Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 21 آذر 1397 - 22:43

اخبار تغذیه و سلامت

بازدید: 5217

 • سبزهای مفید و پر خاصیت برای بدن بشناسید

  سبزهای مفید و پر خاصیت برای بدن بشناسید

  سبزی ها از سالم‌ترین و بهترین گزینه هایی غذایی هستند که می توانید برای حفظ سلامت خود و دنبال کردن یک رژیم غذایی سالم میزان مصرف آنها را هرچه بیشتر افزایش دهید.

 • پای مرغ را جایگزین قرص‌های غضروف ساز کنید

  پای مرغ را جایگزین قرص‌های غضروف ساز کنید

  از دلایل بروز بیماری نرمی استخوان کمبود ویتامین دی و تغذیه نامناسب است.پای مرغ را جایگزین قرص‌های اروپایی که با نام غضروف کوسه ماهی در بازار دارو موجود است کنید، تا بدون پرداخت هزینه‌های بالا به راحتی از اثرات آن بهره ببرید.

 • مضرات نوشابه و ۱۰ دلیل برای پرهیز از آن

  مضرات نوشابه و ۱۰ دلیل برای پرهیز از آن

  حتما می توانید پاسخ من را از تیتر این مقاله بدانید اما من می خواهم پایم را فراتر بگذارم! من حتی می گویم با کمی تحقیق کاملا مشخص می شود که حتی مصرف متعادل و معمولی نوشابه برای شما خطرناک است.

 • غذاهای آرام بخش برای عصبانی‌ها

  غذاهای آرام بخش برای عصبانی‌ها

  تمامی کربوهیدرات‌ها (اعم از ساده و پیچیده)، مغز را تحریک می‌کنند تا سروتونین بیشتری تولید کند. برای تنظیم میزان سروتونین بهتر است کربوهیدرات‌های پیچیده مصرف شود که آرام‌تر هضم می‌شوند.

 • در هفته مجازیم چقدر گوشت مصرف کنیم؟

  در هفته مجازیم چقدر گوشت مصرف کنیم؟

  گوشت های قرمز فراوری شده تاثیر زیادی در مبتلا شدن به بیماری سرطان می گذارد بدین علت آشنایی با سالمترین نوع گوشت ها می تواند شما را از ابتلا به بیماری ها مصون نگه دارد.

 • تاثیر اسیدهای چرب امگا ۳ بر پیشگیری از آلزایمر

  تاثیر اسیدهای چرب امگا ۳ بر پیشگیری از آلزایمر

  یکی از بدترین بیماری های عصر حاضر بیماری آلزایمر است. حتی تصور فراموش کردن خاطرات و نوع زندگی و بسیاری از نکات مهم زندگی بسیار وحشتناک است. مبتلایان به این بیماری از امنیت کافی برخوردار نیستند و ممکن است از این حالت انها به شدت سوءاستفاده شود.

 • خواص معجزه آسای سنجد که تا بحال نمیدانستید!

  خواص معجزه آسای سنجد که تا بحال نمیدانستید!

  سنجد، يکي از سين هاي سفره ي هفت سين است که اگر با خواص فراوان آن آشنا شويد حتما آن را در برنامه غذايي هر روز ‌تان جاي مي‌ دهيد.سنجد میوه ای که به صورت خشک شده از آن استفاده میشود و این میوه طبعی خشک و سرد دارد.

فیلم روز
تصویر روز