Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 5 اسفند 1396 - 17:26

رژیم لاغری، چاقی

بازدید: 24174

 

 

 • رهایی از چربی های دور گردن

  رهایی از چربی های دور گردن

  گردن نقش مهمی در زیبایی افراد ایفا می کند. بیشتر مردم، به آن توجه کرده و نگران ظاهر گردن خود می‌باشند و به کیلنیک‌های پزشکی و زیبایی رفته تا از دست چربی‌های دور گردن خود رها شوند.

 • رژیم غذایی دکتر اورنیش

  رژیم غذایی دکتر اورنیش

  رژیم غذایی دکتر اورنیش، متخصص تغذیه، یکی از بهترین رژیم های غذایی است که نه تنها باعث لاغری، بلکه سلامت کلی بدن می شود. در عین حال خوش طعم هم هست.

 • عوارض و پیامدهای چاقی

  عوارض و پیامدهای چاقی

  بیماری‌های متعدد جسمی و روحی كه در اغلب افراد چاق مشاهده می‌گردد با افزایش توده چربی بدن آنها نسبت مستقیم دارد و هشدار جدی برای افرادی است كه دارای اضافه وزن و یا چاقی می‌باشند.

 • تأثیر چربی بدن بر بروز سرطان

  تأثیر چربی بدن بر بروز سرطان

  ابتلا به اضافه وزن و چاقی، در کشورهای در حال توسعه و کشورهای توسعه یافته به مرزهای اپیدمیک رسیده است و تاکنون هیچ نشانی از ثابت ماندن و یا کاهش آمارهای ابتلا به آن مشاهده نشده است.

 • رازهای سلامتی از زبان فرم بدن مان

  رازهای سلامتی از زبان فرم بدن مان

  در این مقاله توضیح داده شده است که چگونه می توان از روی فرم و شکل بدن، به وضعیت سلامتی خود پی ببرید و برای به حداقل رساندن خطرات احتمالی بیماری، اقدامات لازم را انجام دهید.

 • 20 نكته در مورد چاقی

  20 نكته در مورد چاقی

  لیپتین، هورمون كاهش‌دهنده احساس گرسنگی است. این هورمون از طریق سلول‌های چربی به رگ‌های خونی فرستاده می‌شود.

 • تغييرات ساده با اثرات بزرگ

  تغييرات ساده با اثرات بزرگ

  آیا به دنبال یافتن راه‌هایی ساده برای سالم زندگی كردن هستید؟ با كمك این سه تغییر كوچك تفاوت عجیب و بزرگی در مورد ظاهر خودتان و احساسی كه نسبت به خودتان دارید ایجاد كنید.

 • لاغری با رژیم غذایی 3 ساعته

  لاغری با رژیم غذایی 3 ساعته

  رژیم لاغری سه ساعته، دقیقا برعکس رژیم های روزه گرفتن عمل می کند. این رژیم غذایی به وسیله کارشناس تناسب اندام به نام جرج کروز، ابداع شده است و طبق این برنامه شما باید 5 بار در روز- هر سه ساعت یکبار- غذا به همراه کمی دسر مصرف کنید.

 • رژیم غذایی "زنان فرانسوی چربی نمی خورند"

  رژیم غذایی "زنان فرانسوی چربی نمی خورند"

  دو روز اول این رژیم باید در حالت نیمه روزه قرار داشته باشید و فقط می توانید سوپ تره فرنگی و آب فراوان مصرف کنید. پس از دو روز باید سبزی، ماهی، میوه و آب بیشتری به رژیم تان اضافه کنید.

 • اهمیت وعده های غذایی

  اهمیت وعده های غذایی

  يكي از اقدامات مهم در جهت پيشگيري از اضافه وزن و چاقي يا در رژيم‌‌هاي لاغري اصلاح رفتار‌‌هاي غذايي افراد است. بسياري از بيماري‌‌ها مانند ديابت، فشار خون، بيماري‌‌هاي قلبي و چربي خون به نحوه تغذيه افراد مرتبط هستند.

 • چاقی و روغن زیتون

  چاقی و روغن زیتون

  روغن زیتون به دلیل دارا بودن اسید اولئیک دارای اثرات ضد ترمبوز بوده و موجب کاهش مرگ ومیر ناشی از بیماری‌‌های قلبی و عروقی در مقایسه با کشورهای غربی می‌‌شود. مطالعات متعدد نشان داده است که مصرف روغن زیتون باعث کاهش شاخص‌‌های التهابی و افزایش ظرفیت آنتی اکس

 • کاهش وزن ثابت مطلوب

  کاهش وزن ثابت مطلوب

  به نظر می‌‌رسد که داشتن برنامه منظم و ثابت در مصرف غذا و کاهش وزن سریع در یک برنامه کنترل وزن برای حفظ تغییرات در طولانی مدت مهم است.

فیلم روز
تصویر روز