Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 25 آذر 1396 - 06:56

مقالات

بازدید: 17124

 • نگهداری از میوه ها و سبزیجات

  نگهداری از میوه ها و سبزیجات

  بهترین جای نگهداری از سبزیجات، یخچال یا جای خنك و تاریك مثل انباری و زیرزمین است. اسفناج پس از دو روز نگهداری در یخچال یك سوم و در دمای محیط 80 درصد ویتامین‌های خود را از دست می‌دهد.

 • با کم رویی فرزندان خود چگونه مقابله کنیم؟

  با کم رویی فرزندان خود چگونه مقابله کنیم؟

  کمرویی در سنین نوجوانی و بلوغ بسیار آسیب زننده باشد و منجر به گوشه گیری شود. از این رو والدین باید کم رویی فرزندان خود را شناسایی و در صدد اصلاح آن بر آیند.

 • مزايای فراوان چای سبز

  مزايای فراوان چای سبز

  اخیرا از فواید بسیار چای سبز صحبتهای زیادی می‌شود و حتی چای را بهترین نوشیدنی پس از آب می‌دانند. هم چای سیاه و هم چای سبز دارای رنگدانه‌هایی هستند كه اثر كاهش ابتلا به سرطانهای مختلف در آنها دیده شده است.

 • تورم پا در د‌‌‌وران بارد‌‌‌اری

  تورم پا در د‌‌‌وران بارد‌‌‌اری

  شب هنگام موقع خوابید‌‌‌ن پاهای‌تان را كمی بالاتر از سطح بد‌‌‌ن‌تان قرار د‌‌‌هید‌‌‌؛ مثلاً زیر پاهای‌تان بالش بگذارید‌‌‌. حتی می‌توانید‌‌‌ كمپرس سرد‌‌‌ روی آنها بگذارید‌‌‌ تا ورم‌شان كمتر شود‌‌‌.

 • چگونه رابطه خود با همسرمان را تداوم ببخشیم؟

  چگونه رابطه خود با همسرمان را تداوم ببخشیم؟

  برای اینکه رابطه عاشقانه و مستحکمی با همسر یا پارتنر خود داشته باشیم باید بتوانیم شراکت و همپایی متقابلی ایجاد کنیم . شراکت و همپایی به معنی ایجاد تعادل در ارتباط و سهیم شدن روحی و حسی با همسر یا پارتنر می باشد

 • ملاحظات دارویی و مصرف مکمل‌‌ها در بیماری پارکینسون

  ملاحظات دارویی و مصرف مکمل‌‌ها در بیماری پارکینسون

  بیماری پارکینسون در اثر از دست دادن سلول‌های عصبی (سلول‌های دوپامینرژیک) در قسمتی از مغز که جسم سیاه نامیده می‌شود، ایجاد می‌گردد. سلول‌های دوپامینرژیک مسئول تولید دوپامین هستند.

 • با تبخالی که عود می‌کند چه باید کرد؟

  با تبخالی که عود می‌کند چه باید کرد؟

  معمولا عود تبخال وقتی است که سیستم ایمنی بدن به هر دلیلی ضعیف می شود. عواملی مانند استرس، آفتاب‌سوختگی، سرماخوردگی و ... عوامل تحریک کننده برای فعالیت این ویروس هستند.

 • یلدا، جشن كهن ایرانی

  یلدا، جشن كهن ایرانی

  شب یلدا یا شب چله از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی است که طی شدن بلندترین شب سال و به دنبال آن بلندتر شدن طول روزها در نیم‌کره شمالی، که مصادف با انقلاب زمستانی است، گرامی داشته می‌شود.

 • دردسرهای کرمک در کودکان

  دردسرهای کرمک در کودکان

  کرمک یک بیماری انگلی است. این انگل حدود یک سانتیمتر طول و چند میلی‌متر قطر دارد. تخم انگل معمولا در اثر آلودگی دهانی و از راه دهان وارد معده و روده می‌شود و در روده بزرگ زندگی می‌کند.

 • دمنوش های مناسب فصل سرما

  دمنوش های مناسب فصل سرما

  در فصل سرما شیوع سرماخوردگی و آنفولانزا بیشتر می‌‌شود. با استفاده از دستوراتی مانند مصرف دمنوش‌‌های گیاهی ساده می‌توان به جلوگیری از بروز بیماری و یا بهبود روند درمان کمک کرد.

 • رسمی كهن جشنی قشنگ (2)

  رسمی كهن جشنی قشنگ (2)

  افراد فامیل بر سر یك سفره باهم شام می‌خوردند و بر روی سفره مخصوص این شب خوردنی‌های متنوعی چیده می‌شد.

 • ترفندهای آشپزی: متعادل کردن اسید غذاها

  ترفندهای آشپزی: متعادل کردن اسید غذاها

  با چند گام ساده می توان مقدار اسید موجود در خوراکی هایی مانند سس ها، غذاهای گوشتی، اعم از گوشت قرمز و ماهی، را بسیار کم کرد و از خوردن آنها بدون احساس کوچکترین ناراحتی، لذت برد.

فیلم روز
تصویر روز