Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 24 مرداد 1397 - 22:46

ازدواج و خانواده

بازدید: 27077

 • چگونه همسر ایده آل مان را انتخاب ‌کنیم؟!

  چگونه همسر ایده آل مان را انتخاب ‌کنیم؟!

  بحث انتخاب همسر همواره یکی از مباحث اساسی در روان‌شناسی زناشویی و مشاوره پیش از ازدواج است و این مقوله توجه بسیاری از روان‌شناسان و مشاوران خانواده و ازدواج را به خود معطوف كرده است.

 • آیا سرک کشیدن به گوشی همسر کار شایسته ای است؟!

  آیا سرک کشیدن به گوشی همسر کار شایسته ای است؟!

  اگر همسران نحوه دوست‌داشتن، مهر ورزیدن و محبت کردن به دیگری را بیاموزند، آنگاه تمام‌وقت خود را صرف یكدیگر خواهند كرد؛ نه این‌که وقت‌شان را در شبکه‌های مجازی تلف کنند!

 • نگاهی به پدیده دعوای زن و شوهری

  نگاهی به پدیده دعوای زن و شوهری

  شناخت علل و عوامل پیدایش، گسترش و شیوع و نیز راهکارهای روان‌شناسی برای برطرف کردن دعواهای زن و شوهری، موضوع این نوشتار است که امیدوارم موردپسند شما خوانندگان خوب قرار بگیرد.

 • آدرس های غلط برای حل مشکل تجرد

  آدرس های غلط برای حل مشکل تجرد

  مشکل ازدواج جوانان، موضوعی است که هر چند مسئولان با برنامه‌هایشان نشان می‌دهند که با جدیت پیگیر رفع آن هستند اما هنوز هم مرحله اجرا فاصله زیادی با برنامه‌های روی کاغذ دارد.

 • نفقه زن

  نفقه زن

  یکی از حقوق مهم مالی زنان حق دریافت نفقه است که در شرع اسلام احکام مرتبط به خود را دارد و در مورد واجب بودن پرداخت آن توسط مرد در فقه اسلامی و قانون تردیدی نیست.

 • زنانی كه زندگی مشترك را نابود می کنند

  زنانی كه زندگی مشترك را نابود می کنند

  زن‌ها دوست دارند همسرشان ذهن آن‌ها را بخواند درحالی‌که مردها به دنبال کشف پیام‌های پنهانی از شنیده‌هایشان نیستند و زنی که چنین توقعی دارد نتیجه مثبتی نخواهد گرفت.

 • چرا تصور می کنید ازدواج موفقی نداشته اید؟

  چرا تصور می کنید ازدواج موفقی نداشته اید؟

  شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که تصور کنید ازدواج موفقی نداشته‌اید. تصور اینکه اگر مدت بیشتری در انتظار یافتن همسر مناسب بودید حتماً گزینه بهتری را می‌یافتید.

 • 5 روش برای مادر بهتر بودن

  5 روش برای مادر بهتر بودن

  چطور می‌توان مادر بهتری بود؟ فراموش کنید مادر همسایه چه‌کاری انجام می‌دهد و به‌هیچ‌وجه سعی نکنید شبیه والدین فوق‌العاده عالی که در تلویزیون می‌بینید بشوید.

 • آشنا کردن فرزندان با شغل ها

  آشنا کردن فرزندان با شغل ها

  اول از همه ازکودکان بخواهید به سؤال در آینده می‌خواهی چه کاره شوی، پاسخ دهند و در صورت تمایل و علاقه در مورد شغل مورد نظر خود برای دوستان توضیحاتی بدهند.

 • این جملات را هرگز به همسر خود نگویید

  این جملات را هرگز به همسر خود نگویید

  مقالات نمی‌توانند به شما یاد دهند چه چیزی را به همسرتان نگویید. شما باید با در نظر گرفتن خصوصیات همسرتان لیستی از جملات منفی تهیه‌ کرده و از به‌کارگیری آن‌ها خودداری کنید.

 • سرحالم، اگر باشی كنارم

  سرحالم، اگر باشی كنارم

  با به‌دست آوردن دوستان خوب، منافع زیادی به شما می‌رسد و چیزهای بسیاری یاد خواهید گرفت.

 • پله پله تا خوشبختی

  پله پله تا خوشبختی

  سعی کنید در روابط خود با همسرتان صادق باشید و از وانمود کردن به آن چیزی که نیستید پرهیز کنید. برای ایجاد و دوام یک رابطه خوب و سالم طرفین باید از سلامت جسم و روان برخوردار باشند.

فیلم روز
تصویر روز