Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 7 بهمن 1399 - 09:37

14
آبان
لو رفتن پیشنهاد سنگین استقلال به ستاره پرسپولیس

لو رفتن پیشنهاد سنگین استقلال به ستاره پرسپولیس

ساعتی پیش خبر عجیبی در فضای مجازی مبنی بر انتقال احتمالی سیامک نعمتی یک بازیکن دیگر پرسپولیس به استقلال منتشر شد که جنجال زیادی برپا کرد

به گزارش خبرآنلاین :  از ساعتی پیش خبرهایی مبنی بر حضور احتمالی یکی دیگر از بازیکنان پرسپولیس در استقلال در فضای مجازی منتشر شد.

ماجرای این خبر به این صورت بود که عنوان شده سیامک نعمتی به دلیل مشکلاتی که با یحیی گل محمدی داشته قصد جدایی از جمع قرمزپوشان را دارد و حتی با مهدی عبدیان عضو هیات مدیره استقلال نیز جلسه ای داشته است. در ادامه اسکرین شاتی از صفحه اینستاگرام سیامک نعمتی منتشر شد که وی در آن اغلب بازیکنان استقلال را فالو کرده است.

انتشار این خبر واکنش های زیادی را در فضای مجازی خصوصا از سوی هواداران پرسپولیس در پی داشت. با توجه به اینکه محمد نادری نیز به تازگی از پرسپولیس به استقلال پیوسته، انتشار خبر انتقال احتمالی نعمتی به استقلال جنجال زیادی برپا کرد.

این در حالی است که حسین قدوسی مدیر سابق روابط عمومی پرسپولیس در واکنش به این خبر نوشته است که اگر عبدیان بتواند چنین کاری را انجام بدهد به او جایزه می دهد.قدوسی البته کلیت این خبر را تکذیب نکرده و مدعی شده که پیشنهاد عجیب به نعمتی حقیقت دارد اما سیامک به تیم رقیب نخواهد رفت!

هنوز خود نعمتی واکنشی به این اتفاق نشان نداده است.

 

برچسب ها: استقلال، باشگاه پرسپولیس، سیامک نعمتی، هواداران پرسپولیس، محمد نادری، نقل و انتقالات تعداد بازديد: 891 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز