Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 18 آذر 1398 - 06:24

سلامت روان

بازدید: 31268

 • جسارت در تغییر سبک زندگی

  جسارت در تغییر سبک زندگی

  شخص تصور می‌کند که در افراد موفق نیرو و استعدادی هست که در خود او نیست. او می‌پندارد که افراد موفق، توانایی‌هایی مافوق سایرین و از جمله خود او دارند، لذا هیچگاه به تغییر مسیر حرکت در زندگی فکر نمی‌کند.

 • کم رویی ناشی از استرس

  کم رویی ناشی از استرس

  اگر فشار روانی یا استرس باعث پیدایش پدیده کم‌رویی در شما شده است، به شما توصیه می‌‌کنم که راهکارهای روان‌شناختی زیر را به خوبی مطالعه کرده آن‌ها را در زندگی‌تان به‌کار بگیرید.

 • مزایای بافتنی؛ از افزایش اعتمادبه‌نفس تا کاهش افسردگی

  مزایای بافتنی؛ از افزایش اعتمادبه‌نفس تا کاهش افسردگی

  فصل پاییز بهترین زمان برای شروع یک پروژه بافندگی جذاب است! معمولاً در این زمان اکثر افراد به سراغ کاموا‌هایی خوش‌رنگ و زیبا می‌روند و شروع به بافتن شال، کلاه و یا هر چیز جذاب دیگری می‌کنند .

 • موانع گوش دادن مؤثر

  موانع گوش دادن مؤثر

  واقع اکثر افراد وقتی در حال شنیدن هستند، تمرکز زیادی روی آماده کردن جواب دارند و این تمایل وجود دارد که به محض تمام شدن صحبت طرف مقابل جوابش را بدهیم. در صورتی که بهترین روش، گوش دادن دقیق و یک مکث کوتاه برای آماده کردن جواب است.

 • زندگی واقعی در دنیای مجازی

  زندگی واقعی در دنیای مجازی

  مدافعان اینترنت و فضای مجازی معتقدند که نوید بلندمدت دستاوردهای تکنولوژیک آن است که به‌زودی هر کدام از ما می‌توانیم از محدویت‌هایی که بدنمان بر ما تحمیل کرده فراتر رویم.

 • چگونه با فرزندان در سن بلوغ رفتار کنیم؟

  چگونه با فرزندان در سن بلوغ رفتار کنیم؟

  بلوغ به مجموعه‌ای از تغییرات رشدی جسمانی و عقلانی گفته می‌شود. رشد جسمانی زودتر از رشد عقلانی شروع می‌شود و به ناگهان نوجوان از نظر ظاهری تغییرات زیادی را نشان می‌دهد که ممکن است برایش خوش آیند نباشد.

 • شخصیت‌شناسی بر اساس چیزی که از آن می‌ترسید!

  شخصیت‌شناسی بر اساس چیزی که از آن می‌ترسید!

  در مطلب زیر می توانید شخصیت خود را بر اساس ترس های خود تشخیص دهید.بعضی از ما با دیدن مار یا عنکبوت، استرسی می‌شویم و بعضی هم از ارتفاع می‌ترسیم و به محض سوار شدن به هواپیما، در دل‌مان آشوبی به پا می‌شود.

 • بلوغ و تمایلات جنسی

  بلوغ و تمایلات جنسی

  اگر از بیشتر افرادی که وارد رابطه دوستی با جنس مخالف خود بپرسید که آیا رابطه شما سالم بوده و سرانجامی خواهد داشت؟ اغلب می‌گویند که دوستی ما فرق دارد. درحالیکه نه تنها به ازدواج نرسیده‌اند، گاه آسیب‌های زیادی نیز در این راه بر آنان وارد می‌شود.

 • تست جالب روانشناسی که شخصیت درونی شما را فاش می کند! + تصاویر

  تست جالب روانشناسی که شخصیت درونی شما را فاش می کند! + تصاویر

  در تستی که برای شما در نظر گرفته ایم ، می خواهیم ببینیم نحوه ی قفل کردن انگشتان دست ها چه چیزهایی را درباره ی شخصیتتان نشان می دهند.

 • بحران زایی اینترنت در دوران بلوغ

  بحران زایی اینترنت در دوران بلوغ

  در حقیقت، آزار و اذیت اینترنتی اغلب در زندگی روزمره کودکان در حال گسترش است و آنچه برای والدین در قرن ۲۱ ضروری است شناخت نشانه‌های هشدار دهنده اولیه است.

 • خطر اعتیاد در پیچ بلوغ

  خطر اعتیاد در پیچ بلوغ

  بسیاری از مواد مخدر، در اولین دفعات مصرف آثار روانی و جسمانی مطلوب، اما کوتاه مدتی را ایجاد می‌کنند، در نتیجه فردی ممکن است ماده‌ای را به این دلیل مصرف کند که آثار لذت بخشی را در او ایجاد می‌کند.

 • چطور پاره وقت های طلایی را مدیریت کنیم؟

  چطور پاره وقت های طلایی را مدیریت کنیم؟

  شاید شما هم در این روزگار کم حوصله و عجول، بخواهید درس بخوانید، هنر مورد علاقه‌تان را دنبال کنید و شغل پردرآمد داشته باشید و ضمناً در خانه خودتان هم فردی مفید و مؤثر باشید.

فیلم روز
تصویر روز