Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 30 دی 1395 - 12:09

سلامت روان

بازدید: 13013

 • آزمون خودشناسی

  آزمون خودشناسی

  افرادی که عزت نفس بالایی دارند، احساس خوبی نسبت به خود دارند و می‌توانند در جهت رفع نقص‌هایشان تلاش کنند. در اینجا آزمونی از خودشناسی و عزت نفس برایتان ارائه نموده‌ایم.

 • اثر احساس لیاقت در موفقیت

  اثر احساس لیاقت در موفقیت

  یکی از اسرار افراد موفق،‌ داشتن احساس لیاقت و لایق بودن است. در واقع اگر بتوانید قبل از شروع کاری، موفقیت خود را در آن کار تصور کنید، به موفقیت نزدیک خواهید شد.

 • دل تان به حال خودتان نسوزد!

  دل تان به حال خودتان نسوزد!

  از سختی‌های زندگی برای قوی‌تر شدن استفاده کنید. در این بخش 9 روش ارائه شده است که به شما کمک می‌کند از خود ضعف نشان نداده و برای خود دل نسوزانید. این مقاله را بخوانید.

 • چند نصیحت سودمند

  چند نصیحت سودمند

  در اینجا 5 نصیحت ارائه شده است که همانند مروارید باارزش و مناسب زندگی هستند. بهتر است این پندها که بر عقل و منطقی قوی استوار هستند، هرگز فراموش نشوند.

 • نكاتی که در مورد فضای مجازی باید بدانیم!

  نكاتی که در مورد فضای مجازی باید بدانیم!

  امروزه در بیشتر خانواده‌ها، افراد به جای جمع شدن دور هم و صحبت کردن، هر کدام به نوعی مشغول فضاهای مجازی شده‌اند و دورهمی خانواده‌ها رنگ و بوی خود را از دست داده است.

 • چگونه انتخاب درستی داشته باشیم؟

  چگونه انتخاب درستی داشته باشیم؟

  گاهی در زندگی با چندین انتخاب روبرو می‌شویم که تصمیم‌گیری در مورد اینکه کدامیک درست‌تر است، کار دشواری است. اما هنگام تصمیم‌گیری چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

 • 5 عادت انسان های ناکام و ناراضی

  5 عادت انسان های ناکام و ناراضی

  در اینجا به مخرب‌ترین عاداتی که می‌توانند منجر به نارضایتی‌های عمیق در دنیای کوچک ما شوند اشاره می‌کنیم. سپس روش‌هایی برای از بین بردن و یا کم اثر کردن هر یک از آن عادات ارائه می‌شود.

 • آیا لازم است بیمار را از بیماری‌اش باخبر کنیم؟

  آیا لازم است بیمار را از بیماری‌اش باخبر کنیم؟

  بسیاری از خانواده‌ها با هدف حفاظت بیمار در برابر رنج و تشویش بیشتر، از پزشک می خواهند تا بیمار را از شدت و وخامت بیماری چیزی به بیمار نگوید. آیا این کار درست است؟

 • نشانه های ذهن تنبل

  نشانه های ذهن تنبل

  تنبلی ذهنی در حقیقت زمانی رخ می‌دهد که کار سختی پیش روی‌تان قرار دارد و شما از فکر اینکه چگونه آنها را پیش ببرید احساس خستگی کرده و به جای درست اندیشیدن از آن دست می کشید.

 • اگر بابانوئل واقعی بود

  اگر بابانوئل واقعی بود

  بیایید ما هم تصور کنیم که در یک روز خاص یک فرد توانمند درست مانند بابا نوئل هدایایی را که دوست داریم برایمان می‌آورد. خوب از او چه چیزی را درخواست می‌کنید.

 • هنگام ملاقات با دیگران چگونه باشیم؟

  هنگام ملاقات با دیگران چگونه باشیم؟

  وقتی می‌خواهید با دیگران ملاقات داشته باشید باید به نکاتی توجه نمایید تا بتوانید روابط بهتری با افراد ایجاد نمایید و در ذهن دیگران بهترین تصور را ایجاد کنید.

 • راهکارهایی برای لحظه های پر اضطراب

  راهکارهایی برای لحظه های پر اضطراب

  بیشتر ما می‌دانیم وقتی مضطرب هستیم باید چه کار کنیم تا اوضاع روحی‌مان کمی بهتر شود. اما کارهایی هم وجود دارد که باید در لحظاتی که پر از اضطراب هستیم، از آنها پرهیز کنیم.

فیلم روز
تصویر روز