Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 31 خرداد 1397 - 17:39

سلامت روان

بازدید: 21481

 • یک مثقال بیشتر متعهد باشیم!

  یک مثقال بیشتر متعهد باشیم!

  حتماً برای شما هم اتفاق افتاده که برای خرید یک کالای وزن کردنی به فروشگاهی مراجعه کرده اید و فروشنده در حین وزن کردن آن کالا، چند گرم بیشتر از وزن دقیق درخواستی به شما تحویل داده است.

 • نكاتی که در مورد فضای مجازی باید بدانیم!

  نكاتی که در مورد فضای مجازی باید بدانیم!

  امروزه در بیشتر خانواده‌ها، افراد به جای جمع شدن دور هم و صحبت کردن، هر کدام به نوعی مشغول فضاهای مجازی شده‌اند و دورهمی خانواده‌ها رنگ و بوی خود را از دست داده است.

 • هرگز روی مردم قضاوت نکنید

  هرگز روی مردم قضاوت نکنید

  قضاوت کردن روی دیگران کار درستی نیست. تلاش کنید رفتار افراد را درک کنید و افکار درونی‌تان را در مورد آن به افکار مثبت تبدیل کنید و همیشه به دنبال خوبی‌ها باشید.

 • چند نصیحت سودمند

  چند نصیحت سودمند

  در اینجا 5 نصیحت ارائه شده است که همانند مروارید باارزش و مناسب زندگی هستند. بهتر است این پندها که بر عقل و منطقی قوی استوار هستند، هرگز فراموش نشوند.

 • 5 عادت انسان های ناکام و ناراضی

  5 عادت انسان های ناکام و ناراضی

  در اینجا به مخرب‌ترین عاداتی که می‌توانند منجر به نارضایتی‌های عمیق در دنیای کوچک ما شوند اشاره می‌کنیم. سپس روش‌هایی برای از بین بردن و یا کم اثر کردن هر یک از آن عادات ارائه می‌شود.

 • با زمان‌بندی استرس خود را كاهش دهيد

  با زمان‌بندی استرس خود را كاهش دهيد

  قرار نیست که همیشه تمام وقت و انرژی خود را صرف فعالیت‌های مختلف کاری کنید و یا فقط به سرو سامان دادن اوضاع بپردازید.

 • شما هم از «سندروم سیندرلا» رنج می‌برید؟

  شما هم از «سندروم سیندرلا» رنج می‌برید؟

  «عقده سیندرلا» یا «سندروم سیندرلا» به معنای احساس کهتری زنان برای تقبل مسئولیت‌های اجتماعی در مقایسه با مردان و عارضه‌ای اجتماعی است که معمولا گریبان‌گیر دختران جوان می‌شود.

 • شخصیت شناسی افراد با نحوه عکس سلفی گرفتن!

  شخصیت شناسی افراد با نحوه عکس سلفی گرفتن!

  روانشناسان معتقدند که عادت به سلفی گرفتن پی‌درپی در روز و انتشار آن در شبکه‌های مجازی نشانگر یک وضعیت روحی و روانی منحصربه‌فرد و البته مشکل‌ساز است.

 • شخصیت خود را در رنگ‌‌ها بجویید

  شخصیت خود را در رنگ‌‌ها بجویید

  استفاده از رنگ بسیار حساس بوده و باید به گونه‌ای باشد که تاثیری مثبت روی فرد و یا اطرافیان او بگذارد. در این مبحث به رنگ‌‌ها و ارتباط آن با شخصیت افراد پرداخته شده است.

 • شادی و آرامش خیال در ساده زیستی

  شادی و آرامش خیال در ساده زیستی

  دلایل بسیاری وجود دارد که ما را از رسیدن به زندگی شاد و سرشار از آرامش دور می‌کند. یکی از این دلایل، زندگی تجملی و دور شدن از ساده زیستی است. این مقاله را بخوانید.

 • زندگی باید کرد!

  زندگی باید کرد!

  دغدغه ای به نام زندگی بهتر یا بهتر زندگی کردن، بین همه انسان ها دغدغه ای مشترک است که البته راه حل های آن برخلاف خودش بین همه مشترک نیست و هر کس تلاش می کند با روش خود زندگی اش را بهتر کند

 • پس از تعطیلات هم شاد باشید

  پس از تعطیلات هم شاد باشید

  بسیاری از مردم پس از یک دوره نسبتا طولانی تعطیلات، به دلیل اجبار به برگشت به کار و فعالیت‌های روزمره پیش از تعطیلات خود، دچار افسردگی می‌شوند. اما چگونه می‌توان به روال عادی برگشت؟

فیلم روز
تصویر روز