Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 23 اردیبهشت 1400 - 05:24

28
فروردین
برای موفقیت در بازیگری باید شاگردی کرد

برای موفقیت در بازیگری باید شاگردی کرد

اینکه برخی می‌گویند راهی برای حضور جوانان به سینما نیست اشتباه است، زیرا به نظر من برخی از جوانان هنوز یاد نگرفته‌اند که باید شاگردی کنند تا موفق شوند من هم از همان شروع تئاتر با بسیاری از گروه‌ها کار کردم

تحریریه زندگی آنلاین : بازیگر سریال مختارنامه گفت: اینکه برخی می‌گویند راهی برای حضور جوانان به سینما نیست اشتباه است، زیرا به نظر من برخی از جوانان هنوز یاد نگرفته‌اند که باید شاگردی کنند تا موفق شوند من هم از همان شروع تئاتر با بسیاری از گروه‌ها کار کردم تا در نهایت کار را یاد بگیرم و با شیوه درست بازیگری آشنا شوم.

رضا کیانیان پیرامون گذر اهالی هنر از یکسال کرونا گفت: همچون نام من که رضا است همواره از زندگی راضی هستم، از نظر من بهتر است تا ما از هر ماجرا و اتفاقی یک فرصت ساخته و به لاک خودمان فرو نرویم. وی در همین راستا ادامه داد: همیشه و از همه جهان همواره به ما حمله شده است، منظور نظر من اتفاق سیاسی نیست، به این نکته اشاره می‌کنم که هیچ‌وقت کسی دلش به حال ما نمی‌سوزد پس باید خودمان به دنبال خواسته‌هایمان برویم.

ما باید کاری کنیم که اتفاقاً همه به دنبال کار کردن با ما و یاد گرفتن از ما باشند. بازیگر فیلم سینمایی «یک حبه قند» بروز کرونا را با تمام سختی‌های خود یک فرصت دانست و اضافه کرد: به نظر من ما باید بلافاصله از بیماری کرونا به‌عنوان یک پتانسیل استفاده کنیم.

 بیشتربخوانید:

درسی که خسرو شکیبایی به فریبا متخصص داد

 

به بخش خصوصی اجازه فعالیت چندانی ندادند

وی با نقد انفعال بخش دولتی فرهنگ و هنر ادامه داد: به نظر من ارگان‌های دولتی فرهنگی در ایام کرونا حرکت مثبتی انجام نداده‌اند، از نظر من باید به دل ماجرا زد، چرا نهادهای فرهنگی دولتی قدم مثبتی در عرصه فرهنگ برنداشتند؟ به این دلیل که می‌خواستند همه‌چیز را پدرسالارانه برگزار کنند و به بخش خصوصی اجازه فعالیت چندانی ندادند. نگاه تصدی گرایانه به هنر کاربردی نیست و می‌توان به واسپاری برخی امور به بخش خصوصی به اتفاقات بهتری رسید.

 

 هیچ سلبریتی جلوی جوانان مشتاق هنر را نگرفته است

بازیگر سریال مختارنامه درباره حضور سلبریتی‌ها در تئاتر و سینما تأکید کرد: از نظر من هیچ سلبریتی جلوی جوانان مشتاق هنر را نگرفته است. به‌هیچ‌عنوان سلبریتی‌ها سدی روبروی جوانان نیستند، زمانی که خود من هم وارد عرصه بازیگری شدم بسیاری روی بورس بودند و من باز هم توانستم راهم را پیدا کنم، اصلاً به نظر من وجود همان عزیزان راه را برای من جوان باز کرد و به‌نوعی اگر آن‌ها نمی‌بودند شاید من هم هیچ‌گاه نمی‌توانستم این راه را ادامه دهم. وی در همین رابطه ادامه داد: این نگاه که سلبریتی‌ها جلوی جوان‌ها ایستاده‌اند تفکر درستی نیست زیرا هرکدام نیازمند یکدیگر هستند و در کنار هم راه را هموار می‌کنند.

 بیشتربخوانید:

گیتی معینی: به خاطر گریم سنگین در «ابلق»، ۳ بار بیمارستان رفتم

 

 

 هر اتفاقی یک فرصت است

کیانیان در صحبت با جوانانی که علاقه‌مند به حضور در عرصه بازیگری هستند تصریح کرد: هر اتفاقی یک فرصت است، اینکه برخی می‌گویند راهی برای حضور جوانان به سینما نیست اشتباه است زیرا به نظر من برخی از جوانان هنوز یاد نگرفته‌اند که باید رفته و شاگردی کنند. من هم از همان شروع تئاتر با بسیاری از گروه‌ها کار کردم تا در نهایت کار را یاد بگیرم و به شیوه درست بازیگری آشنا شوم. وی در همین رابطه خاطرنشان کرد: اینکه تفکر ما این باشد که بعد از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه‌های هنر سریعاً جذب کار شویم و به قول معروف ما را حلوا حلوا کنند به‌هیچ‌عنوان درست نیست. اتفاقاً انسان‌های موفق آن‌هایی هستند که غر نزدند و همواره بی سروصدا کار خودشان را کردند، دانشجوی فارغ‌التحصیل شده نمی‌تواند منتظر باشید تا به دنبالش بیایند. وی باید سالها تلاش کند تا خودش بتواند جایگاهش را تعریف نماید.

برچسب ها: رضا کیانیان، بازیگران، مختارنامه، بازیگر شدن تعداد بازديد: 79 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز