Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 30 مهر 1397 - 03:49

طب سنتی و مكمل

بازدید: 34378

 • چای مخصوص گروه خونی شما چیست؟

  چای مخصوص گروه خونی شما چیست؟

  گروه خونی شما چیست؟ اگر میخواهید بر اساس گروه خونی خود یک نوشیدنی ایده آل را انتخاب کنید با ما همراه شوید.

 • سردمزاج‌ها و گرم مزاج‌ها در پاییز چه بخورند؟

  سردمزاج‌ها و گرم مزاج‌ها در پاییز چه بخورند؟

  در این مطلب قصد داریم شما را با مزاج شناسی و انواع مزاج آشنا کنیم و همچنین بگوییم مزاج فصل پاییز چیست و چه چیزهای را در این فصل بخوریم یا نخوریم.

 • درمانی فوق العاده برای گلودرد

  درمانی فوق العاده برای گلودرد

  هل برای درمان گلودرد بسیار موثر است؛ برای این منظور هل را باید با زنجبیل، دارچین و آویشن مصرف کنید.

 • نسخه طب سنتی برای نقرس

  نسخه طب سنتی برای نقرس

  نقرس که به دلیل فزونی اسید اوریک خون و درگیر شدن معمولاً مفصل انگشت شست پا در آقایان بیشتر اتفاق می‌افتد، در افراد با مزاج گرم و مخصوصاً گرم و تر شایع‌تر است.

 • راهکارهای طب سنتی برای اختلالات حافظه

  راهکارهای طب سنتی برای اختلالات حافظه

  علت اختلال حافظه صورت‌ها (صور یا خیال) را خشكی (یبوست) مغزی مطرح كرده‌اند. نكته جالب تشخیصی در این اختلال این است كه افراد یا خواب نمی‌بینند یا اصلاً خوابشان را به یاد نمی‌آورند.

 • فواید طب سوزنی در درمان نقرس

  فواید طب سوزنی در درمان نقرس

  در طب سنتی چین نقرس به‌عنوان «بی سندرم» شناخته می‌شود. «بی سندرم» زمانی اطلاق می‌شود که در مسیر کانال‌های انرژی دست یا پا انسدادی ایجاد شده باشد، و این انسداد ایجاد درد و تورم کند.

 • بی خوابی و فراموشی از نگاه طب سنتی

  بی خوابی و فراموشی از نگاه طب سنتی

  پر شدن بدن با اخلاط زائد و سنگین می‌تواند خواب بد یا بی‌خوابی ایجاد کند. اختلال هضم و غم و فكر و خیال زیاد شاید یكی از شایع‌ترین علل بی‌خوابی در عصر ما باشد.

 • نقش طب سوزنی در استئوآرتریت زانو

  نقش طب سوزنی در استئوآرتریت زانو

  امروزه اکثر خانم‌هایی که به هر دلیلی به مطب مراجعه می‌کنند، از درد زانو شاکی هستند، گویا زانوهای ما درگذر دهه‌ها، توان و قدرتش را از دست‌ داده است و نسل به نسل ضعیف‌تر می‌شوند.

 • رابطه مزاج و انواع سرگیجه

  رابطه مزاج و انواع سرگیجه

  یكی از شایع‌ترین علت‌های آن ایجاد سردی و اخلاط سرد و تجمع رطوبت در مغز و مجاری مغزی است. در مواردی این رطوبت‌ها می‌توانند غلیظ شوند و با تشدید انسداد مجاری، علایم را شدیدتر کنند. این حالت در خانم‌ها، در افراد با مزاج سرد و یا رطوبتی بیشتر مشاهده می‌شود.

 • انواعی از سردرد (صداع)

  انواعی از سردرد (صداع)

  در این مقاله به انواعی از سردرد، شامل سردرد ناشی از خشکی مغز، سردرد به علت تب، سردرد به دلیل مننژیت، التهاب و عفونت بافت مغز و سردرد ناشی از ضربه و تروما پرداخته می‌شود.

 • اندر احوالات خواص شگفت انگیز کاکوتی

  اندر احوالات خواص شگفت انگیز کاکوتی

  در بسیاری از مناطق ایران از گیاه كاكوتی به عنوان چاشنی به همراه ماست، دوغ و سایر فرآورده های لبنی استفاده می شود. در ادامه به برخی از خواص متنوع این گیاه با ارزش اشاره خواهیم نمود.

 • راه‌های پیشگیری از سردرد در رمضان

  راه‌های پیشگیری از سردرد در رمضان

  سردرد علل مختلفی دارد. در بعضی از افراد، گرسنگی طولانی مدت در صورت وجود علل زمینه‌ای باعث تشدید سردرد می‌شود. افراد دچار میگرن نیز در این ماه از افزایش حملات سردرد شکایت می‌کنند.

فیلم روز
تصویر روز