Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 4 فروردین 1396 - 23:32

طب سنتی و مكمل

بازدید: 22168

 • راهكار‌های طب سنتی برای ایام نوروز (2)

  راهكار‌های طب سنتی برای ایام نوروز (2)

  لازم بذکر است که درمان تبخال نسبت به درمان جوش‌های سطحی زمان بیشتری نیاز دارد بنابراین در درمان تبخال، فرد مبتلا ‌باید صبور باشد. اسهال مهم‌ترین دلایل اسهال در عید می‌تواند پر خوری و یا مسمومیت باشد. در این مواقع باید توجه داشته باشید که اسهال اغلب با غلبه خلط سرد...

 • راهكار‌های طب سنتی برای ایام نوروز (1)

  راهكار‌های طب سنتی برای ایام نوروز (1)

  زنجفیل یکی از بهترین گیاهان برای تسکین دل درد می‌باشد. همچنین دمکرده‌ رازیانه برای دل درد مفید است.

 • نسخه طب چینی برای بیماری های قلب

  نسخه طب چینی برای بیماری های قلب

  قلب یکی از اندام‌های مهم بدن است که از کودکی تا پایان عمر به پمپاژ و فعالیت خود ادامه می‌دهد. در اینجا مطالبی را در خصوص طب سنتی و سلامت قلب و عروق برایتان ارائه می‌کنیم.

 • عفونت از نگاه طب سنتی

  عفونت از نگاه طب سنتی

  در این مقاله راهکارهایی از طب سنتی را برای شما بیان می‌کنیم که برای مبارزه طبیعی با میکروارگانیسم‌‌های زیانبخش، درمان عفونت‌ها و پاکسازی نمودن هوای یک مکان مفید هستند.

 • بادرنجبویه از دید طب سنتی

  بادرنجبویه از دید طب سنتی

  بادرنجبویه به تقویت حافظه، بهبود افسردگی و کاهش فساد دندان‌ها کمک می‌کند. بادرنجبویه گیاهی شاد کننده است. در این مقاله با فواید بادرنجبویه در طب سنتی آشنا می‌شوید.

 • تدابير طب سنتی برای شب يلدا

  تدابير طب سنتی برای شب يلدا

  شب یلدا یكی از سنت‌های پسندیده است كه در آن افراد دور هم جمع می‌شوند و تجدید خاطرات و صله رحم صورت می‌گیرد، ولی افراد باید در مصرف خوردنی‌ها و نوشیدنی‌ها احتیاط نمایند تا دچار عوارض ناشی از پرخوری در این شب نشوند.

 • رازیانه؛ گیاه شیر افزا

  رازیانه؛ گیاه شیر افزا

  در این مقاله با خواص گیاه دارویی رازیانه در طب سنتی آشنا می‌شوید. طبع گیاه رازیانه گرم و خشک است. مصرف رازیانه به تنظیم قاعدگی و افزایش شیر مادر کمک می‌کند.

 • طب سوزنی و بیماری های عفونی

  طب سوزنی و بیماری های عفونی

  از آنجایی که شخصا همیشه به دنبال پیشگیری هستم و آن را هزار بار بهتر و مقدم‌تر از درمان می‌دانم بر آن شدم تا مبحثی در مورد تقویت سیستم ایمنی به وسیله طب سوزنی تقدیم شما عزیزان کنم.

 • ویژگی‌های گیاه بابونه در طب سنتی

  ویژگی‌های گیاه بابونه در طب سنتی

  بابونه امروزه کمتر مورد توجه است ولی بسیار گیاه مفیدی است و جا دارد که در هر خانه‌ای از آن استفاده شود. بابونه در قسمت‌های مختلف ایران رشد می‌کند. ادامه مقاله را بخوانید.

 • خواص درمانی زردچوبه در طب سنتی

  خواص درمانی زردچوبه در طب سنتی

  زردچویه یکی از ادویه‌های مفید است که در غذاهای ایرانی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. زردچوبه عطر خوبی دارد و به هضم غذا کمک می‌کند. این مقاله را حتما بخوانید.

 • فواید دارچین در طب سنتی

  فواید دارچین در طب سنتی

  دارچین طبع گرمی دارد و مصرف آن در فصول سرد مانند پاییز بسیار مناسب است. مصرف دارچین برای کاهش سرفه‌های خلط دار و آبریزش بینی مفید است. از این ادویه مفید غافل نشوید.

 • زنجبیل در نگاه طب سنتی

  زنجبیل در نگاه طب سنتی

  زنجبیل یکی از انواع ادویه‌های پر خاصیت است که در طب سنتی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. مزاج زنجبیل گرم و خشک است. مصرف زنجبیل همراه عسل به تقویت حافظه کمک می‌کند.

فیلم روز
تصویر روز