Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 28 مرداد 1396 - 21:25

سلامت روان

بازدید: 16143

 • قدرت یک اندیشه بزرگ

  قدرت یک اندیشه بزرگ

  میزان توقع ما تعیین کننده میزان موفقیت ماست. باید فکرهای بزرگ بکنیم و توقع خود را به میزان رویاهایمان زیاد کنیم، حال ببینیم چگونه می‌توانیم بزرگ بیندیشیم!

 • کودک درون خود را دریابید

  کودک درون خود را دریابید

  کودک درون در علم روانشناسی جنبه کودک گونه وجود انسان است. درحقیقت بخشی است که هنوز می تواند از اتفاق های جالب، حتی بسیار کوچک، لذت ببرد و شاد شود. از این مقاله غافل نشوید.

 • هنگام مسافرت بی پول نشوید

  هنگام مسافرت بی پول نشوید

  در این مقاله سعی داریم تا با ارائه یکسری راهکارها، روش‌های صرفه‌جویی در تعطیلات را به مخاطبان آموزش بدهیم. برای داشتن سفری بی‌دغدغه این مقاله را بخوانید.

 • آیا شما قربانی هستید؟

  آیا شما قربانی هستید؟

  هنگامی که فردی به خود اجازه ندهد به عنوان مثال از دست همکار، ‌خواهر و یا برادر خود ناراحت شود طبیعتاً‌ طرف مقابل هم به مرور می‌‌آموزد که شما حق هیچ ناراحتی را ندارید.

 • آفتاب و افسردگی

  آفتاب و افسردگی

  حتما شما هم صحنه‌ای را در فیلم‌های مختلف دیده‌اید که شخصی شاد و موفق را نشان می‌‌دهند که در زیر نور خورشید با لبخندی بزرگ بر صورت در حال دویدن یا جست و خیز است.

 • عکس پروفایل شخصی یا آلبوم خانوادگی

  عکس پروفایل شخصی یا آلبوم خانوادگی

  عکس گرفتن از خود (Selfie) که با رواج تلفن‌های همراه هوشمند مجهز به دوربین‌ عکاسی پیشرفته شیوع یافته است، در اصل شاخصی است که عدم اعتماد به نفس فرد را مشخص می‌کند.

 • بیماری خاموش تکنولوژی را جدی بگیرید

  بیماری خاموش تکنولوژی را جدی بگیرید

  استفاده زیاد از رایانه و موبایلی و تبلت بخش‌هایی از مغز را دچار کم کاری می‌کند که فرد را به اختلالی شبیه‌ آن چه سالمندان بر اثر کهولت سن به آن دچار می‌شوند مبتلا می‌کند.

 • اعتراف می‌كنم، متاسفانه من یك معتادم

  اعتراف می‌كنم، متاسفانه من یك معتادم

  این روزها با نوع دیگری از اعتیاد رو به رو شده‌ایم؛ اعتیاد به موبایل، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، به این پیشنهادها توجه نمایید.

 • چرا به تلفن همراه عادت می کنیم؟

  چرا به تلفن همراه عادت می کنیم؟

  راستش بیش از آن که مشتاق باشم درباره معایب و مضرات استفاده از تلفن همراه برایتان بنویسم، دوست دارم به این موضوع اشاره کنم که ریشه‌ها و دلیل علاقه مردم به استفاده از این تلفن‌ها چیست؟

 • قدرت جادویی گل و گیاهان سبز

  قدرت جادویی گل و گیاهان سبز

  مطالعات نشان می‌دهند افرادی که بیشتر با گل و گیاه در ارتباط هستند، کمتر به افسردگی مبتلا می‌شوند. داشتن گل و گیاه در خانه، به روحیه شادتر افراد خانواده کمک می‌کند.

 • دروغگوها را بشناسید

  دروغگوها را بشناسید

  روانشناسان بر مبنای تحقیقات‌شان چند روش برای تشخیص افراد دروغگو ارایه داده‌اند که بد نیست آنها را بدانیم. در این مقاله ویژگی افراد دروغگو را بررسی می کنیم.

 • نشانه های ذهن تنبل

  نشانه های ذهن تنبل

  تنبلی ذهنی در حقیقت زمانی رخ می‌دهد که کار سختی پیش روی‌تان قرار دارد و شما از فکر اینکه چگونه آنها را پیش ببرید احساس خستگی کرده و به جای درست اندیشیدن از آن دست می کشید.

فیلم روز
تصویر روز