Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 21 آذر 1396 - 02:30

سلامت روان

بازدید: 18693

 • آزمون خودشناسی: چقدر با گذشت هستید؟

  آزمون خودشناسی: چقدر با گذشت هستید؟

  آیا گذشت داشتن، یکی از ویژگی های روزمره شماست؟ آزمون زیر را انجام دهید و سپس در ادامه روش های باگذشت شدن را، به صورتی که روابط تان را تحکیم کند و احساس آرامش کنید، بیاموزید.

 • 10 قدم به سوی شادی

  10 قدم به سوی شادی

  دانشمندان بسیاری تاكنون راجع ‌به اینكه چه چیزی باعث شادی و خوشبختی آدمیزاد می‌شود، تحقیق كرده‌اند. آنها می‌گویند 10 عادت انسان‌ها باعث احساس شادی و خوشبختی در آنها می‌شود.

 • 10 تكنيك تاثير گذاری بر انسان ها

  10 تكنيك تاثير گذاری بر انسان ها

  همه ما می‌توانیم به معنای حركت‌های بدنی- اندامی و یا ایما و اشاره‌ای یكدیگر پی ببریم، توانایی برقراری ارتباطات غیر كلامی از جمله مؤثرترین شیوه‌ها جهت نفوذ تأثیرگذاری بر دیگران است.

 • چه کسی شما را راهنمایی می‌‌کند؟

  چه کسی شما را راهنمایی می‌‌کند؟

  در روابطی که هیچ اختلاف نظری وجود ندارد یکی از زوجین خود را سانسور کرده و مطیع محض نظرات دیگری می‌‌شود که عواقب خوشایندی نخواهد داشت و در بطن رابطه زن و مرد دچار احساسات متناقضی هستند.

 • دیگران را اینگونه قانع کنید

  دیگران را اینگونه قانع کنید

  ترفندهای زیادی برای متقاعد کردن دیگران وجود دارد. در این مقاله به روش هایی برای قانع کردن دیگران اشاره شده است. با شوخ طبعی و خنده راحت تر می توان دیگران را متقاعد کرد.

 • عادت های بد افراد معتاد به کار

  عادت های بد افراد معتاد به کار

  طبق بررسی محققان، هفت عادت ارائه شده در این مقاله بدترین هایی هستند که اشخاص معتاد به کار باید از آنها برحذر باشند تا گرفتار شرایط بد جسمانی و روحی نشوند.

 • سخنی با مردان

  سخنی با مردان

  تمام انسان های این کره خاکی باید در خصوص خود و دیگران احساس مسئولیت هایی داشته باشند. اما به نظر شما یک مرد قابل احترام باید نسبت به چه نکاتی احساس مسئولیت کند؟

 • ویژگی های یک شخصیت مبتلا به پارانوئید

  ویژگی های یک شخصیت مبتلا به پارانوئید

  آیا در اطراف شما هم افراد مبتلا به پارانوئید وجود دارد؟ این افراد به سوء‌ظن شدید بیمارگونه دچارند. در این مقاله به برخی از ویژگی‌های این افراد اشاره شده است.

 • مدیتیشن برای تازه کارها ( بخش اول )

  مدیتیشن برای تازه کارها ( بخش اول )

  در مدیتیشن، هدف بر متمرکز شدن ذهن و آرام ساختن ذهن است تا جایی که فرد بتواند به سطح بالایی از آگاهی و آرامش درون برسد. وقتی روش های مدیتیشن را بیاموزید، می توانید در هر زمان و هر مکانی این کار را انجام دهید.

 • اقدامات پس از زلزله

  اقدامات پس از زلزله

  همیشه پس از زلزله، شرایط بسیار ناامیدکننده است، اما باید هوشیاری تان را بیش از پیش حفظ کنید. آتش سوزی، نشت گاز و جراحت های ایجاد شده، خطراتی هستند که معمولا پس از هر زلزله ای جان افراد را تهدید می کنند.

 • احترام افراد مسن را داشته باشیم

  احترام افراد مسن را داشته باشیم

  افراد مسن سرشار از دانایی، آگاهی و عقل هستند که می توانند آموزه های خود را در اختیار نسل جوان قرار دهند. احترام گذاشتن به افراد مسن باید سرلوحه ارتباط جوانان با آنها باشد.

 • مقابله با استرس

  مقابله با استرس

  يكي از راه‌هاي آرام‌سازي ، استفاده از تكنيك‌هاي مختلف عمیق نفس كشيدن است. با يادگيري اين تكنيك‌ها، در لحظاتي كه دچار استرس هستيد، می توانید به آرام‌سازي خود كمك کنيد. از آنجايي كه نفس كشيدن ضروري ترین کار براي زنده ماندن است

فیلم روز
تصویر روز