Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 28 مهر 1396 - 16:02

تازه‌های سلامت

بازدید: 15534

 • سلامتی خود را حفظ کنید

  سلامتی خود را حفظ کنید

  اگر نگران سلامتی و بهداشت‌تان هستید، باید گفت روش‌های بسیار خوبی برای بهبود کیفیت زندگی و سلامت کلی بدن‌تان وجود دارد. در این مقاله به برخی از این موارد اشاره شده است.

 • درمان های خانگی برای دردهای عضلانی

  درمان های خانگی برای دردهای عضلانی

  بدن سیستم پیچیده‌ای از ماهیچه‌ها است که دردهای عضلانی می‌تواند در هر نقطه‌ای از آن رخ دهد. در بین افراد، دردهای عضلانی شایع بوده که معمولا به دلیل یک فعالیت طولانی مدت ایجاد می‌شود.

 • تاثیر ساعات خواب شبانه در سلامتی بدن

  تاثیر ساعات خواب شبانه در سلامتی بدن

  برخورداری از عادات صحیح غذایی و توجه به زمان خوابیدن و استراحت جهت حفظ سلامتی بدن و توانایی جذب مواد مغذی و دفع مواد زاید از اهمیت بالایی برخوردار است.

 • با سرکه سیب سلامت بمانید

  با سرکه سیب سلامت بمانید

  سرکه سیب ویژگی های مفیدی در زمینه زیبایی و سلامت بدن دارد و تقریبا برای هر بیماری مفید است. در این مقاله در مورد برخی از بیماری هایی که با سرکه سیب درمان می شوند، صحبت شده است.

 • کمبود آب و بی خیالی شهروندان در استفاده مصرف بهینه

  کمبود آب و بی خیالی شهروندان در استفاده مصرف بهینه

  هنگامی که به اندازه کافی آب آشامیدنی مورد نیاز وجود ندارد، خطر بحران آب حس می‌شود. سازمان ملل متحد و دیگر سازمان‌های جهانی مناطق گوناگونی را، مناطق دچار بحران آب در نظر می‌گیرند.

 • سفری دلپذیر بدون بیماری

  سفری دلپذیر بدون بیماری

  بیماری بخشی از زندگی روزمره است و در سفر بودن، شما را از این حقیقت رها نمی‌کند. به ویژه اینکه خود مسافرت، فرد را در برابر انواع عوامل بیماری زا قرار می‌دهد.

 • 13 تاثیر خوب و بد آفتاب بر بدن

  13 تاثیر خوب و بد آفتاب بر بدن

  زنانی که در مناطق با تابش شدید نورآفتاب زندگی می‌کنند، به دلیل تماس زیاد با اشعه فرابنفش، به بیماری ماهیچه‌ای سیستم ایمنی موسوم به میوسیت مبتلا می‌شوند.

 • روش‌های مقابله با بیماری حرکت

  روش‌های مقابله با بیماری حرکت

  بیماری حرکت و یا بیماری ماشین گرفتگی که البته برخی نیز آن را بیماری سفر می‌نامند، یک عارضه در حین مسافرت است که سیستم تعادلی گوش داخلی دچار تغییر می‌شود.

 • با این کارها سالم بمانید

  با این کارها سالم بمانید

  هر کس باید هم از لحاظ فیزیکی و هم از لحاظ روحی در سلامت کامل باشد. افراد سالم معمولا خوشحال، پرانرژی و دارای روابطی دوستانه، طولانی و سالم با دیگران هستند.

 • راهکار حفظ شادابی بعد از 40 سالگی

  راهکار حفظ شادابی بعد از 40 سالگی

  یك فهرست از تغییرات تهیه كنید. ببینید كه دوست دارید كدام حالت از جوانی‌تان به حالت اول برگردد و از این مطالب استفاده كنید تا تصمیم بگیرید آن را به حالت اول بازگردانید.

 • با گرمازدگی آفتاب چه کار کنیم؟

  با گرمازدگی آفتاب چه کار کنیم؟

  بالا رفتن بیش از حد دمای بدن فوریتی پزشکی است و برای خنک ساختن فرد نیاز به درمان تخصصی، جایگزینی مایعات از دست رفته و زیر نظر گرفتن تنفس و ضربان قلب است.

 • آنچه باید در مورد "احتباس آب بدن" بدانید

  آنچه باید در مورد "احتباس آب بدن" بدانید

  احتباس آب بیشتر در خانم‌‌ها دیده می‌‌شود. بعضی از هورمون‌‌های زنانه مانند استروژن و آلدسترون می‌‌تواند اختلالات جریان خون زمینه ساز اِدِم را تشدید می‌‌کند.

فیلم روز
تصویر روز