Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 22 مهر 1398 - 22:06

اخبار تغذیه و سلامت

بازدید: 11512

 • قهوه فوری خوب است یا بد؟

  قهوه فوری خوب است یا بد؟

  قهوه یک نوشیدنی پرطرفدار ست که مصرف به اندازه آن خواص زیادی برای بدن دارد، در ادامه به خواص قهوه و تفاوت آن با قهوه فوری اشاره می شود.قهوه فوری گزینه ای سریع‌تر، ارزان‌تر و راحت‌تر برای آماده کردن نسبت به قهوه معمولی است.

 • خواص درمانی پسته در پیشگیری از بیماری ها

  خواص درمانی پسته در پیشگیری از بیماری ها

  به گفته محققان، پسته بسیار برای سلامت مفید است و فواید متعددی برای سلامت دارد.در مجموع مغزیجات آجیلی از قبیل پسته حاوی فیبر بوده و به حفظ سلامت روده‌ها کمک می‌کنند.

 • علائم حساسیت به انبه چیست و چه زمانی خطرناک است؟

  علائم حساسیت به انبه چیست و چه زمانی خطرناک است؟

  میوه انبه ممکن است در بعضی از افراد واکنش آلرژیک ایجاد کند ولی بسیار نادر است. حساسبت انبه می تواندباعث بثورات پوستی شود که در پاسخ به لمس پوست ایجاد می شود. در ادامه اطلاعات مفیدی در مورد حساسیت به میوه انبه را می خوانید.

 • ۷ خاصیت شگفت انگیز سویق عدس

  ۷ خاصیت شگفت انگیز سویق عدس

  سویق عدس یا همان آرد حبوبات انواع مختلفی دارد از سَویق جو گرفته تا گندم و سنجد که هر کدام برای خود خواص خودشان را دارد.سَویق به آن در فارسی قدیم، «پِست» گفته می‌شد.

 • مواد غذایی که عمرتان را افزاش می دهد

  مواد غذایی که عمرتان را افزاش می دهد

  این مواد غذایی که به خاطر همین افزایش طول عمر مشهور شده اند، حاوی دسته ای از ویتامینها و مواد شیمیایی مخصوص هستند که به شما برای مقابله با بسیاری از بیماری های کشنده کمک می کند.

 • این هفت خوراکی شما را عصبی می‌کند!

  این هفت خوراکی شما را عصبی می‌کند!

  اگر عصبانیت و پرخاشگری هر از گاهی به سراغتان می آید، جالب است بدانید برخی موادغذایی در بروز این رفتارها نقش دارد. تغذیه اثرات چندگانه‌ای بر سلامتی افراد دارد و مواد غذایی مختلف دارای انرژی ترمودینامیکی متنوعی هستند.

 • فلفل تند بهتر است یا فلفل شیرین؟

  فلفل تند بهتر است یا فلفل شیرین؟

  فلفل تند یا شیرین خواص زیادی دارند که مشابه هم است. دوست دارید غذایتان آنقدر تند باشد که زبانتان به گز‌گز بیفتد؟ حتی وقتی می‌خواهید چیپس و بستنی بخورید، باز هم طعم تند و آتشین را ترجیح می‌دهید؟

فیلم روز
تصویر روز