Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
یکشنبه 1 اردیبهشت 1398 - 00:36

قلب و عروق

بازدید: 18815

 • آیا شکسته‌شدن قلب تقصیر مغزاست؟

  آیا شکسته‌شدن قلب تقصیر مغزاست؟

  در این مطلب به شما خواهیم گفت که شکسته شدن قلب انسان زیر سر کدام عضو بدن است.

 • پایین آوردن فشار خون بالا با روش های ساده

  پایین آوردن فشار خون بالا با روش های ساده

  فشار خون یکی از بیماری های مزمن است که عدم توجه به آن پیامدهای زیادی در پی دارد، در این مطلب چند روش غیر دارویی برای مقابله با فشار خون بالا معرفی می شوند

 • چطور قلبی سالم داشته باشیم؟

  چطور قلبی سالم داشته باشیم؟

  سلامت قلب نقش بسیار مهمی در سلامتی کلی انسان دارد. از همین رو تلاش در جهت بهبود سلامتی قلب دارای اهمیت فراوانی است.

 • کاهش ترافیک سی سی یو با الکتروکاردیوگرافی

  کاهش ترافیک سی سی یو با الکتروکاردیوگرافی

  پرستاران اقصی نقاط محروم با توصیه‌ها و تذکرات لازم به بیماران قلبی می‌توانند آنان را از ابتلا به بیماری‌های صعب العلاج اگاه نموده و در نهایت از هجوم بی مورد آنان به شهرها جلوگیری نمایند.

 • توصیه های زمستانی برای بیماران قلبی

  توصیه های زمستانی برای بیماران قلبی

  با سرد شدن هوا تعداد بیماران قلبی که به بیمارستان‌ها و اورژانس یا مطب متخصص قلب و عروق مراجعه می‌کنند افزایش می‌یابد. لذا جهت آگاهی بیماران قلبی رعایت نکاتی مختصر ضروری به‌نظر می‌رسد.

 • هشدار بدن پیش از حمله قلبی

  هشدار بدن پیش از حمله قلبی

  عدم توجه و نادیده گرفتن شرایط سلامت و خطرات می تواند موجب ضرری جبران ناپذیر و مرگبار شود. پیش از وقوع حمله قلبی بدن ممکن است با ارائه برخی نشانه ها به شما هشدار دهد.

 • با این مواد غذایی فشار خون خود را سریع پایین بیاورید

  با این مواد غذایی فشار خون خود را سریع پایین بیاورید

  بسیاری از ریسک فاکتورهای فشار خون بالا از کنترل شما خارج هستند، مانند سن، پیشینه‌ی خانوادگی، جنسیت و نژاد. اما عواملی هم وجود دارند که می‌توانید کنترل‌شان کنید مانند ورزش و رژیم غذایی...

 • چرا پاییز فصل حمله قلبی است؟

  چرا پاییز فصل حمله قلبی است؟

  آب و هوای سرد رگ های خونی که نزدیک به سطح بدن قرار دارند و به نام رگ های خونی سطحی شناخته می شوند را منقبض می کند که این شرایط فشار خون را افزایش می دهد. همان گونه که می دانید، فشار خون بالا برای قلب خوب نیست.

 • تست ورزش

  تست ورزش

  وقتی کسی دچار درد قلبی فعالیتی می‌شود ممکن است نوار قلب در حالت استراحت تغییری را نشان ندهد، در این موارد با انجام تست ورزش تا حد زیادی این ابهام رفع می‌شود.

 • قلبی سالم با میوه و سبزیجات

  قلبی سالم با میوه و سبزیجات

  رژیم‌های غذایی غنی از میوه‌ها و سبزیجات با کاهش خطر بیماری‌‌های مزمن در ارتباط هستند، بطوریکه دستورالعمل‌های عمومی غذای سالم و دستورالعمل‌های اختصاصی مبارزه با بیماری‌های قلبی – عروقی، شامل توصیه به خوردن میوه‌ها و سبزیجات فراوان است.

 • توصیه‌هایی برای بیماران قلبی درنوروز

  توصیه‌هایی برای بیماران قلبی درنوروز

  در اینجا به مواردی كه بیماران قلبی باید در نوروز رعایت كنند اشاره می‌شود. یكی از این موارد تغذیه است. معمولاً افراد اعتقادشان بر این است كه در نوروز می‌توانند رژیم خود را بشكنند.

 • بهبود سیستم گردش خون

  بهبود سیستم گردش خون

  سلامت افراد در گرو عملکرد هر چه بهتر سیستم گردش خون می باشد. زیرا خون، اکسیژن و مواد مغذی را به بافت‌ها و سلول‌های بدن می‌رساند. در اینجا 6 روش موثر برای بهبود گردش خون ارائه شده است.

فیلم روز
تصویر روز