Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 1 آبان 1398 - 11:47

سلامت روان

بازدید: 30469

 • زندگی واقعی در دنیای مجازی

  زندگی واقعی در دنیای مجازی

  مدافعان اینترنت و فضای مجازی معتقدند که نوید بلندمدت دستاوردهای تکنولوژیک آن است که به‌زودی هر کدام از ما می‌توانیم از محدویت‌هایی که بدنمان بر ما تحمیل کرده فراتر رویم.

 • چگونه با فرزندان در سن بلوغ رفتار کنیم؟

  چگونه با فرزندان در سن بلوغ رفتار کنیم؟

  بلوغ به مجموعه‌ای از تغییرات رشدی جسمانی و عقلانی گفته می‌شود. رشد جسمانی زودتر از رشد عقلانی شروع می‌شود و به ناگهان نوجوان از نظر ظاهری تغییرات زیادی را نشان می‌دهد که ممکن است برایش خوش آیند نباشد.

 • شخصیت‌شناسی بر اساس چیزی که از آن می‌ترسید!

  شخصیت‌شناسی بر اساس چیزی که از آن می‌ترسید!

  در مطلب زیر می توانید شخصیت خود را بر اساس ترس های خود تشخیص دهید.بعضی از ما با دیدن مار یا عنکبوت، استرسی می‌شویم و بعضی هم از ارتفاع می‌ترسیم و به محض سوار شدن به هواپیما، در دل‌مان آشوبی به پا می‌شود.

 • بلوغ و تمایلات جنسی

  بلوغ و تمایلات جنسی

  اگر از بیشتر افرادی که وارد رابطه دوستی با جنس مخالف خود بپرسید که آیا رابطه شما سالم بوده و سرانجامی خواهد داشت؟ اغلب می‌گویند که دوستی ما فرق دارد. درحالیکه نه تنها به ازدواج نرسیده‌اند، گاه آسیب‌های زیادی نیز در این راه بر آنان وارد می‌شود.

 • تست جالب روانشناسی که شخصیت درونی شما را فاش می کند! + تصاویر

  تست جالب روانشناسی که شخصیت درونی شما را فاش می کند! + تصاویر

  در تستی که برای شما در نظر گرفته ایم ، می خواهیم ببینیم نحوه ی قفل کردن انگشتان دست ها چه چیزهایی را درباره ی شخصیتتان نشان می دهند.

 • بحران زایی اینترنت در دوران بلوغ

  بحران زایی اینترنت در دوران بلوغ

  در حقیقت، آزار و اذیت اینترنتی اغلب در زندگی روزمره کودکان در حال گسترش است و آنچه برای والدین در قرن ۲۱ ضروری است شناخت نشانه‌های هشدار دهنده اولیه است.

 • خطر اعتیاد در پیچ بلوغ

  خطر اعتیاد در پیچ بلوغ

  بسیاری از مواد مخدر، در اولین دفعات مصرف آثار روانی و جسمانی مطلوب، اما کوتاه مدتی را ایجاد می‌کنند، در نتیجه فردی ممکن است ماده‌ای را به این دلیل مصرف کند که آثار لذت بخشی را در او ایجاد می‌کند.

 • چطور پاره وقت های طلایی را مدیریت کنیم؟

  چطور پاره وقت های طلایی را مدیریت کنیم؟

  شاید شما هم در این روزگار کم حوصله و عجول، بخواهید درس بخوانید، هنر مورد علاقه‌تان را دنبال کنید و شغل پردرآمد داشته باشید و ضمناً در خانه خودتان هم فردی مفید و مؤثر باشید.

 • 15 روش ساده برای رهایی از افسردگی

  15 روش ساده برای رهایی از افسردگی

  راه های سریعی برای کاهش علائم افسردگی وجود دارد. در این مقاله 15 راه ساده برای رهایی از افسردگی را به شما می گوییم.

 • شیوه برخورد با دروغگوها

  شیوه برخورد با دروغگوها

  وقتی با یک آدم دروغگو برخورد می‌کنید که شاید سالی یک بار هم او را نبینید می‌توانید به راحتی از او بگذرید یا اصلاً او را ندیده بگیرید، اما اگر یکی از دوستان نزدیک یا اعضای خانواده‌تان دروغگو باشد چه برخوردی باید با او بکنید؟

 • بازگشت به دنیای قشنگ کودکی

  بازگشت به دنیای قشنگ کودکی

  شاید شما جوانی موفق و شاداب هستید و از زندگی خود راضی،‌ ولی گاهی حس بچه بودن و بچگی کردن حتی در بزرگسالی هم انسان را به رویاها و خاطرات دور زندگی‌اش می‌برد.

 • شادترین کشورهای دنیا و دلایل شادی آنها

  شادترین کشورهای دنیا و دلایل شادی آنها

  فنلاند، طبق گزارشات جهانی سال 2019 و از سوی سازمان ملل،‌ عنوان شادترین کشور دنیا را گرفته است. فنلاند در میان 156 کشور جهان، ثروتمندترین کشور نیست.

فیلم روز
تصویر روز