Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 4 فروردین 1396 - 23:33

سلامت روان

بازدید: 13866

 • چگونه تعطیلات بهتری داشته باشید؟

  چگونه تعطیلات بهتری داشته باشید؟

  تعطیلات عید نوروز بهترین زمان برای رفع خستگی و بدست آوردن دوباره نیروی جسمی و روحی است. با رعایت یک سری نکات می‌توان از این روزهای تعطیل نهایت استفاده را برد.

 • نوروز و سرگرمی های دسته جمعی

  نوروز و سرگرمی های دسته جمعی

  نوروز فرصتی است برای با هم بودن اعضای خانواده. سعی کنید رسم و رسوم‌های نوروز را به کاری لذت بخش برای خانواده تبدیل کنید و از سفر و خرید نوروز لذت ببرید.

 • راه های کنترل خشم در رانندگی در تعطیلات نوروز

  راه های کنترل خشم در رانندگی در تعطیلات نوروز

  رفتار اجتماعی و ویژگی شخصیتی راننده، شرایط حاکم بر احساسات، رفتار، روحیات و عواطف و عوامل حسی و حرکتی می‌تواند از مهم‌ترین عوامل تصادفات رانندگی باشد.

 • دکتر سیما فردوسی: شادی ملی نیاز امروز ایران

  دکتر سیما فردوسی: شادی ملی نیاز امروز ایران

  دکتر سیما فردوسی؛ از چهره‌های دوست‌داشتنی روانشناسی است که تاکنون تعداد زیادی از افراد را مشاوره داده و مشکلات زیادی را برطرف نموده است. در زیر، مصاحبه با سیما فردوسی را می‌خوانید.

 • تعطیلاتی شاد کنار خانواده

  تعطیلاتی شاد کنار خانواده

  تعطیلات بهترین زمان جمع شدن اعضاء خانواده دور هم و گذراندن لحظاتی شاد به ویژه برای کودکان است. معمولاً والدین در این روزها فرصت می‌کنند برای کودکان روزهای خاطره انگیزی رقم بزنند.

 • بهار و انرژی تولد دوباره

  بهار و انرژی تولد دوباره

  بهار کم کم از راه می‌رسد و درختان رخت نو بر تن می‌کنند. ما هم باید از بهار درس بگیریم. باید سعی کنیم افسردگی را از خود دور کنیم و عهدهای جدیدی در جهت زندگی بهتر ببندیم.

 • رقابت های مخرب نوروزی!

  رقابت های مخرب نوروزی!

  آیا می‌دانید دلایل روانشناختی چشم و هم چشمی‌ها و رقابت‌های مخرب چیست؟ شاید بتوان گفت از علل آن کمبود اعتماد به نفس و نداشتن اهداف راضی کننده در زندگی باشد.

 • روش‌های مقابله با افسردگی در تعطیلات سال نو

  روش‌های مقابله با افسردگی در تعطیلات سال نو

  هنگام تعطیلات افسرده بودن بسیار بد و طاقت فرساست. افراد بسیاری در تعطیلات احساس افسردگی می‌کنند و چندان شاد نیستند.

 • هنگام مسافرت بی پول نشوید

  هنگام مسافرت بی پول نشوید

  در این مقاله سعی داریم تا با ارائه یکسری راهکارها، روش‌های صرفه‌جویی در تعطیلات را به مخاطبان آموزش بدهیم. برای داشتن سفری بی‌دغدغه این مقاله را بخوانید.

 • با این افراد به مسافرت نروید

  با این افراد به مسافرت نروید

  تعطیلات بهترین زمان برای مسافرت رفتن و خستگی ماه‌ها کار را از تن به در کردن است. اگر تعطیلات خوبی را سپری کنید، پس از آن می‌توانید کار و زندگی روزمره را با انرژی تازه‌ای شروع کنید.

 • مدیریت زنان قربانی نگاه مردسالارانه

  مدیریت زنان قربانی نگاه مردسالارانه

  تاریخ ایران همواره مردسالارانه بوده، تاریخی مذکر با نقش‌آفرینی مردها در روایت‌های تاریخی که نه نام و نشانی از زنان در خود دارد و نه آن‌گونه که باید به نقش زنان پرداخته است.

 • دلایل جامعه شناختی رفتن به رستوران‌

  دلایل جامعه شناختی رفتن به رستوران‌

  در زمان‌های قدیم مردم بیشتر به غذاهای خانگی اهمیت می‌دادند و کمتر به رستوران می‌رفتند در حالی که امروزه رفتن به رستوران و استفاده از غذاهای آماده را ترجیح می‌دهند.

فیلم روز
تصویر روز