Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 4 فروردین 1396 - 23:33

بارداری و زایمان

بازدید: 26480

 • مادران باردار و اوقات خوش در تعطیلات سال نو

  مادران باردار و اوقات خوش در تعطیلات سال نو

  اگر کودک شما در سال جدید به دنیا خواهد آمد، بهترین و شیرین‌ترین لحظات را برایتان رقم خواهد زد. پس نگران بارداری و چگونه گذراندن ایام تعطیلات در آن وضعیت نباشید.

 • سفر با مسافری در راه

  سفر با مسافری در راه

  اگر باردارید و قصد دارید در طول تعطیلات نوروز به مسافرت بروید، بهتر است برخی نکات را مورد توجه قرار دهید. مسافرت کردن در بارداری نگرانی ندارد، مگر آنکه شرایط خاص جسمی داشته باشید.

 • تعطیلات نوروز و اصول تغذیه صحیح زنان باردار

  تعطیلات نوروز و اصول تغذیه صحیح زنان باردار

  در روزهای تعطیل عید نوروز، احتمال پرخوری افراد بیشتر است. مادران باردار باید در ایام نوروز بیشتر مراقب وزن خود باشند و به جای هله‌هوله‌های مضر از مواد غذایی مفید استفاده نمایند.

 • توصیه های تغذیه ای به مادران باردار و شیرده در نوروز

  توصیه های تغذیه ای به مادران باردار و شیرده در نوروز

  مادران باردار و شیرده باید در ایام نوروز توجه ویژه‌ای به تغذیه خود داشته باشند. در اینجا به مواد غذایی مفیدی که می‌توان در زمان‌های بارداری و شیردهی مصرف نمود، اشاره می‌شود.

 • خانه تکانی ‌های دوران بارداری

  خانه تکانی ‌های دوران بارداری

  فکر نظافت و خانه تکانی در دوران بارداری و دوران پس از تولد کودک، تقریبا برای همه خانم‌ها، سخت و عذاب‌آور است، حتی سخت‌تر از شرکت در مسابقات دوی ماراتن!

 • شوینده ها و احتیاط های بارداری

  شوینده ها و احتیاط های بارداری

  اغلب شوینده‌ها و پاک‌کننده‌ها حاوی مواد مضر و خطرناک شیمیایی هستند که می‌‌توانند شما و فرزندتان را با جدی‌ترین خطرات مواجه کنند. پس به برچسب شوینده‌ها توجه نمایید.

 • مواد غذایی که کمک به افزایش باروری می‌کنند

  مواد غذایی که کمک به افزایش باروری می‌کنند

  برای اینکه بارداری سالمی داشته باشید، این مقاله را حتما بخوانید تا با نکات مهمی که باید قبل از باردار شدن رعایت کنید، آشنا شوید. داشتن تغذیه سالم به افزایش قدرت باروری کمک می‌کند.

 • تنگی نفس در بارداری

  تنگی نفس در بارداری

  تنگی نفس در بارداری بسیار رایج است. احساس نفس تنگی اغلب در مادرانی که دوقلو یا چند قلو باردار هستند و یا دچار اضافه وزن بارداری می‌باشند، مشاهده می‌شود.

 • تست های تشخیص بارداری کدامند؟

  تست های تشخیص بارداری کدامند؟

  آگاهی از حاملگی یعنی ورود به یک دنیای جدید! اما چگونه از این خبر هیجان‌انگیز آگاه می‌شویم؟ آزمایشاتی برای تشخیص حاملگی وجود دارد که در این مقاله با آنها آشنا می‌شویم.

 • مشكلات بارداری در فصل زمستان

  مشكلات بارداری در فصل زمستان

  بارداری در فصل سرد زمستان معمولا با بروز برخی مسائل و مشكلات مربوط به این فصل همراه است. خانم‌های بارداری که قسمتی از بارداری‌شان در فصل زمستان است، باید نکاتی را رعایت نمایند.

 • تغذیه در دیابت بارداری

  تغذیه در دیابت بارداری

  دیابت بارداری به اختلال در تحمل گلوکز اطلاق می‌شود و یکی از شایع‌ترین اختلالات متابولیکی در بارداری است که به حالت‌های مختلف می‌تواند سلامت مادر و جنین را تحت تأثیر قرار دهد.

 • تغییرات ماه اول بارداری

  تغییرات ماه اول بارداری

  در هر هفته از بارداری، مادر و جنین، تغییراتی را در ابعاد روانشناختی و جسمانی تجربه می‌کنند که در اینجا در مورد مهم‌ترین تغییرات مادری و جنینی در ماه اول بارداری صحبت خواهد شد.

فیلم روز
تصویر روز