Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 17:45

رژیم لاغری، چاقی

بازدید: 17112

 

 

 • درمان خانگی سلولیت ها

  درمان خانگی سلولیت ها

  در این مقاله یک سری روش‌های خانگی برای درمان سلولیت ارائه شده است که به وسیله آنها می‌توانید بدون مصرف داروهای شیمیایی از شر سلولیت‌ها نجات پیدا کنید.

 • آنورکسیا: وسواس در غذا خوردن

  آنورکسیا: وسواس در غذا خوردن

  بسیاری از افراد در سنین نوجوانی و جوانی به نوعی اختلال در غذا خوردن به نام آنورکسیا دچار می‌شوند که مدام ترس از افزایش وزن دارند. این افراد باید به تغذیه خود توجه داشته باشند.

 • ثبوت وزن ، با چه راهکارهایی !

  ثبوت وزن ، با چه راهکارهایی !

  بعد از کاهش وزن امکان بازگشت تدریجی وزن و یا حتی وزن بیشتر شروع رژیم وجود دارد. در این مقاله با چگونگی این تغییرات آشنا می شوید.

 • رژیم لاغری 30 روزه برای سلامت بهتر!

  رژیم لاغری 30 روزه برای سلامت بهتر!

  رژیم لاغری 30 روزه، یکی از رژیم هایی است که این روزها از محبوبیت بسیاری برخوردار شده است و طرفداران خود را به حذف نوشیدنی های الکلی، شکر، غلات، حبوبات و مواد افزودنی، به مدت 30 روز تشویق می کند.

 • با رژیم لاغری اتکینز آشنا شویم

  با رژیم لاغری اتکینز آشنا شویم

  طرفداران این رژیم لاغری معتقدند که هر قدر بخواهید می‌توانید پروتئین و چربی مصرف کنید، اما اگر می‌خواهید لاغر شوید باید از مصرف زیاد غذاهای غنی از کربوهیدرات دوری کنید.

 • گستردگی سوء تغذیه در ایران

  گستردگی سوء تغذیه در ایران

  در این مقاله به بررسی سوءتغذیه از دیدگاه متخصصین و دانشوران تغذیه و سوء تغذیه ناشی از مواد معدنی، ویتامین‌ها و انرژی- پروتئین و عوارض آنها می‌پردازیم.

 • لاغر شوید؛ لاغر بمانید

  لاغر شوید؛ لاغر بمانید

  بسیاری از افراد وزن کم می‌کنند، اما نمی‌توانند وزن کم کرده خود را نگه دارند و دوباره چاق می‌شوند. برای این کار باید فعال بود و سبک زندگی را تغییر داد.

 • آیا نمایه گلیسمی غذاها با چاقی ارتباط دارد؟

  آیا نمایه گلیسمی غذاها با چاقی ارتباط دارد؟

  سرعت هضم و جذب كربوهیدرات‌ها و انرژی‌زایی آنها از نمایه (اندیس) گلیسمی آنها شناخته می‌شود. هرقدر نمایه گلیسمی غذایی بالاتر باشد، قند خون را سریع‌تر بالا می‌برد.

 • رژیم های لاغری پرطرفدار!

  رژیم های لاغری پرطرفدار!

  این روزها مردم سراسر دنیا به اهمیت لاغری و سالم بودن، پی برده و بیشتر به دنبال روش‌های مناسب لاغر شدن البته در مدت زمان کم هستند. در اینجا با یکی از رژیم‌های پرطرفدار آشنا می‌شوید.

 • راهکارهای علمی برای کاهش وزن

  راهکارهای علمی برای کاهش وزن

  اگر شما هم به برای رسیدن به تناسب اندام و رهایی از شر چاقی و اضافه وزن به هر دری می‌زنید، این مقاله را مطالعه نمایید تا با راهکارهای کاربردی برای کاهش وزن درست آشنا شوید.

 • دنبال رژیم‌‌‌های جادویی برای کاهش وزن نباشید

  دنبال رژیم‌‌‌های جادویی برای کاهش وزن نباشید

  چاقی به عنوان یکی از مشکلات شایع است که باعث افزایش احتمال بروز بیماری‌ها می‌شود. بسیاری از افراد دوست دارند خیلی زود به وزن دلخواه خود برسند. اما این کار درستی نیست!

 • نقش تغذیه در بروز ژن های موثر بر چاقی

  نقش تغذیه در بروز ژن های موثر بر چاقی

  چاقی و اضافه وزن مادر بسیاری از بیماری‌ها است. وراثت در بروز چاقی موثر است. در این مقاله به بررسی نقش تغذیه و سبک زندگی در بروز ژن‌های موثر بر چاقی می‌پردازیم.

فیلم روز
تصویر روز