Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 3 اسفند 1396 - 06:19

تازه‌های سلامت

بازدید: 18147

 • آزمون سلامتی برای افراد 45 سال به بالا

  آزمون سلامتی برای افراد 45 سال به بالا

  قوای جسمانی تان در چه حدی است؟ آزمون سلامتی برای افراد 45 سال به بالا که در اینجا آورده شده است را انجام دهید و با مطالعه نتیجه آن توان و میزان سلامت بدن تان را محک بزنید.

 • 8 درد طاقت فرساتر از زایمان طبیعی

  8 درد طاقت فرساتر از زایمان طبیعی

  بسیاری از افراد می‌گویند دردی سخت‌تر از درد زایمان وجود ندارد. اما در اینجا دردهایی را برایتان ذکر کرده‌ایم که حتی ممکن است از درد زایمان هم شدیدتر باشند.

 • چگونه مغز افکار و خاطرات ناخوشایند را بلوکه می‌کند؟

  چگونه مغز افکار و خاطرات ناخوشایند را بلوکه می‌کند؟

  یک تحقیق در مقیاس کوچک حاکی از این است، گابا یا گاما آمینو بوتریک اسید نقش کلیدی در سرکوب کردن افکار و خاطرات ناخوشایند دارد و این ماده در قسمتی از مغز یافت می‌شود.

 • گرم کردن بدن در هوای سرد

  گرم کردن بدن در هوای سرد

  اگر در شرایطی با سرمای بسیار شدید و مهلک قرار گرفته‌اید، باید هر چه سریع‌تر دمای بدن خود را بالا ببرید وگرنه دچار هیپوترمی یا همان افت سریع دمای بدن خواهید شد.

 • آزمون سلامتی

  آزمون سلامتی

  دیابت یک بیماری همه گیر در سراسر دنیا شده. این بیماری یکی از دلایل اصلی نابینایی، از دست دادن کلیه، حملات قلبی و مغزی و قطع عضو در اندام‌های پایینی بدن است.

 • علت یخ زدن پاها و درمان های خانگی

  علت یخ زدن پاها و درمان های خانگی

  پاها معمولا به دلایل مختلفی، از دمای سرد زمستان گرفته تا اختلال در گردش خون و یا سیستم عصبی، یخ می زنند. از این دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • نردبان تغییر در زندگی

  نردبان تغییر در زندگی

  معمولاً تغییرات كوچك باعث اتفاقات بزرگ می‌شوند و بهترین تغییرات آنهایی هستند كه برای ما مثبت‌ هستند؛ فقط باید توجه و دقت كافی داشته باشیم تا آنها را تشخیص دهیم.

 • راهنمای سلامت در فصل سرما

  راهنمای سلامت در فصل سرما

  تغییرات آب و هوا، دما و نور در این فصل سال تاثیرات خاصی بر بدن و ذهن شما می‌گذارد که در کل می‌تواند تاثیرات زیادی بر سلامت شما بگذارد. این تاثیرات را بشناسید و یاد بگیرید.

 • تفاوت های پزشكی مردان و زنان

  تفاوت های پزشكی مردان و زنان

  در مردان، وزن اضافی به صورت چربی در خط كمر و شكم جمع می‌شود و اغلب چاقی سیبی شكل دارند، در حالی که در زنان چربی زیادی بیشتر روی لگن و ران‌‌ها قرار می‌گیرد و چاقی گلابی شكل دارند.

 • مسمومیت در تعطیلات

  مسمومیت در تعطیلات

  مسمومیت وضعیتی است که می‌تواند زندگی فرد مبتلا را به خطر اندازد و در هر زمانی احتمال رخ دادن دارد. اما در تعطیلات و مسافرت، شایع‌تر است.

 • عادت هایی که باعث تقویت مغز می شوند

  عادت هایی که باعث تقویت مغز می شوند

  باید این نکته خیلی مهم را یادآور شویم که برنامه ثابت روزانه برای مغز مضر است و باید با یادگیری چیزهای جدید مغز خود را پرورش دهید. در ادامه به روش‌های آسان پرورش مغز می‌پردازیم.

 • راهکار حفظ شادابی بعد از 40 سالگی

  راهکار حفظ شادابی بعد از 40 سالگی

  یك فهرست از تغییرات تهیه كنید. ببینید كه دوست دارید كدام حالت از جوانی‌تان به حالت اول برگردد و از این مطالب استفاده كنید تا تصمیم بگیرید آن را به حالت اول بازگردانید.

فیلم روز
تصویر روز