Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 02:44

هنر و خلاقیت

بازدید: 21452

 • مدل های زیبای کیف های نمدی

  مدل های زیبای کیف های نمدی

  ایده هایی برای درست کردن کیف های نمدی

 • آموزش رنگ آمیزی پادری

  آموزش رنگ آمیزی پادری

  آموزش رنگ آمیزی پادری با استفاده از اسپری رنگ، الگو برگ که در آخر عکس ها هست می توانید پرینت بگیرید و استفاده کنید.

 • ایده های جدید تزیین تخم مرغ هفت سین

  ایده های جدید تزیین تخم مرغ هفت سین

  تزیین تخم مرغ هفت سین یکی از کارهای هنری خانم های خانه قبل از شروع سال نو است. این بار به جای تزیین های همیشگی می توانید با تور و بافتنی تخم مرغ سفره هفت سین تان را تزیین کنید.

 • خیاطی: پیش بند کودک

  خیاطی: پیش بند کودک

  درست کردن این پیش‌بند ارزش کمی زحمت را دارد، چرا که بعدا بسیار مورد استفاده قرار خواهد گرفت. حتی اگر فرزندی هم ندارید، می‌توانید آن را به فرزندان فامیل و دوستان خود هدیه دهید.

 • روش رنگ کردن لباس جین

  روش رنگ کردن لباس جین

  با رنگ کردن لباس می توانید دوباره از آن استفاده کنید. رنگ کردن لباس های جین کمی دشوار است، اما در این آموزش روش رنگ کردن لباس جین به صورت گام به گام همراه با تصویر یاد داده شده است که کار شما را آسان می کند.

 • آموزش کاشت سبزه در تنگ ماهی

  آموزش کاشت سبزه در تنگ ماهی

  برای کاشت سبزه در تنگ ماهی می‌توان از بذر‌های مختلفی مانند گندم، عدس، لوبیا، شاهی و ... استفاده کرد. این کار با کمی دقت و رعایت نکات لازم به راحتی در منزل امکان پذیر است.

 • آموزش کاشت سبزه ذرت

  آموزش کاشت سبزه ذرت

  سبزه ذرت یکی از زیباترین و ساده‌ترین انواع سبزه عید است که با دانه‌‌های ذرت تازه تهیه می‌شود. در ادامه این مطلب با روش کاشت سبزه ذرت برای عید نوروز آشنا شوید.

 • ایده های برای تزئین بالکن

  ایده های برای تزئین بالکن

  بالکن خانه از ا« جمله فضاهایی در خانه است که با کمی خلاقیت در تزئین آن می تواند نقش پررنگی در دکوراسیون خانه داشته باشد و حس مثبتی را انتقال دهد.برای تزئین بالکن حتما لازم نیست از وسایل گران با هزینه ی زیاد استفاده کنید.

 • آموزش کاشت سبزه هسته خرما

  آموزش کاشت سبزه هسته خرما

  سبزه هسته خرما یکی از زیباترین انواع سبزه برای استفاده در سفره هفت سین است. برای کاشت این نوع سبزه باید مراحلی از جمله آماده سازی هسته، کاشت و آبیاری را با دقت انجام دهید.

 • آموزش تصویری درست کردن گل نمدی

  آموزش تصویری درست کردن گل نمدی

  در این مطلب آموزش تصویری درست کردن گل نمدی را می بینید که می توانید از این گل های زیبا در تزئین گل سر ؛ پالتو و سنجاق سینه های زیبا استفاده کنید.

 • روش‌های خشک کردن گل‌های طبیعی

  روش‌های خشک کردن گل‌های طبیعی

  طبیعت را که نگاه کنید بیشتر درختان عریانند و بی‌برگ و بار. خیلی‌هایمان شاید در این فصل دلمان گل تازه بخواهد برای همین می‌رویم سراغ خرید گل‌های شاخه بریده.

 • آموزش تصویری رنگ آمیزی دستکش بافتنی ساده

  آموزش تصویری رنگ آمیزی دستکش بافتنی ساده

  آموزش رنگ آمیزی دستکش بافتنی با رنگ خوراکی، چون رنگ روی کاموا زیبا در بیاید نخ کاموا رو رنگ روشن انتخاب کنید. برای ثابت ماندن رنگ ها می توانید رنگ پارچه هم در رنگ آمیزی استفاده کنید. این آموزش مناسب این روز ها برفی است.

فیلم روز
تصویر روز