Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 2 تیر 1396 - 21:50

مقالات

بازدید: 13128

 • مرغ شیرین و معطر

  مرغ شیرین و معطر

  فر را با حرارت 350 درجه فارنهایت گرم کنید. تمام مواد لازم غیر از مرغ را با هم مخلوط کنید. از مخلوط ادویه‌ها روی مرغ بمالید. حالا مرغ را در سینی فر که قبلا چرب کرده‌اید بچینید.

 • روش شناخت زن ها

  روش شناخت زن ها

  این مقاله برخی از تفاوت‌های اساسی مابین این زنان و مردان را آموزش می‌دهد. اگر قصد تشکیل خانواده دارید، بهتر است پیش از آن حتما تفاوت‌های میان خود و زن‌ها را به خوبی بشناسید.

 • راهکارهای حفظ تعادل بعد از سن 40 سالگی

  راهکارهای حفظ تعادل بعد از سن 40 سالگی

  آیا می‌دانستید كه بعد از 25 سالگی، تعادل‌تان شروع به كاهش می‌كند و بعد از 65 سالگی، یك نفر از سه نفر در طی فعالیت‌های روزانه خود زمین می‌خورد؟ به این مقاله توجه نمایید.

 • محافظت از خود در برابر امواج تلفن همراه

  محافظت از خود در برابر امواج تلفن همراه

  با توجه به اینکه فناوری بی سیم با دنیای امروز ما عجین شده و نمی توانیم آنها را از زندگی خود کاملا دور کنیم، پس بهتر است به برخی از نکات ایمنی توجه نشان دهیم.

 • دنباله‌سازی بدون قصه!!!

  دنباله‌سازی بدون قصه!!!

  فروش بالای کمدی-جنگی «اخراجی‌ها» مسعود ده نمکی موجب شد این کارگردان دو قسمت دیگر از این کمدی را که یکی مربوط به اسارت و دیگری سیاست می‌شد را تولید و روانه اکران کند.

 • سایه روشن حضور بانوان هنرمند در انتخابات

  سایه روشن حضور بانوان هنرمند در انتخابات

  در تمام این سال‌ها و از انتخابات ریاست جمهوری تا انتخابات مجلس شورای اسلام و اخیراً انتخابات شورای شهر کم یا زیاد با هنرمندانی روبرو بوده‌ایم که تبدیل شده‌اند به مبلغ کاندیدا یا کاندیداهایی خاص.

 • كنسرو كردن

  كنسرو كردن

  سیاه شدن، ناشی از واكنش شیمیایی میان مواد غذایی و درب قوطی كنسرو است كه در این حالت خطری برای مصرف كننده ندارد. البته احتمال خروج عطر و طعم آ‌ن وجود دارد. یادآ‌وری می شود این حالت بیشتر در مواد غذایی اسیدی كنسرو شده اتفاق می افتد.

 • خواب و ورزش در ماه رمضان

  خواب و ورزش در ماه رمضان

  بیداری طولانی مدت غالبا با اختلال پیش‌رونده اعمال فکری همراه است و حتی گاهی ممکن است موجب فعالیت‌های رفتاری غیر طبیعی شود. در ماه رمضان تغییراتی در خواب و بیداری افراد ایجاد می‌شود.

 • بیماری خاموش تکنولوژی را جدی بگیرید

  بیماری خاموش تکنولوژی را جدی بگیرید

  استفاده زیاد از رایانه و موبایلی و تبلت بخش‌هایی از مغز را دچار کم کاری می‌کند که فرد را به اختلالی شبیه‌ آن چه سالمندان بر اثر کهولت سن به آن دچار می‌شوند مبتلا می‌کند.

 • وضعیت نمایش‌های عروسکی از نگاه سه کارگردان تئاتر

  وضعیت نمایش‌های عروسکی از نگاه سه کارگردان تئاتر

  در اینجا با روشنک کریمی، آزاده انصاری و زهره بهروزی نیا؛ سه کارگردان زن نمایش‌های عروسکی به صحبت پرداخته‌ایم تا بیشتر از کمبود اجراهای عروسکی جویا شویم.

 • دردهای گوارشی چه علتی می توانند داشته باشند؟

  دردهای گوارشی چه علتی می توانند داشته باشند؟

  دردهای گوارشی انواع مختلفی دارند. برای تشخیص دردهای گوارشی باید محل این دردها و محل انتشار درد و اینکه درد قبل یا بعد از غذا خوردن ایجاد می‌شود، دقیقا مشخص شود.

 • جشن های انقلاب تابستانی سراسر دنیا

  جشن های انقلاب تابستانی سراسر دنیا

  بنابر گفته محققان مقدار زیاد تابش نور خورشید به روی انسان باعث می‌شود که او در اوج روحیه مثبت قرار بگیرد و به همین دلیل روز اول تابستان در بسیاری از کشورهای جهان جشن گرفته می‌شود.

فیلم روز
تصویر روز