Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 28 مرداد 1396 - 21:24

طب سنتی و مكمل

بازدید: 25055

 • کاربرد طب سوزنی در زیبایی و جوانسازی پوست و مو

  کاربرد طب سوزنی در زیبایی و جوانسازی پوست و مو

  گرچه روند پیری پوست امری اجتناب‌ناپذیر می‌‌باشد، ولی عواملی وجود دارند که روند آن را تسریع می‌‌کنند. طب سوزنی خوشبختانه برای مقابله با تمامی این موارد راهکار دارد.

 • درمان ذهنی – جسمی در طب مکمل

  درمان ذهنی – جسمی در طب مکمل

  ثابت شده است که دستگاه ایمنی دارای حافظه و قدرت یادگیری است و این امر به این معناست که هر سلول هوش دارد و افراد می‌توانند این هوش را از طریق تلاش آگاهانه تحت تأثیر قرار دهند.

 • شیر مادر از دیدگاه طب سنتی

  شیر مادر از دیدگاه طب سنتی

  بهترین شیر برای کودک، شیر مادر نوزاد می باشد چرا که به دلیل انس و تغذیه نوزاد در دوران جنینی با بدن مادر، شیر او نیز سازگارتر و موافق تر با طبع نوزاد خواهد بود.

 • توصیه های مفید جهت نشانگان نقص اکتسابی ایمنی (ایدز)

  توصیه های مفید جهت نشانگان نقص اکتسابی ایمنی (ایدز)

  ویروس ویروس نقص ایمنی انسان (HIV) نوعی از گویچه‌های سفید خون، موسوم به لنفوسیت‌های T را از بین می‌برد که در ایمنی بدن در برابر عوامل عفونی و غیر عفونی بیگانه نقش مهمی دارند.

 • توصیه های مفید جهت درمان دمل یا آبسه

  توصیه های مفید جهت درمان دمل یا آبسه

  دمل یک عفونت موضعی با تجمع چرک در هر بخش داخلی یا خارجی بدن (شامل لثه‌ها) است، برای نمونه جوش نوعی دمل است. چرک، متشکل از بافت مرده، باکتری‌های زنده و مرده و گویچه‌های سفید خون است.

 • توصیه های مفید برای زخم های مخاطی

  توصیه های مفید برای زخم های مخاطی

  زخم‌های مخاطی، زخم‌هایی كوچك و غالباً دردناك درون لب‌ها و دهان هستند. عامل آن ناشناخته است ولی امكان دارد به واسطه آلرژ‌ی‌ها و حساسیت‌های غذایی تشدید شوند.

 • سکباج، غذایی برای فصل گرما

  سکباج، غذایی برای فصل گرما

  یکی از اصول حفظ سلامتی، تنظیم نوع غذا متناسب با فصل و مزاج است. وقتی هوا گرم می شود، مزاج بدن نیز رو به گرمی می رود و استعداد سوءمزاج گرم یا گرمازدگی بیشتر می گردد.

 • توصیه های مفید برای درمان آترواسكلروز

  توصیه های مفید برای درمان آترواسكلروز

  چربی‌های اشباع كه در گوشت و فراورده‌های شیری چرب وجود دارند و اسیدهای چرب ترانس موجود در مارگارین و غذاهای فرآوری شده آترواسكلروز را تشدید می‌كنند.

 • توصیه های مفید در بهبود آسم

  توصیه های مفید در بهبود آسم

  آلرژن‌هایی مانند برخی غذاها، دود توتون، موی حیوانات خانگی، مواد شیمیایی، تنیدگی (استرس)، عفونت ویروسی، فعالیت بدنی یا استنشاق هوای سرد همگی ممكن است محرك حملات آسماتیك باشند.

 • توصیه های مفید جهت آرتریت

  توصیه های مفید جهت آرتریت

  استئوآرتریت، آسیب غضروفی است كه موجب ساییدگی پایانه‌های استخوان مبتلا می‌گردد و در نتیجه اصطكاك استخوان‌های درگیر در ضمن حركت، درد عارض می‌شود. ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

 • توصیه های مفید برای سیستیت (عفونت مثانه)

  توصیه های مفید برای سیستیت (عفونت مثانه)

  سیستیت عفونت باكتریایی سطح پوششی مثانه است كه عمدتاً زنان را مبتلا می‌سازد. معمولاً توسط اشریشیاکولی كه از مقعد در طول میزنای و به سمت مثانه حركت می‌كند به وجود می‌آید.

 • همه چیز درباره دیورتیكولوز

  همه چیز درباره دیورتیكولوز

  دیورتیكولوز، التهاب كیسه‌های كوچك غیر طبیعی (دیورتیكولا) در دیواره پایینی روده می‌باشد كه باعث انقباض عضلانی، نفخ، درد در ناحیه چپ پایین شكم، یبوست، یا یبوست و اسهال می‌شود.

فیلم روز
تصویر روز