Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
یکشنبه 11 خرداد 1399 - 13:34

آسم و آلرژی

بازدید: 10857

 • این همه سرفه از کجا بوده؟

  این همه سرفه از کجا بوده؟

  در صورت ورود جسم خارجی به مجاری هوایی، کودک ابتدا دچار سرفه‌های مکرر، حالت خفگی و حالت اق زدن می‌شود. در مرحله بعد جسم خارجی در یک جا گیر کرده و علائم به‌طور گول زننده‌ای فروکش می‌کند. در مرحله سوم دچار عفونت ریه می‌شود.

 • درمان آلرژی بهاری با درمانگرهای طبیعی

  درمان آلرژی بهاری با درمانگرهای طبیعی

  بهار، فصل روئیدن سبزی‌ها و میوه‌هایی است که تنوع بیشتری نسبت به خوراکی‌های سایر فصول دارند. مصرف این غذاهای بهاری، می‌تواند بدن انسان را از درون خانه‌تکانی کند و سلامت را به همراه بیاورد.

 • 4آنتی‌هیستامین طبیعی برای مبتلایان به آلرژی

  4آنتی‌هیستامین طبیعی برای مبتلایان به آلرژی

  اگر از جمله افرادی هستید که از آلرژی‌های فصلی رنج می‌برید قطعا راه‌حل‌های مختلفی را برای تسکین علائم آن به کار گرفته‌اید اما شاید با روش‌های طبیعی برای رفع این مشکل آشنایی نداشته باشید.

 • نقاط مخفی ایجاد آلرژی در خانه

  نقاط مخفی ایجاد آلرژی در خانه

  یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث جذب عوامل ایجاد آلرژن به داخل رختخواب می‌شود، سلول‌های پوست ما هستند که بر اثر تماس ملحفه و دیگر لوازم در هشت ساعت خواب در لابه‌لای آنها مخفی می‌شوند.

 • حساسیت و آلرژی از د‌‌ید‌‌گاه طب سنتی

  حساسیت و آلرژی از د‌‌ید‌‌گاه طب سنتی

  جهت کنترل تولید‌‌ صفرا، پرهیز از خورد‌‌ن غذاها و مواد‌‌ خوراکی مانند‌‌ غذاهایی با اد‌‌ویه زیاد‌‌، انواع سس‌ها، مواد‌‌ غذایی سرخ کرد‌‌نی، شکلات و غذاهای فست فود‌‌ و حاضری از جمله ساد‌‌ه‌ترین و کاربرد‌‌ی‌ترین شیوه‌ها برای کنترل صفرا و بهبود‌‌ علائم آلرژی ا

 • حساسیت های فصل پاییز

  حساسیت های فصل پاییز

  وقتی از حساسیت های فصلی گفته می شود، معمولا همه به یاد اوائل بهار و تابستان می افتند. اما فصل پاییز هم افراد بسیاری را به واکنش های حساسیتی مبتلا می کند.

 • 15 روش خلاصی از حساسیت فصلی و زکام بهاره

  15 روش خلاصی از حساسیت فصلی و زکام بهاره

  آیا دوست دارید بدون استفاده از داروهای شیمیایی از شر زکام بهاره خلاص شوید؟ در اینجا چند روش خانگی برای حساسیت فصلی، پیشنهاد شده است تا با کمک آنها زکام بهاره‌تان را برطرف نمایید.

 • راه‌‌های مقابله با آلرژی

  راه‌‌های مقابله با آلرژی

  گرفتگی بینی و سرفه به عنوان علائم آلرژی تنفسی، شایع‌ترین نوع‌ آلرژی است. آلرژی بینی (رینیت) و آسم از شایع‌ترین انواع آلرژی‌ها هستند. آلرژی‌ راه‌های تنفسی فوقانی را رینیت آلرژیک و آلرژی راه‌های تنفسی تحتانی را آسم می‌نامند.

 • مراقب آلرژی بهار باشید!

  مراقب آلرژی بهار باشید!

  بزرگ‌ترین عامل ایجاد آلرژی بهار، گرده است. ذرات بسیار ریزی كه توسط درختان، چمن‌زارها و گل‌ها در هوا پخش می‌شوند، وقتی كه به بینی فرد مبتلا به آلرژی می‌رسند، به سیستم ایمنی بدن او آسیب می‌رسانند.

 • رینوسینوزیت آلرژیک درمان قطعی ندارد

  رینوسینوزیت آلرژیک درمان قطعی ندارد

  چنان‌که فردی سابقه رینوسینوزیت آلرژیک داشته باشد و هر سال در فصل بهار دچار آلرژی شود، برای چنین فردی نشانه‌های آلرژی از سرماخوردگی قابل تشخیص است. عطسه، آبریزش بینی، بدن درد و کوفتگی بدن علایم مشترک بین سرماخوردگی و حساسیت هستند.

 • توصیه‌‌های کاربردی برای مقابله با آلرژی

  توصیه‌‌های کاربردی برای مقابله با آلرژی

  حملات آلرژیکی زمانی ایجاد می‌‌شوند که سیستم ایمنی بدن در مقابل عامل خارجی که وارد بدن می‌‌شود واکنش نشان می‌‌دهد.

 • آنتی‌بادی‌های آنتی‌ایمونوگلوبولین (2)

  آنتی‌بادی‌های آنتی‌ایمونوگلوبولین (2)

  هپارین یك تركیب گلیكوزامین گلیكون اندوژن است و به عنوان یك ماده ضدانعقادی موارد استفاده زیادی در پزشكی دارد.

فیلم روز
تصویر روز