Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 24 اردیبهشت 1400 - 03:13

26
فروردین
گیتی معینی: به خاطر گریم سنگین در «ابلق»، ۳ بار بیمارستان رفتم

گیتی معینی: به خاطر گریم سنگین در «ابلق»، ۳ بار بیمارستان  رفتم

بازیگر فیلم سینمایی «ابلق» گفت: خوشبختانه چندین منتقد فیلم «ابلق» را تحسین کرده‌اند، تا آنجایی که من در اثر حضور داشتم فیلمی شسته رفته ساخته شد و من برای دریافت سیمرغ بلورین کارگردانی

تحریریه زندگی آنلاین : بازیگر فیلم سینمایی «ابلق» گفت: خوشبختانه چندین منتقد فیلم «ابلق» را تحسین کرده‌اند، تا آنجایی که من در اثر حضور داشتم فیلمی شسته رفته ساخته شد و من برای دریافت سیمرغ بلورین کارگردانی و بهترین فیلم از جشنواره فیلم فجر برای ابلق شانس بالایی می‌بینم.

گیتی معینی درباره فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: طی یکسال گذشته به‌سختی سر پروژه‌ها حضور یافتم، خوشحالم که یکی از پرکارترین سالهای خود را پشت سر می‌گذارم اما از سویی کرونا شرایط را برایم بسیار سخت کرده است.

وی در همین راستا ادامه داد: امسال در آثار متنوعی بازی کردم که به نظر خودم بهترینش تا اینجا حضور در فیلم سینمایی «ابلق» به کارگردانی نرگس آبیار است، سعی کردم تا در تمامی پروژه‌ها بهداشت را رعایت کنم تا مبادا در این سن به کرونا مبتلا شوم.

 

نقشم در فیلم ابلق را بسیار دوست دارم

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره حضورش در فیلم «ابلق» اضافه کرد: در فیلم نرگس آبیار نقش مادر «هوتن شکیبا» را بازی کردم، این نقش یکی از سخت‌ترین و در عین حال شیرین‌ترین نقش‌هایی بود که ایفا کردم و در آن با بازیگران خوبی مثل بهرام رادان، هوتن شکیبا و الناز شاکردوست همبازی شدم. وی در همین رابطه تصریح کرد: نقشم در فیلم ابلق را بسیار دوست دارم اما گریم به‌شدت سنگینی را تحمل کردم، به خاطر گریم طولانی و سخت حتی سه بار کارم به بیمارستان کشید، اما آنچه شیرین بود اینکه خود نرگس آبیار کنارم بود و همیشه حتی در بیمارستان هم مرا تنها نگذاشت. گریم من در فیلم ابلق سخت‌ترین و طولانی‌ترین تجربه گریمی بود که طی تمامی سال‌های بازیگری تجربه کرده بودم.

 

آبیار کار خودش را بلد است، سینما را می‌شناسد

بازیگر فیلم سینمایی «ابلق» نرگس آبیار را کارگردانی کاربلد دانست و اضافه کرد: آبیار کار خودش را بلد است، سینما را می‌شناسد و به‌خوبی با بازیگرانش ارتباط برقرار می‌کند، وی به‌خوبی در ساخت فضا و اتمسفر بازیگران را راهنمایی می‌کند و از سویی همیشه جوی آرام، دوستانه و پر از احترام را برای بازیگران فراهم می‌کند. وی علاوه بر کارگردان بودن، انسان درستی است و همیشه با من با مهربانی رفتار کرد.

 

برخی صحنه‌ها را نشسته و با پای شکسته بازی کردم

معینی با اشاره به حادثه‌ای که در فیلمبرداری ابلق برایش رخ داده افزود: سر فیلمبرداری بودیم که براثر یک اتفاق پای من شکست، باور کنید تمامی بازیگران و نرگس آبیار نگذاشتند آب در دل من تکان بخورد، به‌نحوی‌که گاها یادم می‌رفت که پایم شکسته است و حتی برخی صحنه‌ها را نشسته و با پای شکسته بازی کردم. وی درباره فضای داستان فیلم ابلق اضافه کرد: «ابلق» روایت داستانی تلخ است، بااین‌وجود از این فیلم بهترین خاطرات در ذهن من به یادگار مانده است.لقة

 

 

برچسب ها: نرگس آبیار تعداد بازديد: 85 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز