Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 10 فروردین 1402 - 17:00

26
اسفند
آغاز طرح سلامت نوروزی از ۲۵ اسفند

آغاز طرح سلامت نوروزی از ۲۵ اسفند

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: هدف ما در تعطیلات نوروز کاهش ۲۰ درصدی سوانح رانندگی و آسیب‌های آن است. رئیس سازمان اورژانس کشور،فوریت‌های پزشکی را از اولویت‌های وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

تحریریه زندگی آنلاین : به گزارش خبرگزاری صداوسیما، رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: هدف ما در تعطیلات نوروز کاهش ۲۰ درصدی سوانح رانندگی و آسیب‌های آن است. رئیس سازمان اورژانس کشور،فوریت‌های پزشکی را از اولویت‌های وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد و گفت: اردیبهشت سال آینده  ۳۷۵۰ نفر بر اساس آزمون استخدامی سازمان اورژانس استخدام می‌شوند که بخشی از آن تبدیل وضعیت کارکنان ماست. رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: به سبب آغاز ماه مبارک رمضان در تعطیلات نوروز حجم زیادی از سفرها از ۲۵ اسفند تا ۴ فروردین خواهد بود و البته ۱۴ فروردین نیز موجی از سفرها خواهیم داشت. وی ادامه داد: تشویق مردم به مسافرت به‌منظور تغییر روحیه شهروندان در دستور کار است. میعاد فر افزود: ایستگاه‌های سلامت در ۳۰ کیلومتری شهرها چه بیشتر سانحه‌های رانندگی در آن اتفاق می‌افتد برپا می‌شود.

 وی با اشاره به ۱۷ اسفند مصادف با نیمه شعبان افزود: امسال با مشارکت حدود ۳ میلیون نفر این جشن برگزار خواهد شد که باید دانشگاه علوم پزشکی قم و استان‌های مجاور آماده خدمت‌رسانی باشند.

برچسب ها: ماه رمضان، مسافرت، سلامت، عید نوروز، سفرهای نوروزی، اورژانس تعداد بازديد: 36 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز