Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 28 خرداد 1398 - 11:01

ازدواج و خانواده

بازدید: 34225

 • منشور ازدواج موفق

  منشور ازدواج موفق

  این مطالب رابه دقت بخوانید و تمام تلاش‌تان را بکنید که در زندگی مشترک ‌این‌گونه رفتار کنید و آنقدر این مطالب را بخوانید و تکرار کنید که ملکه ذهن‌تان شود تا یک ازدواج موفق داشته باشید.

 • دل بستن به زنی با این خصوصیات اخلاقی اشتباه است

  دل بستن به زنی با این خصوصیات اخلاقی اشتباه است

  همانطور که برخی از آقایان رفتار‌های آزاردهنده مشترکی دارند، برخی از رفتار‌ها نیز در میان خانم‌ها رایج است که می‌تواند به رابطه عاطفی آسیب برساند. اگر چه هیچ‌کس کامل نیست.

 • فرصت های متعلق به جوانان را بشناسیم

  فرصت های متعلق به جوانان را بشناسیم

  جوان یادآور زیستی پرنشاط و سعی و تلاش در عرصه‌های حیات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی است. جوانان سرشار از انرژی‌های نهفته و مملو از امیدها و آرزوها هستند...

 • دل بستن به مردی با این خصوصیات اخلاقی اشتباه است!

  دل بستن به مردی با این خصوصیات اخلاقی اشتباه است!

  درست است که هیچ کس کامل نیست، همانطور که ما نیستیم، اما برخی از رفتار‌ها به گونه‌ای هستند که رابطه را خراب می‌کنند. اگر شما در مدت آشناییتان با مردی، رفتار‌های زیر را در او دیدید،

 • چرا در عشق گاهی فاصله گرفتن لازم است؟

  چرا در عشق گاهی فاصله گرفتن لازم است؟

  در یک رابطه شما اساسا بین دو چیز قرار می‌گیرید: عشق و احترام. عشق نمی‌تواند هیچ فاصله‌ای را تحمل کند و شما نمی‌توانید هیچ راز و پنهان کاری را در عشق تحمل کنید. در این پروسه، حد و حدود‌ها را رعایت نمی‌کنید و اتفاق‌های بعدی روی می‌دهند.

 • چرا نمی توانید از رابطه جنسی تان لذت برید؟

  چرا نمی توانید از رابطه جنسی تان لذت برید؟

  خیلی وقت‌ها رابطه جنسی آن‌طور که به نظر می‌رسد ساده نیست. فاکتور‌های متفاوت زیادی می‌توانند بر میزان لذت شما حین رابطه جنسی اثر بگذارند.

 • زیبایی چهره چقدر در انتخاب همسر اهمیت دارد؟

  زیبایی چهره چقدر در انتخاب همسر اهمیت دارد؟

  اگر در جلسه اول فردی به لحاظ ظاهری در شما احساس کاملاً ناخوشایندی را ایجاد کرد احتمال عدم‌تغییر این احساس می‌رود.

 • دلایلی که ثابت می کند بهتر است مجرد بمانید !

  دلایلی که ثابت می کند بهتر است مجرد بمانید !

  هر چند ترک یک رابطه و رو آوردن به تجرد می‌تواند سخت باشد، اما در بعضی موارد این انتخاب می‌تواند در بلند مدت از شما انسان شادتر و راضی‌تری بسازد. چند دلیل وجود دارد که یک نفر اگر مجرد بماند شادتر خواهد بود.

 • ۴ اشتباه زنان در برابر خشونت خانگی

  ۴ اشتباه زنان در برابر خشونت خانگی

  در ادامه این مطلب، نگاهی انداخته‌ایم به برخی بهانه‌های رایج و اشتباهی که خانم‌ها را به سکوت در برابر خشونت سوق می‌دهد. شاید شما هم خبر مردی که به واسطه وجود برخی مشکلات روی زنش تینر ریخته و او را به آتش کشیده بود را خوانده باشید.

 • 9 رازی که زن ها نباید به شوهرشان بگویند!

  9 رازی که زن ها نباید به شوهرشان بگویند!

  گاهی بیان یک حقیقت نه تنها فایده‌ای ندارد بلکه به ضرر رابطه‌تان نیز تمام می‌شود!مشاوره زوجین همیشه به ما گفته‌اند که باید با همسرمان صادق باشیم، اما این صداقت به این معنی نیست که هر حقیقتی را به زبان بیاوریم.

 • بی میلی جنسی در مردان و زنان از علت تا درمان

  بی میلی جنسی در مردان و زنان از علت تا درمان

  میل جنسی کم یا کاهش میل جنسی می تواند هم مردان و هم زنان را تحت تاثیر قرار دهد. نوسان در میل جنسی در دوره های مختلف زندگی انسان به واسطه دلایلی مانند تغییرات هورمونی، سن، و استرس غیرمعمول نیست.

 • حرفهای ممنوعه درباره عشق قبلی!

  حرفهای ممنوعه درباره عشق قبلی!

  همیشه به ما گفته اند که در مورد روابط عاطفی قبلی مان با شخصی که تازه وارد زندگی مان شده، حرف نزنیم، اما آیا این درست است؟ خیر. تمام نصیحت‌هایی که در این مورد شنیده اید را دور بریزید.

فیلم روز
تصویر روز