Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 16 خرداد 1399 - 02:02

تغذيه

بازدید: 39931

 • خرما بهترین انرژی‌زا برای کودکان

  خرما بهترین انرژی‌زا برای کودکان

  خواص بی‌نظیر و فوق‌العاده خرما، تقریبا برای همه ما عیان است و کسی نیست که نداند خرما یک انرژی‌زای طبیعی بسیار خوب است، اما ما می‌خواهیم علاوه بر انرژی‌زا بودن در مورد ویژگی‌های دیگر آن نیز حرف بزنیم .

 • بهترین و بدترین خوراکی‌ها برای کودکان بیش فعال

  بهترین و بدترین خوراکی‌ها برای کودکان بیش فعال

  نوع غذای مصرفی برای درمان کودکان بیش فعال مهم است وغذا‌هایی که باعث تحریک سیستم عصبی می‌شود، وضعیت بیماررا بدترمی کند.

 • کودکان و روزه داری

  کودکان و روزه داری

  آیا کودکم می تواند روزه بگیرد ؟ آیا روزه گرفتن باعث بیماری کودکان نمی شود ؟ آیا باید کودکم را مجبور کنم که روزه بگیرد ؟ اگر کودکم دوست نداشته باشد روزه بگیرد چه کنم ؟

 • خوردن این۷ خوراکی برای کودکان ممنوع!

  خوردن این۷ خوراکی برای کودکان ممنوع!

  خوراکی‌های ناسالمی که باعث بروز بسیاری از مشکلات در رفتار کودکانتان و در نهایت موجب بیماری آنها می‌شود را بشناسید.تغذیه سالم در دوران کودکی موجب رشد جسمی و روحی کودک می‌شود.

 • راهکاری برای غلبه بر چاقی کودکان

  راهکاری برای غلبه بر چاقی کودکان

  محققان در پژوهشی تاثیر تمرینات ورزشی بادی بامپ و مصرف عسل و دارچین را بر کودکان دارای اضافه وزن بررسی کردند.

 • نوشیدنی‌های مناسب برای کودکان

  نوشیدنی‌های مناسب برای کودکان

  نوع و مقدار مصرف نوشیدنی‌ها نقش بسیار مهمی در تعادل برنامه غذایی همه ما از جمله کودکان دارد. تکرار مصرف نوشیدنی‌های مناسب می‌تواند به تأمین مواد مغذی از جمله ویتامین‌ها، مواد معدنی مورد نیاز کودکان

 • فواید گــردو برای بچه‌ها

  فواید گــردو برای بچه‌ها

  گردو از جمله مغزهای گیاهی است که در عامه جامعه به عنوان یک ماده بسیار مغذی در رژیم غذایی از آن یاد می‌کنند، اما یک نظری که در سطح سلامت کودکان وجود دارد آن است .

 • تغذیه کودکان زیر 3 سال

  تغذیه کودکان زیر 3 سال

  از یک سو توجه، نگرانی و سوالات بی‌شمار خانواده‌‌ها درباره به تغذیه کودکان و نوجوانان و از سوی دیگر کمبود یک منبع علمی معتبرکه جدای از پرداختن به جنبه‌‌های تخصصی، به صرف جهت استفاده عمومی در سطح جامعه در نظر گرفته شده باشد.

 • نقش کلیدی تغذیه در بدنسازی

  نقش کلیدی تغذیه در بدنسازی

  به‌طور کلی، تمرینات بدن‌سازی و برنامه‌ی غذایی به دو فاز حجم و کات تقسیم می‌شود. هدف فاز حجم، ساخت ماهیچه است درحالی‌که فاز کات بر حفظ ماهیچه‌ی تشکیل‌شده هم‌زمان با از دست دهی چربی بدن تأکید دارد.

 • درمانگرهای ارگانیک

  درمانگرهای ارگانیک

  پست بیوتیک‌ها ترکیباتی هستند که طی فرآیند تخمیر باکتری‌های پروبیوتیک تولید می‌شوند. هنگامی‌که پروبیوتیک ها با انواع خاصی از مولکول‌های فیبر تغذیه می‌شوند، مواد زائدی را بر جای می‌گذارند که به آن‌ها پست بیوتیک می‌گویند.

 • بخور و نخورهای زمستانی!

  بخور و نخورهای زمستانی!

  کاهش تحرک جسمی، پیاده‌روی، ورزش، کوهنوردی و ... به علت سرمای هوا و کمتر بیرون رفتن از منزل مگر در موارد ضروری گذراندن اوقات بیشتر در فضاهای بسته و درنتیجه تحرک جسمی کمتر.

 • پیشگیری و کنترل فشارخون

  پیشگیری و کنترل فشارخون

  یک مطالعه که در سال 2019 منتشر شد، تأثیر مصرف گردو بر فشارخون را موردبررسی قرارداد. و به این نتیجه رسیدند که افرادی كه روزانه مقدار زیادی گردو مصرف می‌کنند، كاهش قابل‌توجهی در فشارخون آن‌ها مشاهده شد. البته باید تحقیقات بیشتری برای اثبات این‌گونه یافته‌ها

فیلم روز
تصویر روز