Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 - 18:57

سلامت روان

بازدید: 14176

 • درس هایی برای موفق شدن

  درس هایی برای موفق شدن

  افراد موفق ویژگی‌هایی دارند که اگر به آنها توجه کنید، بدون تردید شما هم زندگی خوب و پرباری را تجربه خواهید کرد. در اینجا به 10 مورد از این ویژگی‌ها اشاره شده است.

 • روش های مثبت اندیشی

  روش های مثبت اندیشی

  بارها پیش می‌آید که با افکار منفی و بی‌ارزش، روزهای خوب و عالی‌مان را خراب می‌کنیم و وجود خود و گاه اطرافیان‌مان را پر از اضطراب بی‌معنا می‌نماییم. چه باید کرد؟

 • هنگام ملاقات با دیگران چگونه باشیم؟

  هنگام ملاقات با دیگران چگونه باشیم؟

  وقتی می‌خواهید با دیگران ملاقات داشته باشید باید به نکاتی توجه نمایید تا بتوانید روابط بهتری با افراد ایجاد نمایید و در ذهن دیگران بهترین تصور را ایجاد کنید.

 • چگونه باهوش تر شوید؟

  چگونه باهوش تر شوید؟

  باور به اینکه میتوانید باهوش ترشوید شما را باهوش تر می کند، ما در اینجا به دنبال معرفی راههایی برای افزایش هوش شما هستیم و چند پیشنهاد ساده برای شما داریم.

 • چگونگی ايجاد تغيير در زندگی

  چگونگی ايجاد تغيير در زندگی

  اگر احساس می‌كنید ارتباط كمتری با مردم دارید، اولین كاری كه باید انجام دهید این است كه یاد بگیرید، «چگونه خود را دوست داشته باشید».

 • شادی بخرید

  شادی بخرید

  آیا می‌دانید چگونه می‌توان شادی خرید؟ چند راه‌حل ساده زیر از سوی محققان مطرح شده است که کمک می‌کند شما از پول خود برای کسب شادی به بهترین وجه ممکن استفاده کنید.

 • موفقیت را در لحظه حال در آغوش بکشید

  موفقیت را در لحظه حال در آغوش بکشید

  موفقیت و احساس خوشبختی تنها به معنی رسیدن به هدف‌های مورد نظر نیست. بلکه لذت بردن از مسیری است که به هدف می‌رسد. پس باید تا می‌توانیم در زمان حال زندگی کنیم.

 • راه های موفقیت در اجرای برنامه های تقویت مغز

  راه های موفقیت در اجرای برنامه های تقویت مغز

  زمان اجرای تمرینات مربوط به پرورش مغز، برنامه‌هایتان را با توجه به توانایی‌تان تغییر دهید، سرعت انجام فعالیت‌های مغزی را افزایش دهید و برنامه‌ها را به صورت مداوم انجام دهید.

 • چگونه اطلاعات روزمره را براحتی در حافظه ثبت کنیم؟

  چگونه اطلاعات روزمره را براحتی در حافظه ثبت کنیم؟

  اطلاعات روزمره و آنچه شما دائما با آن سر و کار دارید و اطلاعات عمومی که شما سال‌ها آنها را به خاطر سپرده‌اید در بخشی از حافظه که بنام حافظه معنایی نام دارد ذخیره می‌شود.

 • شخصیت شناسی بر اساس کسب درآمد

  شخصیت شناسی بر اساس کسب درآمد

  موضوع پول و درآمد در زندگی افراد معمولا از اهمیت خاصی برخوردار است. برخی از افراد دایم نگران کسب درآمد هستند، اما دیگران با خونسردی به این مساله می‌نگرند.

 • پس از تعطیلات هم شاد باشید

  پس از تعطیلات هم شاد باشید

  بسیاری از مردم پس از یک دوره نسبتا طولانی تعطیلات، به دلیل اجبار به برگشت به کار و فعالیت‌های روزمره پیش از تعطیلات خود، دچار افسردگی می‌شوند. اما چگونه می‌توان به روال عادی برگشت؟

 • گل چه رنگی هدیه بدهیم؟

  گل چه رنگی هدیه بدهیم؟

  گل‌ها می‌توانند پیام‌های بسیاری در خود داشته باشند. بنابراین هنگام هدیه دادن به دیگران، رنگ گل و انتخاب مناسب آن از اهمیت خاصی برخوردارست. این مقاله به شما در انتخاب گل کمک می‌کند.

فیلم روز
تصویر روز