Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 28 مهر 1396 - 16:02

سلامت روان

بازدید: 17330

 • مشکلات خواب

  مشکلات خواب

  لگوی خواب با افزایش سن تغییر می‌کند. افراد بالای 60 سال کمتر می‌خوابند و خواب منقطع دارند. این یک وضعیت طبیعی است. الگوی مشابه ممکن است در بچه‌ها وجود داشته باشد. درمان تا زمانی که فرد احساس خوب بودن دارد، لازم نیست و در اغلب موارد، اطمینان دادن به فرد کا

 • تاثیر استرس بر فشار خون

  تاثیر استرس بر فشار خون

  معمولاً استرس‌های حاد بر اثر یک اتفاق ایجاد می‌شود که فرد تحت تأثیر استرس شدید قرار می‌گیرد و بدن با ترشح موادی مواجه می‌شود که این مواد باعث افزایش فشارخون می‌شود.

 • آزمون خودشناسی

  آزمون خودشناسی

  افرادی که عزت نفس بالایی دارند، احساس خوبی نسبت به خود دارند و می‌توانند در جهت رفع نقص‌هایشان تلاش کنند. در اینجا آزمونی از خودشناسی و عزت نفس برایتان ارائه نموده‌ایم.

 • رژیم‌‌های لاغری و عوارض روانی

  رژیم‌‌های لاغری و عوارض روانی

  هنگامی که افراد رژیم گیرنده کالری مصرفی‌شان را کاهش می‌دهند، می‌توانند تحریک پذیر و خشن شوند و مجبورند قدرت خودداری بیش از حدی در هنگام انتخاب مواد غذایی به کار ببرند.

 • خشونت داخل خانه علیه زنان و کودکان بسیار زیاد است

  خشونت داخل خانه علیه زنان و کودکان بسیار زیاد است

  دسترسی به فرصت‌های مساوی و برابر برای دختران کشور بنا به دلایل مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی فراهم نیست به همین دلیل باید برای این مسئله برنامه‌ریزی‌های صحیح و به هنگام داشته باشیم.

 • مرز میان ترس و فوبیا کجاست؟

  مرز میان ترس و فوبیا کجاست؟

  متخصصان، علل فوبی یا ترس بیمارگونه افراد را در تجربیات دوران کودکی می‌دانند که در ضمیر ناهوشیار شخص پنهان است اما همچنان از فوبی، به بیماری یاد می‌شود که علل مشخصی ندارد.

 • اعتیاد به عمل های زیبایی!

  اعتیاد به عمل های زیبایی!

  شاید لحظه‌ها خودش را در آینه نگه می‌کند و به صورت خود دست می‌زند، مثلا می‌گوید اگر گونه من بالاتر برود خیلی قیافه‌ام شیک‌تر می‌شود یا اگر نوک بینی من بالاتر باشد خیلی بهتر می‌شوم.

 • دردسر آدم های مشهور

  دردسر آدم های مشهور

  حریم شخصی یا حریم خصوصی یعنی یک فرد یا گروه بتواند خود و یا اطلاعات مربوط به خود را مجزا کند و در نتیجه بتواند خود و یا اطلاعاتش را با انتخاب خویش در برابر دیگران آشکار کند.

 • چگونگی ايجاد تغيير در زندگی

  چگونگی ايجاد تغيير در زندگی

  اگر احساس می‌كنید ارتباط كمتری با مردم دارید، اولین كاری كه باید انجام دهید این است كه یاد بگیرید، «چگونه خود را دوست داشته باشید».

 • قدرت یک اندیشه بزرگ

  قدرت یک اندیشه بزرگ

  میزان توقع ما تعیین کننده میزان موفقیت ماست. باید فکرهای بزرگ بکنیم و توقع خود را به میزان رویاهایمان زیاد کنیم، حال ببینیم چگونه می‌توانیم بزرگ بیندیشیم!

 • کودک درون خود را دریابید

  کودک درون خود را دریابید

  کودک درون در علم روانشناسی جنبه کودک گونه وجود انسان است. درحقیقت بخشی است که هنوز می تواند از اتفاق های جالب، حتی بسیار کوچک، لذت ببرد و شاد شود. از این مقاله غافل نشوید.

 • هنگام مسافرت بی پول نشوید

  هنگام مسافرت بی پول نشوید

  در این مقاله سعی داریم تا با ارائه یکسری راهکارها، روش‌های صرفه‌جویی در تعطیلات را به مخاطبان آموزش بدهیم. برای داشتن سفری بی‌دغدغه این مقاله را بخوانید.

فیلم روز
تصویر روز