Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 - 18:52

ازدواج و خانواده

بازدید: 19302

 • دوی دسته جمعی در هوای بهاری

  دوی دسته جمعی در هوای بهاری

  خانواده سالم بدنبال انجام فعالیت‌های سالم و لذت‌بخش است. یکی از این فعالیت‌های سرگرم کننده که مناسب همه سن و سال و محدوده سنی مختلف می‌باشد، دوی خانوادگی است.

 • چرا میل جنسی کم می‌شود؟

  چرا میل جنسی کم می‌شود؟

  کاهش میل جنسی از نظر پزشکی نوعی اختلال جنسی است که موجب می‌شود فرد علاقه‌ای به رابطه جنسی نداشته باشد. این مشکل می‌تواند در نقطه‌ای از زندگی افراد، چه مرد و چه زن، رخ دهد.

 • جلوگیری از اختلافات زناشویی در تعطیلات نوروز

  جلوگیری از اختلافات زناشویی در تعطیلات نوروز

  نوروز فرصت مناسبی برای در کنار خانواده بودن است. می‌توان زمان شادی را در کنار همسر و فرزندان داشت. گاهی نیز این خوشی عید می‌تواند به راحتی تبدیل به ناراحتی و اختلافات زناشویی شود.

 • روابط بهتر زندگی‌ شادتر

  روابط بهتر زندگی‌ شادتر

  مادر شدن تجربه‌‌ای اعجاب انگیز است. با این وجود این کار انرژی احساسی و جسمی شما را هر روز به تحلیل می‌‌برد.

 • عشق و عاشقی قانون دارد

  عشق و عاشقی قانون دارد

  یکی از نیازهای همسر توجه به اوست، توجهی همه جانبه و در همه شرایط: در خانه، مهمانی، سفر، و… . به ویژه در مناسبت‌‌های خاص مانند سالگرد ازدواج، روز زن، روز تولد برای همسرتان شرایطی متفاوت با روزهای قبل به وجود آورید.

 • درک زبان بدن و تاثیر آن در روابط زناشویی

  درک زبان بدن و تاثیر آن در روابط زناشویی

  مطالعات نشان می‌دهند که 93 درصد از ارتباطات بین زن و شوهر بدون رد و بدل شدن کلام صورت می‌پذیرد. بنابراین، درک زبان بدن شریک زندگی‌تان از اهمیت بالایی برخوردار است.

 • روش های موثر در بهبود روابط همسران

  روش های موثر در بهبود روابط همسران

  یاد گرفتن اصول ارتباط موجب نزدیکی همسران به یکدیگر می‌شود. آنها با یادگیری مهارت‌های ارتباطی می‌توانند از روابط عاطفی خود نهایت لذت را برده و آن را یک عامل مهم در زندگی بدانند.

 • اركان عشق سالم کدامند؟

  اركان عشق سالم کدامند؟

  افراد زیادی بیان می كنند كه عاشقانه همسر خود را دوست دارند ولی در عملكردشان بنا به شرایط روحی و نوع تربیت متفاوت عمل می كنند گاهی عشق از یك احساس خوب تبدیل به خشم و نفرت می شود در واقع مرز باریكی بین عشق و نفرت وجود خواهد داشت.

 • 7 روش برای داشتن شب خاطره‌انگیز كنار خانواده

  7 روش برای داشتن شب خاطره‌انگیز كنار خانواده

  در صورتی که یک فعالیت را برای سرگرمی و لذت بردن خانواده تان در نظر بگیرید و آن را در شب‌های خاص و مشخصی انجام دهید، شما سنتی را راه می‌اندازید که اعضای خانواده را در کنار هم نگه می‌دارد.

 • فواید رابطه جنسی

  فواید رابطه جنسی

  داشتن رابطه جنسی نه تنها حس خوبی در زن و شوهرها به وجود می آورد، بلکه برای سلامت جسم شان نیز مفید است. در این مقاله به برخی از فواید داشتن رابطه جنسی سالم اشاره شده است.

 • طلاق زود هنگام زوج های جوان

  طلاق زود هنگام زوج های جوان

  طلاق به معنی پایان قانونی ازدواج و جدا شدن همسران از یکدیگر است و در پی آن حقوق و تکالیف متقابلی که بین زوجین در هنگام ازدواج وجود داشته از میان می‌رود.

 • عادت های زوج های شاد

  عادت های زوج های شاد

  یکسری مواردی وجود دارد که اگر توسط زن و شوهرها تبدیل به عادات روزمره شوند، باعث استحکام بیشتر در روابط شان شده و آنها را به زوج هایی شاد و سعادتمند مبدل می کند.

فیلم روز
تصویر روز