Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 25 شهریور 1398 - 04:23

روانشناسی بالينی

بازدید: 20947

 • ۱۰ روش موثر برای اینکه خودتان را بیشتر دوست داشته باشید

  ۱۰ روش موثر برای اینکه خودتان را بیشتر دوست داشته باشید

  هر نقطه ضعفی داشته باشید؛ باید خودتان را همان طور که هستید بپذیرید. این مسئله برای شادی و موفقیت در زندگی بسیار اهمیت دارد. توجه کنید که شما ویژگی‌های خاصی دارید و باید به آن‌ها افتخار کنید.

 • چرا بیش از اندازه عذرخواهی می‌کنیم؟

  چرا بیش از اندازه عذرخواهی می‌کنیم؟

  بعضی وقت‌ها به راحتی بابت چیز‌هایی که نیازی به عذرخواهی کردن یا توضیح دادن ندارند عذرخواهی می‌کنیم و بیشتر وقت‌ها نیز عذرخواهی کردن را بدون اینکه حتی بدانیم، ناخودآگاه انجام می‌دهیم، اما در واقع نباید این طور باشد.

 • چطور محترمانه انتقاد کنیم؟

  چطور محترمانه انتقاد کنیم؟

  وقتی که نوبت شما می‌شود تا از کسی انتقاد کنید، باید سعی کنید نظرتان متناسب با شرایط طرف مقابل باشد. باادب و همدل ماندن کمک‌تان می‌کند اطرافیان‌تان در مورد کاری که می‌کنند و رفتاری دارند احساس بهتری داشته باشند و تاثیر بهتری بر خود شما بگذارند.

 • چرا برخی والدین بین فرزندانشان «فرق» می‌گذارند؟

  چرا برخی والدین بین فرزندانشان «فرق» می‌گذارند؟

  برخی والدین به دلایل مختلف عمدا میان فرزندان‌ خود تبعیض قائل می‌شوند که عموما این رفتارها منجر به گسترش بی‌عدالتی و مشکلات رفتاری در خانواده‌ها می‌شود.

 • چطور آدم حساسی نباشیم؟

  چطور آدم حساسی نباشیم؟

  آیا کسی هستید که هیجانات را شدیدتر و عمیق‌تر از اطرافیان خود احساس می‌کنید؟ شاید هم به شما می‌گویند: «چقدر حساسی!» یا «چقدر زود احساساتی می‌شوی!».

 • علت اینکه زنان دوست دارند دائم خرید کنند چیست؟

  علت اینکه زنان دوست دارند دائم خرید کنند چیست؟

  خرید کردن زنان مسئله ای است که گاهی مردها را کلافه ميکند . برخی زنان معتاد خریدند و زمان و هزینه زيادي براي اینکار خرج ميکنند . اما خرید کردن به میزان کافی و نه بیش از احتیاج، براي روحیه زنان بسیار فوق العاده بوده و انان را شاد ميکند .

 • چرا خشمگین می شویم؟

  چرا خشمگین می شویم؟

  خشم جزئی جدایی‌ناپذیر از زندگی است، اما شاید بتوان گفت یکی از مهم‌ترین موانعی است که می‌تواند ما را از رسیدن به اهدافمان در زندگی باز دارد.

 • کلمات جادویی که زندگیتان را تغییر می دهند

  کلمات جادویی که زندگیتان را تغییر می دهند

  تغییرات کوچکی در کلام و بیانتان می‌تواند به شما کمک کند وزن کم کنید، بر استرس‌تان غلبه کنید و به روابط تان رنگ و بوی بهتری بدهید. با ما باشید تا در ادامه نکاتی را به شما بگوییم که بتوانید کلام‌تان را در جهت یک سبک زندگی بهتر تقویت کنید.

 • در چه سنی باهوش‌تر هستیم؟

  در چه سنی باهوش‌تر هستیم؟

  انسان‌ها در برخی از توانایی‌های خود با مسن شدن ضعیف می‌شوند، اما در همان زمان ممکن است توانایی‌های دیگری کسب کرده و در آن‌ها پیشرفت کنند.

 • توصیه‌های مهم برای کنترل استرس شب کنکور

  توصیه‌های مهم برای کنترل استرس شب کنکور

  هرچه به کنکور نزدیک‌تر می‌شویم استرس و نگرانی را به وضوح در چشمان داوطلبان می‌بینیم. امروز که آخرین روز قبل از کنکور است این استرس خیلی بیشتر و آزاردهنده‌تر است.

 • چگونه در کار و زندگیمان تغییر ایجاد کنیم؟

  چگونه در کار و زندگیمان تغییر ایجاد کنیم؟

  برای بیشتر ما، تغییر اتفاقی اجتناب ناپذیر است. تغییر چیزی است که دیر یا زود در زندگی همه‌ی افراد روی می‌دهد و وقتی روی می‌دهد، چه در زندگی شخصی شما باشد و چه در زندگی حرفه‌ای‌تان، خودتان را در وضعیتی بسیار دشوار خواهید یافت.

 • ۱۵ روش برای مقابله با نگرانی و اضطراب

  ۱۵ روش برای مقابله با نگرانی و اضطراب

  سطح بالای استرس و اضطراب برای سلامتتان مضر است. ولی باید بدانید که خوشبختانه روش‌هایی وجود دارند که با کمک آن‌ها می‌توانید با نگرانی و اضطراب خود مقابله کنید.

فیلم روز
تصویر روز