Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
یکشنبه 30 تیر 1398 - 04:06

روانشناسی بالينی

بازدید: 20113

 • کلمات جادویی که زندگیتان را تغییر می دهند

  کلمات جادویی که زندگیتان را تغییر می دهند

  تغییرات کوچکی در کلام و بیانتان می‌تواند به شما کمک کند وزن کم کنید، بر استرس‌تان غلبه کنید و به روابط تان رنگ و بوی بهتری بدهید. با ما باشید تا در ادامه نکاتی را به شما بگوییم که بتوانید کلام‌تان را در جهت یک سبک زندگی بهتر تقویت کنید.

 • در چه سنی باهوش‌تر هستیم؟

  در چه سنی باهوش‌تر هستیم؟

  انسان‌ها در برخی از توانایی‌های خود با مسن شدن ضعیف می‌شوند، اما در همان زمان ممکن است توانایی‌های دیگری کسب کرده و در آن‌ها پیشرفت کنند.

 • توصیه‌های مهم برای کنترل استرس شب کنکور

  توصیه‌های مهم برای کنترل استرس شب کنکور

  هرچه به کنکور نزدیک‌تر می‌شویم استرس و نگرانی را به وضوح در چشمان داوطلبان می‌بینیم. امروز که آخرین روز قبل از کنکور است این استرس خیلی بیشتر و آزاردهنده‌تر است.

 • چگونه در کار و زندگیمان تغییر ایجاد کنیم؟

  چگونه در کار و زندگیمان تغییر ایجاد کنیم؟

  برای بیشتر ما، تغییر اتفاقی اجتناب ناپذیر است. تغییر چیزی است که دیر یا زود در زندگی همه‌ی افراد روی می‌دهد و وقتی روی می‌دهد، چه در زندگی شخصی شما باشد و چه در زندگی حرفه‌ای‌تان، خودتان را در وضعیتی بسیار دشوار خواهید یافت.

 • ۱۵ روش برای مقابله با نگرانی و اضطراب

  ۱۵ روش برای مقابله با نگرانی و اضطراب

  سطح بالای استرس و اضطراب برای سلامتتان مضر است. ولی باید بدانید که خوشبختانه روش‌هایی وجود دارند که با کمک آن‌ها می‌توانید با نگرانی و اضطراب خود مقابله کنید.

 • چگونه برای رسیدن به موفقیت برنامه ریزی کنیم؟

  چگونه برای رسیدن به موفقیت برنامه ریزی کنیم؟

  در این مطلب می‌خواهیم درباره سه گام مهم تمرکز، رشد اعتماد به نفس و ثابت قدم‌بودن که در ایجاد انگیزه موثر هستند، با شما صحبت کنیم. همراه ما باشید تا ببینیم چگونه باید در خودمان انگیزه ایجاد کنیم.

 • حل مشکلات زندگی با یک فرمول ساده

  حل مشکلات زندگی با یک فرمول ساده

  برای شما فرمول‌هایی پیدا کرده‌ایم تا بتوانید بامهارت، مسأله‌های زندگی‌تان را حل کنید.انسان از بدو حضور در این کره‌خاکی، همواره با مسائل و مشکلاتی مواجه شده است.

 • چگونه یک دختر شاد و قوی تربیت کنیم؟

  چگونه یک دختر شاد و قوی تربیت کنیم؟

  تربیت دختران کمی پیچیده است .همه‌جا شما با تبلیغات دختران قوی و تأثیرگذار و دستاوردهای چشمگیر آن‌ها روبرو می‌شوید اما افسردگی و اضطراب تهدیدی بسیار واقعی برای دختران است.

 • ضمیر خودآگاه چیست؟

  ضمیر خودآگاه چیست؟

  بسیاری از دانشمندان، فلافسه، روانشناسان و بیولوژیست‌ها سعی کرده‌اند تعاریف خودشان را در مورد ضمیر خودآگاه ارائه دهند، اما هنوز یک تعریف یکسان و واحدی برای ضمیر خودآگاه وجود ندارد.

 • چرا بی دلیل عصبانی می‌شویم؟

  چرا بی دلیل عصبانی می‌شویم؟

  گاهی اوقات برخی از عوامل به دور از انتظار، منجر به احساسات ناخوشایند در ما می‌شوند و رفتار ما را نسبت به محیط اطراف و اطرافیان تغییر می‌دهند.

 • تعریف واقعی شادی چیست؟

  تعریف واقعی شادی چیست؟

  اینکه واقعا شادی چیست پرسشی است که انسان‌ها قرن‌هاست در تقلای یافتن پاسخ مناسب برای آن هستند. اما علم به تازگی بحث و بررسی درباره‌ی این سؤال را آغاز کرده است.

 • این تست روانشناسی مشخص می کند افسرده هستید یا نه ؟!

  این تست روانشناسی مشخص می کند افسرده هستید یا نه ؟!

  تست اندازه گیری میزان افسردگی که توسط روانشناس یا روانپزشک انجام می‌شود، کمک می‌کند در مورد سلامت روان آگاهی بیشتری داشته باشید.

فیلم روز
تصویر روز