Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 5 تیر 1396 - 23:32

سلامت روان

بازدید: 15097

 • بیماری خاموش تکنولوژی را جدی بگیرید

  بیماری خاموش تکنولوژی را جدی بگیرید

  استفاده زیاد از رایانه و موبایلی و تبلت بخش‌هایی از مغز را دچار کم کاری می‌کند که فرد را به اختلالی شبیه‌ آن چه سالمندان بر اثر کهولت سن به آن دچار می‌شوند مبتلا می‌کند.

 • اعتراف می‌كنم، متاسفانه من یك معتادم

  اعتراف می‌كنم، متاسفانه من یك معتادم

  این روزها با نوع دیگری از اعتیاد رو به رو شده‌ایم؛ اعتیاد به موبایل، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، به این پیشنهادها توجه نمایید.

 • چرا به تلفن همراه عادت می کنیم؟

  چرا به تلفن همراه عادت می کنیم؟

  راستش بیش از آن که مشتاق باشم درباره معایب و مضرات استفاده از تلفن همراه برایتان بنویسم، دوست دارم به این موضوع اشاره کنم که ریشه‌ها و دلیل علاقه مردم به استفاده از این تلفن‌ها چیست؟

 • قدرت جادویی گل و گیاهان سبز

  قدرت جادویی گل و گیاهان سبز

  مطالعات نشان می‌دهند افرادی که بیشتر با گل و گیاه در ارتباط هستند، کمتر به افسردگی مبتلا می‌شوند. داشتن گل و گیاه در خانه، به روحیه شادتر افراد خانواده کمک می‌کند.

 • دروغگوها را بشناسید

  دروغگوها را بشناسید

  روانشناسان بر مبنای تحقیقات‌شان چند روش برای تشخیص افراد دروغگو ارایه داده‌اند که بد نیست آنها را بدانیم. در این مقاله ویژگی افراد دروغگو را بررسی می کنیم.

 • نشانه های ذهن تنبل

  نشانه های ذهن تنبل

  تنبلی ذهنی در حقیقت زمانی رخ می‌دهد که کار سختی پیش روی‌تان قرار دارد و شما از فکر اینکه چگونه آنها را پیش ببرید احساس خستگی کرده و به جای درست اندیشیدن از آن دست می کشید.

 • چقدر خودتان را زیبا می دانید؟

  چقدر خودتان را زیبا می دانید؟

  می‌گویند "زیبایی در نگاه نظاره گر است." در حقیقت کسی که نظاره‌گر است، می‌بیند و درک می‌ کند و اوست که تصمیم می‌گیرد چه چیزی از نظرش زیبا است و چه چیزی زیبا نیست.

 • چطور لبخند جذاب تری داشته باشیم

  چطور لبخند جذاب تری داشته باشیم

  آیا دوست دارید لبخندی زیبا داشته باشید؟ اگر این طور است نگران دندان‌های‌تان که از هم فاصله دارند و یا لب‌های باریک‌تان نباشید. در واقع هیچ کس ظاهری بهتر از دیگری ندارد.

 • شادی و آرامش خیال در ساده زیستی

  شادی و آرامش خیال در ساده زیستی

  دلایل بسیاری وجود دارد که ما را از رسیدن به زندگی شاد و سرشار از آرامش دور می‌کند. یکی از این دلایل، زندگی تجملی و دور شدن از ساده زیستی است. این مقاله را بخوانید.

 • ایرانی‌ها شوخی شوخی به جماعت غمگین دنیا تبدیل شدند

  ایرانی‌ها شوخی شوخی به جماعت غمگین دنیا تبدیل شدند

  اندوه یا غم نوعی احساس است که در نتیجه از دست دادن توانایی یا بعد از احساس ضرر ایجاد می‌شود. غم معمولا با اشک، کم شدن انرژی و انزوا همراه است. آیا می‌دانید چرا ایرانیان غمگین شده‌اند؟

 • گفتگو با دکتر سیما فردوسی؛ دکترای روانشناسی بالینی

  گفتگو با دکتر سیما فردوسی؛ دکترای روانشناسی بالینی

  برای بررسی عمیق‌تر در مورد مسئله افزایش سن ازدواج، بالا رفتن آمار طلاق عاطفی و مشکلاتی از این قبیل به سراغ دکتر سیما فردوسی؛ دکترای روانشناسی بالینی رفتیم و نظرشان را جویا شدیم.

 • زندگی باید کرد!

  زندگی باید کرد!

  دغدغه ای به نام زندگی بهتر یا بهتر زندگی کردن، بین همه انسان ها دغدغه ای مشترک است که البته راه حل های آن برخلاف خودش بین همه مشترک نیست و هر کس تلاش می کند با روش خود زندگی اش را بهتر کند

فیلم روز
تصویر روز