Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 5 خرداد 1403 - 11:17

خاطره بازی با همکاران

امروزه در سازمان‌های یادگیرنده یکی از مهم‌ترین ابزارهای تغییر و تحول و توسعه درون‌زا «روحیه و انگیزه» عوامل سازمانی است. نیروها و کارکنان این دسته از سازمان‌ها با تنظیم برنامه‌ها و اجرای دستورالعمل‌های انگیزه‌بخش سعی می‌کنند تا در طول دوران خدمت و حضور در سازمان متبوع خود طراوت و شادابی را حفظ و خلاقیت و نوآوری را ارتقا بخشند.

 در همین راستا سایت «زندگی‌آن‌لاین» وابسته به موسسه فرهنگی دنیای تغذیه و سلامت اقدام به طراحی مسابقه‌ای با عنوان «خاطره‌بازی» در سطح کارکنان و مدیران خود کرده است.

در این مسابقه تصاویر کودکی کارکنان و مدیران تا سن 8 سالگی در بخش مسابقه سایت قرار گرفته و اعضای خانواده،‌ دوستان، همکاران و علاقه‌مندان به هر یک از کارکنان موسسه با رجوع به سایت «زندگی آن‌لاین» با رای به تصویر مورد علاقه خود میزان محبوبیت آن همکار سازمانی را برای شرکت‌کنندگان و مخاطبان سایت مشخص می‌کند.

 بدیهی است به تصویر یا برترین تصاویری که از بیشترین تعداد آرا و نظر مثبت مخاطبان برخوردار شود هدایای نفیس مالی تعلق خواهد گرفت. شایان ذکر است همه مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت «زندگی آن‌لاین» می‌توانند در این رقابت شیرین شرکت کنند و به همکاران سازمانی ما رای بدهند.

برای ثبت رای ابتدا لازم است در سایت ثبت نام کنید.


فیلم روز
تصویر روز