Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 8 بهمن 1398 - 08:12

سلامت روان

بازدید: 32131

 • شخصیت درونیتان را با این تست جالب روانشناسی محک بزنید

  شخصیت درونیتان را با این تست جالب روانشناسی محک بزنید

  با استفاده از تصاویر زیر می‌توانید به حقایق جالبی از شخصیت درونیتان پی ببرید.

 • معجزه بخشش

  معجزه بخشش

  بسیاری از افراد، فراوانی در نظام هستی را باور ندارند و به دلیل این باور غلط و تصور اینکه کسب درآمد با محدودیت مواجه است، از بخشش و انفاق می‌ترسند.

 • کاهش «افسردگی» در جامعه با برگزاری جشن‌های ملی و مذهبی

  کاهش «افسردگی» در جامعه با برگزاری جشن‌های ملی و مذهبی

  جشن‌های ملی و مذهبی که در کشورهای دیگر هم برگزار می‌شود بیشتر توسط مردم اجرا می‌شود و همین دلیلی بر به یاد ماندنی بودن این مراسم‌هاست.مشکل عمده ما در حال حاضر حضور کم رنگ مردم در برگزاری این جشن‌هاست.

 • با انجام این تست جذاب روانشناسی شخصیت درونی خودتان را محک بزنید + تصاویر

  با انجام این تست جذاب روانشناسی شخصیت درونی خودتان را محک بزنید + تصاویر

  آنچه که شما برای اولین بار در تصاویر زیر می‌بینید، می‌تواند مطالب زیادی را در مورد شخصیت شما بیان کند.

 • آشنایی با انواع اختلالات شخصیت

  آشنایی با انواع اختلالات شخصیت

  در ابتدا به طور مختصر در رابطه با یکسری اختلالات شخصیتی مطالبی را برای آشنایی بازگو می‌کنیم و در ادامه برای خوانندگان مشخص می‌کنیم که آیا ازدواج با افراد دارای اختلال (شخصیت مرزی) امکان‌پذیر است یا خیر.

 • جسارت در تغییر سبک زندگی

  جسارت در تغییر سبک زندگی

  شخص تصور می‌کند که در افراد موفق نیرو و استعدادی هست که در خود او نیست. او می‌پندارد که افراد موفق، توانایی‌هایی مافوق سایرین و از جمله خود او دارند، لذا هیچگاه به تغییر مسیر حرکت در زندگی فکر نمی‌کند.

 • کم رویی ناشی از استرس

  کم رویی ناشی از استرس

  اگر فشار روانی یا استرس باعث پیدایش پدیده کم‌رویی در شما شده است، به شما توصیه می‌‌کنم که راهکارهای روان‌شناختی زیر را به خوبی مطالعه کرده آن‌ها را در زندگی‌تان به‌کار بگیرید.

 • مزایای بافتنی؛ از افزایش اعتمادبه‌نفس تا کاهش افسردگی

  مزایای بافتنی؛ از افزایش اعتمادبه‌نفس تا کاهش افسردگی

  فصل پاییز بهترین زمان برای شروع یک پروژه بافندگی جذاب است! معمولاً در این زمان اکثر افراد به سراغ کاموا‌هایی خوش‌رنگ و زیبا می‌روند و شروع به بافتن شال، کلاه و یا هر چیز جذاب دیگری می‌کنند .

 • موانع گوش دادن مؤثر

  موانع گوش دادن مؤثر

  واقع اکثر افراد وقتی در حال شنیدن هستند، تمرکز زیادی روی آماده کردن جواب دارند و این تمایل وجود دارد که به محض تمام شدن صحبت طرف مقابل جوابش را بدهیم. در صورتی که بهترین روش، گوش دادن دقیق و یک مکث کوتاه برای آماده کردن جواب است.

 • زندگی واقعی در دنیای مجازی

  زندگی واقعی در دنیای مجازی

  مدافعان اینترنت و فضای مجازی معتقدند که نوید بلندمدت دستاوردهای تکنولوژیک آن است که به‌زودی هر کدام از ما می‌توانیم از محدویت‌هایی که بدنمان بر ما تحمیل کرده فراتر رویم.

 • چگونه با فرزندان در سن بلوغ رفتار کنیم؟

  چگونه با فرزندان در سن بلوغ رفتار کنیم؟

  بلوغ به مجموعه‌ای از تغییرات رشدی جسمانی و عقلانی گفته می‌شود. رشد جسمانی زودتر از رشد عقلانی شروع می‌شود و به ناگهان نوجوان از نظر ظاهری تغییرات زیادی را نشان می‌دهد که ممکن است برایش خوش آیند نباشد.

 • شخصیت‌شناسی بر اساس چیزی که از آن می‌ترسید!

  شخصیت‌شناسی بر اساس چیزی که از آن می‌ترسید!

  در مطلب زیر می توانید شخصیت خود را بر اساس ترس های خود تشخیص دهید.بعضی از ما با دیدن مار یا عنکبوت، استرسی می‌شویم و بعضی هم از ارتفاع می‌ترسیم و به محض سوار شدن به هواپیما، در دل‌مان آشوبی به پا می‌شود.

فیلم روز
تصویر روز