Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 1 خرداد 1396 - 21:52

طب سنتی و مكمل

بازدید: 22995

 • توصیه های مفید برای بیماری كرون

  توصیه های مفید برای بیماری كرون

  بیماری كرون التهاب دیواره روده بزرگ است و می‌تواند تمام روده را تحت تأثیر قرار دهد. ورم مخاط روده بزرگ بسیار با این بیماری نزدیک است، ولی تنها روده بزرگ را درگیر می‌سازد.

 • در هومیوپاتی، بیمار چگونه درمان می شود؟

  در هومیوپاتی، بیمار چگونه درمان می شود؟

  هومیوپاتی یک سیستم کامل مراقبت بهداشتی است که می‌تواند در محدوده گسترده‌ای از بیماری‌ها و اختلالات اثر درمانی داشته باشد. در اینجا بیشتر با اصول درمانی در هومیوپاتی آشنا می‌شوید.

 • توصیه های مفید برای بیماری آلزایمر

  توصیه های مفید برای بیماری آلزایمر

  آلزایمر نوعی بیماری پیشرونده مغزی است كه با اختلال حافظه، نوسانات خلق، اغتشاش شعور و اختلال پیشرونده در دریافت و پردازش اطلاعات توسط مغز همراه است.

 • اصول درمان در طب چینی

  اصول درمان در طب چینی

  طب چینی یا طب سنتی چین هزاران سال قدمت دارد و یکی از سنتی‌ترین روش‌های درمان در دنیا است. برای آشنایی بیشتر با اصول درمان در طب چینی به این مطلب توجه نمایید.

 • مبنای طب آیورودیک چیست؟

  مبنای طب آیورودیک چیست؟

  آیا می‌دانید مبنای طب آیورودیک چیست؟ آیورودا به معنای علم زندگی و احتمالاً از قدیمی‌ترین روش‌های درمانی است. فلسفه این طب، هم ظریف و هم پیچیده است.

 • طب فیزیکی شامل چه تکنیک هایی است؟

  طب فیزیکی شامل چه تکنیک هایی است؟

  ماساژ درمانی، درمان از طریق بافت‌های عمقی (داخلی)، حرکت درمانی و تعادل انرژی اشکالی از طب فیزیکی هستند که برای تصحیح ساختار و بهبود عملکرد بدن به کار می‌روند.

 • توصیه های مفید برای ضعف مزمن

  توصیه های مفید برای ضعف مزمن

  نشانگان ضعف مزمن، ضعف شدیدی است كه با خواب رفع نمی‌شود و با علائم و نشانه‌های بی‌شمار دیگری نظیر نقصان حافظه و تمركز، درد ماهیچه‌ای و تورم گره‌های لنفاوی همراه است.

 • از سنگ کلیه بیشتر بدانیم

  از سنگ کلیه بیشتر بدانیم

  سنگ‌ها رسوبات کریستالی سختی هستند که در اثر تجمع بیش از حد مواد معدنی و اگزالات در ادرار تشکیل می‌شوند، رشد می‌کنند و می‌توانند جریان ادرار را در طول کلیه‌ها مسدود کنند.

 • دانستنی های دیابت

  دانستنی های دیابت

  منظور از دیابت وضعیتی است كه قند فراوانی در خون وجود دارد، اما برای مصرف آن انسولین به مقدار كافی و یا اصلاً موجود نیست، یا غیر فعال است. دیابت یك بیماری ارثی است.

 • توصیه های مفید برای یبوست

  توصیه های مفید برای یبوست

  اگر یبوست ناگهانی باشد، به پزشك مراجعه كنید چرا كه ممكن است به دلیل سرطان یا چسبندگی كولون بوجود آمده باشد. یبوست مزمن می‌تواند به دلیل حساسیت‌های غذایی ایجاد شده باشد.

 • توصیه های مفید برای درمان نشانگان مجرای مچ دست

  توصیه های مفید برای درمان نشانگان مجرای مچ دست

  نشانگان مجرای مچ دست یا اصطلاحاً تونل كارپال، تحت فشار قرار گرفتن عصب به دلیل حركات مكرر انگشتان و مچ دست است. كرختی، سوزن سوزن شدن و درد ممكن است در طول تمام بازو و گردن احساس شود.

 • از ورم لثه چه می دانید؟

  از ورم لثه چه می دانید؟

  ورم لثه (ژنزیویت) عبارت است از تورم لثه و بافت‌های محافظ اطراف دندان که طی آن لثه و بافت اطراف آن متورم می‌گردد و در نهایت موجب از دست رفتن استحكام استخوان می‌شود.

فیلم روز
تصویر روز