Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
یکشنبه 16 آذر 1399 - 06:24

30
آبان
انتخاب لباس چقدر از عمر زنان را هدر می‌دهد؟

انتخاب لباس چقدر از عمر زنان را هدر می‌دهد؟

یکی از شوخی‌های رایج با خانم‌ها که تقریباً در همه کشورهای جهان مصطلح است، زمان زیادی است که آن‌ها برای آماده شدن به منظور بیرون رفتن به خصوص اگر برای مهمانی یا جلسه مهمی باشد، اختصاص می‌دهند.

تحریریه زندگی آنلاین : یکی از شوخی‌های رایج با خانم‌ها که تقریباً در همه کشورهای جهان مصطلح است، زمان زیادی است که آن‌ها برای آماده شدن به منظور بیرون رفتن به خصوص اگر برای مهمانی یا جلسه مهمی باشد، اختصاص می‌دهند. یکی از گلایه‌های بعضی شوهرها هم از خانمشان، به همین موضوع ارتباط دارد. در این بین، شاید باورتان نشود اما نتایج یک پژوهش جدید نشان داده است که خانم‌ها به‌طور متوسط حدود یک سال از عمرشان را به تصمیم‌گیری درباره اینکه چه لباسی بپوشند، می‌گذرانند یا به عبارتی دیگر برای انجام این کار، هدر می‌دهند!

بر اساس این تحقیقات که در لندن انجام شده، هر خانم به‌طور میانگین حدود ۲۸۷ روز از عمرش را در مقابل کمد لباسش می‌گذراند در حالی‌که به این فکر می‌کند که برای مهمانی یا محل کار، دورهمی دوستانه و ... چه لباسی بپوشد؟ و از این جالب‌تر این است که این تحقیقات نشان داده خانم‌ها هر روز صبح حدود ۱۵ دقیقه از وقتشان را در خصوص اینکه چه بپوشند، فکر می‌کنند آن هم در حالی که شب قبل به همین میزان درباره لباس‌هایشان فکر کرده‌اند! همچنین و در بیشتر موارد دو لباس را انتخاب می‌کنند و بعد از پرو انتخاب نهایی را انجام می‌دهند. نکته قابل توجه دیگر نتایج این پژوهش، آنجاست که خانم‌ها اگر قرار باشد شب به مهمانی بروند مدت‌زمان انتخاب لباس بیشتر و حدود ۲۰ دقیقه است و اگر قرار باشد به سفر بروند، انتخاب لباس‌ها چیزی در حدود یک ساعت زمان می‌برد ماجرای سفر به همین‌جا ختم نمی‌شود و با وجود برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده بیشتر خانم‌ها در سفر روزها حدود ۱۰ دقیقه و عصرها نیز حدود ۱۰ دقیقه درگیر انتخاب لباس خود هستند.

برچسب ها: لباس، انتخاب لباس، کمد لباس، لباس زنانه تعداد بازديد: 72 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز