Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 29 خرداد 1398 - 06:19

20
دی
ماجرای جالب عکس قدیمی افسانه پاکرو بازیگر سینما + عکس

ماجرای جالب عکس قدیمی افسانه پاکرو بازیگر سینما + عکس

افسانه پاکرو در نوشته‌ای کوتاه از چگونگی تغییر پایان‌بندی فیلم «رویای خیس» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، افسانه پاکرو تصویری از خوش کنار پوران درخشنده، فرخ مجیدی و محمدرضا غفاری منتشر کرد و درباره فیلم «رویای خیس» نوشت که سال ۱۳۸۴ به سینما عرضه شد. او درباره تغییر پایان «رویای خیس» نوشت: «به همراه پوران درخشنده و محمدرضا غفاری و فیلمبردار آقای فرخ مجیدی.

ماجرایی رو تعریف میکنم که شاید براتون جالب باشه... داستان این عکس اینه که ما چند ماه بعد از اینکه فیلم رویای خیس رو فیلمبرداری کرده بودیم، قرار بر این شد که پایان فیلم عوض بشه و ما برای فیلمبرداری راهی شمال شدیم. در نسخه قبلی آرش نمی مُرد و آرش و نازنین هر دو نجات پیدا میکردند و به هم میرسیدند ولی در نسخه نهایی ما رفتیم و آرش رو از دره پایین انداختیم و آرش مُرد و نازنین و آرش به این ترتیب به هم نرسیدند... در این عکس هم خیلی خسته ایم چون تازه آرش رو از دست داده بودیم و خیلی سکانس پرزحمتی بود.»

برچسب ها: پوران درخشنده، زندگی آنلاین، افسانه پاکرو، عکس قدیمی افسانه پاکرو، جریان عکس قدیمی افسانه پاکرئو در کنار بازیگران، فرخ مجیدی، ممدرضا غفاری، فیلم رویای خیس تعداد بازديد: 179 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز