Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 5 خرداد 1403 - 11:31

حس بامزه کودکان در بازی قایم باشک

حس بامزه کودکان در بازی قایم باشک

احتمالا شما هم قبل از شش سالگی اینطور قایم باشک (قایم موشک) بازی می کردید! حافظه ی ما آدم ها تا شصت درصد به قوه ی دیداری مربوط است. یعنی وقتی ما چیزی را به خاطر می آوریم تصویر آن چیز را حتما در ذهن داریم. بازی قایم باشک هم از آن دسته بازی هایی است که مربوط به قوای بینایی و حرکتی کودکان است. کودکان تا قبل از شش سالگی هنوز به آن درجه از رشد مغزی نرسیده اند که بتوانند خود را به طور کامل از دیدگان مخفی کنند و فکر می کنند که با بستن چشم و یا پوشاندن قسمتی از سر توانسته اند تمام بدن خود را پنهان کنند. در ادامه شما تصاویربسیار زیبا از کودکانی را خواهید دید که در آنها کودکان با پوشاندن قسمتی از بدن خود فکر کرده اند که به طور کامل از دیدگان دیگران مخفی شده اند. گفتنی است پرورش اعتماد به نفس در نزد کودکان به هنگام تنهایی، زایل کردن ترس از تاریکی، تقویت جسمانی و پرورش هوش، قدرت تصمیم گیری و خوب نگریستن از اهداف بازی قایم موشک است.

برچسب ها: عکس های جالب، عکسهای دیدنی، قایم باشک، قایم موشک، بازی بچه گانه، بازیهای سنتی تعداد بازديد: 3072 تعداد نظرات: 0

ارسال نظر

فیلم روز
تصویر روز