Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 12 فروردین 1399 - 22:30

5
دی
سانسور لباس تحریک آمیز نسرین مقانلو در سریال دل + عکس

سانسور لباس تحریک آمیز نسرین مقانلو در سریال دل + عکس

در سکانس های عروسی سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی، رنگ لباس نسرین مقانلو دچار ممیزی ارشاد شد و از رنگ اصلی به رنگ آبی تغییر پیدا کرد.

 تغییر رنگ لباس نسرین مقانلو در سریال دل به دلیل ممیزی!

سریال ” دل “ به کارگردانی منوچهر هادی و به تهیه کنندگی جواد فرحانی، محصول سال‌ های ۱۳۹۷ شمسی و ۱۳۹۸ شمسی در شبکه نمایش خانگی می باشد. که هم اکنون نیز در حال پخش است. لازم به بیان است این سریال در ۲۸ قسمت به قلم بابک کایدان و میثم کایدان نگاشته شده‌ است.

شاید شما نیز ماجرای سانسور عجیب در سریال ” دل ” را شنیده باشید! در سکانس های عروسی سریال دل ، رنگ لباس نسرین مقانلو دچار ممیزی ارشاد شد و از رنگ اصلی به رنگ آبی تغییر پیدا کرد!

سانسور سریال دل,لباس نسرین مقانلو در سریال دل,تغییر رنگ لباس نسرین مقانلو
سانسور رنگ لباس نسرین مقانلو در سریال دل

دقت داشته باشید این اولین بار نیست که سانسورهای پوششی را در شبکه خانگی می ببینم؛ زمانی که سریال ” عاشقانه ” آمد، بعد از چند قسمت و بعد از توقیف کوتاه مدت به دلیل حجاب بازیگران زن، ناگهان شاهد حجابی داخل سریال بودیم که به صورت کامپیوتری وارد سریال شده بود!

سریال جدید منوچهر هادی در ۷۲ ساعت ابتدایی انتشار در نمایش خانگی، رکورد تماشای آنلاین را شکست! و با ثبت ۱۳میلیون و ۴۴۰ هزار دقیقه توانست به پر مخاطب‌ ترین سریال شبکه نمایش خانگی در سه روز اول انتشار تبدیل شود!

بیشتربخوانید:توضیح نسرین مقانلو درباره تبلیغی که با تصویرش از یک شبکه ماهواره‌ای پخش می‌شود

به دلیل ممیزی لباس بانو نسرین مقانلو توسط وزارت ارشاد مجبور شدیم بخش رنگی لباس رو به رنگ آبی در بیاوریم این پروسه نزدیک به دو ماه کار برد و در بخش‌هایی از صحنه های فیلم گردن بند خانوم مقانلو هم به رنگ آبی در آمده بود که بهتر از این نمیشد.
ممنون از توجه شما

در ادامه پست منتشر شده در صفحه ی شخصی منوچهر هادی را مشاهده می نمایید:

سانسور سریال دل,لباس نسرین مقانلو در سریال دل,تغییر رنگ لباس نسرین مقانلو

منبع:سیمرغ

برچسب ها: بازیگر سینما و تلویزیون، منوچهر هادی، نسرین مقانلو، سریال دل، سانسور لباس نسرین مقانلو تعداد بازديد: 959 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز