Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 20 آذر 1396 - 09:06

ازدواج و خانواده

بازدید: 23873

 • ازدواج؛ آمادگی می خواهد

  ازدواج؛ آمادگی می خواهد

  در سال‌های اخیر، سن ازدواج به طور قابل ملاحظه‌ای بالا رفته و دلیل این مساله نیز ناشی از اهمیتی است كه جوان‌ترها به ثبات مسائل مالی و كاری می‌دهند.

 • چگونه از رابطه جنسی خود لذت ببریم؟

  چگونه از رابطه جنسی خود لذت ببریم؟

  در یک مفهوم، رابطه جنسی، هدایت شده به وسیله هورمون‌ها برای بقای نسل است. که البته این تعریف پیچیدگی‌های واکنش جنسی انسان را درنظر نمی‌گیرد. انتظار و توقع هرکس نسبت به این مساله شکل رابطه جنسی او را تعیین می‌کند.

 • درک پیچیدگی های گفتاری زنانه

  درک پیچیدگی های گفتاری زنانه

  از آنجایی که زن هاپیچیده هستند، بیشتر مواقع مردها متوجه متوجه معنای واقعی صحبت های آنها نمی شوند. و چه بسا عدم درک آنها منجر به جرو بحث های بیهوده شود. در این مقاله معنای واقعی برخی از سخنان آنها آورده شده است.

 • نکات ریز همسرداری

  نکات ریز همسرداری

  خانم‌ها از ابراز علاقه همسرانشان بسیار خوشحال می‌شوند، آقایان در ابراز عشق و تمایل به برقراری رابطه با همسرشان بی‌پروا هستند و همین مساله برای زنان لذتبخش است.

 • نکاتی برای زندگی آرام همسران

  نکاتی برای زندگی آرام همسران

  در این جا دو خبر علمی در باره ی خانم ها و آقایان برایتان گردآورده ام که در شکل گیری روابط اجتماعی و خصوصی همسران موثر است و اگر زن و شوهرها خواهان زندگی آرام و کم تنش هستند بهتر است به نتایج این یافته ها بیشتر توجه کنند.

 • 7 راهكار تشخيص دروغ

  7 راهكار تشخيص دروغ

  دروغگو به داستان ساختگی‌اش شاخ و برگ بیشتری می‌دهد؛ زیرا این بهترین شیوه برای لو نرفتن است و او با این روش پیشدستی كرده و به بیشتر سؤالاتی كه ممكن است از او بپرسید پاسخ می‌دهد.

 • نگاه آقایان به پیرامون شان تونلی است

  نگاه آقایان به پیرامون شان تونلی است

  شوهر شما به عنوان یک مرد و مخلوق پروردگار، زاویه‌ دیدش بسته آفریده شده ‌است. با دانستن همین زاویه‌ دید تا حد بسیار بالایی از مشاجرات‌تان کاسته خواهد شد.

 • قانون جاذبه در همسر‌داری

  قانون جاذبه در همسر‌داری

  مردها از چگونه زن‌هایی دوری می‌كنند؟ آیا در فكر آن هستید كه همواره در قلب همسرتان جایگاه ویژه خود را حفظ كنید؟

 • پله پله تا خوشبختی

  پله پله تا خوشبختی

  سعی کنید در روابط خود با همسرتان صادق باشید و از وانمود کردن به آن چیزی که نیستید پرهیز کنید. برای ایجاد و دوام یک رابطه خوب و سالم طرفین باید از سلامت جسم و روان برخوردار باشند.

 • بی تفاوتی به اتاق خواب ممنوع!

  بی تفاوتی به اتاق خواب ممنوع!

  بطور کلی نوزاد بهتر است در سال اول زندگی خود در اتاق والدین اما در تخت خواب جداگانه بخوابد.

 • وابستگی عاطفی چیست؟

  وابستگی عاطفی چیست؟

  از دیگر نشانه‌ها ترس و ناامنی است. در یك رابطه عاطفی حقیقی تنش و ترس وجود ندارد اما یك فرد وابسته همیشه در ترس و وحشت به سر می‌برد كه مبادا منبع عشق‌اش را از دست بدهد.

 • فواید رابطه جنسی

  فواید رابطه جنسی

  داشتن رابطه جنسی نه تنها حس خوبی در زن و شوهرها به وجود می آورد، بلکه برای سلامت جسم شان نیز مفید است. در این مقاله به برخی از فواید داشتن رابطه جنسی سالم اشاره شده است.

فیلم روز
تصویر روز