Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 10 آذر 1400 - 00:47

3
مهر
۲۶ مرکز جدید واکسیناسیون کووید ۱۹ در تهران آغاز به کار کرد

۲۶ مرکز جدید واکسیناسیون کووید ۱۹ در تهران آغاز به کار کرد

با حضور شهردار تهران و اعضای شورای شهر ۲۶ مرکز جدید واکسیناسیون کووید ۱۹ در تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش مهر، آیین افتتاح و آغاز به کار ۲۶ مرکز واکسیناسیون کووید ۱۹ با حضور شهردار تهران و جمعی از اعضای شورای شهر تهران برگزار شد.

 

علی نصیری سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت اربعین حسینی گفت: با شروع دوره جدید مدیریتی در شهر تهران و شهرداری تهران یکی از برنامه هایی که به صورت راهبرد در برنامه های شهردار تهران اعلام شد برداشتن بار کرونا در کلانشهر تهران از دوش دولت بود.

 

وی ادامه داد: همه دستگاه ها و مراکز و سازمان های شهرداری پای کار آمدند و در دو هفته کار جهادی و شبانه روزی امروز به این نقطه رسیدیم. برنامه ها در ۱۴۰ محور تدوین شده است. رویکردها در این ۱۴۰ بند تدوین شده محله محوری و مشارکت مردمی در مدیریت کروناست. هر جا در این انقلاب از مردم استفاده شد پیروزی داشتیم. همبستگی میان همه دستگاه ها و اولویت پیشگیری بر درمان است.

 

نصیری گفت: امروز قصد داریم یک حرکت جدید را آغاز کنیم. حرکت جدید که امروز آغاز می شود فعلاً با واکسن آغاز شده است. پویشی از سه روز پیش شروع شده است که تا پایان تاریخ ۱۰ مهر بتوانیم در شهر و استان تهران هیچ فرد بالای ۱۸ سال نداشته باشیم که دز اول را دریافت کرده باشند.

 

وی با بیان اینکه ۷۰۰ هزار دز در ۱۰ روز پیش بینی شده است و مسئولیت ایجاد ظرفیت تزریق ۳۰۰ هزار دُز واکسن در این پویش را شهرداری پایتخت بر عهده گرفت، گفت: ما این دفعه نه فقط با تامین مکان بلکه تامین همه امکانات از جمله نیروی انسانی را به عهده بگیریم. ۱۳ مرکز یا شهر واکسن ثابت شهری و سه مرکز خودرویی جدید و ۱۰ مرکز یا شهر افتتاح می شود.

 

وی افزود: ۱۰ ون تجهیز شده برای واکسیناسیون سیار پیش بینی شده است تا گروه های آسیب پذیر، معتادان متجهار، پاتوق های مصرف مواد مخدر و سالماندان فاقد توانایی مراجعه به مراکز واکسیناسیون، زیر پوشش این طرح قرار گیرند.

 

برچسب ها: واکسیناسیون، ویروس کرونا، مراکز واکسیناسیون تعداد بازديد: 85 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز