آیا دوست دارید بدانید که محبوب‌ترین ترند دکوراسیون ۲۰۲۱ از نظر سبک دکوراسیونی، رنگ و متریال چیست؟ در این مطلب، ۷ ترند دکوراسیون ۲۰۲۱ را بررسی می‌کنیم که اساسا فلسفه‌ی پشت آن‌ها خروج از یک سال چالش‌برانگیز است.

 • فراتر از دیدن...

  فراتر از دیدن...

  در سال 1917 میلادی دکتر شینوبو ایشیهارا استاد دانشگاه توکیو یک آزمون ادراک رنگ منتشر کرد، در این آزمون تصویری، رنگ‌ها و طرح‌ها به گونه‌ای در غالب یکدیگر نقش می‌بستند که بتوانند حسگرهای مخروطی شبکیه چشم را به چالش بیندازند

 • چیدمان مناسب برای زیبایی بیشتر خـانـه

  چیدمان مناسب برای زیبایی بیشتر خـانـه

  خانه محلی است كه ما زن‌ها بیشتر وقت‌مان را در آن می‌گذرانیم، پس هر چه زیباتر و راحت‌تر باشد بهتر است. بعضی‌ها فقط به راحتی خانه اهمیت می‌دهند و بعضی دیگر تنها طالب زیبایی هر چه بیشتر هستند، اما دسته سوم كه درست فكر می‌كنند

 • 6 ایده برای داشتن بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

  6 ایده برای داشتن بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

  اگر دقت کرده باشید خانه ایرانی‌ها سبک ویژه‌ای در دکوراسیون و انتخاب وسایل دارد. یعنی به راحتی می‌توان با استفاده از وسایل و رنگ‌های استفاده شده تشخیص داد که این یک خانه ایرانی است یا نه!

 • آشنایی با پنجره ‌های ارسی ایران، اوج هنر چوب و شیشه + تصاویر

  آشنایی با پنجره ‌های ارسی ایران، اوج هنر چوب و شیشه + تصاویر

  ارس در فارسی به چم گشاده لوز روس و اروس است. در اروپا به این گونه درها گیوتین می‌گویند. استاد پیرنیا واژه ارسی را پارسی می‌داند برابر گشاده و باز. در این مقاله با هنر نازک کاری درساخت پنجره های اروسی آشنا...

 • تغییر دکوراسیون اتاق خواب با رعایت چند نکته ساده و اساسی

  تغییر دکوراسیون اتاق خواب با رعایت چند نکته ساده و اساسی

  اتاق خواب شما باید محیطی آرام باشد که بتوانید در آن به آرامشی بکر برسید و تجدید قوا کنید. فضایی آرام که در آن به تنهایی و یا به همراه فردی که دوستش دارید از لحضات لذت ببرید.

 • جدیدترین مدل های کوسن

  جدیدترین مدل های کوسن

  در این بخش برای شما زیباترین و جدیدترین مدل های کوسن را گردآوری کرده ایم .شما می توانید یا این ایده ها کوسن های زیبایی تهیه کنید و در دیزاین دکوراسیون داخلی از آن استفاده کنید.

 • راهنمای انتخاب پرده برای اتاق کودک

  راهنمای انتخاب پرده برای اتاق کودک

  پرده‌ها و نیم‌پرده‌ها تقریبا در همه خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. وقتی که با هم در پنجره‌ای به کار می‌روند، پرده زیرین را کوتاه،‌ ساده و تقریباً با رنگ ملایم انتخاب می‌کنند و متناسب با آن پرده کتیبه رویی را در رنگی که با آن هماهنگی داشته باشد

 • چگونه پوستی زیبا و جوان داشته باشیم؟

  چگونه پوستی زیبا و جوان داشته باشیم؟

  پوست انواع مختلفی دارد، بنابراین مهم است که هر فرد بداند که چه نوع پوستی دارد. برای داشتن مؤثرترین برنامه مراقبت از پوست، دانستن نوع پوست از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

فیلم روز
تصویر روز