Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 23:09

مقالات

بازدید: 19884

 • تغذیه در ماه مبارک رمضان

  تغذیه در ماه مبارک رمضان

  روزه داری در ماه مبارک رمضان علاوه بر آثار روحی و معنوی، اثرات مثبت بسیاری بر سلامت جسمانی دارد. در مطالعات متعدد نیز بر نقش روزه داري در پیشگیری و بهبود بیماری‌های مختلف تأکید شده است به ویژه بیماری‌هایی كه عادات غذایی نادرست، چاقي و افزايش وزن در بروز آ

 • بشقاب سلامت گياهخواران

  بشقاب سلامت گياهخواران

  امروزه پيروي از رژيمهاي غذايي گياهخواري بسيار متداول شده است. دلايلي كه براي رعايت اين گونه برنامه‌های غذايي عنوان می‌شود شامل: منافع سلامتي، مانند: كاهش خطر بيماريهاي قلبي-عروقي، ديابت و بعضي از انواع سرطانها، رعايت حقوق حيوانات، حفظ منابع طبيعي و انرژي

 • تغییرات پوست، مو و ناخن در حاملگی

  تغییرات پوست، مو و ناخن در حاملگی

  در حاملگی به دلیل هورمون‌هایی که ترشح می‌شوند، یک سری تغییرات در پوست، مو و ناخن اتفاق می‌افتد که ممکن است حتی باعث نگرانی خانم‌های باردار شود، ولی با توجه به این نکته که خیلی از این تغییرات می‌توانند فیزیکی باشند، ممکن است این نگرانی کاهش پیدا کند.

 • فراخواندن شادی

  فراخواندن شادی

  هر مادر و پدری باید زمانهای بیشتری را برای خانواده و فرزندان خود اختصاص بدهد . البته نه به این معنا که بیشتر در خانه باشید و اوقاتتان را پای تلویزیون و اینترنت بگذرانید . به این معنا که با فرزندانتان بیشتر صحبت کنید ، بازی کنید ، آنها را نوازش کنید و در

 • خروپف در کودکان

  خروپف در کودکان

  خروپف زمانی اتفاق می‌افتد که ماهیچه‌های مجاری تنفسی در حال استراحت باشند و عبور هوا آنها را بلرزاند. همین‌طور هر عامل انسدادی مثل لوزه بزرگ می‌تواند باعث این صدای غیر عادی شود.

 • آیا والدین خوبی هستید؟

  آیا والدین خوبی هستید؟

  خیلی از اوقات والدین خود را به دلیل برخی رفتارهای فرزندانشان سرزنش می کنند و خود را مسوول بروز این موارد از آنها می بینند. اما این دغدغه ها چیست چرا و چگونه و اینکه آیا صحیح است یا خیر و دیگر اینکه راه حل آن چیست.

 • مراقب کودکان در عصر تکنولوژی باشیم

  مراقب کودکان در عصر تکنولوژی باشیم

  متأسفانه گاهی والدین از سکوت کودک هنگام بازی با لوازم الکترونیکی خوشحال می‌شوند، اما نمی‌دانند که در پس ظاهر آرام کودک دلبندشان چه ضررهایی به او وارد می‌شود.

 • تغیرات متابولیک در طول روزه داری

  تغیرات متابولیک در طول روزه داری

  این مطلب در مورد تغییرات متابولیک در طول روزه داری، اثرات روزه داری بر سلامت، سحری، افطار، شام و میان وعده ها و تغذیه و روزه داری در ماه رمضان می باشد.

 • کارت پستال فصل ها

  کارت پستال فصل ها

  از پشت هر عکس استفاده کن و به دوستان خود بگو که در منطقه محل سکونت شما، هوا چگونه است. برای آنها بنویس که چه کارهایی را می‌توانی با دوستان خود در شهرتان انجام دهی.

 • چگونه سریع و آسوده بخوابیم؟

  چگونه سریع و آسوده بخوابیم؟

  برای همه ما بارها پیش آمده که شب‌ها زمان زیادی غلت‌زدن در رختخواب و ساعت‌ها پهلوبه‌پهلو شدن را تجربه کنیم تا بلکه پلک‌هایمان خسته شود و خواب به چشمانمان بیاید.

 • فرو می رود یا شناور می ماند؟

  فرو می رود یا شناور می ماند؟

  در اینجا تعدادی تصویر آورده شده است. این عکس ها را به کودک خود نشان دهید و از او بخواهید دور آنهایی که در آب فرو نمی روند و روی سطح آب شناور می مانند خط بکشد.

 • تأثیر روزه داری بر پوست

  تأثیر روزه داری بر پوست

  خشکی لب و خشکی پوست از شکایات پوستی نسبتاً شایع روزه‌داران در ماه مبارک رمضان است. درصورتی‌که محتوای آب پوست طبیعی باشد، پوست نرم، صاف، قابل ارتجاع و درخشان است.

فیلم روز
تصویر روز