Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 17:40

سلامت روان

بازدید: 13469

 • هنگام مسافرت بی پول نشوید

  هنگام مسافرت بی پول نشوید

  در این مقاله سعی داریم تا با ارائه یکسری راهکارها، روش‌های صرفه‌جویی در تعطیلات را به مخاطبان آموزش بدهیم. برای داشتن سفری بی‌دغدغه این مقاله را بخوانید.

 • با این افراد به مسافرت نروید

  با این افراد به مسافرت نروید

  تعطیلات بهترین زمان برای مسافرت رفتن و خستگی ماه‌ها کار را از تن به در کردن است. اگر تعطیلات خوبی را سپری کنید، پس از آن می‌توانید کار و زندگی روزمره را با انرژی تازه‌ای شروع کنید.

 • مدیریت زنان قربانی نگاه مردسالارانه

  مدیریت زنان قربانی نگاه مردسالارانه

  تاریخ ایران همواره مردسالارانه بوده، تاریخی مذکر با نقش‌آفرینی مردها در روایت‌های تاریخی که نه نام و نشانی از زنان در خود دارد و نه آن‌گونه که باید به نقش زنان پرداخته است.

 • دلایل جامعه شناختی رفتن به رستوران‌

  دلایل جامعه شناختی رفتن به رستوران‌

  در زمان‌های قدیم مردم بیشتر به غذاهای خانگی اهمیت می‌دادند و کمتر به رستوران می‌رفتند در حالی که امروزه رفتن به رستوران و استفاده از غذاهای آماده را ترجیح می‌دهند.

 • سلفی گرفتن و لایک گذاشتن؛ دغدغه جوانان امروزی

  سلفی گرفتن و لایک گذاشتن؛ دغدغه جوانان امروزی

  بیشتر سلفی‌ها با نگه داشتن دوربین با دست و تا جای ممکن دور از خود و چرخش لنز دوربین به سمت خود گرفته می‌شود. این روش عکاسی جایگزین عکاسی به کمک تایمر خودکار است.

 • برزخ بازی های رایانه ای

  برزخ بازی های رایانه ای

  این روزها بازی‌های رایانه‌ای در زمینه‌های مختلف ساخته می‌شوند و طرفداران زیادی را هم به خود اختصاص داده‌اند. بازی‌های رایانه‌ای باعث ایجاد سستی و رخوت در افراد می‌شوند.

 • دعا کنید

  دعا کنید

  اگر فردی مذهبی هستید و هر روز دعا می‌کنید باید گفت ثابت شده است در این کار منفعت بسیاری وجود دارد. طبق تحقیقات انجام شده روانشناسان بسیاری به اهمیت دعا در زندگی روزمره پی برده‌اند.

 • دروغگوها را بشناسید

  دروغگوها را بشناسید

  روانشناسان بر مبنای تحقیقات‌شان چند روش برای تشخیص افراد دروغگو ارایه داده‌اند که بد نیست آنها را بدانیم. در این مقاله ویژگی افراد دروغگو را بررسی می کنیم.

 • راه های تقویت حافظه

  راه های تقویت حافظه

  شايد باورتان نشود كه 18 درصد از آمریکایی‌ها فکر می‌کنند خورشید به دور زمین می‌چرخد.

 • تیپ های شخصیتی را بشناسید

  تیپ های شخصیتی را بشناسید

  خودشناسی در زندگی هر فرد نقش بسیار مهمی دارد. ما میتوانیم با شناخت نقاط ضعف و قوت شخصیت خودمان به زندگی دلپذیرتری دسترسی داشته باشیم. انسان تا زمانی که بخوبی خود را نشناسد توانایی کمک به خود و دیگران را نخواهد داشت.

 • آزمون خودشناسی

  آزمون خودشناسی

  افرادی که عزت نفس بالایی دارند، احساس خوبی نسبت به خود دارند و می‌توانند در جهت رفع نقص‌هایشان تلاش کنند. در اینجا آزمونی از خودشناسی و عزت نفس برایتان ارائه نموده‌ایم.

 • اثر احساس لیاقت در موفقیت

  اثر احساس لیاقت در موفقیت

  یکی از اسرار افراد موفق،‌ داشتن احساس لیاقت و لایق بودن است. در واقع اگر بتوانید قبل از شروع کاری، موفقیت خود را در آن کار تصور کنید، به موفقیت نزدیک خواهید شد.

فیلم روز
تصویر روز