Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 28 آبان 1397 - 04:13

6
آذر
الگوی نیکی کریمی؛ پیش‌روی بازیگران جوان

الگوی نیکی کریمی؛ پیش‌روی بازیگران جوان

نیکی کریمی از بازیگران پرطرفدار سینما است که با افزایش سن خود وارد حیطه‌هایی مانند کارگردانی و تهیه کنندگی می‌شود. نیکی کریمی می‌تواند الگویی باشد برای سایر بازیگران.

حامد مظفری

 

نیکی کریمی از معدود بازیگران زن سینمای ایران است که به‌جای درگیری در فعالیت‌های غیرهنری مادی گرایانه کوشیده است با بالا رفتن سن و افزایش تجربیات حرفه ای اش در سینما وارد حیطه‌هایی مانند کارگردانی و تهیه کنندگی شود.

کریمی که آموزه‌های ابتدایی کارگردانی را نزد کارگردانی شاخص همچون عباس کیارستمی پشت سر گذاشته است در سال‌های اخیر فیلم‌های نسبتا پرمخاطبی مانند "سوت پایان" و "شیفت شب" را کارگردانی کرده است و به تازگی نیز به عنوان تهیه کننده فیلم یک جوان فیلم اولی به نام محمد حمزه ای را تولید خواهد کرد.

این تجربه تهیه‌کنندگی نیکی کریمی "آذر/بندر تهران" نام دارد که نیکی برای ایفای نقش در آن هم موتورسواری را یاد گرفته و هم در باشگاه ملوان ظاهر شده است و به همراه مریم ایراندوست یکی از مربیان زن فوتبال ایران به بازی فوتبال پرداخته است.

نیکی کریمی روندی را در سینما پی گرفته که قطعا می‌تواند الگویی باشد برای بسیاری از بازیگران بخصوص بازیگران زنی که مدام از کاهش پیشنهادات با افزایش سن و سال گلایه می‌کنند.

این بدیهی است که سینما در حال زایش است و نمی‌توان انتظار داشت بازیگران بالای 40 سال نقش جوان اول فیلمها را بازی کنند پس بهترین راه برای ماندگاری در این سینما رفتن به سراغ حیطه‌هایی مانند کارگردانی و تهیه‌کنندگی و شرکت در تولید آثاری متفاوت و ایجاد شرایط ورود سینماگران جوان به فعالیت حرفه‌ای است.

 

برچسب ها: بازیگران سینما، بازیگر زن، نیکی کریمی، صدا و سیما، هنرمندان سینما، بانوان بازیگر، کارگردانی تعداد بازديد: 1272 تعداد نظرات: 0

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز