Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 3 خرداد 1396 - 18:10

مقالات

بازدید: 12541

 • فشار خونم بالا است، چه غذاهایی بخورم؟

  فشار خونم بالا است، چه غذاهایی بخورم؟

  فشار خون بالا در مورد اكثر افراد هیچ نشانه و علامتی ندارد اما صدمات جدی و آسیب‌های مزمنی را در بخش‌های مختلف بدن بوجود می‌آورد. پس حتما آن را جدی بگیرید!

 • درمان غذایی سوزش سر دل در مادران باردار

  درمان غذایی سوزش سر دل در مادران باردار

  از مشکلات شایع دوران حاملگی می‌توان به سوزش سر دل اشاره نمود. برای کنترل این مشکل، خانم‌های باردار باید از مصرف غذاهای چرب، سرخ شده و پرحجم اجتناب کنند.

 • راه هایی برای درمان بی خوابی

  راه هایی برای درمان بی خوابی

  دلایل بی‌خوابی ممکن است اضطراب، استرس، افسردگی، مصرف زیاد کافئین، پرخوری و استفاده از داروهای محرک و هر عاملی باشد که باعث به هم ریختن وضعیت سلامت فرد شود.

 • بازیگران به دنبال حمایت از کودکان بدسرپرست

  بازیگران به دنبال حمایت از کودکان بدسرپرست

  مهناز افشار و تعدادی از بازیگران پرطرفدار سینمای ایران، نامه‌ای به رئیس جمهور نوشتند و از وی درخواست کمک برای کودکان بدسرپرست کردند. در اینجا متن نامه را می‌خوانید.

 • نقاط قوت و ضعف در هنگام کاهش وزن

  نقاط قوت و ضعف در هنگام کاهش وزن

  با کمی تغییر در روش زندگی می‌توانید به اهداف کاهش وزن سالم دست یابید. سر حوصله به سوالات زیر پاسخ بدهید تا بتوانید در مسیر کاهش وزن موفقیت بیشتری به دست بیاورید.

 • مواد غذایی کلاژن ساز

  مواد غذایی کلاژن ساز

  کلاژن از اجزای اصلی ساختمان سلول‌های پوستی و فراوان‌ترین پروتئین موجود در بافت‌های بدن است. واحدهای تشکیل دهنده این ماده، اسیدهای آمینه گلیسین، پرولین، هیدروکسی پرولین و آرژنین می‌باشند.

 • آیا هورمون ها به كاهش وزن کمک می کنند؟

  آیا هورمون ها به كاهش وزن کمک می کنند؟

  بعضی از هورمون‌ها بر روی متابولیسم و وزن بدن اثر زیادی دارند. گاهی استفاده به موقع از هورمون‌ها، می‌تواند به کاهش وزن کمک کند. با مطالعه مقاله زیر به این موضوع بیشتر پی می‌برید.

 • نقش ساعت شب و روز در كاهش وزن

  نقش ساعت شب و روز در كاهش وزن

  بدن انسان در سنین مختلف از جمله در زمان رشد و بلوغ، از یك نظم بیولوژیكی شب و روز تبعیت می‌كند كه توسط تغییر فعالیت‌های هورمون‌ها و آنزیم‌های مختلف بدن نمود پیدا می‌كند.

 • ریشه های ریزش ابرو

  ریشه های ریزش ابرو

  ابرو در زیبایی افراد نقش بسزایی دارد. ریزش ابروها می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. برای درمان ریزش ابرو باید علت اصلی آن را تشخیص داد و در جهت رفع آن بر آمد.

 • سلامتی و اخلاق در بشقاب غذا

  سلامتی و اخلاق در بشقاب غذا

  تغذیه صحیح یکی از اصول مهم حفظ سلامتی است که همواره بر آن توصیه می‌شود. رعایت این نکات فقط بر سلامت جسم تأثیر ندارند بلکه می‌تواند سلامت روان و اخلاق را نیز تضمین کند.

 • توصیه های کاربردی برای درمان برونشیت

  توصیه های کاربردی برای درمان برونشیت

  اگر شما هم از برونشیت رنج می‌برید و هنوز نتوانسته‌اید جلوی پیشرفت آن را بگیرید، مطلب زیر را مطالعه کنید تا با راه‌های درمانی رایج برای برونشیت آشنا شوید.

 • نکاتی برای سلامت جسم و روح در محیط کار

  نکاتی برای سلامت جسم و روح در محیط کار

  5 روز هفته و روزانه 8 ساعت کار مداوم به بدن صدمه می‌زند. خستگی چشم، کشیدگی عضلات گردن، اضافه وزن و ... که ما را به فکر بهبود کیفیت بهداشت و سلامت خود در محیط کار می‌اندازند.

فیلم روز
تصویر روز