Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
یکشنبه 26 خرداد 1398 - 08:30

30
آذر
درمان کم خونی با قرص آهن خانگی!

درمان کم خونی با قرص آهن خانگی!

کم خونی یکی از بیماری هایی است که این روزها خانم ها و حتی آقایان بسیاری با آن درگیر هستند. در این مقاله به شما طرز تهیه یک ترکیب خانگی برای درمان کم خونی معرفی می کنیم.

درمان کم خونی با مواد طبیعی

آهن از جمله عناصر ضروری برای هر فردی است که به صورت قرص مصرف می شود. در این بین، افرادی هستند که از مصرف قرص بیزارند. درست کردن قرص آهن خانگی برای درمان کم خونی سخت نیست و فقط لازم است شیره انگور، شیره خرما و شیره توت داشته باشید.

 مواد لازم برای تولید قرص آهن خانگی

شیره انگور

شیره خرما

شیره توت

طرز تهیه قرص آهن خانگی

این سه شیره را به یک اندازه با هم مخلوط و داخل یخچال نگهداری کنید.

این مخلوط تا مدت زیادی ماندگاری دارد.

این معجون مقوی را هر هشت ساعت یک بار مصرف کنید.

برای بچه ها یک قاشق مرباخوری و برای بزرگ ترها یک قاشق غذاخوری از این مخلوط، فوق العاده برای درمان کم خونی، بی حالی و بی حسی بدن و درمان تیروئید مفید است.

اگر دایم حالت خواب آلودگی دارید، حتما از آن استفاده کنید.

برچسب ها: کم خونی، فقر آهن، علائم کم خونی، قرص آهن، درمان کم خونی، زندگی آنلاین، درمان کم خونی در طب سنتی، قرص آهن طبیعی، درست کردن قرص آهن در خانه، خطرات کم خونی، خواص شیره انگور برای کم خونی، مواد غذایی که آهن دارند، کم خونی در دوران قاعدگی، کم خونی در دوران بارداری تعداد بازديد: 241 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز