Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 30 دی 1395 - 12:17

هنر و خلاقیت

بازدید: 9269

 • دستکش هایی با طرح های زیبا

  دستکش هایی با طرح های زیبا

  دستکش‌های زیر با طرح‌های زیبای آدم برفی و راکون، تکه‌دوزی شده‌اند. البته شما هر طرح دیگری را که دوست داشته باشید، می‌توانید روی دستکش کودک‌تان بدوزید.

 • مهمانی هندوانه

  مهمانی هندوانه

  یکی از خوراکی‌های شب یلدا هندوانه است. در اینجا شما را با چند نمونه از تزئینات مختلف هندوانه‌ای آشنا می‌کنیم تا امسال، به نوعی دیگر شب یلدای‌تان را هندوانه‌ای کنید.

 • تل پاپیونی سگک دار

  تل پاپیونی سگک دار

  در این مقاله طرز ساخت تل پاپیونی توضیح داده شده است. طرحی بسیار ساده و با رنگی که دوست دارید می‌توانید برای دختر کوچولوی‌تان آماده کنید و از آن لذت ببرید.

 • آموزش دوخت جا جواهری

  آموزش دوخت جا جواهری

  اگر امسال تابستان قصد مسافرت دارید و می خواهید برخی از جواهرات تان را همراه خود ببرید اما نگران هستید که مبادا مثلا گوشواره تان گم شود و یا زنجیر گردن بند تان به هم گره بخورد، نگران نباشید زیرا برای این موضوع راه حلی هست.

 • تزئین در ورودی خانه با حلقه های گل زیبا

  تزئین در ورودی خانه با حلقه های گل زیبا

  در این مقاله روش ساخت چند نوع حلقه گل که مناسب نصب روی در ورودی آپارتمان است، آموزش داده شده است. با درست کردن این حلقه گل هر کسی که وارد خانه شود احساس خوبی خواهد داشت.

 • تبدیل پیراهن به بالش های گرم و نرم

  تبدیل پیراهن به بالش های گرم و نرم

  شما می‌توانید با استفاده از لباس‌های رنگی متفاوت، بالش‌های رنگی گوناگونی درست کنید. اما بهتر است رنگ‌هایی به کار ببرید که مناسب فصول پاییز و زمستان‌اند.

 • روش های هوشمندانه پوشاندن پارگی های لباس

  روش های هوشمندانه پوشاندن پارگی های لباس

  آیا یکسری لباس در خانه دارید که نیاز به تعمیر دارند. اگر چنین است در این مقاله به سه روش تعمیر لباس اشاره شده است. این روش‌های خلاقانه را حتما امتحان نمایید.

 • دفترچه هایتان را سفارشی کنید

  دفترچه هایتان را سفارشی کنید

  اگر کمی هنر به خرج دهید، می‌توانید برای فرزندان‌تان، دفترچه‌های زیبا و سفارشی تهیه کنید. در اینجا، یک روش این کار ارائه شده است. حتما برای کودک‌تان این دفترچه زیبا را تهیه کنید.

 • ساخت گل پارچه ای

  ساخت گل پارچه ای

  گل ها درکنار هر چیزی که باشند، به آن جلوه و زیبایی می‌بخشند. در اینجا طرز ساخت یک نوع گل مصنوعی پارچه‌ای آموزش داده شده است که می‌توانید از آن در تزیین کیف استفاده کنید.

 • ساخت جامدادی با بطری آب یا نوشابه

  ساخت جامدادی با بطری آب یا نوشابه

  این بار شما می‌توانید خودتان با بطری نوشابه یا آب معدنی برای کودک دلبندتان جامدادی زیبایی درست کنید. این جامدادی بسیار ساده است و حتما کودکتان از آن خوشش خواهد آمد.

 • کیف دستی طرح هندوانه

  کیف دستی طرح هندوانه

  اگر کیف دستی قرمز رنگ اما بسیار ساده‌ای در خانه دارید، می‌توانید با کمی خلاقیت، آن را تبدیل به کیف دستی زیبا و دوست داشتنی کنید. به این آموزش ساده توجه کنید.

 • کیف دستی منگوله دار

  کیف دستی منگوله دار

  اگر کیف دستی قدیمی دارید و هنوز هم دوست دارید از آن استفاده کنید، می توانید با منگوله آن را تزئین و نو کنید و مدتی دیگر به کار ببرید. برای انجام این کار مراحل زیر را انجام دهید.

فیلم روز
تصویر روز