Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 27 دی 1399 - 11:15

24
دی
فرشید باقری از استقلال اخراج شد

فرشید باقری از استقلال اخراج شد

سرمربی تیم استقلال تهران بازیکن این تیم را در اختیار کمیته انضباطی قرار داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم استقلال تهران پس از جدایی هروویه میلیچ شاهد جدایی یکی دیگر از بازیکنان اما به روش دیگری خواهد بود.

با نظر محمود فکری، فرشید باقری از سوی او در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار گرفته و کادرفنی دیگر نیازی به همکاری با این بازیکن ندارد.

باقری به دلیل اعتراض به تعویض به پرویز مظلومی در بازی مقابل آلومینیوم اراک و همینطور اعتراض از ترکیب و عملکرد تیم مقابل پرسپولیس در شهرآورد مورد توجه کادرفنی قرار داشت اما با این وجود اجازه حضور در تمرین ریکاوری را در اختیار داشت.

باقری به رفتار عجیبش در تمرینات دیروز هم ادامه داد و خشم فکری را برانگیخت. او که باید به عنوان بازیکن نیمکت نشین در تمرین تاکتیکی شرکت می‌کرد به خواست خودش در تمرین ریکاوری بازیکنان حاضر در ترکیب دیروز شرکت کرد و پس از ۳۰ دقیقه محل تمرین را ترک کرد تا بی انضباطی او موجب دستور اخراجش از سوی فکری شود.

باقری در حالی چنین رفتاری انجام داده که پس از مسابقه برابر فولاد خوزستان درخواست جدایی کرده بود اما با نظر فکری به همکاری با تیم ادامه داد و حتی طی دو مسابقه بازوبند کاپیتانی را هم در اختیار داشت.

برچسب ها: استقلال، فرشید باقری، محمود فکری تعداد بازديد: 164 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز