Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 10 فروردین 1402 - 19:07

26
اسفند
سورپرایز برای این استان‌ ها، یک روز قبلِ سال تحویل

سورپرایز برای این استان‌ ها، یک روز قبلِ سال تحویل

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: از روز یکشنبه سامانه بارشی جدید وارد کشور خواهد شد که استان‌های واقع در غرب و شمال غرب را دربرمی‌گیرد

باشگاه خبرنگاران : صادق ضیائیان گفت: فردا در استان های ساحلی خزر، خراسان های شمالی، رضوی و جنوبی، مناطق شرقی و ارتفاعات سمنان، بخش هایی از آذربایجان های شرقی، غربی ، اردبیل، قزوین ، شمال سیستان و بلوچستان ، البرز و تهران بارش ها ادامه خواهد داشت.


به گفته مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی،  روز شنبه نیز بارش های پراکنده در استان های گلستان ، خراسان های شمالی ، رضوی و جنوبی و شمال استان سیستان و بلوچستان ادامه دار خواهد بود و پس از آن این سامانه بارشی کشور را ترک خواهد کرد.

او می گوید: سامانه بارشی جدید از یکشنبه هفته  آینده وارد کشور می شود. این سامانه بارشی ابتدا استان های غرب و شمال غرب کشور را دربرخواهد گرفت و سپس  در دامنه های زاگرس و البرز مرکزی، جنوب غرب، غرب، سواحل خزر و مرکز کشور ادامه خواهد داشت که این بارش ها در مناطق مرتفع به صورت کولاک برف خواهد بود.

برچسب ها: عید نوروز، باران، هشدار هواشناسی، سامانه بارشی، هواشناسی، سرما، کاهش دما تعداد بازديد: 56 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز