Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 17:39

بارداری و زایمان

بازدید: 26051

 • مواد غذایی که کمک به افزایش باروری می‌کنند

  مواد غذایی که کمک به افزایش باروری می‌کنند

  برای اینکه بارداری سالمی داشته باشید، این مقاله را حتما بخوانید تا با نکات مهمی که باید قبل از باردار شدن رعایت کنید، آشنا شوید. داشتن تغذیه سالم به افزایش قدرت باروری کمک می‌کند.

 • تنگی نفس در بارداری

  تنگی نفس در بارداری

  تنگی نفس در بارداری بسیار رایج است. احساس نفس تنگی اغلب در مادرانی که دوقلو یا چند قلو باردار هستند و یا دچار اضافه وزن بارداری می‌باشند، مشاهده می‌شود.

 • تست های تشخیص بارداری کدامند؟

  تست های تشخیص بارداری کدامند؟

  آگاهی از حاملگی یعنی ورود به یک دنیای جدید! اما چگونه از این خبر هیجان‌انگیز آگاه می‌شویم؟ آزمایشاتی برای تشخیص حاملگی وجود دارد که در این مقاله با آنها آشنا می‌شویم.

 • مشكلات بارداری در فصل زمستان

  مشكلات بارداری در فصل زمستان

  بارداری در فصل سرد زمستان معمولا با بروز برخی مسائل و مشكلات مربوط به این فصل همراه است. خانم‌های بارداری که قسمتی از بارداری‌شان در فصل زمستان است، باید نکاتی را رعایت نمایند.

 • تغذیه در دیابت بارداری

  تغذیه در دیابت بارداری

  دیابت بارداری به اختلال در تحمل گلوکز اطلاق می‌شود و یکی از شایع‌ترین اختلالات متابولیکی در بارداری است که به حالت‌های مختلف می‌تواند سلامت مادر و جنین را تحت تأثیر قرار دهد.

 • تغییرات ماه اول بارداری

  تغییرات ماه اول بارداری

  در هر هفته از بارداری، مادر و جنین، تغییراتی را در ابعاد روانشناختی و جسمانی تجربه می‌کنند که در اینجا در مورد مهم‌ترین تغییرات مادری و جنینی در ماه اول بارداری صحبت خواهد شد.

 • ۱۰ اشتباه رایج در شیردهی مادران

  ۱۰ اشتباه رایج در شیردهی مادران

  در بیشتر مواقع، عدم آگاهی و راهنمایی لازم، مادران تازه وارد را در انجام این کار درمانده می‌کند. این در حالی است که این عمل برای رشد و تندرستی نوزاد حیاتی است.

 • گياهان شيرافزا را بشناسيد

  گياهان شيرافزا را بشناسيد

  بعضی از گیاهان ممكن است به دلایل مختلف برای تعدادی از مادران محدودیت و یا ممنوعیت مصرف داشته باشند. همچنین، بعضی از خواص یا مزه گیاهان به شیر منتقل می‌شود.

 • قدم های زندگی بخش در حاملگی

  قدم های زندگی بخش در حاملگی

  پیاده‌روی طی دوران بارداری تا زمانی که بیش از اندازه صورت نگیرد و پزشک شما اجازه آن را صادر کرده باشد، هیچ اختلالی برایتان ایجاد نمی‌کند و حتی فوایدی هم دارد.

 • بهترین میوه ها برای حامله ها

  بهترین میوه ها برای حامله ها

  برنامه غذایی شما طی دوران بارداری از اهمیت بالایی برخوردار است و از جمله مهم‌ترین بخش‌های این برنامه غذایی میوه و سبزیجات می‌باشند. در اینجا با میوه‌های مناسب بارداری آشنا می‌شوید.

 • شیردهی؛ تضمین کننده سلامت مادر

  شیردهی؛ تضمین کننده سلامت مادر

  شیر مادر در کنار ایجاد شرایط ایده آل برای سلامت و رشد نوزاد، دارای تاثیرات معجزه‌آسایی برای مادر نیز می‌باشد. برای آشنایی با فواید شیردهی برای سلامت مادر، این مقاله را بخوانید.

 • کم نوشیدن مایعات؛ از عوامل اصلی زایمان زودرس

  کم نوشیدن مایعات؛ از عوامل اصلی زایمان زودرس

  همه شما از فواید نوشیدن مایعات و به ویژه آب آگاه هستید. این امر در بارداری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تا جایی که تحقیقات نوشیدن کم مایعات را از علل اصلی زایمان زودرس دانسته‌اند.

فیلم روز
تصویر روز