Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 4 فروردین 1396 - 23:31

تازه‌های سلامت

بازدید: 12402

 • آیا با پیر شدن، مغز کوچک تر می شود؟

  آیا با پیر شدن، مغز کوچک تر می شود؟

  با پیر شدن، مغز کوچک‌تر می‌شود اما نه به میزانی که همه تصور می‌کنند. در واقع این خبر خوش را باید به شما بدهیم که پرورش مغز می‌تواند در مقدار کوچک شدن آن تاثیر بگذارد.

 • عادت هایی که باعث تقویت مغز می شوند

  عادت هایی که باعث تقویت مغز می شوند

  باید این نکته خیلی مهم را یادآور شویم که برنامه ثابت روزانه برای مغز مضر است و باید با یادگیری چیزهای جدید مغز خود را پرورش دهید. در ادامه به روش‌های آسان پرورش مغز می‌پردازیم.

 • آیا خواب بر روی فعالیت مغز تاثیر می گذارد؟

  آیا خواب بر روی فعالیت مغز تاثیر می گذارد؟

  کمبود خواب باعث اختلال در مهارت‌های حافظه و ضعف قوه تشخیصی می‌شود. هنگام خواب مغز تمام نقاطی که در طول روز فعال بوده‌اند را مجددا شارژ می‌نماید تا برای فعالیت‌های جدید آماده شوند.

 • مسمومیت در تعطیلات

  مسمومیت در تعطیلات

  مسمومیت وضعیتی است که می‌تواند زندگی فرد مبتلا را به خطر اندازد و در هر زمانی احتمال رخ دادن دارد. اما در تعطیلات و مسافرت، شایع‌تر است.

 • سفری دلپذیر بدون بیماری

  سفری دلپذیر بدون بیماری

  بیماری بخشی از زندگی روزمره است و در سفر بودن، شما را از این حقیقت رها نمی‌کند. به ویژه اینکه خود مسافرت، فرد را در برابر انواع عوامل بیماری زا قرار می‌دهد.

 • کمک‌های اولیه در نوروز

  کمک‌های اولیه در نوروز

  هرسال هنگام تعطیلات نوروز بسیاری از هموطنان عزیز به قصد تجدید قوا و تمدد اعصاب راهی سفر می‌شوند.در این مقاله در خصوص کمک‌های اولیه هنگام رخداد حوادث مختلف راهنمایی شده است.

 • روش‌های مقابله با بیماری حرکت

  روش‌های مقابله با بیماری حرکت

  بیماری حرکت و یا بیماری ماشین گرفتگی که البته برخی نیز آن را بیماری سفر می‌نامند، یک عارضه در حین مسافرت است که سیستم تعادلی گوش داخلی دچار تغییر می‌شود.

 • چگونه هنگام تعطیلات کمتر مریض شویم؟

  چگونه هنگام تعطیلات کمتر مریض شویم؟

  در این مقاله یکسری ترفندهایی عنوان شده است که به کمک آنها می‌توانید تا حد زیادی جلوی آلودگی‌های احتمالی ایستاده و کمتر به بیماری مبتلا شوید و از تعطیلات‌تان لذت ببرید.

 • دکتر پژومند: خودکشی زنان نمایشی اما مردان جدی است

  دکتر پژومند: خودکشی زنان نمایشی اما مردان جدی است

  در اینجا گفت و گویی اختصاصی با دکتر عبدالکریم پژومند متخصص پاتولوژی (آسیب شناسی) قانونی و مسمومیت و استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی انجام داده‌ایم که در ادامه آن را می‌خوانید.

 • سلامتی خود را حفظ کنید

  سلامتی خود را حفظ کنید

  اگر نگران سلامتی و بهداشت‌تان هستید، باید گفت روش‌های بسیار خوبی برای بهبود کیفیت زندگی و سلامت کلی بدن‌تان وجود دارد. در این مقاله به برخی از این موارد اشاره شده است.

 • 8 درد طاقت فرساتر از زایمان طبیعی

  8 درد طاقت فرساتر از زایمان طبیعی

  بسیاری از افراد می‌گویند دردی سخت‌تر از درد زایمان وجود ندارد. اما در اینجا دردهایی را برایتان ذکر کرده‌ایم که حتی ممکن است از درد زایمان هم شدیدتر باشند.

 • گرم کردن بدن در هوای سرد

  گرم کردن بدن در هوای سرد

  اگر در شرایطی با سرمای بسیار شدید و مهلک قرار گرفته‌اید، باید هر چه سریع‌تر دمای بدن خود را بالا ببرید وگرنه دچار هیپوترمی یا همان افت سریع دمای بدن خواهید شد.

فیلم روز
تصویر روز