Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 31 تیر 1396 - 01:00

هنر و خلاقیت

بازدید: 11478

 • صندل چرمی پسرانه

  صندل چرمی پسرانه

  پسربچه‌‌ها از داشتن صندل‌های زیبا لذت می‌برند. اگر دوست دارید آنها را خوشحال کنید، می‌توانید خودتان برایشان صندل‌های زیبا بدوزید. در اینجا روش دوخت صندل با طرح حصیری ارائه شده است.

 • صندل‌ گلدار دخترانه

  صندل‌ گلدار دخترانه

  اگر دختر کوچولویی دارید که تازه راه افتاده و دوست دارد، در خانه این طرف و آن طرف برود، پس مطمئن باشید از صندل‌های گلدار لذت می‌برد. صندل‌هایی که با خواندن ادامه این مطلب می‌توانید خودتان درست کنید.

 • تبدیل شلوار به شلوارک

  تبدیل شلوار به شلوارک

  اگر رشد کودک‌تان بسیار بالاست و برخی از شلوارهایش کوتاه شده‌اند یا سر زانوهای شلوارهایش پاره شده است و دیگر به درد نمی خورند، می‌توانید آنها را به شلوارک‌های زیبایی تبدیل کنید.

 • تزئین در ورودی خانه با حلقه های گل زیبا

  تزئین در ورودی خانه با حلقه های گل زیبا

  در این مقاله روش ساخت چند نوع حلقه گل که مناسب نصب روی در ورودی آپارتمان است، آموزش داده شده است. با درست کردن این حلقه گل هر کسی که وارد خانه شود احساس خوبی خواهد داشت.

 • عروسک پارچه ای دخترانه و پسرانه

  عروسک پارچه ای دخترانه و پسرانه

  معمولا کوچولوهای دوست داشتنی از عروسک‌های پارچه‌ای استقبال می‌کنند و از داشتن چنین عروسک‌هایی لذت می‌برند. در اینجا ساخت سه عروسک پارچه‌ای توضیح داده شده است.

 • تبدیل پیراهن قدیمی دخترانه به لباسی نو

  تبدیل پیراهن قدیمی دخترانه به لباسی نو

  مژده به شما مادران عزیز! در اینجا به شما راهی را یاد می‌دهیم که با استفاده از لباس‌های قدیمی خودتان و یا کودکتان، یک لباس زیبا برای دختر کوچولویتان تهیه کنید.

 • سرهمی تابستانی برای کوچولوی شما

  سرهمی تابستانی برای کوچولوی شما

  چیزی به تابستان نمانده است. شما می‌توانید با پارچه‌های رنگارنگ و خنک برای فرزند دلبندتان، لباس‌های زیبا بدوزید. در این مقاله روش دوخت نوعی لباس یک تکه بچگانه آموزش داده شده است.

 • کیف دستی طرح هندوانه

  کیف دستی طرح هندوانه

  اگر کیف دستی قرمز رنگ اما بسیار ساده‌ای در خانه دارید، می‌توانید با کمی خلاقیت، آن را تبدیل به کیف دستی زیبا و دوست داشتنی کنید. به این آموزش ساده توجه کنید.

 • زیرانداز حوله ای مخصوص کنار ساحل

  زیرانداز حوله ای مخصوص کنار ساحل

  باز هم با آموزش یک کار هنری دیگر با شما هستیم. زیراندازهای حوله‌ای برای استفاده در کنار دریا ایده‌آل هستند. اگر به دوخت چنین زیراندازی علاقه دارید، ادامه این مطلب را بخوانید.

 • روش دوخت بند کلاه آفتابی برای کودک

  روش دوخت بند کلاه آفتابی برای کودک

  این بار به شما مادر خوش‌ذوق و باسلیقه، روش دوخت بند کلاه را آموزش می‌دهیم تا با استفاده از آن، کوچولوی شما در برابر گرمای تابستان، احساس ناراحتی نکند.

 • آموزش دوخت دستگیره آشپزخانه مخصوص فر

  آموزش دوخت دستگیره آشپزخانه مخصوص فر

  در اینجا به شما علاقه‌مندان به کارهای هنری و خیاطی، روش دوخت ساده دستگیره آشپزخانه مخصوص فر را آموزش داده‌ایم. امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

 • روش های هوشمندانه پوشاندن پارگی های لباس

  روش های هوشمندانه پوشاندن پارگی های لباس

  آیا یکسری لباس در خانه دارید که نیاز به تعمیر دارند. اگر چنین است در این مقاله به سه روش تعمیر لباس اشاره شده است. این روش‌های خلاقانه را حتما امتحان نمایید.

فیلم روز
تصویر روز