Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 30 دی 1395 - 12:16

قلب و عروق

بازدید: 9368

 • مشکلی برای دریچه قلب

  مشکلی برای دریچه قلب

  پرولاپس دریچه میترال به عنوان شایع‌ترین بیماری قلبی در دنیا محسوب می‌شود. این عارضه در خانم‌ها شایع‌تر از آقایان است. در اینجا بیشتر با این مشکل قلبی آشنا می‌شوید.

 • استرس و افسردگی؛ 2 دشمن قلب

  استرس و افسردگی؛ 2 دشمن قلب

  اختلالات روانی مانند استرس و افسردگی از جمله علل بروز بیماری‌های قلبی و سکته قلبی می‌باشند. با حفظ آرامش و دوری از استرس،‌ به سلامت قلب و عروق خود کمک کنید.

 • پیشگیری از بیماری های قلبی با ورزش

  پیشگیری از بیماری های قلبی با ورزش

  اگرچه همه انواع فعالیت‌های ورزشی برای بدن مفید می‌باشند، اما ورزش‌های حركتی (دینامیك) برای دستگاه قلب و ریه به مراتب مفیدتر از ورزش‌های ایستایی هستند.

 • قند خون بالا به قلب صدمه می‌زند

  قند خون بالا به قلب صدمه می‌زند

  قند خون بالا به قلب صدمه می‌زند. در این زمینه راهکارهایی وجود دارد که شما می‌توانید با به‌كاربستن روزانه آن‌ها، سالم بمانید و از بروز مشكلات قلبی عروقی ناشی از دیابت پیشگیری كنید.

 • زمستان فصلی پرخطر برای قلب

  زمستان فصلی پرخطر برای قلب

  آیا می‌دانید چه کسانی بیشتر در معرض خطر سکته قلبی هستند؟ احتمال بروز سکته قلبی در روزهای برفی زمستان بیشتر است. در اینجا نکاتی برای سلامت بیشتر در زمستان می‌خوانید.

 • ارتباط چربی خون با بیماری‌های قلب و عروق

  ارتباط چربی خون با بیماری‌های قلب و عروق

  افزایش میزان چربی‌های خون مانند کلسترول و تری‌گلیسیرید، با بروز بیماری‌های قلبی ارتباط نزدیک دارد. برای داشتن قلب سالم باید مراقب چربی خون بود و از تغذیه مناسبی پیروی کرد.

 • ارتباط بیماری های قلبی و میگرن

  ارتباط بیماری های قلبی و میگرن

  میگرن سردردی است که به علت اسپاسم رگ‌های مغز به وقوع می‌پیوندد. شیوع سردردهای میگرنی در برخی از افراد از قبیل افراد مبتلا به بعضی از بیماری‌های قلبی بیشتر است.

 • باورهای درست و غلط در مورد سلامت قلب

  باورهای درست و غلط در مورد سلامت قلب

  خبرنگار سایت زندگی آنلاین گفت و گویی اختصاصی با دکتر منوچهر قارونی؛ متخصص قلب و عروق و فوق تخصص آنژیوگرافی ترتیب داده است که در ادامه آن را می‌خوانید.

 • ارتباط اعتیاد و مواد به بیماری‌های قلبی و عروقی

  ارتباط اعتیاد و مواد به بیماری‌های قلبی و عروقی

  شایع‌ترین ماده اعتیاد‌ آور مورد استفاده سیگار است .که عامل اساسی تنگ کردن رگ‌های قلب و سکته قلبی است. با اینکه بسیاری از افراد اعتیادآور را مخدر نمی‌دانند ولی به مراتب عادت به آن از نظر روحی و روانی دست کمی از مواد مخدر ندارد.

 • تاثیر فشارخون بالا بر چشم‌ها

  تاثیر فشارخون بالا بر چشم‌ها

  اگر فردی مبتلا به فشارخون هستید، آگاه باشید که شما در معرض مشکلات بینایی قرار دارید. فشارخون می‌‌تواند با تاثیر بر رگ‌ها خونی موجود در شبکیه باعث تخریب این مویرگ‌های و درنتیجه تاثیر بر بینایی شود.

 • چگونه با تمرین بیماریهای قلبی را كاهش دهیم (2)

  چگونه با تمرین بیماریهای قلبی را كاهش دهیم (2)

  بخش دوم- قلب یكی از قویترین عضلات بدن است و مثل بقیه عضلات تمرین و ورزش قدرت سلامتی و عملكرد اجرایی آن را بهتر می‌كند هر چه عضله كمتر مورد استفاده قرار گیرد روز به روز از قدرت آن كاسته می‌شود .

 • چگونه با تمرین بیماریهای قلبی را كاهش دهیم (1)

  چگونه با تمرین بیماریهای قلبی را كاهش دهیم (1)

  بخش اول- قلب یكی از قویترین عضلات بدن است و مثل بقیه عضلات تمرین و ورزش قدرت سلامتی و عملكرد اجرایی آن را بهتر می‌كند هر چه عضله كمتر مورد استفاده قرار گیرد روز به روز از قدرت آن كاسته می‌شود .

فیلم روز
تصویر روز