Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
یکشنبه 25 آذر 1397 - 09:54

ازدواج و خانواده

بازدید: 28745

 • رابطه زناشویی بعد از زایمان طبیعی و سزارین

  رابطه زناشویی بعد از زایمان طبیعی و سزارین

  مشغله‌ های بعد از تولد نوزاد واقعا چالش برانگیز هستند. به گفته بعضی از روانشناس ‌ها، بچه‌ ها ، قاتلین رابطه زناشویی بعد از زایمان هستند!

 • چه تعداد رابطه جنسی در هفته طبیعی است؟

  چه تعداد رابطه جنسی در هفته طبیعی است؟

  تعداد مناسب رابطه زناشویی در هفته وابسته به شرایطی مانند قبل و بعد زایمان متفاوت است و البته که کیفیت نزدیکی مهم تر از کمیت آن است.

 • تقویت رابطه زناشویی با جوراب !

  تقویت رابطه زناشویی با جوراب !

  تقویت رابطه زناشویی و رفع مشکل بی خوابی را می توان با فواید استفاده از جوراب در ساعتی که در گذشته کاملا مضر تلقی می شد بدست آورد.

 • کدام ویتامین بیشترین تاثیر را در تقویت میل جنسی دارد؟

  کدام ویتامین بیشترین تاثیر را در تقویت میل جنسی دارد؟

  رژیم غذایی مناسب نه تنها به سلامت جسمی کمک می کند و از بروز بیماری های مختلف پیشگیری می کند، بلکه باعث تقویت قوای جنسی می شود. در این مقاله چند صبحانه موثر برای تقویت قوای جنسی به شما معرفی می شوند.

 • چه زمانی از روز میل جنسی بیشتر است؟

  چه زمانی از روز میل جنسی بیشتر است؟

  میل جنسی یكی از موضوعات بسیار پیچیده‌ است. یكی از دلایل این پیچیده‌ بودن مساله ریتم زیستی میل جنسی است. شاید به این مساله توجه كرده باشید كه برخی افراد صبح‌ها میل جنسی بیشتری دارند در حالی كه برخی افراد شب‌ها گرایش بیشتری به برقراری رابطه پیدا می‌كنند.

 • اگر «رابطه جنسی» نداشته باشید، چه اتفاقی برایتان می‌افتد؟

  اگر «رابطه جنسی» نداشته باشید، چه اتفاقی برایتان می‌افتد؟

  در عده‌ای از افراد با کنار گذاشتن روابط جنسی، احساس بیحالی و کشش کمتر نسبت به فعالیت جنسی روی خواهد داد، یعنی دوری کردن از رابطه‌ی جنسی باعث می‌شود این دسته از افراد احساس نیاز و تمایل خود به این فعالیت را نیز از دست بدهند.

 • چند درصد زندگی زناشویی به مسائل جنسی بستگی دارد؟

  چند درصد زندگی زناشویی به مسائل جنسی بستگی دارد؟

  یکی از نیازهایی که بعد از ازدواج در بین زوجین برقرار می شود روابط زناشویی بین آن هاست که از اهمیت و شرایط ویژه ی خود برخورداراست و چگونگی پاسخ دهی به این نیاز ها می تواند به استحکام یا سست شدن پایه های زندگی منجر شود.

 • علل افزایش میل جنسی مردان در فصل پاییز را می دانید ؟

  علل افزایش میل جنسی مردان در فصل پاییز را می دانید ؟

  در فصل پاییز با افزایش میل مردان مواجه می شویم . در اغلب رابطه ها مردان میل به رابطه ی جنسی بیشتری نسبت به زنان دارند که این موضوع باعث خاص شدن آن ها در برقراری ارتباط است.

 • اجازه دادگاه برای ازدواج دختر

  اجازه دادگاه برای ازدواج دختر

  ازدواج وسیله‌ای برای رشد و کمال، تأمین سلامت جامعه و بقای نسل است و نقش عظیمی در توسعه تمدن بشری دارد. پس برای نهادن خشت اول، شناخت و بصیرت لازم است.

 • افسردگی پس از رابطه زناشویی؛ علل و درمان

  افسردگی پس از رابطه زناشویی؛ علل و درمان

  مطالعه‌ای جدید که در نشریه‌ی Journal of Sex and Marital Therapy منتشر شده می‌گوید: اینکه زن‌ها بعد از رابطه جنسی به جای اینکه احساس خوبی داشته باشند، احساس افسردگی می‌کنند فقط خاص زن‌ها نیست و مرد‌ها نیز چنین چیزی را تجربه می‌کنند.

 • چگونه همسرمان را ببخشیم؟

  چگونه همسرمان را ببخشیم؟

  قادر به بخشش بودن و صرفنظر کردن از رنجش‌های گذشته، ابزار مهمی در زندگی مشترک است. ضمنا اگر بتوانید ببخشید می‌توانید خودتان را هم از نظر جسمی و هم از جنبه‌ی روانی سالم نگه دارید.

 • مدیریت روابط زناشویی (برای والدینی با فرزندان کوچک یا بزرگسال)

  مدیریت روابط زناشویی (برای والدینی با فرزندان کوچک یا بزرگسال)

  بیشتر والدین پرمشغله، بالاخره زمانی برای استحمام یا مسواک زدن دندان‌ها پیدا می‌کنند، بنابراین، پیدا کردن کمی زمان در برنامه‌ روزانه‌ برای لذت بردن از روابط صمیمانه نیز امکان پذیر است.

فیلم روز
تصویر روز