Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 3 اسفند 1396 - 06:26

سلامت روان

بازدید: 20085

 • 4 روش آسان برای برنامه ریزی روزانه

  4 روش آسان برای برنامه ریزی روزانه

  رنگ قرمز را برای کارهای بسیار مهم قرار دهید، کارهایی که باید حتماً و هر چه زودتر انجام شوند.

 • 20 روش رهایی از اضطراب

  20 روش رهایی از اضطراب

  اگر بتوانید مواقع اضطراب، قدم هایتان را درست بردارید، مشکلی نخواهید داشت، در غیر اینصورت اضطراب می تواند برایتان دردسر درست کند و شما را گرفتار بیماری های متعددی نماید.

 • چرا به تلفن همراه عادت می کنیم؟

  چرا به تلفن همراه عادت می کنیم؟

  راستش بیش از آن که مشتاق باشم درباره معایب و مضرات استفاده از تلفن همراه برایتان بنویسم، دوست دارم به این موضوع اشاره کنم که ریشه‌ها و دلیل علاقه مردم به استفاده از این تلفن‌ها چیست؟

 • تکنیک های رسیدن به موفقیت

  تکنیک های رسیدن به موفقیت

  تقلید كردن از افراد موفق و با اعتماد به نفس در این مرحله كمك زیادی به شما می‌كند. از شیوه رفتاری آنهایی كه قبول‌شان دارید، الگوبرداری كنید. چنین افرادی معمولا افكارشان را واضح و با جرأت بیان می‌كنند.

 • آیا فقط به خودتان اهمیت می دهید؟

  آیا فقط به خودتان اهمیت می دهید؟

  برخی از افراد فقط به خودشان اهمیت می دهند و برای دیگران ارزش قایل نیستند. اما برخی دیگر در کنار توجه به نیازهای خود، با اهمیت دادن به دیگران، از دنیا مکانی بهتر و بسیار زیباتر می سازند.

 • موقعیت های بحرانی با زندگی ما چه می کنند؟

  موقعیت های بحرانی با زندگی ما چه می کنند؟

  مسئله اینجاست که ما انسان‌ها تمایل خیلی زیادی به کنترل داریم، حالا این خصیصه در بعضی‌ها خیلی هم بیشتره که مطمئناً این افراد همیشه در اکثر مواقع مضطربند.

 • آزمون خودشناسی: آیا احساسات خود را بروز می دهید؟

  آزمون خودشناسی: آیا احساسات خود را بروز می دهید؟

  برخی از مردم به راحتی می توانند از احساسات و عقاید خود صحبت کنند اما در مقابل افرادی هستند که انجام دادن این کار برای آنها تقریبا غیر ممکن است. شما از کدام دسته از این افراد هستید؟

 • شفای زخم عاطفی

  شفای زخم عاطفی

  ما می‌توانیم از زخم‌های عاطفی‌مان شفا بیابیم. همانطور که برای دردهای جسمی ما داروهایی هست، برای زخم‌های عاطفی‌مان نیز درمان‌هایی هست. فقط باید بخواهیم که شفا پیدا کنیم.

 • بد‌ترين عادت ها در مردان و زنان

  بد‌ترين عادت ها در مردان و زنان

  آقایان 20 درصد كمتر از خانم‌ها به پزشك مراجعه می‌كنند. با اینكه آقایان در مقایسه با خانم‌ها عمر كوتاه‌‌تری دارند، اما ظاهراً مراجعه به پزشك، از نظر آنها تجربه ناخوشایندی است.

 • آزمون خودشناسی: رفتارتان هنگام رانندگی چگونه است؟

  آزمون خودشناسی: رفتارتان هنگام رانندگی چگونه است؟

  آیا شما راننده ای صبور و قانونمند هستید و یا روزی را بدون تخلف رانندگی سپری نمی کنید؟ اگر می خواهید بدانید رفتارتان مناسب رانندگی است، آزمون زیر را انجام داده و نتیجه آن را مطالعه کنید.

 • مهارت در علایم غیرکلامی

  مهارت در علایم غیرکلامی

  ارتباط های غیر کلامی (زبان بدن) چیزی است که همه ما کم و بیش در آن مهارت داریم. در این بخش به شش مورد از این ارتباط های غیرکلامی پرداخته شده است که هریک قدرت و ضعف هایی دارند.

 • چقدر اهل چالش هستید؟

  چقدر اهل چالش هستید؟

  آیا اهل چالش و مبارزه با مشکلات زندگی هستید؟ آیا می توان به شما صفت فرد چالشگر را داد. ویژگی های این نوع افراد را می شناسید. در این مقاله ویژگی های افراد چالشگر ارائه شده است.

فیلم روز
تصویر روز