Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 6 خرداد 1399 - 05:03

3
اردیبهشت
پدر آرات حسینی: فحش می‌خورم، چون برای پسرم زحمت کشیدم

پدر آرات حسینی: فحش می‌خورم، چون برای پسرم زحمت کشیدم

کار‌هایی که آرات می‌کند، طبیعی نیست و به همین خاطر خیلی از کشور‌های دنیا و باشگاه‌های بزرگ اروپا به دنبال او هستند. پس طبیعی است که برخی مرا متهم کنند و اتهاماتی هم به من بزنند، چون تا قبل از این چنین چیزی را ندیدند.

 جنجال دو روز اخیر فضای مجازی چند ضلع شناخته شده، اما کاملا متفاوت از هم دارد؛ جنجالی که یک پسربچه ٦ساله هم ناخواسته وارد آن شده و مقابل یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران قرار گرفته است. یکی از خواننده‌های خارج‌نشین که همواره جنجال‌های زیادی اطرافش بوده، با استفاده از نام آرات به علی کریمی توهین کرده؛ موضوعی که واکنش خیلی از هواداران فوتبال ایران را در پی داشته است.

حتی کار به جایی رسید پیام صادقیان که با این خواننده رابطه خوبی داشت، به خاطر حمایت از علی کریمی با او وارد دعوای مجازی شد. در این میان البته بلاک‌شدن صفحه «آرات حسینی» که اخیرا حسابی مورد توجه فوتبالیست‌های مطرح جهان و رسانه‌های خارجی قرار گرفته و در آکادمی لیورپول حضور دارد، واکنش‌هایی را از سوی پدر این پسر ٦ساله نسبت به علی کریمی هم در پی داشت و آرات را هم حسابی وارد جنجال کرد. به همین بهانه دقایقی با پدر آرات حسینی که هم‌اکنون به همراه او در انگلیس حضور دارد و صفحه اینستاگرامی‌اش را مدیریت می‌کند، هم‌کلام شدیم تا بیشتر از ماجرا باخبر شویم و پاسخ او نسبت به انتقادات را بدانیم.

در ادامه مشروح گفت‌وگو با محمد حسینی را می‌خوانید.

**قبل از هرچیز، بگویید که آرات در جریان جنجال‌های اخیر قرار گرفته یا خیر؟

آرات اصلا در جریان این اتفاقات نیست و اجازه ندادم متوجه شود. من هم تصمیم گرفتم دیگر در فضای مجازی هیچ عکس‌العملی نشان ندهم تا ماجرا خاتمه پیدا کند.

**یعنی آرات از محتویات صفحه اینستاگرام خودش خبر ندارد؟

صفحه اینستاگرام که دست من است و آرات هم فقط برخی مواقع اجازه دارد به آن سر بزند. گاهی اوقات صفحاتی مثل صفحه مادرش را نگاه می‌کند. زمان آن‌هم مشخص است و تقریبا یک روز در میان یکی، دوساعت گوشی را به او می‌دهم. آرات اصلا نمی‌تواند وارد این مسائل شود؛ خودم هم مغزم از دو روز قبل هنگ کرده!

**ولی قبول دارید که نباید وارد این جنجال می‌شدید و مقابل علی کریمی قرار نمی‌گرفتید؟

وقتی خبرنگار یکی از روزنامه‌ها که با علی کریمی ارتباط خوبی دارد، استوری می‌گذارد و می‌گوید آرات و پدرش، چون علی کریمی با آن‌ها لایو نگذاشته، ناراحت هستند، من باید چه واکنشی نشان دهم؟ آرات بار‌ها برای علی کریمی ویدیو گذاشته و او را دوست دارد. واکنش آن خواننده هم در این میان این بود که چرا وقتی یک پسربچه ٥، ٦ساله برایت این‌قدر ویدیو روی صفحه‌اش می‌گذارد، یک کامنت هم برایش نمی‌گذاری. آرات هر‌سال تولد علی کریمی را تبریک گفته و بهترین حرکات را به خاطر او انجام داده، اما انگار استوری آن خواننده باعث ناراحتی کریمی شده است.

**شما با شخص علی کریمی هم صحبتی در چند روز اخیر داشتید؟

علی کریمی برای ما پیام فرستاد که دیدید این خواننده برای من چه نوشته؟ من هم به او گفتم لطفا هیچ عکس‌العملی نشان نده. حتی برایش نوشتم یک نفس عمیق بکش و اجازه بده تا همه چیز را درست کنم. بلافاصله به آرات گفتم بیا یک ویدیو بگیریم. آرات هم در این ویدیو گفت چه آن خواننده و چه علی کریمی ناراحت شوند، انگار من ناراحت شدم.

علی کریمی بلافاصله بعد از این ویدیو، صفحه آرات را بلاک کرد و حتی آن خواننده را هم بلاک کرد! حرف من این است که من هیچ‌وقت از آن خواننده حمایت نکردم، اما بار‌ها آرات به علی کریمی ابراز علاقه کرده و حالا، چون یک‌نفر دیگر یک استوری گذاشته، او باید آرات را بلاک کند؟ رافائل واران با ۵ میلیون فالوور آرات را فالو کرد و ما حتی پیامی هم برای او نگذاشتیم، اما برای علی کریمی بار‌ها ویدیو ضبط کردیم. بازهم خداراشکر که آرات از این ماجرا‌ها خبر ندارد. من هم دیگر مسأله را رها کردم!

**بعضی‌ها هم اعتقاد دارند شما به خاطر مطرح‌شدن خودتان از آرات به‌عنوان یک ابزار استفاده می‌کنید و حتی اتهام کودک‌آزاری هم به شما زده شده؟

این حرف‌ها طبیعی است و از قبل هم مطرح بوده. وقتی یک بچه ٦ماهه پشتک زد، قطعا با عقل جور درنمی‌آمد. الان هم که آرات این‌همه حرکات نمایشی در ٦سالگی انجام می‌دهد، بازهم خیلی‌ها تعجب می‌کنند. با این حال، من از هیچ‌کدام از کار‌هایی که کردم، پشیمان نیستم. به نظرم من راه درستی رفتم و برای پسرم زحمت کشیدم که در آینده نتیجه‌اش را می‌بینم.

من باید مراقب او باشم تا ذهنش بزرگ شود و خودش بتواند تصمیم بگیرد. کار‌هایی که آرات می‌کند، طبیعی نیست و به همین خاطر خیلی از کشور‌های دنیا و باشگاه‌های بزرگ اروپا به دنبال او هستند. پس طبیعی است که برخی مرا متهم کنند و اتهاماتی هم به من بزنند، چون تا قبل از این چنین چیزی را ندیدند. در این چند روز هم زیرفشار زیادی بودم. به هرحال مهم این بود که آرات وارد حاشیه نشود و خداراشکر همه چیز به من نسبت داده شد.

منبع: روزنامه شهروند

برچسب ها: کودک آزاری، علی کریمی، آرات حسینی، نابغه فوتبال تعداد بازديد: 127 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز