Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 26 مرداد 1397 - 17:24

رژیم لاغری، چاقی

بازدید: 26030

 

 

 • چربی دور شکمی: علل، نکات و راهکارهای مقابله با آن

  چربی دور شکمی: علل، نکات و راهکارهای مقابله با آن

  چربی دور شکمی به تجمع بیش از حد چربی در اطراف شکم و دور شکم گفته می‌شود. این نوع چربی با چربی زیر پوستی که اطراف اندام‌هایی مانند قلب، کبد، پانکراس و کلیه را در برمی‌گیرد متفاوت می‌باشد.

 • نقش ساعت شب و روز در كاهش وزن

  نقش ساعت شب و روز در كاهش وزن

  بدن انسان در سنین مختلف از جمله در زمان رشد و بلوغ، از یك نظم بیولوژیكی شب و روز تبعیت می‌كند كه توسط تغییر فعالیت‌های هورمون‌ها و آنزیم‌های مختلف بدن نمود پیدا می‌كند.

 • نکات تغذیه ای کلیدی در جراحی بای پس معدی

  نکات تغذیه ای کلیدی در جراحی بای پس معدی

  جراحی بای پس معدی شامل حذف بخش بزرگی از معده و دئودنوم و طول متغیری از ژژونوم پروگزیمال می‌باشد.‌ موفقیت در جراحی بای پس معدی نیازمند پشتکار جهت حفظ وزن بدن است.

 • آیا مضطرب هستید؟ سایز کمرتان را کاهش دهید!

  آیا مضطرب هستید؟ سایز کمرتان را کاهش دهید!

  شاخصی که اخیراً در مجامع علمی مورد توجه فراوان قرار گرفته است نسبت اندازه دور کمر به قد است که استفاده از آن بسیار آسان است و بر خلاف شاخص‌های قبلی به جنس و نژاد وابسته نیست.

 • رژیم غذایی بعد از جراحی اسلیو

  رژیم غذایی بعد از جراحی اسلیو

  جراحی اسلیو حدوداً تا 80 درصد حجم معده را کاهش می‌دهد. متخصص تغذیه تصمیم می‌گیرد که بیمار تغذیه دهانی را شروع نماید یا به حمایت‌های تغذیه روده‌ای و یا حتی وریدی نیازمند می‌باشد.

 • ۵ نوشیدنی لاغرکننده برای آب کردن شکم و پهلو

  ۵ نوشیدنی لاغرکننده برای آب کردن شکم و پهلو

  آب سبزیجات منبع فیبر و مواد مغذی مورد نیاز بدن در دوران رژیم لاغری هستند و بهترین نوشیدنی برای لاغری است. در این مطلب با 5 نوشیدنی جادویی برای لاغر شدن و کاهش سایز ژهلوها و شکم آشنا می شوید

 • آیا مصرف مواد ترش باعث لاغری می‌شود یا چاقی؟

  آیا مصرف مواد ترش باعث لاغری می‌شود یا چاقی؟

  سرکه به دلیل PH پایینی که دارد و محیط اسیدی که فراهم می‌کند، مانع رشد باکتری‌ها در مواد خوراکی می‌شوند و فرآیند گندیدگی و پوسیدگی خوراکی‌ها را متوقف می‌کند.

 • علل پنهان عدم موفقیت در کاهش وزن

  علل پنهان عدم موفقیت در کاهش وزن

  هر عادت اشتباهی به آسانی می‌تواند مانع کاهش وزن شده یا دلیل برگشت اضافه وزنی باشد که با مرارت از دست داده‌اید. ادامه تعدادی از این عادات اشتباه غذایی و راه حل آنها را خواهیم داشت.

 • در مورد جراحی باریاتریک بیشتر بدانیم

  در مورد جراحی باریاتریک بیشتر بدانیم

  شیوع چشمگیر چاقی به همراه تعداد زیادی از افراد که از برنامه های کاهش وزن نتیجه ای حاصل نکرده اند، منجر به افزایش پیشرونده در انجام انواع جراحی های باریاتریک شده است.

 • بازگشت وزن پس از جراحی بای پس معده

  بازگشت وزن پس از جراحی بای پس معده

  ابتلا به اضافه وزن و چاقی، در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته به مرز اپیدمی رسیده و تا کنون هیچ نشانی از ثابت ماندن و یا کاهش آمارهای ابتلا به این معضل، مشاهده نشده است.

 • خطر چربی دور شکم و روش های مقابله با آن

  خطر چربی دور شکم و روش های مقابله با آن

  امروزه بیش از 70 درصد افراد بالغ بالای 20 سال دچار اضافه وزن هستند. در ضمن حدود 40 درصد این افراد دارای چاقی بوده و شاخص توده بدنی آنها بیشتر از 30 می باشد.

 • در ایام نوروز مراقب وزنتان باشيد

  در ایام نوروز مراقب وزنتان باشيد

  در طول تعطیلات اولین هدف شما در مورد سلامتی تان باید این باشد که افزایش وزن نداشته باشید. در هنگام تعطیلات نوروز هدف غیر منطقی برای کاهش وزن خود قرار ندهید، زیرا در صورت عدم موفقیت نا امید شده و بعد از ایام تعطیلات رژیم را کنار خواهید گذاشت.

فیلم روز
تصویر روز