Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 1 مهر 1400 - 14:41

8
اسفند
۶ ترفندی که خانه شما را دربرابر سارقین محافظت می‌کند

۶ ترفندی که خانه شما را دربرابر سارقین محافظت می‌کند

گفته می‌شود که سارقین هر ۲۵.۷ ثانیه یکبار یک خانه را مورد سرقت قرار میدهد؛ بنابراین امنیت خانه باید در اولویت شما باشد.

به گزارش سایت طلا،  ترس دزیده شدن اموال شما در خانه یکی از ترس‌های رایجی است که هر زمان از خانه خارج می‌شوید ممکن است با آن دست و پنجه نرم کنید. در اینجا چند راهکار ساده وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می توانید امنیت خانه خود را در برابر سارقین بالا ببرید

۱- از وسایل با ارزش خود در برابر غریبه‌ها حرف نزنید.

هیچوقت در مقابل سایر افراد مانند افراد غریبه از وسایل با ارزشی که در خانه دارید حرف نزنید. این کار احتمال به سرقت رفتن اموال شما توسط سایرین که میتوانند یکی از سارقین باشند بالا می برد.


۲- قفل در‌های خود را به محض گم شدن کلید‌ها تعویض کنید.

این امکان وجود دارد که کسی دسته کلید‌های شما را بشناسد و یا از شما دزدیده باشند که بخواهند در روزی که شما در خانه حضور ندارید به منزل شما دستبرد بزنند. پس لازم است پس از گم شدن دسته کلید‌های خانه نسبت به تعویض هرچه سریعتر قفل‌های خود اقدام کنید.

۳- استفاده از حفاظ

استفاده از حفاظ می تواند تاثیر مثبتی در جلوگیری باز شدن در خانه به روی سارقین داشته باشد. این امر نه تنها باعث جلوگیری از مورد سرقت قرار گرفتن خانه شما می شود. بلکه میتواند سرعت کار سارق برای باز کردن در خانه را کاهش کند؛ و در مواردی حتی باعث به دام انداختن سارق شود.

۴- باز نکردن در خانه برای افراد غریبه‌ای بدون توجه کاری که انجام میدهد. مانند مامور اب، برق و...

منظور این نیست که مامورین آب و برق ممکن است سارق باشند. بلکه باز کردن در خانه بدون توجه به مواردی مانند آمدن شخص غریبه به داخل خانه که می تواند خود را به عنوان عضوی از خانه جا بزند و کسی متوجه نشود و یا سایر موارد...

۵ - داشتن گاو صندوق

بودن یک گاو صندوق در خانه برای نگهداری اشیائ قیمتی میتواند به طور فزاینده‌ای مانع به سرقت رفتن تمام دارای‌های شما شود پس حتما از گاوصندوق برای نگهداری اشیائ قیمتی استفاده کنید.

۶- قفل کردن در‌ها حتی هنگامی که زمانی کوتاه خانه را ترک میکنید

ممکن است شما با یک سارق حرفه‌ای رو به رو باشید که در زمانی کوتاه ممکن است به خانه شما دستبرد بزند؛ و حتی ممکن است برنامه شما برای بازگشت زود هنگام به خانه تغییر کند و همین عامل یک عمر پشیمانی به بار آورد.

 

برچسب ها: سرقت، سرقت منزل، دزدی تعداد بازديد: 74 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز