Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 5 اسفند 1396 - 03:40

ازدواج و خانواده

بازدید: 25292

 • این حرف های خانم ها را باور نکنید

  این حرف های خانم ها را باور نکنید

  باید توجه داشت که دروغ گفتن از هر نوع، روابط را سست کرده و مشکلاتی به وجود می آورد. در ادامه این مقاله در مورد دروغ هایی که معمولا خانم‌ها می‌گویند توضیح داده شده است.

 • آیا ازدواج برای شما خوب است؟

  آیا ازدواج برای شما خوب است؟

  سازمان جهانی بهداشت در سال 2010، در بررسی های خود به این نتیجه رسیده است که ازدواج می تواند از خطر افسردگی و اضطراب بکاهد و افراد مجرد بیش از متاهل ها، به افسردگی مبتلا می شوند.

 • آنچه پدران آینده باید بدانند

  آنچه پدران آینده باید بدانند

  در صورت برنامه‌ریزی برای بچه‌دار شدن، بهتر است آمادگی از ماههای قبل از لقاح تمرین و کسب شود. در صورتیکه بارداری بدون برنامه‌ریزی اتفاق بیافتد، از لحظه دانستن بارداری، مسئولیت پدر بودن بر دوش فرد خواهد بود.

 • عشق های دروغی

  عشق های دروغی

  گاهی با وجود این همه ابراز عشق همسران، باز هم حادثه تلخ جدایی به وقوع می‌پیوندد. در این زمان فرد متوجه می‌شود که این فرد عاشق،‌ دروغگویی بیش نبوده است.

 • اعتماد همسرتان را بدست آورید

  اعتماد همسرتان را بدست آورید

  مشکلات زوجین زمانی شروع می‌شود که اعتماد یکدیگر را از دست می‌دهند. رفتن اعتماد از رابطه به معنای ورود بدبینی و شک به زندگی مشترک است که منجر به از بین رفتن صمیمت و محبت زوجین می‌شود.

 • چگونه عشق واقعی را تشخیص دهیم

  چگونه عشق واقعی را تشخیص دهیم

  وقتی بچه بودیم، عشق‌ها کمی افسانه‌ای‌تر بودند. یعنی یا کسی عاشق نمی‌شد یا اگر عاشق می‌شد، گویی در آسمان‌ها زندگی می‌کرد و خیلی زود زبانزد همگان می‌شد.

 • 5 دلیل اصلی اختلاف زن و شوهرها

  5 دلیل اصلی اختلاف زن و شوهرها

  آیا می‌دانید دعواهای بین زن و شوهرها به چه دلیلی انجام می‌شوند؟ با دانستن این موارد می‌توان تا حدودی از بروز اختلافات در زندگی مشترک جلوگیری نمود و زندگی آرام‌تری داشت.

 • چرا طلاق؟!

  چرا طلاق؟!

  شاید آمار دقیقی به ما داده نشود که ما چقدر با طلاق‌های مختلف مواجه هستیم. بعضی از طلاق‌ها به صورت رسمی هستند و ما آمار دقیقی را می‌توانیم در موردشان داشته باشیم.

 • هرگز در روابط تان مرتکب این 3 اشتباه رایج نشوید

  هرگز در روابط تان مرتکب این 3 اشتباه رایج نشوید

  ارتقای واقعی سطح روابط از طریق زوج درمانی یا حتی مشاوره برای همه زوج‌ها امکان پذیر نیست. توصیه‌هایی در اینجا ارائه شده‌اند که می‌تواند در بهبود روابط زوجین بسیار مفید باشد.

 • روش های موثر در بهبود روابط همسران

  روش های موثر در بهبود روابط همسران

  یاد گرفتن اصول ارتباط موجب نزدیکی همسران به یکدیگر می‌شود. آنها با یادگیری مهارت‌های ارتباطی می‌توانند از روابط عاطفی خود نهایت لذت را برده و آن را یک عامل مهم در زندگی بدانند.

 • ازدواج های با «كلاس»!

  ازدواج های با «كلاس»!

  كلاس اول ازدواج، به نوعی تحت آگاهی كمتر طرفین انجام می‌شود و كلاس‌های بالاتر، به ترتیب با آگاهی‌های بیشتری صورت می‌گیرند و بهره‌وری از ازدواج نیز به همین ترتیب افزایش می‌یابد.

 • چگونه يك مادر شاد و خوشبخت باشيد؟

  چگونه يك مادر شاد و خوشبخت باشيد؟

  كودكان با خود شادی می‌آورند و با وجود تمام مسئولیت‌هایی كه روی دوش والدین خود می‌گذارند، می‌توانند شادترین لحظات را نیز برای آنها به وجود آورند و به زندگی آنها طراوت بیشتر ببخشند.

فیلم روز
تصویر روز