Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 1 خرداد 1396 - 21:52

سلامت روان

بازدید: 14578

 • چقدر خودتان را زیبا می دانید؟

  چقدر خودتان را زیبا می دانید؟

  می‌گویند "زیبایی در نگاه نظاره گر است." در حقیقت کسی که نظاره‌گر است، می‌بیند و درک می‌ کند و اوست که تصمیم می‌گیرد چه چیزی از نظرش زیبا است و چه چیزی زیبا نیست.

 • چطور لبخند جذاب تری داشته باشیم

  چطور لبخند جذاب تری داشته باشیم

  آیا دوست دارید لبخندی زیبا داشته باشید؟ اگر این طور است نگران دندان‌های‌تان که از هم فاصله دارند و یا لب‌های باریک‌تان نباشید. در واقع هیچ کس ظاهری بهتر از دیگری ندارد.

 • شادی و آرامش خیال در ساده زیستی

  شادی و آرامش خیال در ساده زیستی

  دلایل بسیاری وجود دارد که ما را از رسیدن به زندگی شاد و سرشار از آرامش دور می‌کند. یکی از این دلایل، زندگی تجملی و دور شدن از ساده زیستی است. این مقاله را بخوانید.

 • ایرانی‌ها شوخی شوخی به جماعت غمگین دنیا تبدیل شدند

  ایرانی‌ها شوخی شوخی به جماعت غمگین دنیا تبدیل شدند

  اندوه یا غم نوعی احساس است که در نتیجه از دست دادن توانایی یا بعد از احساس ضرر ایجاد می‌شود. غم معمولا با اشک، کم شدن انرژی و انزوا همراه است. آیا می‌دانید چرا ایرانیان غمگین شده‌اند؟

 • گفتگو با دکتر سیما فردوسی؛ دکترای روانشناسی بالینی

  گفتگو با دکتر سیما فردوسی؛ دکترای روانشناسی بالینی

  برای بررسی عمیق‌تر در مورد مسئله افزایش سن ازدواج، بالا رفتن آمار طلاق عاطفی و مشکلاتی از این قبیل به سراغ دکتر سیما فردوسی؛ دکترای روانشناسی بالینی رفتیم و نظرشان را جویا شدیم.

 • زندگی باید کرد!

  زندگی باید کرد!

  دغدغه ای به نام زندگی بهتر یا بهتر زندگی کردن، بین همه انسان ها دغدغه ای مشترک است که البته راه حل های آن برخلاف خودش بین همه مشترک نیست و هر کس تلاش می کند با روش خود زندگی اش را بهتر کند

 • طبل‌های توخالی يا درياهای عميق!

  طبل‌های توخالی يا درياهای عميق!

  یكی از عجایب آفرینش انسان‌ها این است كه این موجودات به ظاهر شبیه به هم، در باطن، به نحو عجیب و غیر قابل باوری با هم فرق دارند. بطوری كه گاهی باورمان نمی‌شود.

 • آزمون شخصیت شناسی

  آزمون شخصیت شناسی

  به نظر شما زیباترین منظره بهاری چه منظره‌ای است؟ در واقع بر مبنای احساس‌تان نسبت به مناظر مختلف بهار، می‌توان تا اندازه‌ای به شخصیت‌تان پی برد. به این آزمون شخصیت شناسی توجه کنید.

 • درس هایی برای موفق شدن

  درس هایی برای موفق شدن

  افراد موفق ویژگی‌هایی دارند که اگر به آنها توجه کنید، بدون تردید شما هم زندگی خوب و پرباری را تجربه خواهید کرد. در اینجا به 10 مورد از این ویژگی‌ها اشاره شده است.

 • روش های مثبت اندیشی

  روش های مثبت اندیشی

  بارها پیش می‌آید که با افکار منفی و بی‌ارزش، روزهای خوب و عالی‌مان را خراب می‌کنیم و وجود خود و گاه اطرافیان‌مان را پر از اضطراب بی‌معنا می‌نماییم. چه باید کرد؟

 • هنگام ملاقات با دیگران چگونه باشیم؟

  هنگام ملاقات با دیگران چگونه باشیم؟

  وقتی می‌خواهید با دیگران ملاقات داشته باشید باید به نکاتی توجه نمایید تا بتوانید روابط بهتری با افراد ایجاد نمایید و در ذهن دیگران بهترین تصور را ایجاد کنید.

 • چگونه باهوش تر شوید؟

  چگونه باهوش تر شوید؟

  باور به اینکه میتوانید باهوش ترشوید شما را باهوش تر می کند، ما در اینجا به دنبال معرفی راههایی برای افزایش هوش شما هستیم و چند پیشنهاد ساده برای شما داریم.

فیلم روز
تصویر روز