Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 31 فروردین 1397 - 04:16

سلامت روان

بازدید: 20837

 • شخصیت شناسی افراد با نحوه عکس سلفی گرفتن!

  شخصیت شناسی افراد با نحوه عکس سلفی گرفتن!

  روانشناسان معتقدند که عادت به سلفی گرفتن پی‌درپی در روز و انتشار آن در شبکه‌های مجازی نشانگر یک وضعیت روحی و روانی منحصربه‌فرد و البته مشکل‌ساز است.

 • شخصیت خود را در رنگ‌‌ها بجویید

  شخصیت خود را در رنگ‌‌ها بجویید

  استفاده از رنگ بسیار حساس بوده و باید به گونه‌ای باشد که تاثیری مثبت روی فرد و یا اطرافیان او بگذارد. در این مبحث به رنگ‌‌ها و ارتباط آن با شخصیت افراد پرداخته شده است.

 • شادی و آرامش خیال در ساده زیستی

  شادی و آرامش خیال در ساده زیستی

  دلایل بسیاری وجود دارد که ما را از رسیدن به زندگی شاد و سرشار از آرامش دور می‌کند. یکی از این دلایل، زندگی تجملی و دور شدن از ساده زیستی است. این مقاله را بخوانید.

 • زندگی باید کرد!

  زندگی باید کرد!

  دغدغه ای به نام زندگی بهتر یا بهتر زندگی کردن، بین همه انسان ها دغدغه ای مشترک است که البته راه حل های آن برخلاف خودش بین همه مشترک نیست و هر کس تلاش می کند با روش خود زندگی اش را بهتر کند

 • پس از تعطیلات هم شاد باشید

  پس از تعطیلات هم شاد باشید

  بسیاری از مردم پس از یک دوره نسبتا طولانی تعطیلات، به دلیل اجبار به برگشت به کار و فعالیت‌های روزمره پیش از تعطیلات خود، دچار افسردگی می‌شوند. اما چگونه می‌توان به روال عادی برگشت؟

 • شکرگزاری؛‌ بهترین عیدی سال نو (2)

  شکرگزاری؛‌ بهترین عیدی سال نو (2)

  نماز، عبادت و نیایش‌هایی كه تقریبا در همه ادیان و مذاهب به انسان آموخته شده‌اند، روش‌هایی متداول برای شكرگزاری‌اند و اگر درست انجام شوند، تاثیرات حیرت‌انگیز خود را بر زندگی بشر و ارتباط الهی او در پی دارند.

 • شكرگزاری؛ بهترین عیدی سال نو (1)

  شكرگزاری؛ بهترین عیدی سال نو (1)

  تنها شرط رسیدنتان به گنجینه آرزوها، استفاده صحیح از این كلید است. راهی ساده كه برای همه قابل دسترس هم هست. این راه ساده و قابل دسترس همان شكرگزاری است. در واقع شكر كردن باعث می‌شود دارایی‌های ما به طرز عجیب و معجزه آسایی چند برابر شود.

 • دوستی بهترین هدیه سال نو

  دوستی بهترین هدیه سال نو

  هر قدر از دوستی بگوییم كم گفته‌ایم. چون دوستی حقیقی تنها چیزی است كه به راحتی بدست نمی‌آید، با پول نمی‌توان آن را خرید، نمی‌توان رویش قیمت گذاشت و نمی‌شود آنرا با هیچ چیزی در این دنیا عوض كرد.

 • در سال جدید به آرزوهایتان برسید

  در سال جدید به آرزوهایتان برسید

  ما به خواسته‌هایمان نمی‌رسیم چون واقعاً نمی‌دانیم چه می‌خواهیم؟ گاهی هم به جای خودمان، اطرافیان، چیزهایی را كه می‌خواهند به ما تحمیل می‌كنند و چون خواسته‌ها واقعاً مال ما نیستند و ما هم واقعاً آنها را نمی‌خواهیم، پس عملاً به آنها نمی‌رسیم.

 • سال جديد بيشتر شكر‌گذار‌ باشيم

  سال جديد بيشتر شكر‌گذار‌ باشيم

  همان طور كه مي‌دانيم جهان ما جهان ارتعاشات است. صوت هم ارتعاش است و ارتعاش‌هاي هماهنگ مي‌توانند بر هم تاثير بگذارند، همچنين انرژي‌هاي مشابه مي‌توانند همديگر را جذب كنند.

 • چگونگی ايجاد تغيير در زندگی

  چگونگی ايجاد تغيير در زندگی

  اگر احساس می‌كنید ارتباط كمتری با مردم دارید، اولین كاری كه باید انجام دهید این است كه یاد بگیرید، «چگونه خود را دوست داشته باشید».

 • بهار و انرژی تولد دوباره

  بهار و انرژی تولد دوباره

  بهار کم کم از راه می‌رسد و درختان رخت نو بر تن می‌کنند. ما هم باید از بهار درس بگیریم. باید سعی کنیم افسردگی را از خود دور کنیم و عهدهای جدیدی در جهت زندگی بهتر ببندیم.

فیلم روز
تصویر روز