Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 31 مرداد 1398 - 14:35

سلامت روان

بازدید: 29193

 • ۱۱ عادت افراد خوشحال

  ۱۱ عادت افراد خوشحال

  دست روی دست نگذارید و منتظر نباشید تا خوشحالی خودش بیاید. هر ثانیه و دقیقه‌ای که شما در انتظار خوشحالی تلف کنید، مدت زمانی است که شما می‌توانستید برای به‌وجود آوردن خوشحالی از آن استفاده کنید.

 • بی اشتهایی روانی چیست؟

  بی اشتهایی روانی چیست؟

  نوجوانی یکی از دوره‌هایی است که آسیب‌پذیری در اختلالات خوردن در طی آن افزایش می‌یابد. حدود ۵ _ ۱۰ درصد موارد مذکر و باقی مؤنث و معمولاٌ ۱۲ _ ۱۸ ساله هستند.

 • شادی؛ نیاز امروز مردم

  شادی؛ نیاز امروز مردم

  ما همه آدم‌های مسئله مداری شده‌ایم که هر روز و هر روز حول مسائل و مشکلاتمان می‌چرخیم و می‌چرخیم و مشکلاتمان گردابی شده است که آرام آرام ما را به کام خود فرو می‌برد.

 • استرس چه تاثیری روی چهره شما می گذارد؟

  استرس چه تاثیری روی چهره شما می گذارد؟

  در این مطلب به پنج مورد از تاثیرات استرس بر پوست که می‌توان آن‌ها را از علایم استرس هم دانست، اشاره شده است.

 • شادی؛ شاه کلید سلامت

  شادی؛ شاه کلید سلامت

  شاد بودن نه تنها به این معنی است که احساس رضایت می‌کنید یا خوشبین هستید، بلکه بنابر تحقیقات انجام شده، شاد بودن روی سلامت عمومی شما هم تأثیر می‌گذارد.

 • معجزه خنده در سلامت

  معجزه خنده در سلامت

  خنده برای بسیاری از دردها درمان است زیرا مهم‌ترین کاری که خنده برای ما انجام می‌دهد آن است که به اعصاب ما تعادل داده و از بروز امراض مختلف جسمی‌ جلوگیری می‌نماید.

 • آشنایی با مکمل هایی که از افسردگی جلوگیری می کنند

  آشنایی با مکمل هایی که از افسردگی جلوگیری می کنند

  برخی مکمل‌های غذایی نیز می‌توانند به طور طبیعی در کاهش علائم افسردگی نقش داشته باشند و به فرد بیمار برای در اختیار گرفتن دوباره کنترل زندگی خود کمک کنند.

 • آشنایی با اختلال شخصیت ضد اجتماعی

  آشنایی با اختلال شخصیت ضد اجتماعی

  مشاهده شده که افراد ضداجتماعی آینده در کودکی از نظر هیجانی محروم بوده و در عوض به شکل مادی پاداش گرفته‌اند. به طور مثال در زمان‌های ناآرامی‌ و تنش با خرید یک اسباب بازی آرام شده‌اند.

 • فضای مجازی و مُجاز شدن غیر مُجازها

  فضای مجازی و مُجاز شدن غیر مُجازها

  فضای مجازی مانند چاقو و آتش است! یعنی همان طور که از چاقو و آتش هم استفاده مثبت و هم استفاده منفی به عمل می‌آید از فضای مجازی نیز می‌توانیم هم استفاده سازنده و هم استفاده‌های مخرب داشته باشیم.

 • فضای مجازی بستر انحرافات جنسی!

  فضای مجازی بستر انحرافات جنسی!

  فضای مجازی گردشگاه یا مکان تفریحی نیست. در نتیجه باید خود و فرزندانمان را در این جهت راهبرد کنیم که بیشتر برای گرفتن اطلاعات، اخبار و دانش مورد نظر به فضای مجازی مراجعه کنند.

 • احساسات منفی و تاثیر وحشتناک آن بر بدن

  احساسات منفی و تاثیر وحشتناک آن بر بدن

  وقتی نتوانیم احساسات منفی خود را تخلیه کنیم، این مسأله به صورت مشکلات جسمی بروز پیدا می‌کند. بدن ما روش‌های خودش را برای صحبت با ما دارد و گاهی مشکلات و بیماری‌های جسمی ما با احساسات ما مرتبط هستند.

 • تست جالب روانشناسی : آیا واقعا من زیبا هستم؟

  تست جالب روانشناسی : آیا واقعا من زیبا هستم؟

  احتمالا تستی وجود نداشته باشد كه تمامی جنبه های شخصیت شما را نشان دهد ولی این تست ها به شما ميگويند شما خودتان را چه طور می بینید … به شما براي تبدیل شدن به شخصیتی كه دوست دارید، توصیه هایی داریم.

فیلم روز
تصویر روز