Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 4 بهمن 1395 - 11:53

بارداری و زایمان

بازدید: 25579

 • گياهان شيرافزا را بشناسيد

  گياهان شيرافزا را بشناسيد

  بعضی از گیاهان ممكن است به دلایل مختلف برای تعدادی از مادران محدودیت و یا ممنوعیت مصرف داشته باشند. همچنین، بعضی از خواص یا مزه گیاهان به شیر منتقل می‌شود.

 • قدم های زندگی بخش در حاملگی

  قدم های زندگی بخش در حاملگی

  پیاده‌روی طی دوران بارداری تا زمانی که بیش از اندازه صورت نگیرد و پزشک شما اجازه آن را صادر کرده باشد، هیچ اختلالی برایتان ایجاد نمی‌کند و حتی فوایدی هم دارد.

 • بهترین میوه ها برای حامله ها

  بهترین میوه ها برای حامله ها

  برنامه غذایی شما طی دوران بارداری از اهمیت بالایی برخوردار است و از جمله مهم‌ترین بخش‌های این برنامه غذایی میوه و سبزیجات می‌باشند. در اینجا با میوه‌های مناسب بارداری آشنا می‌شوید.

 • شیردهی؛ تضمین کننده سلامت مادر

  شیردهی؛ تضمین کننده سلامت مادر

  شیر مادر در کنار ایجاد شرایط ایده آل برای سلامت و رشد نوزاد، دارای تاثیرات معجزه‌آسایی برای مادر نیز می‌باشد. برای آشنایی با فواید شیردهی برای سلامت مادر، این مقاله را بخوانید.

 • کم نوشیدن مایعات؛ از عوامل اصلی زایمان زودرس

  کم نوشیدن مایعات؛ از عوامل اصلی زایمان زودرس

  همه شما از فواید نوشیدن مایعات و به ویژه آب آگاه هستید. این امر در بارداری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تا جایی که تحقیقات نوشیدن کم مایعات را از علل اصلی زایمان زودرس دانسته‌اند.

 • مشکلات سینه‌ها در دوره بعد از زایمان

  مشکلات سینه‌ها در دوره بعد از زایمان

  ترک یا شقاق نوک پستان، احتقان (پرخونی) پستان، ماستیت (عفونت پستان) و آبسه پستان از جمله مهم‌ترین مشکلات پستانی در اوائل دوره بعد از زایمان است. این مقاله را بخوانید.

 • مادران باردار چاق؛ فرزندانی با عمر کوتاه‌تر

  مادران باردار چاق؛ فرزندانی با عمر کوتاه‌تر

  مطالعه‌ای حدس می‌زند مادران با اضافه وزن قبل از بارداری فرزندانی با عمر بیولوژیکی تا هفده سال کوتاه‌تر خواهند داشت و ارتباطی بین شاخص توده بدنی و طول تلومردر نوزادان پیدا کرده‌اند.

 • گیاهان دارویی مجاز در بارداری

  گیاهان دارویی مجاز در بارداری

  گیاهان دارویی در دوران بارداری باید با احتیاط مصرف شوند. در این مقاله گیاهان مجاز در بارداری و برخی از مهم‌ترین گیاهان دارویی غیر مجاز در بارداری و شیردهی را نام می‌بریم.

 • خطرات لوازم آرایشی در بارداری

  خطرات لوازم آرایشی در بارداری

  اگر جزو آن دسته از خانم‌هایی هستید که آرایش کردن را دوست دارید و از طرفی در دوران بارداری به سر می‌برید و نگران مواد مضر موجود در لوازم آرایشی هستید، این مقاله را بخوانید.

 • از بارداری خارج از رحم بیشتر بدانیم!

  از بارداری خارج از رحم بیشتر بدانیم!

  در اینجا در مورد تظاهرات بارداری خارج رحم و عواملی که خطر حاملگی خارج از رحم را افزایش می‌دهند، پیامد بارداری‌‌های خارج از رحم و همچنین روش تشخیص بارداری نا‌‌به‌‌جا صحبت شده است.

 • دل آشوب‌های دوران بارداری

  دل آشوب‌های دوران بارداری

  استفراغ حاملگی استفراغی است كه به دلیل حاملگی در خانم‌ها دیده می‌شود.

 • ناباروری با علت نامشخص

  ناباروری با علت نامشخص

  تخمک‌هایی که آسیب دیده‌اند یا دچار اختلالات کروموزومی هستند نمی‌توانند بارداری در پی داشته باشند. این مشکل معمولا به سن فرد مربوط می‌شود.

فیلم روز
تصویر روز