Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 16 خرداد 1402 - 06:12

سلامت مردان

بازدید: 36246

 • مردان بالای ۴۰ سال این موادغذایی را نخورند

  مردان بالای ۴۰ سال این موادغذایی را نخورند

  حفظ تعادل در رژیم غذایی در هر سنی ضروری است، اما شاید لازم باشد از ۴۰ سالگی به بعد بخواهید به منظور ارتقای سلامت بدن، به طور جدی‌تری روی برنامه غذایی خود نظارت داشته باشید.

 • علائم هشداردهنده سرطان که مردان آن‌ها را نادیده می‌گیرند

  علائم هشداردهنده سرطان که مردان آن‌ها را نادیده می‌گیرند

  مردان عموما کمتر به پزشک مراجعه می‌کنند و وقتی می‌روند، اغلب دیر است. در این‌ میان، برخی علائم هشداردهندهسرطان وجود دارد که مردان اغلب آنها را سرکوب می‌کنند.

 • یائسگی مردانه ؛ اتفاقی که روی می دهد و شوخی نیست+اینفوگرافی

  یائسگی مردانه ؛ اتفاقی که روی می دهد و شوخی نیست+اینفوگرافی

  یائسگی مردانه و کاهش تولید تستوسترون بیشتر در آقایانی روی می دهد که 50 سال به بالا سن دارند. این مشکل با هیپوگنادیسم (کم کاری غده های جنسی) رابطه تنگاتنگی دارد

 • مهم ترین دلیل ناباروری مردان کدام است؟

  مهم ترین دلیل ناباروری مردان کدام است؟

  عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: علل مردانه ناباروری عمدتاً مربوط به سبک زندگی و بیماری‌های قبلی است اما شایع ترین عامل در آقایان بیماری واریکوسل است که کیفیت اسپرم سازی را مختل می‌کند.

 • آزواسپرمی ناباروری مردانه

  آزواسپرمی ناباروری مردانه

  ناباروری دارای استرس شدید بر خانواده‌ها است و اگر غیر قابل درمان باشد، مسائل اجتماعی و خانوادگی زیانباری بدنبال خواهد داشت. پانزده درصد مردان نابارور مبتلا به آزواسپرمی هستند به عبارت دیگر تعداد اسپرم مرد صفر است.

 • ۶ هشدار پوکی استخوان در مردان؛ این علائم را جدی بگیرید

  ۶ هشدار پوکی استخوان در مردان؛ این علائم را جدی بگیرید

  پوکی استخوان وضعیتی است که در آن استخوان‌ها ضعیف شده و قدرت خود را از دست می‌دهند. این روند باعث می‌شود استخوان‌ها به راحتی در معرض شکستگی قرار گیرند.

 • آقایان سلامت خود را جدی بگیرند

  آقایان سلامت خود را جدی بگیرند

  سلامت مردان عنوان هفته‌ای است در اسفندماه که با هدف معطوف داشتن توجه مردان جامعه به سلامت خود نامگذاری شده است واقعیت این است مردان به مقوله سلامت خود کم توجه بوده و همین امر چالش‌های عمده‌ای

 • مردان افسرده چه علائمی دارند؟

  مردان افسرده چه علائمی دارند؟

  ممکن است حال و روز بسیاری از افراد در طول دوران زندگی دچار رخوت و سستی شده و گاهی بروز چنین حالتی فرد را در ورطه آزار دهنده و بعضا خطرناک بیماری افسردگی قرار دهد.

 • افزایش احتمال خطر ناباروری در مردان چاق

  افزایش احتمال خطر ناباروری در مردان چاق

  یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی با اشاره به این‌که یکی از عوامل مهم در افزایش کیفیت اسپرم حفظ وزن مناسب است، گفت: بر اساس آخرین تحقیقات، به ازای هر ۹ کیلوگرم اضافه وزن، ۱۰ درصد خطر ابتلا به ناباروری

 • علل و درمان آزواسپرمی یا ناباروری مردان بدون اسپرم

  علل و درمان آزواسپرمی یا ناباروری مردان بدون اسپرم

  علت ناباروری مردان اختلال در کمیت یا کیفیت اسپرم‌هاست.متاسفانه در تعدادی از مردان نابارور تعداد اسپرم‌ها صفر است که به آن آزواسپرمی گفته می‌شود.

 • پیشگیری از بزرگ شدن پروستات بدون مصرف دارو

  پیشگیری از بزرگ شدن پروستات بدون مصرف دارو

  تحقیقات جدید نشان می‌دهد مردانی که از بزرگی پروستات رنج می‌برند می‌توانند از طریق یک روش کم‌تهاجمی که تا حدی ورود جریان خون به غده پروستات را مسدود می‌کند، این عارضه را تسکین دهند.

 • هماتواسپرمیا نشانه ای که باید جدی گرفت

  هماتواسپرمیا نشانه ای که باید جدی گرفت

  مایع منی اصولاً از اسپرم و مایعات آزادشده توسط پروستات و غدد دیگر تشکیل‌شده است. این مایع هنگامی‌که از طریق لوله‌های مختلفی به مجرای ادراری منتقل می‌شود، اسپرم‌های تولیدشده نیز به درون آن ریخته می‌شوند.

فیلم روز
تصویر روز