Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
یکشنبه 29 مهر 1397 - 13:17

سلامت روان

بازدید: 22458

 • علائم افسردگی در مردان بشناسید

  علائم افسردگی در مردان بشناسید

  افسردگی در مردان و زنان می تواند به اندوهناکی و از دست رفتن علاقه به کارهای لذت بخش منجر شود اما در افراد متفاوت به صورتهای مختلفی بروز می کند.

 • 7 اشتباه باور نکردنی درباره خواب!

  7 اشتباه باور نکردنی درباره خواب!

  خواب؛ هر چه بیشتر، بهترکاش همین طور بود! ولی مطالعات نشان می دهد احتمال مرگ زودرس در آنهایی که بیش از 8 ساعت در شبانه روز می خوابند، بیشتر است.

 • اگر می خواهید شاد باشید این مطلب را بخوانید

  اگر می خواهید شاد باشید این مطلب را بخوانید

  برای شاد بودن در زندگی راه های زیادی وجود دارد که اگر بخواهید به صورت تخصصی به آن بپردازید میتوانید روی هورمون های مخصوص شادی تمرکز کنید:

 • تمرین تعادل با اصول روان شناسی مثبت نگر

  تمرین تعادل با اصول روان شناسی مثبت نگر

  گرفتاری ما از وقتی شروع می‌شود كه دیگران را در ذهن‌مان تبدیل می‌کنیم به كسی كه دوست داریم نه كسی كه واقعیت دارد. اما جهان به ما یاد می‌دهد كه متعادل باشیم.

 • این چیزها را از دیگران توقع نداشته باشيد

  این چیزها را از دیگران توقع نداشته باشيد

  همه آدم‌ها مسیر زندگی شما را درک نمی‌کنند. اشکالی ندارد، زندگی آنها نیست که آن را بفهمند، زندگی شما است. تا وقتی خودتان را درک می‌کنید، نیازی نخواهید داشت که از دیگران تأییدیه بگیرید.

 • خشونت زنان علیه مردان واقعیتی خاموش

  خشونت زنان علیه مردان واقعیتی خاموش

  جامعه ایران به واسطه سال‌ها تسلط فرهنگ مردسالارانه مصادیق متعددی از خشونت علیه زنان دارد، اما پشت این مفهوم چیزی که کمتر مورد توجه قرار گرفته خشونت علیه مردان است.

 • راه های تقویت حافظه

  راه های تقویت حافظه

  شايد باورتان نشود كه 18 درصد از آمریکایی‌ها فکر می‌کنند خورشید به دور زمین می‌چرخد.

 • یک مثقال بیشتر متعهد باشیم!

  یک مثقال بیشتر متعهد باشیم!

  حتماً برای شما هم اتفاق افتاده که برای خرید یک کالای وزن کردنی به فروشگاهی مراجعه کرده اید و فروشنده در حین وزن کردن آن کالا، چند گرم بیشتر از وزن دقیق درخواستی به شما تحویل داده است.

 • نكاتی که در مورد فضای مجازی باید بدانیم!

  نكاتی که در مورد فضای مجازی باید بدانیم!

  امروزه در بیشتر خانواده‌ها، افراد به جای جمع شدن دور هم و صحبت کردن، هر کدام به نوعی مشغول فضاهای مجازی شده‌اند و دورهمی خانواده‌ها رنگ و بوی خود را از دست داده است.

 • هرگز روی مردم قضاوت نکنید

  هرگز روی مردم قضاوت نکنید

  قضاوت کردن روی دیگران کار درستی نیست. تلاش کنید رفتار افراد را درک کنید و افکار درونی‌تان را در مورد آن به افکار مثبت تبدیل کنید و همیشه به دنبال خوبی‌ها باشید.

 • چند نصیحت سودمند

  چند نصیحت سودمند

  در اینجا 5 نصیحت ارائه شده است که همانند مروارید باارزش و مناسب زندگی هستند. بهتر است این پندها که بر عقل و منطقی قوی استوار هستند، هرگز فراموش نشوند.

 • 5 عادت انسان های ناکام و ناراضی

  5 عادت انسان های ناکام و ناراضی

  در اینجا به مخرب‌ترین عاداتی که می‌توانند منجر به نارضایتی‌های عمیق در دنیای کوچک ما شوند اشاره می‌کنیم. سپس روش‌هایی برای از بین بردن و یا کم اثر کردن هر یک از آن عادات ارائه می‌شود.

فیلم روز
تصویر روز