Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 31 خرداد 1397 - 17:29

ازدواج و خانواده

بازدید: 26610

 • مادران شاغل چگونه می توانند زندگی زناشویی شادی داشته باشند؟

  مادران شاغل چگونه می توانند زندگی زناشویی شادی داشته باشند؟

  بعد از یک روز کاری خسته‌کننده، آشپزی برای خانواده، تمیز کردن آشپزخانه و خواباندن کودکان، آخرین چیزی که ممکن است به ذهن‌تان خطور کند این است که برای زندگی زناشویی‌تان چه باید بکنید.

 • چند ورزش برای داشتن رابطه جنسی بهتر

  چند ورزش برای داشتن رابطه جنسی بهتر

  انجام دادن فعالیت‌های فیزیکی می‌تواند لذت رابطه جنسی شما و همسرتان را بالا ببرد. در زیر به برخی از حرکات ورزشی که به بهبود کیفیت رابطه جنسی کمک می‌کنند، اشاره می‌شود.

 • سرحالم، اگر باشی كنارم

  سرحالم، اگر باشی كنارم

  با به‌دست آوردن دوستان خوب، منافع زیادی به شما می‌رسد و چیزهای بسیاری یاد خواهید گرفت.

 • روابط سالم جنسی

  روابط سالم جنسی

  رابطه جنسی، انواعی متفاوت از احساسات را در فرد به وجود می‌‌آورد. از عشق و هیجان گرفته تا نگرانی و ناامیدی – واکنش‌‌هایی که به اندازه خود رابطه جنسی متفاوت هستند.

 • تو را همین گونه که هستی دوست دارم بدون آرایش غلیظ! باور کن!

  تو را همین گونه که هستی دوست دارم بدون آرایش غلیظ! باور کن!

  امروزه آرایش، بخش جدایی ناپذیری از زندگی برخی از دختران جوان و زنان شوهردار است و همین باعث شده تا شاهد مراجعاتی در این زمینه به روان‌شناس یا مشاور خانواده باشیم.

 • نکات ریز همسرداری

  نکات ریز همسرداری

  خانم‌ها از ابراز علاقه همسرانشان بسیار خوشحال می‌شوند، آقایان در ابراز عشق و تمایل به برقراری رابطه با همسرشان بی‌پروا هستند و همین مساله برای زنان لذتبخش است.

 • عوامل مهم در شکل گیری طلاق

  عوامل مهم در شکل گیری طلاق

  برآورده نشدن نیازهای جنسی می‌تواند شکایتی یک‌طرفه یا دوطرفه باشد بدین معنا که زن یا شوهر و یا هر دو ممکن است از رابطه جنسی خود شکایت داشته و ناراضی باشند.

 • اعتماد همسرتان را بدست آورید

  اعتماد همسرتان را بدست آورید

  اعتماد زیربنای استحکام روابط زوجین است و بدون آن مشکلات زیادی در زندگی ایجاد می‌شود که می‌تواند به سرد شدن رابطه بین زوجین بینجامد. برای برگرداندن اعتماد باید برنامه هدفمندی داشت.

 • جدایی خانواده ها با ماهواره و شبکه های اجتماعی

  جدایی خانواده ها با ماهواره و شبکه های اجتماعی

  با خواندن این مقاله متوجه می‌شویم که یکی از علل جدایی اعضای خانواده، استفاده از شبکه‌های اجتماعی و ماهواره است. شبکه‌های اجتماعی و ماهواره به نابودی خانواده‌ها منجر می‌شوند.

 • روش های درمان کاهش میل جنسی

  روش های درمان کاهش میل جنسی

  کاهش میل جنسی، مشکلی است که بسیاری از افراد را گرفتار خود کرده است. خوشبختانه تحقیقات و بررسی‌های انجام شده، روش‌های مناسبی را برای درمان این مشکل پیشنهاد داده است.

 • مرد ایده آل از نظر دختران امروزی

  مرد ایده آل از نظر دختران امروزی

  هر دختری برای انتخاب همسر آینده اش معیارهایی دارد که با دیگری متفاوت است اما برخی از ویژگی ها است که 99% دختران خواهان آن هستند و از نظر آنها پسری که این ویژگی ها را دارا باشد مرد ایده آل برای زندگی است.

 • تفاوت نگاه زنان و مردان

  تفاوت نگاه زنان و مردان

  باید توجه داشت که زاویه دید آقایان با زاویه دید خانم‌ها تفاوت دارد و با این نگرش می‌توان از بروز بسیاری از اختلافات در زندگی مشترک جلوگیری نمود. این مقاله را حتما بخوانید!

فیلم روز
تصویر روز