Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 - 18:56

طب سنتی و مكمل

بازدید: 22513

 • دنیای شورباها

  دنیای شورباها

  از دیدگاه طب سنتی، چگونگی آماده کردن غذا (صناعت غذا) از مواد اولیه غذا مهم تر است. البته هر دو مهم هستند چرا که باید هم مواد اولیه خوب باشد و هم خوب آماده شود.

 • جایگاه رایحه درمانی در طب مکمل

  جایگاه رایحه درمانی در طب مکمل

  عطرهای گیاهی تاثیرات متفاوتی می‌توانند داشته باشند. از روغن‌های گیاهی می‌توان برای ماساژ پوست استفاده نمود. بعضی از روغن‌های معطر هم خواص ضد ویروسی دارند.

 • محدودیت مصرف روغن های گیاهی در رایحه درمانی

  محدودیت مصرف روغن های گیاهی در رایحه درمانی

  استفاده از روغن‌ها قوانین خاص خود را داشته و ممنوعیت‌هایی نیز دارد که بر اساس شرایط بیمار و نحوه استفاده حتما باید تحت نظر فرد آشنا به رایحه درمانی انجام گیرد.

 • تدابیر طب سنتی برای روابط جنسی

  تدابیر طب سنتی برای روابط جنسی

  یکی از مواردی که افراد نابارور باید به آن اهمیت دهند، مزاج زن و مرد است که باید با توجه به مزاج، مواد غذایی مناسبی مصرف گردد تا از بروز اختلالات جنسی پیشگیری شود.

 • گل گاو زبان؛ تقویت کننده اعصاب

  گل گاو زبان؛ تقویت کننده اعصاب

  گل گاوزبان گیاهی است که مزاج گرم و تر دارد. گیاه گل گاوزبان اعصاب را تقویت می‌کند و برای رفع اضطراب سودمند است. همچنین گل گاوزبان به رفع سرفه‌های خشک و تنگی نفس کمک می‌کند.

 • تدابیر طب سنتی بر ای نوروز (1)

  تدابیر طب سنتی بر ای نوروز (1)

  در بهار باید كلا طعم‌های شیرین كمتر مصرف شود و مصرف مواد ترش، آبكی و بی‌طعم افزایش یابد.

 • طب سنتی در نوروز و بهار

  طب سنتی در نوروز و بهار

  مزاج فصل بهار، گرم و تر است، بنابراین خصوصیات گرمی و تری در این فصل افزایش پیدا می‌کند. از نشانه‌های آن افزایش تحرک و رطوبت در طبیعت است. به این ترتیب باید نکاتی را برای سالم بودن و سالم ماندن در این فصل رعایت کرد.

 • راهكار‌های طب سنتی برای ایام نوروز (2)

  راهكار‌های طب سنتی برای ایام نوروز (2)

  لازم بذکر است که درمان تبخال نسبت به درمان جوش‌های سطحی زمان بیشتری نیاز دارد بنابراین در درمان تبخال، فرد مبتلا ‌باید صبور باشد. اسهال مهم‌ترین دلایل اسهال در عید می‌تواند پر خوری و یا مسمومیت باشد. در این مواقع باید توجه داشته باشید که اسهال اغلب با غلبه خلط سرد...

 • راهكار‌های طب سنتی برای ایام نوروز (1)

  راهكار‌های طب سنتی برای ایام نوروز (1)

  زنجفیل یکی از بهترین گیاهان برای تسکین دل درد می‌باشد. همچنین دمکرده‌ رازیانه برای دل درد مفید است.

 • نسخه طب چینی برای بیماری های قلب

  نسخه طب چینی برای بیماری های قلب

  قلب یکی از اندام‌های مهم بدن است که از کودکی تا پایان عمر به پمپاژ و فعالیت خود ادامه می‌دهد. در اینجا مطالبی را در خصوص طب سنتی و سلامت قلب و عروق برایتان ارائه می‌کنیم.

 • عفونت از نگاه طب سنتی

  عفونت از نگاه طب سنتی

  در این مقاله راهکارهایی از طب سنتی را برای شما بیان می‌کنیم که برای مبارزه طبیعی با میکروارگانیسم‌‌های زیانبخش، درمان عفونت‌ها و پاکسازی نمودن هوای یک مکان مفید هستند.

 • بادرنجبویه از دید طب سنتی

  بادرنجبویه از دید طب سنتی

  بادرنجبویه به تقویت حافظه، بهبود افسردگی و کاهش فساد دندان‌ها کمک می‌کند. بادرنجبویه گیاهی شاد کننده است. در این مقاله با فواید بادرنجبویه در طب سنتی آشنا می‌شوید.

فیلم روز
تصویر روز