Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 29 مهر 1398 - 16:05

تغذيه

بازدید: 35669

 • بهترین بیسکویت های مصرفی برای کودکان

  بهترین بیسکویت های مصرفی برای کودکان

  در واقع می‌توان از بیسکویت‌ها به عنوان مواد غذایی انگشتی (Finger Food) نام برد که برای بسیاری از کودکان بد غذا می‌توان از آنها به عنوان تامین‌کننده انرژی و مواد مغذی مورد نیاز بدن‌شان اشاره کرد.

 • صبر؛ چاشنی غذا‌ خوردن کودک

  صبر؛ چاشنی غذا‌ خوردن کودک

  برای بیشتر والدین این شرایط به وجود آمده است که به خاطر خوردن یک غذا و یا حتی میوه و سبزی با فرزند خود بحث می‌کنند و نتوانند او را متقاعد به خوردن آن کنند.

 • کبد چرب این بار در کودکان

  کبد چرب این بار در کودکان

  امروزه بروز کبد چرب در جوامع در حال توسعه بیش از جوامع پیشرفته می‌باشد. به علاوه این شیوع علاوه بر بزرگسالان در میان کودکان نیز بالا می‌باشد.

 • راه حل های کم وزنی در کودکان

  راه حل های کم وزنی در کودکان

  در کودکان لاغر و کودکانی که متناسب با سن‌شان افزایش وزن پیدا نمی‌کنند، همواره این نگرانی در بین خانواده‌ها و به‌خصوص مادران وجود دارد که فرزندشان دچار کندی رشد و احیانا مشکلات سوء‌تغذیه نشود.

 • درس های غذایی برای بچه ها

  درس های غذایی برای بچه ها

  آموزش درباره غذاها و تغذیه مناسب به کودکان، کار مهمی است. فرقی نمی‌کند که در جایگاه پدر و مادر کودک باشید یا بزرگ‌ترش و یا حتی معلم و مربی‌اش.

 • میان وعده های سالم برای بچه ها (بخش دوم)

  میان وعده های سالم برای بچه ها (بخش دوم)

  میوه یک میان وعده راحت و سالم برای کودکان بوده و اغلب میوه‌ها دارای فیبر و مواد مغذی مهم مانند پتاسیم و ویتامین A و C هستند. موز، سیب، گلابی، انگور، هلو و آلو نمونه‌هایی از میوه‌هایی هستند که می‌توان برای میان وعده‌های فوری استفاده کرد.

 • کودکان و بیماری شایع فصل گرم

  کودکان و بیماری شایع فصل گرم

  مسمومیت‌های مختلف از جمله مسمومیت‌های فصلی در تابستان در کودکان بسیار زیاد می‌باشد که یکی از دلایل مهم آن ضعیف بودن سیستم ایمنی بدن کودکان در برابر بزرگسالان می‌باشد.

 • بهترین میان وعده سالم برای کودکان

  بهترین میان وعده سالم برای کودکان

  به‌جای غذاهای فرآوری شده، شکم کودک خود را با غذاهای کاملی که انرژی و تغذیه را تأمین می‌کنند پر نمایید. در این مقاله سعی نموده‌ایم، میان وعده‌های سالم و مفید برای کودکان، را با شما مرور نماییم.

 • بهترین رژیم غذایی برای کودکان چاق

  بهترین رژیم غذایی برای کودکان چاق

  در طول چند سال اخیر، تعداد کودکان مبتلا به چاقی و اضافه وزن به طور چشمگیری افزایش یافته است. به دنبال این مسئله بسیاری از والدین در جستجوی راه حل‌های رژیمی برای کودکان خود هستند تا از بیماری‌های قلبی، دیابت، آسم و حتی تبعیض اجتماعی در آینده جلوگیری کنند.

 • درمان های غذایی بواسیر در بچه ها

  درمان های غذایی بواسیر در بچه ها

  متورم شدن وریدهای انتهای روده بزرگ و نزدیک مقعد که با افزایش فشار و خونریزی همراه است و در بیشتر موارد با بروز توده یا توده‌هایی در داخل و یا خارج مقعد بروز می‌کنند، را بواسیر یا هموروئید می‌گویند.

 • میوه خشک یک خوراکی خوب

  میوه خشک یک خوراکی خوب

  اگر کودک شما خردسال است و هنوز توانایی جویدن غذاها و خوراکی‌های سفت را ندارد و اگر هنوز تمام دندان‌هایش در نیامده‌اند،‌ یعنی هنوز وقت دادن میوه‌های خشک به او نرسیده است.

 • حبه های سلامت بخش

  حبه های سلامت بخش

  بیش از 3000 سال است که از سیر به عنوان یک گیاه موثر بر سلامت یاد می‌کنند و از دوران قدیم تا به حال حتی سیر را به عنوان یک دارو برای درمان بسیاری از بیماری‌ها می‌دانند.

فیلم روز
تصویر روز