Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 29 مهر 1396 - 19:30

مقالات

بازدید: 15674

 • جوانه‌ها چه هستند؟

  جوانه‌ها چه هستند؟

  جوانه‌ها دانه های گیاهان خوراکی هستند که فقط جوانه می‌زنند (بدون کشت) تا برای خوردن آماده شوند. این دانه ها می‌توانند به خانواده‌ی غلات مثل برنج و جو تعلق داشته باشند یا به خانواده‌ی حبوبات مثل عدس و یا آفتابگردان و غیره

 • بی تفاوتی به اتاق خواب ممنوع!

  بی تفاوتی به اتاق خواب ممنوع!

  بطور کلی نوزاد بهتر است در سال اول زندگی خود در اتاق والدین اما در تخت خواب جداگانه بخوابد.

 • ضریب هوشی بیشتر،  با تغذیه بهتر

  ضریب هوشی بیشتر،  با تغذیه بهتر

  آهن یكی از املاح اصلی است كه باعث می‌شود كودكان پرانرژی باشند و تمركز فكری بیشتری داشته باشند.

 • عطرهای پاييزی برای خانم‌ها و آقايان

  عطرهای پاييزی برای خانم‌ها و آقايان

  با استفاده از این عطر فوق‌العاده، احساس می‌كنید كه لبریز از پاییز شده‌اید. این عطر هم بوی خاك را دارد و هم بوی هوا و آب را.

 • گیاهان دارویی و فشارخون

  گیاهان دارویی و فشارخون

  درصد بالایی از افرادی که به فشارخون بالا دچار می‌‌باشند به عنوان درمان اولیه از روش‌‌های درمانی گیاهی به علت هزینه پایین، پذیرش بهتر و عوارض جانبی کمتر استفاده می‌‌کنند. براساس مطالعات گیاه‌شناسی که در سراسر جهان صورت گرفته است نشان می‌‌دهد صدها گیاه در ن

 • کیف پول کودک

  کیف پول کودک

  در اینجا قصد داریم طرز دوخت یک کیف کوچک زیپ‌دار که بتوان آن را به کیف مدرسه کودک متصل کرد، آموزش دهیم. این کیف واقعا محکم است و به راحتی پاره و خراب نمی‌شود.

 • خوراکی های ضدپیری

  خوراکی های ضدپیری

  جوان ماندن دغدغه بسیاری از ما است، به طوری که به سراغ ابزارهایی می‌رویم که ما را جوان نشان دهد و حتی برخی با مصرف قرص‌های مختلف در تلاشند تا خود را جوان نگه دارند.

 • 3 گياه دارويی ضدپيری

  3 گياه دارويی ضدپيری

  از بنفشه سه‌رنگ در طب سنتی و عامیانه ملل مختلف در انواع بیماری‌ها، از جمله بیماری‌های تنفسی و ... استفاده می‌شده است.

 • شایعات تغذیه ای را باور نکنیم

  شایعات تغذیه ای را باور نکنیم

  شایعات زیادی در حوزه تغذیه وجود دارد که با وجود فضاهای مجازی گسترش یافته و ممکن است این شایعات موجب شود مردم از رژیم غذایی خاصی تبعیت کرده و مشکلاتی برای آنها ایجاد شود. بنابراین سعی داریم تا برخی از این شایعات را مطرح کنیم تا مردم آگاه شوند.

 • پاستیل چقدر ارزش تغذیه ای دارد؟

  پاستیل چقدر ارزش تغذیه ای دارد؟

  پاستیل؛ اسنکی است که بعنوان بدون چربی، بدون مواد نگه دارنده و محتوی 100 درصد ویتامین سی با میوه های طبیعی برچسب می‌خورد و کاملا سالم به نظر می‌رسد! اما در واقع این گونه نیست.

 • چند دستور صبحانه مناسب دوران بارداری

  چند دستور صبحانه مناسب دوران بارداری

  در دوران بارداری بعلت افزایش نیاز مادر به مواد مغذی و ویتامین بهتر است در تمام وعده‌های غذایی سهم این ریزمغذی‌ها را در افراد باردار رعایت نموده تا نیازهای آنان بطور کامل برطرف شود.

 • وابستگی عاطفی چیست؟

  وابستگی عاطفی چیست؟

  از دیگر نشانه‌ها ترس و ناامنی است. در یك رابطه عاطفی حقیقی تنش و ترس وجود ندارد اما یك فرد وابسته همیشه در ترس و وحشت به سر می‌برد كه مبادا منبع عشق‌اش را از دست بدهد.

فیلم روز
تصویر روز