Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 30 دی 1395 - 12:13

رژیم لاغری، چاقی، سوء تغذیه

بازدید: 16698

 

 

 • با رژیم لاغری اتکینز آشنا شویم

  با رژیم لاغری اتکینز آشنا شویم

  طرفداران این رژیم لاغری معتقدند که هر قدر بخواهید می‌توانید پروتئین و چربی مصرف کنید، اما اگر می‌خواهید لاغر شوید باید از مصرف زیاد غذاهای غنی از کربوهیدرات دوری کنید.

 • گستردگی سوء تغذیه در ایران

  گستردگی سوء تغذیه در ایران

  در این مقاله به بررسی سوءتغذیه از دیدگاه متخصصین و دانشوران تغذیه و سوء تغذیه ناشی از مواد معدنی، ویتامین‌ها و انرژی- پروتئین و عوارض آنها می‌پردازیم.

 • لاغر شوید؛ لاغر بمانید

  لاغر شوید؛ لاغر بمانید

  بسیاری از افراد وزن کم می‌کنند، اما نمی‌توانند وزن کم کرده خود را نگه دارند و دوباره چاق می‌شوند. برای این کار باید فعال بود و سبک زندگی را تغییر داد.

 • آیا نمایه گلیسمی غذاها با چاقی ارتباط دارد؟

  آیا نمایه گلیسمی غذاها با چاقی ارتباط دارد؟

  سرعت هضم و جذب كربوهیدرات‌ها و انرژی‌زایی آنها از نمایه (اندیس) گلیسمی آنها شناخته می‌شود. هرقدر نمایه گلیسمی غذایی بالاتر باشد، قند خون را سریع‌تر بالا می‌برد.

 • رژیم های لاغری پرطرفدار!

  رژیم های لاغری پرطرفدار!

  این روزها مردم سراسر دنیا به اهمیت لاغری و سالم بودن، پی برده و بیشتر به دنبال روش‌های مناسب لاغر شدن البته در مدت زمان کم هستند. در اینجا با یکی از رژیم‌های پرطرفدار آشنا می‌شوید.

 • راهکارهای علمی برای کاهش وزن

  راهکارهای علمی برای کاهش وزن

  اگر شما هم به برای رسیدن به تناسب اندام و رهایی از شر چاقی و اضافه وزن به هر دری می‌زنید، این مقاله را مطالعه نمایید تا با راهکارهای کاربردی برای کاهش وزن درست آشنا شوید.

 • دنبال رژیم‌‌‌های جادویی برای کاهش وزن نباشید

  دنبال رژیم‌‌‌های جادویی برای کاهش وزن نباشید

  چاقی به عنوان یکی از مشکلات شایع است که باعث افزایش احتمال بروز بیماری‌ها می‌شود. بسیاری از افراد دوست دارند خیلی زود به وزن دلخواه خود برسند. اما این کار درستی نیست!

 • نقش تغذیه در بروز ژن های موثر بر چاقی

  نقش تغذیه در بروز ژن های موثر بر چاقی

  چاقی و اضافه وزن مادر بسیاری از بیماری‌ها است. وراثت در بروز چاقی موثر است. در این مقاله به بررسی نقش تغذیه و سبک زندگی در بروز ژن‌های موثر بر چاقی می‌پردازیم.

 • آیا ماء الشعیر جایگزین مناسبی برای نوشابه های گازدار است ؟

  آیا ماء الشعیر جایگزین مناسبی برای نوشابه های گازدار است ؟

  ماءالشعیر یکی از نوشیدنی‌های پرطرفدار است که این روزها در بیشتر سفره‌ها دیده می‌شود. اما اینجا این سوال پیش می‌آید که آیا این نوشیدنی باعث اضافه وزن می‌شود؟ این مقاله را بخوانید.

 • ارتباط استرس و چاقی

  ارتباط استرس و چاقی

  در گذشته بسیاری از مردم معتقد بودند استرس و چاقی با یکدیگر مرتبط هستند.

 • وراثت و چاقی

  وراثت و چاقی

  بعضی‌ از ژن‌ها می‌‌توانند احتمال بروز چاقی را افزایش دهند، ولی‌ ساختار ژنتیکی‌ نمی‌‌تواند عامل اصلی‌ افزایش همه‌گیری چاقی در دنیای امروز باشد، ضمن آنکه شیوه زندگی‌ سالم قادر است این تاثیرات ژنتیکی‌ را معکوس کند.

 • رابطه چاقی با سرطان را بشناسیم

  رابطه چاقی با سرطان را بشناسیم

  سرطان یكی از عوامل اصلی بروز مرگ و میر در جهان امروز است. بر این اساس آشنایی با پدیده سرطان و راه‌های مقابله با این بیماری از ضروری‌ترین اطلاعاتی است كه جامعه امروز بشری به آن نیازمند است.

فیلم روز
تصویر روز