Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 2 شهریور 1396 - 07:22

هنر و خلاقیت

بازدید: 12057

 • آموزش دوخت پیش بند با پیراهن مردانه

  آموزش دوخت پیش بند با پیراهن مردانه

  شما چه خیاط تازه کار باشید، چه حرفه ای، با دوختن این پیش بند می توانید در آشپزخانه بسیار شیک و منظم به نظر آیید.

 • روفرشی موشی

  روفرشی موشی

  اگر می‌خواهید کودک‌تان را تشویق کنید تا روفرشی‌های خود را پا کند، این روفرشی به شکل موش را برای او درست کنید. البته بهتر است در انجام دادن برخی از کارها کوچولوی‌تان را هم سهیم کنید.

 • عروسک‌های خیمه شب بازی

  عروسک‌های خیمه شب بازی

  در این مقاله طرز ساخت چند عروسک خیمه شب بازی آموزش داده شده است. تمام این عروسک‌ها را می‌توانید با رسم فقط یک الگو آماده کنید. این عروسک‌ها را برای کودک‌تان تهیه نمایید.

 • کیف دستی منگوله دار

  کیف دستی منگوله دار

  اگر کیف دستی قدیمی دارید و هنوز هم دوست دارید از آن استفاده کنید، می توانید با منگوله آن را تزئین و نو کنید و مدتی دیگر به کار ببرید. برای انجام این کار مراحل زیر را انجام دهید.

 • صندل چرمی پسرانه

  صندل چرمی پسرانه

  پسربچه‌‌ها از داشتن صندل‌های زیبا لذت می‌برند. اگر دوست دارید آنها را خوشحال کنید، می‌توانید خودتان برایشان صندل‌های زیبا بدوزید. در اینجا روش دوخت صندل با طرح حصیری ارائه شده است.

 • صندل‌ گلدار دخترانه

  صندل‌ گلدار دخترانه

  اگر دختر کوچولویی دارید که تازه راه افتاده و دوست دارد، در خانه این طرف و آن طرف برود، پس مطمئن باشید از صندل‌های گلدار لذت می‌برد. صندل‌هایی که با خواندن ادامه این مطلب می‌توانید خودتان درست کنید.

 • تبدیل شلوار به شلوارک

  تبدیل شلوار به شلوارک

  اگر رشد کودک‌تان بسیار بالاست و برخی از شلوارهایش کوتاه شده‌اند یا سر زانوهای شلوارهایش پاره شده است و دیگر به درد نمی خورند، می‌توانید آنها را به شلوارک‌های زیبایی تبدیل کنید.

 • تزئین در ورودی خانه با حلقه های گل زیبا

  تزئین در ورودی خانه با حلقه های گل زیبا

  در این مقاله روش ساخت چند نوع حلقه گل که مناسب نصب روی در ورودی آپارتمان است، آموزش داده شده است. با درست کردن این حلقه گل هر کسی که وارد خانه شود احساس خوبی خواهد داشت.

 • عروسک پارچه ای دخترانه و پسرانه

  عروسک پارچه ای دخترانه و پسرانه

  معمولا کوچولوهای دوست داشتنی از عروسک‌های پارچه‌ای استقبال می‌کنند و از داشتن چنین عروسک‌هایی لذت می‌برند. در اینجا ساخت سه عروسک پارچه‌ای توضیح داده شده است.

 • تبدیل پیراهن قدیمی دخترانه به لباسی نو

  تبدیل پیراهن قدیمی دخترانه به لباسی نو

  مژده به شما مادران عزیز! در اینجا به شما راهی را یاد می‌دهیم که با استفاده از لباس‌های قدیمی خودتان و یا کودکتان، یک لباس زیبا برای دختر کوچولویتان تهیه کنید.

 • سرهمی تابستانی برای کوچولوی شما

  سرهمی تابستانی برای کوچولوی شما

  چیزی به تابستان نمانده است. شما می‌توانید با پارچه‌های رنگارنگ و خنک برای فرزند دلبندتان، لباس‌های زیبا بدوزید. در این مقاله روش دوخت نوعی لباس یک تکه بچگانه آموزش داده شده است.

 • کیف دستی طرح هندوانه

  کیف دستی طرح هندوانه

  اگر کیف دستی قرمز رنگ اما بسیار ساده‌ای در خانه دارید، می‌توانید با کمی خلاقیت، آن را تبدیل به کیف دستی زیبا و دوست داشتنی کنید. به این آموزش ساده توجه کنید.

فیلم روز
تصویر روز