Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 27 تیر 1397 - 12:10

مقالات

بازدید: 20371

 • 5 روش برای مادر بهتر بودن

  5 روش برای مادر بهتر بودن

  چطور می‌توان مادر بهتری بود؟ فراموش کنید مادر همسایه چه‌کاری انجام می‌دهد و به‌هیچ‌وجه سعی نکنید شبیه والدین فوق‌العاده عالی که در تلویزیون می‌بینید بشوید.

 • زنان کارآفرین و نیمرخ زنانه اقتصاد ایران

  زنان کارآفرین و نیمرخ زنانه اقتصاد ایران

  از ورود زنان ایرانی به عرصه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی بیش از چند دهه نمی‌گذرد. ورودی که محصول دنیای مدرن و باز تعریف جایگاه زنان در جامعه بوده و نگاه سنتی به زن را تغییر داده است.

 • پوسیدگی دندان و تغذیه

  پوسیدگی دندان و تغذیه

  عوامل تغذیه‌ای مؤثر بر پوسیدگى دندان عبارتند از: دفعات مصرف مواد کربوهیدراتی یا قندی، نوع تغذیه، دفعات غذا خوردن و مدت زمان تماس دندان با مواد غذایى و آشامیدنى.

 • کبوتر زخمی

  کبوتر زخمی

  چرا می‌ترسی از من بگو آخر کبوتر؟ تو بالت می‌کند درد نزن دیگر،‌ نزن پر میان چشم‌هایت تو ترس و غصه داری نداری هیچ آرام تو در فکر فراری گمانم باز هستی به فکر جوجه‌هایت

 • محیط مناسب برای غذا خوردن کودکان

  محیط مناسب برای غذا خوردن کودکان

  اتاق غذاخوری باید در درجه اول آرام‌بخش باشد. رنگ‌های گرم مانند قرمز و نارنجی اشتهای کودک را تحریک می‌کنند. برعکس، برخی رنگ‌ها مثل آبی باعث بی‌اشتهایی می‌شوند.

 • ده قاتل میل جنسی در مردان

  ده قاتل میل جنسی در مردان

  یک تعداد مواردی هستند که دارای اثرات مضر خیلی شدید بر عملکرد جنسی مردان می‌باشند و با اجتناب و یا برطرف کردن موارد فوق می‌توان از ایجاد اختلال در نعوظ جلوگیری و یا برطرف کرد.

 • مقابله با لک های صورت در فصل تابستان

  مقابله با لک های صورت در فصل تابستان

  با دکتر محمدعلی نیلفروش زاده، متخصص پوست و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، درباره اینکه چگونه باید از تشکیل و تشدید لک‌ها در تابستان جلوگیری کرد، گفت‌وگو کرده‌ایم.

 • اهمیت و جایگاه مکمل های غذایی کاهش دهنده وزن

  اهمیت و جایگاه مکمل های غذایی کاهش دهنده وزن

  استفاده از مکمل‌ها به همراه بهترین استراتژی‌های کاهش وزن، برای بیشترین اثرگذاری، زمانی مؤثر می‌شود که تحت نظر متخصصین این حیطه انجام شود.

 • اثرات کمپلکس کافئین در جلوگیری از ریزش موی ارثی

  اثرات کمپلکس کافئین در جلوگیری از ریزش موی ارثی

  به طور میانگین روزانه ممکن است حدود ۵۰ تا ۱۰۰ تار مو در هر فرد بریزد. یکی از نگرانی‌های عمده بسیاری از مردان ریزش های مداوم و دائمی مو است که منجر به طاسی می‌گردد.

 • مشكلات ادراری در حاملگی

  مشكلات ادراری در حاملگی

  باکتری اوری بدون علامت در 8-2% از حاملگی‌ها رخ می‌دهد، فاکتورهای خطر برای آن شامل دیابت، عفونت مجرای ادراری قبلی، سطح پایین اجتماعی – اقتصادی و بیماری کم خونی داسی شکل می‌باشد.

 • کلاه های تابستانی زنانه

  کلاه های تابستانی زنانه

  هر روز یک مد جدید کلاه وارد بازار می‌شود و خانم‌هایی که عاشق مدل های جدید هستند و می‌‌خواهند ظاهری شیک و جذاب داشته باشند، از این مدها پیروی می‌‌کنند.

 • راه های عشق ورزيدن به كودكان

  راه های عشق ورزيدن به كودكان

  کودک خود را در آغوش بگیرید، برای او هدیه بخرید و با او همبازی شوید و به او عشق بورزید. در ادامه رازهایی درباره نحوه عشق‌ورزی به کودک دلبندتان را برای شما عزیزان ارائه کرده‌ایم.

فیلم روز
تصویر روز