Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 - 22:59

روانشناسی بالينی

بازدید: 10741

 • رنگ درمانی کنید

  رنگ درمانی کنید

  مواد غذایی نارنجی رنگ بخورید؛ مثل: میوه‌ها و سبزیجات نارنجی مانند: زردآلو، انبه، هلو، طالبی نارنجی و هویج، پرتقال، نارنگی، فلفل نارنجی و ...

 • 6 اشتباه رايج در مورد استرس

  6 اشتباه رايج در مورد استرس

  امروزه استرس جزء جدایی ناپذیر زندگی است و نیاز است برای کنترل آن اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشیم. در این مقاله 6 اشتباه رایج در مورد استرس بیان شده است.

 • خوابیدن كنار والدین، تا چه زمانی (2)

  خوابیدن كنار والدین، تا چه زمانی (2)

  بخش دوم-بین سنین 5-3 سالگی، به طور معمول كودك نیاز دارد در شبانه روز 12-10 ساعت بخوابد، در دوران خردسالی و پیش از دبستان نیاز كودك به خواب نیمروزی بیشتر است.

 • خوابیدن كنار والدین، تا چه زمانی (1)

  خوابیدن كنار والدین، تا چه زمانی (1)

  بخش اول-بین سنین 5-3 سالگی، به طور معمول كودك نیاز دارد در شبانه روز 12-10 ساعت بخوابد، در دوران خردسالی و پیش از دبستان نیاز كودك به خواب نیمروزی بیشتر است.

 • روان درمانی چه كمكی می كند؟ (2)

  روان درمانی چه كمكی می كند؟ (2)

  سوالی که برای اکثر افراد پیش می آید این است که چه زمانی نیاز به روان درمانی دارند در جامعه امروز با توجه به رشد سطح فکری، افراد اموخته اند برای حل مسائل و مشکلات درونی شان از روانشناسان و مشاوران کمک بگیرند.

 • روان درمانی چه كمكی می كند؟ (1)

  روان درمانی چه كمكی می كند؟ (1)

  روان درمانی یکی از روش‌های موثر بهبود مشکلات روحی و درونی است و شناخت این علم و آگاهی نسبت بدان برای عموم لازم به نظر می رسد. با آگاهی بر روش‌های درمانی موجود افراد می توانند در صورت بروز مشکلات روحی و روانی شان انتخابی مناسب داشته باشند.

 • راهکارهایی برای درمان اختلال وسواس (2)

  راهکارهایی برای درمان اختلال وسواس (2)

  اهداف واقع‌بینانه انتخاب كنید. اهداف شما باید به گونه‌ای باشد كه در شما علاقه و چالش ایجاد كند و دست‌یافتنی باشد. اهداف خود را قطعی و مسلم فرض نكنید و آنها را با واقعیت‌ها منطبق كنید.

 • راهكارهايی برای درمان اختلال وسواس (1)

  راهكارهايی برای درمان اختلال وسواس (1)

  آیا تا به حال اندیشیده‌اید كه چگونه درمان وسواس اعتماد به نفس را افزایش خواهد داد و چگونه افزایش اعتماد به نفس موجب بهبود وسواس خواهد شد. وسواس هیچگاه تمامی ندارد؟

 • خوابی كه آرزویش را دارید (2)

  خوابی كه آرزویش را دارید (2)

  اگر می‌خواهید بعد از شام یك دسر شیرین و سبك بخورید، به سراغ توت و ماست بروید كه هم پروتئین كافی دارند و هم به اندازه كافی شیرین هستند.

 • خوابی كه آرزویش را دارید (1)

  خوابی كه آرزویش را دارید (1)

  یائسگی و نوسانات هورمونی نیز باعث برهم خوردن خواب می‌شود و اغلب خانم‌ها در این دوران شب‌ها دچار گر گرفتگی و تعرق زیاد می‌شوند.

 • مشكلات روانی و بد‌‌خوابی (2)

  مشكلات روانی و بد‌‌خوابی (2)

  فعالیت‌هایی مانند‌‌ مطالعه کرد‌‌ن د‌‌ر فضای باز، ورزش کرد‌‌ن، تمد‌‌د‌‌ اعصاب زیر آفتاب و... فعالیت بد‌‌نی و ورزش کرد‌‌ن می‌‌تواند‌‌ سبب ایجاد‌‌ خواب آرام، عمیق و برخاستن عاری از اضطراب و د‌‌لشوره شود‌‌.

 • مشكلات روانی و بد‌‌خوابی (1)

  مشكلات روانی و بد‌‌خوابی (1)

  بد‌‌‌خوابی ‌یکی از شایع‌ترین شکایت‌ها د‌‌ر بین افراد‌‌ است و نتایج بد‌‌خوابید‌‌ن د‌‌ر چهره، رفتار، عملکرد‌‌ مؤثر و حتی د‌‌ر حالات روانی مشاهد‌‌ه می‌‌شود‌‌.

فیلم روز
تصویر روز