Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 6 خرداد 1398 - 03:01

22
اسفند
طلا و سکه باز هم گران شد!

طلا و سکه باز هم گران شد!

بازگشت بهای جهانی طلا به بالای ۱۳۰۰ دلار در هر اونس، سبب شد تا با وجود کاهش قیمت دلار در بازار آزاد تهران، بهای انواع سکه رو به افزایش بگذارد.

بازگشت بهای جهانی طلا به بالای ۱۳۰۰ دلار در هر اونس، سبب شد تا با وجود کاهش قیمت دلار در بازار آزاد تهران، بهای انواع سکه رو به افزایش بگذارد.

تحولات ناشی از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا و اختلاف نظر میان دولت ترزا می و مجلس نمایندگان این کشور بر سر چگونگی آن، سرمایه گذاران را به سمت بازار طلا ترغیب کرد و اکنون بهای جهانی هر اونس طلا به حدود یکهزار و ۳۰۸ دلار رسیده است.

امروز بهای هر مثقال طلا در بازار آزاد تهران یک میلیون و ۸۰۶ هزار تومان و هر گرم طلای خام ۱۸ عیار ۴۱۶ هزار و ۹۱۵ تومان تعیین شد.

همچنین در بازار سکه هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم چهار میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، سکه تمام طرح جدید چهار میلیون و ۵۹۸ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان و ربع سکه یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان عرضه شد و هر سکه گرمی نیز ۸۷۰ هزار تومان به فروش رفت.

در بازار ارز، نرخ ها نزولی بود؛ هر اسکناس یورو در صرافی های بانکی ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان و هر دلار آمریکا ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان فروخته شد؛ در سامانه سنا میانگین فروش یورو دیروز ۱۴ هزار و ۸۰۸ تومان و هر دلار ۱۲ هزار و ۹۱۸ تومان بود.

همچنین دیروز متوسط فروش حواله هر یورو در سامانه نیما ۱۰ هزار و ۴۷۷ تومان و هر دلار آمریکا ۸ هزار و ۸۹۳ تومان بوده است.

برچسب ها: طلا، طلای بدون اجرت، قیمت لحظه ای طلا، سکه، قیمت هر گرم طلا در بازار، دلیل گران شدن طلا، قیمت تمام سکه، شمش طلا، گران شدن سکه، گران طلا تعداد بازديد: 518 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز